Opinie o hotelu Ostria Beach

Ostria Beach: teren hotelu

• Urozmaicona infrastruktura sportowa: 2 korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, siatkówka, koszykówka, łucznictwo.
  • Dla dzieci: plac i pokój zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 5 km od centrum Ierapetry.
  • Bezpośrednio przy hotelu, publiczna, piaszczysto-żwirowa plaża z łagodnym zejściem do morza.

Mariusz

• Zalety Samowystarczalność

Super warunki. Blisko do morza. Duży wybór jedzenia.

zabkat

• Zalety znakomita organizacja, profesjonalna obsługa, zawsze dostępne leżaki, brak kolejek w restauracji i w barze, czystość, urozmaicone i przepyszne jedzenie, piękne otoczenie,
    • Wady opaski all inclusive są przydzielane według narodowości, np. Polacy otrzymują kolor czerwony, to jest słabe i zawsze pachnie segregacją i nie bardzo wiem, czemu ma służyć

Piękny, czysty, świetnie zorganizowany hotel z przemiłą i profesjonalną obsługą, przesmacznym jedzeniem w ogromnym wyborze i bardzo ładną żwirową plażą, bez kolejek w restauracji i problemu z brakiem leżaków, które nie noszą śladów wieloletniego użytkowania. Tu można się zrelaksować i naprawdę wypocząć, jedyny minus to segregacja gości kolorami opasek all inclusive wg. narodowości, co jest dla mnie kompletnie niezrozumiale.

Anita

Wakacje w Hotelu Ostria oceniamy jako bardzo udane z małymi wyjątkami, które tak naprawdę nie są zależne od hotelu, a biura podróży, z którego wykupiliśmy wycieczkę. Generalnie hotel na bardzo wysokim poziomie. Zadbany, w nowoczesnym stylu, aczkolwiek wszystko utrzymane w greckim stylu. Jedzenie różnorodne i smaczne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Animacje- super! Szkoda tylko, że w języku francuskim. Co prawda od 19.06.2018 była polska animatorka, która zajmowała się dziećmi, jednak nawet te animacje dla dzieci były bardzo słabe. Generalnie odczuwało się brak zainteresowania polskimi turystami ze strony polskiego biura podróży. Francuskich animatorów było widać przy każdym basenie, co chwila organizowane były jakieś atrakcje. Wieczorem różnego rodzaju pokazy. Oczywiście można było uczestniczyć w tych animacjach, jednak niewiele można było zrozumieć, ponieważ wszystko było w języku francuskim. Pokoje bardzo czyste, aczkolwiek bardzo skromne. Akurat mieliśmy pokój standard, z łazienką z wanną. Pościel wymieniana codziennie. Mankamentem był powrót, ponieważ wycieczka reklamowana była przez biuro jako wyjazd rodzinny nastawiony na rodziny z dziećmi, natomiast lot powrotny mieliśmy o godzinie 3.40 w nocy, transfer na lotnisko o północy, a pokój musieliśmy zdać o 12 w dzień. Więc 12 h z dzieckiem trzeba było sobie zorganizować na terenie hotelu. Pierwszego dnia dolecieliśmy na miejsce i od razu chcieliśmy dopłacić za pokój, ale nie było takiej możliwości. Kazano nam czekać do ostatniego dnia pobytu do godziny 10.00, a o 10.00 poinformowano nas, że nie ma wolnych pokoi, ponieważ jest pełne obłożenie i mogą nam jedynie udostępnić prysznic na określoną godzinę. Nie byliśmy jedynymi Polakami w takiej sytuacji. Także w zasadzie od godziny 17 do północy koczowaliśmy na terenie hotelowej recepcji. Dlatego uważam, że taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca i o takich godzinach nie powinny być czarterowane przez biura podróży samoloty, a jeśli już to gwarancja pokoju do godziny transferu na lotnisku. Pomimo obowiązującej opcji all inclusive w tym czasie, była to sytuacja bardzo niekomfortowa.

