Opinie o hotelu Oasis Atlantico Belorizonte
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Belorizonte

• Bezpośrednio przy hotelu idylliczna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Idealne położenie: w pierwszej linii brzegowej.
  • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub, dzienne animacje.
  • Hotel położony blisko najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej - Santa Maria.
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive

IWONA

Wszystko super. Blisko oceanu i centrum miasta,posiłki i hotel super , domki super.

Ryszard

• Zalety Bliskość do plaży
    • Wady Stare i małe domki

Otrzymałem w ramach dopłaty pokój "SUPERIOR" z małym tarasikiem wypoczynkowym, przed którym był ustawiony publiczny śmietnik i rozwalający-popękany murek z instalacjami i urządzeniami (elektrycznymi gazowymi itp.).w wymurowanej donicy rosło pokaźne drzewo z ordynarnie poprzycinanymi konarami. Ze śmietnika wybierano śmiecie ręką, drobne śmiecie gniły na jego spodzie, wokół zbierało się stado much które uniemożliwiały odpoczynek na tarasiku i wlatywały do pokoju.Ten przygnębiający widok i muchy towarzyszyły nam 2 tygodnie. Takie miałem zakwaterowanie w bungalow "SUPERIOR". Oczywiście interweniowałem u rezydentki ale otrzymałem propozycję pryskania środkami chemicznymi (podczas urlopu) na insekty lub wymianę na piętrowy kontener z widokiem na TYLKO SZARĄ ŚCIANĘ. Generalnie podsumowując to: Wszystkie sprawy łącznie z lokalizacją należy załatwiać z biurem przed zapłatą pieniędzy (wtedy jeszcze są mili), lub kupować najtaniej a sprawy załatwiać samemu na miejscu. Liczyć na pomoc rezydenta nie ma co,oni są zainteresowani sprzedażą wycieczek niczym więcej. Nikomu nie życzę pokoju "SUPERIOR" a ja i moi bliscy będziemy daleko od tego biura.

• Zalety -położenie -plaża jak z bajki -czystość
    • Wady -jedzenie mogłoby być lepsze, ale nie jest tragicznie, głodny nikt nie chodził, zawsze dało się coś wybrać

W hotelu spędziliśmy tydzień w drugiej połowie października, wrażenia poniżej: Położenie: 10/10, plaża cudna, biały piasek, zejście do wody łagodne, woda idealnie czysta, do miasta 7 minut piechotą Pokoje standardowe: 8/10, bungalowy (po dwie kwatery w jednym "domku"), rozmieszczone na dużej przestrzeni, czyste, codziennie sprzątane, klima sprawna, TV z anglojęzycznymi kanałami, nie ekskluzywne ale fajne All inclusive: 7/10 jedzenie średnie, ale nikt nie był głodny; drinki bez szału, piwo, wino, whisky, rum, gin, i więcej, napoje trochę rozwodnione, ale pić się dało; 3 razy w tygodniu a'la carte w cenie - polecam skorzystać, bo ciekawe Udogodnienia: 3 baseny, kilka restauracji i barów w tym bar na plaży, animacje, leżaków wystarczyło dla wszystkich Okolica: polecam zwiedzić wyspę z lokalnym sprzedawcą Ansu (ma stoisko po drodze na plażę, po prawej stronie idąc w stronę morza), całodniowa wycieczka za 20 euro - jedzie się open trackiem w max 8 osób i zwiedza najciekawsze punkty (jest co oglądać), polecam właśnie Ansu, bo z nim to my decydowaliśmy ile czasu gdzie zostajemy, czy chcemy sobie tu wypić piwko, dłużej popływać czy jechać dalej. Widziałam grupy od innych wspomnianych na tym forum sprzedawców i nie dosyć, że jechali całymi stadami, to jeszcze byli dosłownie przeganiani z miejsca na miejsce, bo grafiku trzymać się trzeba. My u Ansu kupiliśmy objazdówkę po wyspie i snoorkeling - polecam obie!

Malgorzata

• Zalety Plaza,z wylaczeniem baru.
    • Wady Wszystkie mozliwe.Dlugo,by pisac.

Jeden punkt,czyli ocean i plaza na duzy plus. Jedzenie okropne,monotonne i brz smaku.Zbyt malo obslugi na taka ilosc gosci.Kolejki w barach czy to na plazy,czy przy basenach.Wszystko w kubkach plastikowych 0,2.Chmary rozwrzeszczanych Portugalczykow w restauracji.Przy posilkach notoryczny brak szklanek,solniczek.Rozcienczane soki,paskudna herbata,desery niezjadliwe. Wyspa nudna,nieprzyjazna,Santa Maria jedna wielka budowa,ceny pamiatek z kosmosu.Wycieczka po wyspie w cenie 20 euro /osobe nie obejmuje wstepow,lunchu.Za reszte trzeba doplacic drugie tyle.Malo do ogladania,wycieczka "na sile".Nie bylo tam kompletnie nic interesujacego.Internet 25 euro za tydzien,bilard i ping-pong platny,sejfy takze. Ogolnie hotel typowo nastawiony na ilosc nie jakosc.

