Opinie o hotelu Oceani Porto
Brazylia / Ceara

Oceani Porto

MONI
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety BRAK ZALET DZIWI MNIE TAK WYSOKA OCENA TEGO HOTELU NIE WIERZE ZE TO PISALI LUDZIE KTORZY SPEDZILI TAM CHODZ JEDEN DZIEN
    • Wady nie mila obsluga, brak all inclusiva brak jakikolwiek alkoholi do spożycia ,sama woda z piwem ,brak jedzenia do skonsumowania.mrowki pod ekspresem do kawy ktory i tak nie dzialal,chleb byl najsmaczniejszy.pokoje tragedia

NIE POLECAM NIKOMU.WAKACJE ZALICZAM DO NIEUDANYCH.DOBRZE ZE NIEDALEKO BYLK SKLEP I RESTAURACJA

Mada

Aga
    Pobyt: Sierpień 2011

Hotel dla niewymagających. Osobiście spędziłam w hotelu miło czas.

Tomi
    Pobyt: Sierpień 2011

Plusem hotelu jest położenie blisko plaży i jedzenie które było dobre. Jeżeli chodzi o minusy to: -łazienka -kelnerzy(dziwny nawyk sprzątania podczas gdy jeszcze spożywa się posiłek,brak uniformów co mile nie wyglądało) -hotel bardziej stworzony pod rodzimych obywateli i rosjan -brak reakcji personelu na zgłaszane usterki w pokojach -brak prowiantu dla osob wyjeżdzających przed godzina 8 rano(miał byc przygotowany lunch pakiet a okazło się ze na 5 minut przed wyjazdem powiedziano nam że mamy sobie sami coś zrobic na drogę) Ogólnie nie polecam ale jeśli ktoś chce wypocząc za niweielką kasę to ten hotel może wybrac bo jest tani ja z pewnościa wybiorę już inny.

Ana
    Pobyt: Lipiec 2011

Hotel bardzo mi się podobał, trochę się wystraszyłam przed wyjazdem jak czytałam opinie na internecie, ale miło sie rozczarowałam, NAPRAWDĘ CHOTEL JEST SUPER. Jestem 22latką na wyjazd pojechałam z mamą i bratem, zarówno mi jak i im bardzo się podobało. Pokój był czyściutki jak przyjechaliśmy, klimatyzacja działała doskonale i nie śmierdziało z niej, śniadanie na wolnym powietrzu to samo obiad i kolacja. O godzinie 17 serwowano nam kawę/czekoladę oraz ciasto! Obsługa to głównie mężczyźni/chłopcy w moim wieku, bardzo pracowici, po każdym posiłku sprzątali jak mróweczki. Jedzenie super, i nie rozumiem ludzi który podczas wyjazdu "rzucali" się o np. 3 rodzaje mięsa....! Jeżeli ktoś ma zasadę "jem po to żeby żyć" to nie będzie wybrzydzał.POLECAM

Paulina

było bekowo...pojechalismy tam z nastawieniem na zwiedzanie i zabawę, dlatego się nie rozczarowaliśmy.Jedzenie dość nam smakowało.Okolica przepiękna.Atrakcje też były: zadufane ruskie baby,trójkąty, geje, lesby i plotki plotki itp.:D Bardzo mili animatorzy:)

Dumka
    Pobyt: Lipiec 2011

Nie polecam hotelu. Jedzenie bardzo słabe, brak mięsa, ryb,słabe ciasta i mało owoców. Personel hotelu( panie sprzatające, kucharze, barman) jadają przy stolikach w obecności gości jako pierwsi - goście przy nakładaniu posiłku są traktowani na drugim miejscu po personelu. Nigdzie z czymś takim się nie spotkałam. Kelnerzy w brudnuch spodniach i butach z przepoconymi koszulkami. Ręczniki i pościel szaro-bure. Pokoje sprzątane 2, 3 razy najczęściej w czasie sjesty poobiedniej. Wstrętne łazienki, latająca deska sedesowa i pordzewiałe urządzenia. Animatorzy pojawili się jak przyjechał boss z żoną. Jedzenie typowo tureckie pod gości Turków.W innych hotelach 3* karmią przyzwoicie. Ten hotel to nieporozumienie Alfa Star.

Megi

Hotel bardzo nieciekawy, brudno wszędzie, pokój mały a w dodatku grzyb na pół ściany nad łóżkiem o łazience nie wspomne - brodzik cały popękany bez klapem nie da rady, stojąca woda na podłodze i cieknący kibel. Klimatyzacja dawała rade, szafa cała ukurzona, a jak szuflade otworzyłam pod komoda to cała sie rozwaliła. Basen w porzadku chociaz byl bardzo mały, brodzik był malutki wiec małe dzieci raczej sie w wodzie nie pobawia jesli nie potrafia pływac. Spprzataczki sa przyzwyczajone do napiwków wiec jak im dalismy to posprzatały bardzo ładnie a jak nie to umyły podłoge śmierdzaca woda i smierdziało 2 dni;/ Jedzenie okropne, jedlismy tylko poza hotelem bo tam nie było co zjesc-jesli punktualnie nie zeszlismy na kolacje to pozniej wszytsko było zjedzone i wiecej jedenia nie donosili. Ogolnie to czesto brakowało talerzyków i nie bylo na czym zjesc. O alkoholu i barmanie nawet nie wspomne. Po pierwsze wszystko jest rozwodnione (cola,wodka,gin,piwo, itd.) bar jest niby do 22 a jak sie podchodziło 21:45 to juz nie chciał polewac, a zeby nalał to trzeba było czekaac z 10min. Najlepsze było to ze sam sie o napiwki upominał i mowil ze jak mu sie nie da to bedzie nas obsługiwal jeszcze dłuzej. Ogolnie nikomu bym tego hotelu nie poleciła

adimator
    Pobyt: Lipiec 2011

Hotel kameralny. Obsługa bardzo miła. Komunikacja do centrum rewelacyjna.

Aga
    Pobyt: Lipiec 2011

Przez ostatni tydzień spędzałam wakację w tym hotelu, bardzo polecam dla osób, które nie są wymagające, pokoje standartowe ale hotel ogólnie czysty, Panie sprzątające pojawiały się codziennie, codziennie zmieniana była pościel, ręczniki itp.Jeżeli chodzi o jedzenie to mogę się pokusić o stwierdzenie,że było wyśmienite, bardzo duża ilość sałatek, codziennie na obiad i kolacje pojawiały się nowe dania. Atmosfera w hotelu bardzo miła,obsluga sympatyczna, co wieczór w hotelu odbywały się imprezy. Na plaży parasole bezpłatnie. Polecam ten hotel dla ludzi, którym wystarczy czysty pokój i łózko jak również dla rodzin z dziećmi ze względu na organoizowane liczne zabawy dla dzieci w dzień jak i wieczorem. Bar czynny od 10:00 do 22:00.