Opinie o hotelu Oasis Atlantico Belorizonte
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Belorizonte

• Bezpośrednio przy hotelu idylliczna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody.
  • Idealne położenie: w pierwszej linii brzegowej.
  • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw, miniklub, dzienne animacje.
  • Hotel położony blisko najpopularniejszej na Sal miejscowości turystycznej - Santa Maria.
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive

Aga
    Pobyt: Marzec 2016

• Zalety Blisko plazy
    • Wady Małe pokohe

Witam chciałam zapytac czy można bezpiecznie z dziećmi jechać ? Czy szczepić sie ? Prosze napiszcie

laqt87
    Pobyt: Styczeń 2016

• Zalety Piekna plaza, dobre jedzenie, mila obsluga, bezplatne lezaki i parasole, bar na plazy, mistrzowskie rozwiazanie z domkami
    • Wady za mala ilosc szklanek w restauracjach, czesto napoje podawane w kubeczkach jednorazowych

POLECAM!!! Bardzo fajny urlop w bardzo fajnym miejscu!

krzysztof
    Pobyt: Styczeń 2016

• Zalety położenie

Bardzo przyzwoity hotel,nie jest najnowszy,ale pokoje były czyste,obsługa miła i serdeczna,jedzenie bez zastrzeżeń-było w czym wybierać.Cztery gwiazdki jak najbardziej zasłużone (nie są to "egipskie" gwiazdki). Ogólnie miejsce i hotel godne polecenia.

Bożena
    Pobyt: Grudzień 2015

• Zalety Czysto

Polecam ja z rodziną na pewno tam wrócę . Nie zawiedliśmy sie duży pozytyw

Pobyt: Listopad 2015

• Zalety Miła obsługa , bliska odległość od płazy !
    • Wady Brak remontu , odpadający farba , stechlizna i zagrzybiala klimatyzacja , wałęsających karaluchy szczególnie w nocy !

Okropna opieka rezydentki Itaki , byłem na wakacjach kilka razy z Itaka , ale pierwszy raz spotkałem sie z tak okropna obsługa ze strony rezydentki !!! Pani Anna Florczak traktowała wszystkich z góry , ciagle sie spieszyła , zasłaniała brakiem czasu a nas wszystkich traktowała jak zło konieczne i najlepiej było by jakbyśmy jej nie zawracali głowy . Na pierwszym spotkaniu jej zainteresowanie grupa skończyło sie kiedy sprzedała wszystkie wycieczki , jak dla kogoś zabrakło miejsca to trudno nie ma i już może następnym razem to była odpowiedz i koniec . Drugiego dnia zadzwoniłem i poprosiłem o zorganizowanie wyjazdu na ryby , czekałem na odpowiedz 3 dni i dostałem ofertę tak zwana nie do odrzucenia na dwa dni przed koncen pobytu za 400 Euro !! ! Sam z ciekawości poszedłem do portu i w miejscowym biurze załatwiłem sobie super wyprawę na ryby za 60 Euro za 4 godziny połowu , było super ! Dziwie sie ze taka dobra firma jak Itaka zatrudnia Panią A.Florczak to bardzo nie kompetentna osoba która robi anty reklamę firmie ! !

Hanna
    Pobyt: Listopad 2015

• Zalety To nie jest luksusowy hotel, ale oferuje warunki wystarczające do wypoczynku. Jest czysto, a obsługa jest miła. Łóżka i parasole na plaży bezpłatne; jedzenie smaczne.

Z pewnością pobyt na wyspie Sal zadowoli osoby szukające spokoju, słońca i kąpieli w ciepłym oceanie. Maleńkie miasteczko Santa Maria nie dostarcza raczej uciech typowych dla znanych kurortów. Wyspa nie jest też specjalnie atrakcyjna turystycznie, a przyroda dość uboga. Mimo tego chętnie wrócilibyśmy jeszcze raz do tego słonecznego miejsca po gwarantowany odpoczynek i naładowanie akumulatorów przed zimą. Tygodniowy pobyt jest na to w sam raz.

