Opinie o hotelu Oasis Atlantico Belorizonte
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Belorizonte

• Bezpośrednio przy hotelu idylliczna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Idealne położenie: w pierwszej linii brzegowej.
  • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub, dzienne animacje.
  • Hotel położony blisko najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej - Santa Maria.

wisia

• Zalety pięknie położony hotel duża przestrzeń ,plaż piaszczysta czysta jedzenie dobre zawsze można coś wybrać dla siebie
    • Wady jak dla mnie brak drobne niedociągnięcia ale nie ma powodów sie czepiac

Pobyt bardzo udany piękna pogoda bardzo ciekawe miejsce ,ludzie mili i pomocni .Jedyna pomyłka to rezydentka bez obrazy beznadziejna ,niepomocna człowiek widmo telefon kontaktowy był chyba ot tak ale dodzwonić się niemożliwe , jak dla mnie do zwolnienia natychmiast w mojej firmie już byłaby wspomnieniem dziwie się ze Itaka ma takich pracowników.Wycieczki są interesujące ale P.Biedronka przereklamowany , można jechać z innych firm w bardzo podobnych cenach i dużo lepiej zorganizowane.Podsumowując wyjazd cudowny polecam warto tu przyjechać bo można odpocząć i nacieszyć oczy pięknymi widokami.

Turysta
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Miła obsługa, bungalow powyżej nr 500 w rewelacyjnym położeniu oraz czysty, sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki, grzeczni i uczynni tubylcy ogólnie no stres na 100 %, śmiało o każdej porze można spacerować po całym mieście nawet jak my we dwoje, widoki przepiękne, jedzenie duży wybór ale po kilku dniach się powtarza jak na ten kraj to bardzo dobrze, dużo ryb, możliwość zapisania się na trzy kolacje ala carte w cenie -przepyszne... codzienne animacje ale w klimacie afrykańskim.
    • Wady Bungalowy poniżej nr 500, duża liczba chrząszczy na terenie hotelu.

Witam. Spędziliśmy przepiękny urlop w maju 2017 (21-28.05.2017) roku. Przelot z Warszawy z międzylądowaniem w Barcelonie na Wyspy (sal) 11 godzin mineło dość znośnie oraz powrót tak samo 11 godz ogólnie dobrze. Wizy zalecamy kupić na lotnisku w Sal ponieważ od niektórych nie pobierają opłaty za wizę z uwagi, że to strażnik graniczny decyduje sam od kogo ma pobrać opłatę i może tez z niej zwolić jak w naszym przypadkui wielu innych Polaków podróżujących tym samym rejsem co my.:) Transfer z lotniska do hotelu ok 30 minut oczywiście dorze mieć 1$ dla kierowcy, który zadba o Twój bagaż. Uważajcie na pogodę ponieważ jest bardzo złudna pomimo chmur słońce jest nisko i po prostu parzy ... nikt nam nie powiedział ale pomimo chmur nie zniechęcajcie się pogoda jest suuuper, a ocean bardzo ciepły jak na Atlantyk 25 stopni tylko meega słony, od początku duuużo filtra 30 min, dzieci 50 koniecznie, my się poparzyliśmy a jest tam ciężko dostać dobre leki na poparzenia,trzeba mieć ze sobą coś na biegunkę na poparzenia i na komary w razie co(u nas brak komarów ). Podczas meldunku do hotelu od razu poprosćie o bungalow powyżej nr 500 są blisko plaży i po remoncie, pamiętajcie o jakimś $$$. Bezpłatne ręcznikii leżaki ale mało na plaży bardzo bezpiecznie, jest bar objety all , uwaga na duże fale i ocean wymiata.W hotelu baseny słabe. Śmiało można jeść, pić na mieście i spacerować wiadomo pilnujcie portfela(tak zapobiegawczo), w pokoju nic nie ginie. Jedzenie dobre duża przewaga ryb no i menu dla Polaków trochę gorsze niż jak są inne narodowości. Alkohol do oporu tylko ich, jest w miarę dobry piwko meega. Wycieczki ciekawe ale drogo, wypożyczenie quada też . Ogólnie cudownie i warto dopłacić parę złoty aby zostać dwa tygodnie . My zapłaciliśmy na last za 7 dni 2300zł /os w 3 dni przed wylotem, naszym zdaniem jest to taka mała Dominikana na mniejszym wypasie. Rozmowa w języku angielskim lub portugalskim. Polecamy