Mateusz

• Zalety Bungalow blisko plaży, codzienne animacje, przesympatyczna i zawsze pomocna obsługa.

Byliśmy w tym hotelu z żoną na podróży poślubnej. Nie mamy pojęcia skąd te niektóre negatywne komentarze odnośnie hotelu. Obsługa wspaniała, all inclusive na najwyższym poziomie, bungalowy zawsze czyste, wszędzie blisko. Spędziliśmy w tym hotelu najlepsze wakacje do tej pory. Może się uda kiedyś jeszcze wrócić i poczuć NO STRESS. Polecamy wszystkim!

Michal

• Zalety blisko plazy bardzo miła obsługa roznorodne jedzenie czystość, spokoj, komfort, porządek
    • Wady -

goraco polecam, bardzo przyjemne miejsce zeby odpoczac i sie zrelaksowac, dla osob szukajacych spokojnych wakacji bez zwiedzania i szalenstwa

Tobiasz i Ewa

• Zalety Cudowna plaża, dobre jedzenie, dobre alkohole, miła obsługa, czyste pokoje, super baseny, cudowna plaża czysciutka ocean genialny i ciepły
    • Wady Dużo much najbardziej przy stołówce ale dało się przeżyć

Gorąco polecamy ten hotel , wszystko w jak najlepszym porządku, nasz urlop był bardzo udany pogoda super no i oczywiście nie można zapomnieć o największej atrakcji jaką jest Boris Bedronka tzw Double B , najlepszy przewodnik kiedykolwiek , najtańsze wycieczki w mieście, płaci się po wycieczce, świetnie mówi po polsku i jest megaaa sympatyczny , po prostu trzeba z nim jechać na wycieczke

Wiki

• Zalety Położony przy samej plaży, piękny turkusowy ocean, ładna plaża. Bardzo miła obsługa, atmosfera wręcz rodzinna.
    • Wady Bardzo słabe jedziecie, zwłaszcza obiady i kolacje. Śniadania całkiem znośne. Paskudne alkohole. Naprawdę nie dało się nic pić. Wino straszna siara, drinki to sam cukier.

Hotel dość stary. Niektóre domki wyremontowane, niektóre bardzo stare. Położenie fajne, przy samej plazy ale dookoła sama pustynia. Wyjazd na max tydzień

Przemek

• Zalety - idealne miejsce pod kazdym wzgledem
    • Wady -brak

Swietny hotel , mielismy bungalow przy samej plazy. Plaza super piaszczysta, woda lazurowa. All inclusive na poziomie , jedzenia smaczne.

• Zalety Położenie
    • Wady Głośne animacje

Wyspy Zielonego Przylądka przyciągały mnie od dłuższego czasu. Sama podróż czarterem EnterAir - tragedia. Lecieliśmy w sumie 10h, gdyż międzylądowanie w Barcelonie trwało 2,5h ! Na szczęście wiedzieliśmy, by zabrać swój prowiant. Jednak nie każdy został poinformowany, że przelot nie zawiera żądnego wyżywienia i napojów. Na miejscu - cudownie: błękitny ocean i miękki, jasny piasek. Mnie to wystarczyło na cały tydzień. Z minusów tego hotelu: Po przylocie zostaliśmy obciążeni podatkiem:28EURO za dwie osoby za tydzień - nie zostaliśmy o tym poinformowani wcześniej Codzienne głośne imprezy w Restauracji, która wygląda jak hangar. Nasz bungalow był 20metrów od imprezy, które trwały do 23:30 Nie wykupiliśmy sejfu (fakt, nasz błąd). Zginęło nam podczas sprzątania 10EURO bezpośrednio z mojego portfela, z torebki. Mijaliśmy pokojówki w drzwiach i niczego nieświadomi wyszliśmy z pokoju. Ręczniki basenowe należy brać rano. Jednego dnia poszliśmy ok 10:30 na recepcję i już nie było żadnego! Po tym zdarzeniu nauczyliśmy się wcześniej wstawać podczas wakacji. Na basenie czy na plaży, gdzie jest ok 200 leżaków, goście hotelowi(nie tylko naszej narodowości) rezerwują miejsca od bladego świtu ręcznikami - pomimo wyraźnych informacji by tak nie robić. Często o 8 rano już nie było wolnych leżaków. Obsługa w hotelu i restauracjach (oprócz pokojówek) na prawdę się stara i ceni swoją pracę. Jedzenie bardzo dobre i duży wybór. Wiadomo, że codziennie jak widzi się te same półprodukty czy dania, można mieć dosyć. Ogólnie polecam.