Wybierz, kiedy chcesz jechać na wakacje i przejdź do szczegółowej oferty.
Szereg atrakcji: rozbudowane zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz zróżnicowane programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.
Ok. 10 m od hotelu znajduje się piękna, prywatna, piaszczysta plaża z pomostem należącym do infrastruktury hotelu.
Do dyspozycji gości: restauracja główna, restauracja a la carte, 10 barów, cukiernia.
Z myślą o dzieciach: brodzik, zjeżdżalnie wodne, animacje, miniklub, plac zabaw, krzesełka w restauracji, opiekunka.
Pobyt w listopadzie 2019 przerósł wszelkie oczekiwania. Polecam gorąco.
Rewelacja pod każdym względem
Brak
Słabo sposprzątany pokój. Bardzo mała plaza z piaskiem, momentami jej brak
Dobre jedzenie, ciekawe wieczorne szoł.
Kiepsko sprzątają. Bardzo małe plaza z piaskiem, momentami jej brak.
Dostaliśmy pokój z widokiem na morze ale przez zjeżdżalnie i dodatkowo za ściana kuchnia gdzie tłukli się garami Muzykę i imprezy trzeba znosić bo to urok takich wakacji ale reszta chyba nie
Położenie
uwagi do pokoi
Hotel dobrze przygotowany na dużą liczbę gości - każdy znajdzie coś dla siebie - imprezkę, lub święty spokój w zależności od potrzeb. Sprzyja temu architektura budynku i basenów, pomostów i plaża. Dobre wrażenie zrobiła na mnie obsługa, a także animacje robione z pomysłem i rozmachem. Nie podobała mi się poranna gonitwa po leżaki, które potem stoją puste w ciągu dnia - niektóre hotele mają na to rozwiązania, ten nie. Bardzo duży wybór posiłków. Smaczne.
Dobra, dyskretna i pomocna obsługa. Duże baseny, atrakcje w basenie dla dzieci, nieduży ale piękny kawałek plaży, pomost - relaks w dzień, imprezy w nocy. Animacje robione z rozmachem - zarówno te dla dzieci jak i te dla dorosłych.
Nocne imprezy bardzo słychać w pokoju.
Rezydent biura podróży mocno nastawiony na sprzedaż, a mniej na relacje i wizerunek biura. Jedno i drugie powinno być dla Coral istotne.
Dobrze zorganizowane atrakcje i animacje dla małych i dużych. Miła obsługa. Sporo miejsc na ?leżakowanie? Piekny widok na może dla części pokoi, z drugiej strony ulica ale animacje i wieczorne rozrywki nie zakłócają spokoju.
Komunikacja raczej w języku rosyjskim i oczywiście tureckim. Slabo z angielskim i niemieckim. Z jednej strony sporo atrakcji dla dzieci natomiast miniclub rosyjsko-turecki. Większość pokoi super, ale można trafić na pokój ?bez widoku? - suterena.
Pobyt w Turcji z biurem Wezyr we wrześniu 2018 roku.
Własny pomost z leżakami i wieczorną dyskoteką , Jedzenie - ogólnie trudno się przyczepić. Przystanek bus przy hotelu.
hotel opanowany przez Ruskich. Z zewnątrz wygląda jak postkomunistyczna bardacha. Elewacja nadaje się jedynie do remontu. Leżaki są zajmowane przez idiotów chyba w nocy bo idąc na śniadanie można było zapomnieć że znajdziemy jakikolwiek wolny. Wieczorne animacje to występy ( z wyjątkiem akrobatów ) na poziomie wioskowego teatru z okolic Hajnówki. Ogólnie hotel przereklamowany. Absolutnie nie jest wart wydanych pieniędzy.
Pobyt bardzo udany , hotel godny polecenia. Ciekawe animacje .
Przestronny, zadbany hotel
Basen kryty w październiku powinien być podgrzewany .
