Opinie o hotelu Orange County Resort Alanya

Orange County Resort Alanya: basen, sport i rekreacja

• Szereg atrakcji: rozbudowane zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz zróżnicowane programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.
  • Ok. 10 m od hotelu znajduje się piękna, prywatna, piaszczysta plaża z pomostem należącym do infrastruktury hotelu.
  • Do dyspozycji gości: restauracja główna, restauracja a la carte, 10 barów, cukiernia.
  • Z myślą o dzieciach: brodzik, zjeżdżalnie wodne, animacje, miniklub, plac zabaw, krzesełka w restauracji, opiekunka.

Adam

• Zalety kozak

Idealne miejsce, codziennie atrakcje, jedzenia tyle ze nie da rady wszystkiego sprobować nawet przez 2 tygodnie. Trochę może za głośno muzyka jeśli pokój od strony morza i nie da się usnąć przed 24, ale ogólnie najlepszy hotel w jakim byłem :)! Przemili kelnerzy i obsluga

Dudus&Aga

• Zalety Rewelacyjny hotel...miejsce...obsługa... itd...

Cudowne wakacje!Wakacje spędzone w tym hotelu po raz drugi i nie ostatnii!!!!Polecam naprawdę.

Cina

• Zalety Rewelacyjny Zasluguje na 5 gwiazdek
    • Wady Jedyna wada to glosna muzyka do pozna

Posilki super bardzo bogate all inclusiwe Lezakow nie brakowalo na plazy i basenie Piana party raz w tygodniu na plazy i basenie Mini club dla dzieci czynny do 24ej Super drinki Animacje fajne Brak jakiejkolwiek nudy

Emi

• Zalety Położenie- nad samym morzem. Duuuze molo z możliwością opalania na miękkich kanapach i kąpielą w morzu bezpośrednio z plazylub samego mola. Piana party na plazy ???? Baseny dla dzieci i dorosłych, zjeżdżalnie, sala zabaw dla najmłodszych M.in.z karuzelami i kinem. Siłownia, sauna, SPA, tenis ziemny i stołowy, piłka plażowa, dyskoteka na molo i w budynku, animacje dla dzieci i dorosłych. Takiej ilości jedzenia i podanego w taki sposób jeszcze nie widziałam. Kawiarnia z pięknymi deserami, lodami, turecka kawa oraz różnymi herbatami. Można jeść i pic do 1-2 w nocy. Polecam pokoje z widokiem na morze! Są duże i praktyczne. Jedyny minus, ze głośno, bo z tamtej strony są prowadzone animacji oraz dyskoteka, ale widok na morze oraz sąsiedztwo przepięknych hoteli rekompensuje wspomniane decybele. Byliśmy z dwójka małych dzieci i po 2 dniach, po licznych atrakcjach zasypiały bez problemu. Obudziły się tylko raz, gdy byly puszczane fajerwerki.

Polecam w 100%! Moim zdaniem hotel oferuje więcej, niż wartość kosztu pobytu.

Weronika

• Zalety położenie hotelu, dużo animacji, posiłki, mili Turcy, klimatyzacja w pokoju
    • Wady karaluch w łazience 1 dnia

Pobyt ja najbardziej udany. We wrześniu jest jeszcze bardzo gorąco, ulgę przynosiła klimatyzacja w pokoju. Pokoje czyste, mini bar zaopatrzony nie tylko wodę, ale i napoje gazowane, soki. Mieliśmy pokój z widokiem na ulicę ale bardzo przyjemny. W ciągu dnia dużo się dzieje: animacje dla wszystkich - fajne zabawy, aqua aerobik. Wieczorami codziennie pokazy w amfiteatrze - bardzo ciekawe występy. Najlepszą imprezą była piana party. Rewelacja. Jedzenie pyszne, ogromny wybór różnorodnych potraw. Między posiłkami snack bar i lody, i inne przekąski. Polecam ten Hotel !!!!

Wiola

• Zalety Posiłki, obsługa, animacje, położenie, atrakcje

Hotel wart polecenia dla osób lubiących rozrywkę, ale i dla rodzin z dziećmi. Przez cały dzień coś się dzieje, jedzenia i picia pod dostatkiem, od rana do wieczora.

Bogusia

• Zalety Wspaniała obsługa, ogromny wybór jedzenia, czysto, dużo ciekawych animacji

Hotel z zewnątrz nie robi wrażenia, jednak po wejściu zdanie zmieniłam od razu. Bardzo miła obsługa, czyściutko. Wybór jedzenia ogromny, oprócz posiłków na stołówce przez cały dzień do wyboru były fat foody, cukiernia i lody, makaronieria , bar shusi nie mówiąc o barach z napojami i alkoholem. Hotel fajny dla ludzi którzy nie lubią się nudzić, nie za bardzo dla tych co jadąc chcą wypocząć w ciszy. Codzienne dykoteki i muzyka od 10:00. Mogę polecić z czystym sumieniem a nie raz byłam na wczasach zagranicznych i zawsze w 5* , ten zostaje w mojej czołówce.

Janina

• Zalety Hotel troche wad to winda , ciagle było mokro bo z basenu ludzie wychodzili i do pokoi jechali

Nieporozumienie z zakwaterowaniem , jak przyjechalismy do hotelu to nie było dla na s pokoju , musieliśmy czekać oko 2 godzin dopiero nas zakwaterowano to pobyt bardzo udany , promenada na plaży , otomany do leżenia bez wcześniejszego zajmowania około 9 i jeszcze było wolne dzieciom plac zabaw nad morzem , leżaków mnóstwo i wolnych pobyt od 13-21 sierpnia 2018 . Kelnerzy bardzo mili i nie nachalni na bakszysz

• Zalety Wspaniałe jedzenie, cudowna obsługa, super zabawa dla wszystkich.

Cudowne wakacje, polecam z czystym sumieniem. Pomimo, że w 90% wypoczywający to Rosjanie - to nie ma to żadnego znaczenia. Są bardzo przyjaźnie nastawieni.

Anka

• Zalety Pięknie położony, blisko do Alanya, czysto, dużo leżaków, smaczne jedzenie.
    • Wady Bardzo głośno- muzyka na basenie, jak i wieczorne animacje (jeszcze do przeżycia) i dyskoteki. Szkoda, że nie robią wieczorów typowo Tureckich (jedzenie, animacje).

Ogólnie jestem zadowolona, wady i zalety jak wyżej. Daje temu hotelowi mocne 8/10.