JACEK M
    Pobyt: Marzec 2014

• Zalety BARDZO CZYSTO, ŚWIETNY KLIMAT . DOSKONAŁE JEDZENIE . WSZĘDZIE BLISKO
    • Wady ZIMNA WODA W BASENACH W MARCU.

POLECAM NA 100% - TROCHĘ LATAMY PO ŚWIECIE I MAMY POGLĄD NA TO JAK POWINNY WYGLĄDAĆ WARUNKI W HOTELACH 4 GWIAZDKOWYCH - TUTAJ NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ . TROCHĘ WIEJE I WIECZORAMI ZIMNO, ALE TO WCZESNA WIOSNA I TAK TU JEST . NIESTETY JUŻ WIDAC WKRACZAJĄCĄ KOMERCJĘ NA WYSPĘ SAL ( HILTON, CENTRUM HANDLOWE, BUTIKI ) , ALE PÓKI CO JEST JESZCZE OK. POLECAM CAIPIRINHI - LEPSZE NIŻ W BRAZYLII :)

tomekozzy
    Pobyt: Kwiecień 2014

Pobyt,udany , blisko do plaży, jedzenie dobre duży wybór. Super klimat w miejscowych knajpach:):)

Elżbieta Andruszaniec
    Pobyt: Marzec 2014

• Zalety Duży teren, dużo zieleni, 3 restauracje, bardzo dobre animacje, muzyka i tańce w Salinas. Pokoje sprzątane codziennie, ze zmianą pościeli i ręczników oraz uzupełnianie kosmetyków. Jedzenie smaczne, barki czynne praktycznie do północy. Plaża bezpośrednio przy hotelu, dużo leżaków, piaszczysta i bardzo szeroka. Barek na plaży O.K. Bardzo blisko do centrum miasta zarówno prmenadką wzdłuż plaży do mola albo ulicą od wyjścia z recepcji. Dużo sklepów i knajpek . W mieście nocny klub do 4 rano,Calama, w prawo od hotelu ale muzyka hip-hop. Na molo, na lewo od wyjścia na plażę, świeże ryby, na miejscu oprawiane, rekiny, tuńczyki i inne pomniejsze. Od mola pasaż handlowy i knajpkowy. Obsługa bardzo miła. Przed zamknięciem barków można napełnić pojemniczki na noc. Napiwki i zakupy w euro lub escudo, z dolarami jest kłopot.. Przy każdym każdym bankomacie w Santa Maria jest pomocnik pomagający podjąć gotówkę. Honorowane są karty Visa i MasterCard. Opieka rezydenta bez zastrzeżeń. W hotelu 3 baseny, 3 brodziki dla dzieci, plac zabaw i centrum rozrywkowe dla dzieci.
    • Wady Kolacja regionalna, z owoców morza nie bardzo można co wydłubać. Ogólny brak pieniędzy, Trudności z wydaniem reszty z grubszego banknotu. W recepcji nie mieli escudo na wymianę 150 $, wymienili mi tylko 100, reszta jutro. Często brakowało ginu , brandy albo toniku , a czasem cytryny. Ale starali się uzupełniać.

Ogólna opinia o hotelu i obsłudze pozytywna. W sklepikach hotelowych jak i zewnętrznych można się targować długo i dużo zejść z ceny. Wszyscy nastawieni przyjaźnie.

Janusz i Małgorzata
    Pobyt: Luty 2014

• Zalety Blisko plaży, Dobre wyposażenie pokoi superior.
    • Wady Restauracje tematyczne słabe.

Ogóle wrażenie bardzo dobre. Plaże piękne i szerokie. Dokuczliwy bardzo silny wiatr. Wycieczki fakultatywne słabe i bardzo drogie. Wycieczka po wyspie Sal OK. Rezydentka fantastyczna. Polecam pobyt 1-tygodniowy ponieważ 2 tygodnie to za dużo gdyż nie ma nic do zwiedzania. Miasteczko Santa Maria bardzo ładne i jak na warunki afrykańskie bardzo czyste. Polecam pobyt w kościele na niedzielnej mszy. Wspaniały śpiew czarnoskórych mieszkańców.