Hotel bardzo fajny obsługa super jedzenie super i smaczne bary fajne animacje,morze przy hotelu
czystość jedzenie obsługa życzliwość co więcej oczekiwać wracam za rok.
nie ma
Bardzo fajny hotel. Byliśmy w pazdzierniku 2018. Dostaliśmy apartament w villi obok hotelu z widokiem na morze. Muzyka grana do późna na pomoście w morzu. Bardzo duży wybór jedzenia oraz napojów alkocholowych. Bar na plaży czynny nawet od 00.00 do 08.00 rano. Nie każdy o tym wie. Bar sushi ze sporym wyborem. Około 2 km od hotelu w prawo, na przeciwko hotelu Delfin, tani bazar zawsze w piątki. Około 1,5 km większy ale droższy bazar Alara Grand. Super min club, zostawiacie dziecko od lat trzech pod opiekę animatorek, w razie czego dzwonią na WhatsApp - czynny do 24.00. W mini barku nie ma alkoholu, mnóstwo innych napojów. Raz w tygodniu piana party na plaży lub basenie. Dobre animacje.
Bardzo czysto, pyszne jedzenie dla każdego, super obsługa
Głośna muzyka do późna.
Polecam w 100%! Moim zdaniem hotel oferuje więcej, niż wartość kosztu pobytu.
Położenie- nad samym morzem. Duuuze molo z możliwością opalania na miękkich kanapach i kąpielą w morzu bezpośrednio z plazylub samego mola. Piana party na plazy ???? Baseny dla dzieci i dorosłych, zjeżdżalnie, sala zabaw dla najmłodszych M.in.z karuzelami i kinem. Siłownia, sauna, SPA, tenis ziemny i stołowy, piłka plażowa, dyskoteka na molo i w budynku, animacje dla dzieci i dorosłych. Takiej ilości jedzenia i podanego w taki sposób jeszcze nie widziałam. Kawiarnia z pięknymi deserami, lodami, turecka kawa oraz różnymi herbatami. Można jeść i pic do 1-2 w nocy. Polecam pokoje z widokiem na morze! Są duże i praktyczne. Jedyny minus, ze głośno, bo z tamtej strony są prowadzone animacji oraz dyskoteka, ale widok na morze oraz sąsiedztwo przepięknych hoteli rekompensuje wspomniane decybele. Byliśmy z dwójka małych dzieci i po 2 dniach, po licznych atrakcjach zasypiały bez problemu. Obudziły się tylko raz, gdy byly puszczane fajerwerki.
Brak
Nieporozumienie z zakwaterowaniem , jak przyjechalismy do hotelu to nie było dla na s pokoju , musieliśmy czekać oko 2 godzin dopiero nas zakwaterowano to pobyt bardzo udany , promenada na plaży , otomany do leżenia bez wcześniejszego zajmowania około 9 i jeszcze było wolne dzieciom plac zabaw nad morzem , leżaków mnóstwo i wolnych pobyt od 13-21 sierpnia 2018 . Kelnerzy bardzo mili i nie nachalni na bakszysz
Hotel troche wad to winda , ciagle było mokro bo z basenu ludzie wychodzili i do pokoi jechali
Brak
Cudowne wakacje, polecam z czystym sumieniem. Pomimo, że w 90% wypoczywający to Rosjanie - to nie ma to żadnego znaczenia. Są bardzo przyjaźnie nastawieni.
Wspaniałe jedzenie, cudowna obsługa, super zabawa dla wszystkich.
Brak
Właśnie wróciłam z tego hotelu jestem zachwycona ( nadmienię że nie jest to mój pierwszy wyjazd ) jedzenie rewelacja - obiady bardziej atrakcyjne przy basenach niż w restauracji gdzie to mi się jeszcze nie zdarzyło ---lody ciasta od świtu do nocy ---- drinki cud malina (margarita Mohito itp. ) dyskoteka na plaży lub molo w ciągu dnia ( na plaży piana party ) wieczorne atrakcje prowadzone przez profesjonalne grupy a nie animatorów o 23 wszyscy przenoszą się na molo i zabawa dalej trwa Minus -- hotel nastawiony na Rosjan i nie zawsze sprzątane pokoje raz nie uzupelnili lodówki po mojej interwencji pakowali aż za dużo tylko na molo gorzej chodzi Wi-Fi Ogólnie chętnie tam wrócę POLECAM wycieczkę na Zielony Kanion- - widoki dech zapierają CUDO !!!
Wszystko
Nie mówią po polsku