Magdalena

Hotel wspaniały, blisko przepięknej plaży, obsługa sympatyczna. Mieliśmy bungalow superior - powiem jedno - był piękny, nowy, czysty mieliśmy pokój 802. Codziennie zmieniane ręczniki fantazyjnie ułożone, sprzątany codziennie. Drinki super do wyboru do koloru, jedzenie dobre, duży wybór ale z biegiem czasu monotonne , desery pyszne. Polecam Borisa Biedronke! Super gość! Ogólnie Wyspa Sal to raj na ziemi!

Włodzimierz
    Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Bezpośrednio przy plaży,super obsługa,czystość, wyżywienie bardzo dobre, uprzejma, pomocna obsługa.
    • Wady Bungalowy mogłyby być trochę większe .

Hotel i wyspa dla spragnionych spokoju i odpoczynku. Zwiedzenie całej wyspy wypożyczonym samochodem kilka godzin.Nie ma sensu kupować fakultatywnych wycieczek.Samemu można zobaczyć to samo, wypożyczenie samochodu załatwia uprzejma pani w recepcji. Po zwiedzaniu pozostają wspaniała plaża, spacery,słońce, ciepły ocean i,książka,internet,odpoczynek,zakupy pamiątek, relaks. Temperatura 25-28 st. Miejsce godne polecenia dla chcących odpocząć.

Robert

• Zalety Codziennie sprzątany pokój. Czysto i schludnie. Na około hotelu ochroniarze pilnujący ośrodek. Darmowy serwis plażowy. Animacje co wieczór inne, animatorzy pierwsza klasa.
    • Wady Wifi płatne. Dużo jedzenia, natomiast monotonne.

Duży minus to rezydentka Itaki. Zero pomocy gdy była potrzebna żonie.

Ola
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety - cudowna plaża bezpośrednio przy hotelu - kilka barów z drinkami i kawą - świetne wieczorne animacje - ładne bungalowy i ogólnie super klimat

Pojechaliśmy na święta Wielkanocne za 2500zł 7 dni all więc super cena. Dla nas było bosko - spokój, cisza, blisko plaża i morze - leżaki dostępne i nigdy ich nie brakowało. Na fale trzeba uważać bo potrafią zaskoczyć i zwalić z nóg! Z jedzenia zawsze można było coś wybrać - odżywiamy się zdrowo i nie mieliśmy na co narzekać. Brak kolejek po drinki czy jedzenie, jeśli czegoś brakło to od razu donosili. Wina nie najlepsze, ale drinki w porządku. Jedna para z naszego wyjazdu dostała tragicznie śmierdzący pokój , ale po interwencji - zmienili go i juz było ok. My dostaliśmy pokój przy samej plaży, czysty, codziennie sprzątany. Animacje wieczorne świetne - w ciągu dnia raczej nie korzystaliśmy. Czytaliśmy różne opinie na temat hotelu i z tymi negatywnymi w ogóle się nie zgadzamy. Muchy - no jak wszędzie gdzie jest ciepło - jakieś były, ale nie za dużo. Na stołówce ich nie było, ale na zewnątrz trzeba było odganiać jak ktoś zostawił talerz i odszedł. Ogólnie warto! Cudowny urlop, wycieczkę wzięliśmy od Imanuela, większość Polaków pojechała od młodszego Biedronki i wszyscy byliśmy zadowoleni. Jeden z najlepszych, odmóżdżających urlopów :)

Rafał Kruk
    Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Położenie, obsługa i animacje.
    • Wady Nie wiem

Wspaniali ludzie, cudowna pogoda. Wycieczki u Borysa Biedronki "moja rodzina" ?? Polecam!

• Zalety Bliskosc oceanu
    • Wady Czesc domkow starych i smierdzacych stechlizna niestety. Po zmianie dostalismy nowy i byl ok.

Hotel jak za tą cenę to niestety nie spelnial oczekiwan. Najpierw dostalismy stary domek zatechly i czytajac poprzednie wpisy od razu poszlam do recepcji prosic o zmiane i dostalismy nowy ale 1 pkoj dla 4 osob. Jak rozlozylismy dzieciom lozko to nie bylo jak przejsc do toalety. W miedzyczasie glowna restauracja byla remontowana, troche slabo ale tak trafilismy-co robic. Jedzenie ok a w szczegolnosci kolacje z karty ktore nam przyslugiwaly 2 podczas wyjazdu w tym jedna na plazy. Do plazy spacerkiem przez caly teren hotelu trzeba przejsc. Duzy basen i malutki brodzik dla dzieci. Plaza urocza ale ocean yl chlodny i bardzo duze fale, z dziecmi nie dalo sie wejsc a szkoda. Ogolnie ok ale juz tam na pewno nie wroce. Dookola nie ma co zwiedzac jesli ktos jest na to nastawiony bo wokol pustynia. Blisko miasta, mozna wieczorem urzadzic sobie spacerek na zakupy i do lokalnych restauracji.

Mats

• Zalety Blisko odległość od cudownej, piaszczystej plaży - około 200m, Piękna pogoda, niedaleka odległość do miasta, wycieczki fakultatywne proponowane przez Borysa Biedronkę ciekawe i tańsze niż oferowane przez Rezydentów.
    • Wady Fatalne jedzenie i wszechobecne muchy. Brak zainteresowania problemem przez obsługę hotelu. Dużo osób z problemami żołądkowymi. Animacje na słabym poziomie.

Skorzystaliśmy z Last Minute wiec cena do jakości nie była zła, aczkolwiek minusów było wiele. Zdecydowanym minusem jest długi lot z międzylądowaniem w Barcelonie na tankowanie paliwa z uwagi na mały samolot, czas przelotów około 9/h. Standard samolotu - tanie linie lotnicze. Brak jakiejkolwiek oferty napojów i posiłków ze strony operatora - brak powyższych informacji ze strony sprzedających wycieczkę. Wszystko na własną rękę. Przyporządkowanie pokoju, dożo zależy od komunikacji z przedstawicielem hotelu, można uzyskać lepszy standard: moim zdaniem najlepsze są pokoje hotelowe, potem nowe, skandynawskie Bungalowy, a najsłabsze stare sypiące się małe, czarne domki. Nasi znajomi zarówno w hotelu jak i w domku mieli karaluchy. Temat posiłków - restauracja przy promenadzie - padlinodajnia. Reszta restauracji lepsza, aczkolwiek muchy są wszędzie. Najsłabszy punkt wycieczki. Wiele osób wśród gości z problemami żołdowymi - niestety. Plaża cudowna, bar przy plaży - w porządku. Nie oszczędzają na alkoholu, którego jakość jest całkiem dobra. Uwaga na fale, mogą sprawić problemy i kontuzje. Miasto spokojne i ciekawe - warto się wybrać. Lokalne życie przy molu z surfingiem i skokami do wody przez "Local-sów". Warto wybrać ofertę Borysa Biedronki - wycieczka całodniowa - 20$/os.

Jaro

• Zalety fantastyczne położenie,w zasadzie przy plaży i bardzo blisko miasta
    • Wady trwający remont

Pobyt oceniam pozytywnie..jak na warunki afrykańskie hotel jest zadbany..obsługa miła,dbająca o wczasowiczów..przyzwoite jedzenie.Jednym słowem w zasadzie nie można się do niczego "przyczepić".