Danuta

• Zalety Cudowna miła atmosfera , niesamowity personel , przemili ludzie . Polecam

Nigdy nie byłam w tak pięknym miejscu , klimat , ludzie , czystość , przepyszne posiłki , to było wspaniałe miejsce. Polecam

Tomek

• Zalety jedzenie, animacje

Bardzo udane wakacje, przede wszystkim pyszne jedzenie, naprawdę w dobrym guście, nie typowa hotelowa masówka. Świetnie zorganizowany i przyjaźnie nastawiony zespół francuskich animatorów, dużo rozrywek w ciągu dnia i wieczorami. Hotel fajnie rozplanowany, duży teren, sieć 1-piętrowych budynków i baseny pomiędzy. Polecam te bardziej oddalone od plaży, w obrębie basenu "Zen" - nowsze budynki i większe pokoje, spokojniej. Znakomita większość to Francuzi, ale wszystkie nacje uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do siebie, przez 2 tygodnie nie pamiętam żadnych zgrzytów. Wi-Fi raz lepsze raz gorsze, bez zastrzeżeń jedynie w recepcji. Może mogłoby być więcej zacienionych miejsc, drzew itp. , bo przy upalnej pogodzie pozostaje się chować pod parasolem albo w barze :) W okolicy nic się nie dzieje, ale parę km obok miasteczko portowe Ierapetra, no i cała masa możliwości do zwiedzania wschodniej Krety np. wypożyczonym autem. Dość długi transfer z lotniska, ok. 2 h , ale do przeżycia, w dzień można podziwiać krajobrazy mijane po drodze ;) . Hotel zdecydowanie do polecenia, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i jeszcze raz podkreślę rewelacyjną kuchnię.

Robin

• Zalety kameralny teren, dużo zieleni
    • Wady długi transfer z lotniska, słabe SPA

Hotel ładny, klimatyczny mile spędzone wakacje z naszym synkiem. Duży ładnie zagospodarowany teren przez tydzień nie nudziliśmy się i nie czuliśmy potrzeby wychodzenia poza hotel. Ładnie zagospodarowana zieleń na terenie hotelu oraz wioska Kreteńska z kapliczką i pięknymi zabudowaniami. Jeżeli chodzi o dania to wielbiciele owoców morza nie powinni narzekać, poza serwowaną Gallą Diner w Ostria Palace gdzie jednym z dań była paella, a konkretnie kopa ryżu i na górze jedna krewetka, szok jedna krewetka. Jak już jesteśmy przy serwowanej Gallii Diner w Ostria Palace to dużym mankamentem jest bardzo długi czas oczekiwania na podawane dania zdecydowanie za mało kelnerów, dla rodziców z dziećmi brak możliwości zjedzenia wszystkich dań, dzieciom do ok. 5 lat trudno wytrzymać. Jak dla mnie niezrozumiałe jest selekcjonowanie kolorów opasek według narodowości budzi to negatywne skojarzenia. Na wieczorze grillowym również tłok i zamieszanie duże odległości od stolików do stołów z daniami. Dużym mankamentem brak All w barze na plaży oraz animacji w języku polskim. SPA masakra ciągle nieczynne, nawet nie pozwolą wejść zobaczyć basen. Hotel zdecydowanie nastawiony na Francuzów. Ogólnie pozytywnie wrażenia z pewnymi niedociągnięciami.

polska rodzina
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Rewelacyjny hotel, polecam każdemu pyszne urozmaicone jedzenie, jeden podgrzewany basen, strefa basenowa połączona z plażą
    • Wady Animacje dla dzieci nie obejmowały Polaków;/

W hotelu byliśmy tydzień, było cudownie polecam

Aldona
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety piękny teren, położenie, urokliwe i kameralne budynki, fantastyczne jedzenie, pomocna obsługa
    • Wady Jeden minus ale to juz absolutnie nie wina hotelu, to długość transferu z lotniska ok 2,5 h, cos strasznego szczególnie z małymi dziećmi..

Fantastyczny obiekt, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Piękny, i duży hotel a gości za bardzo nie widać. Dopiero przy basenie lub na stołówce widać większą ilośc osób. Pokoje sprzatanie codziennie + codziennie zmiana pościeli. Jedzienie urozmaicone, ilości nie do przejedzenia oraz spróbowania wszystkiego. Plaza czysta regulatnie sprzątana i o każdej porze leżaki wolne co się rzadko zdarza. Ciężko opisac w kilku zdaniach ale napawde z czystym sumieniem POLECAM.

Pobyt: Maj 2016

• Zalety Świetny hotel w układzie małych \\\"kamieniczek\\\", świetna obsługa, jedzenie dobre, napoje i alkohole również, kilka basenów, plaża żwirowa - także albo przymusowy peeling, albo buty, na plaży sporty wodne - skutery, crazy sofa itp. Wieczorem fajne imprezki w barze na powietrzu. Polecam wziąć auto i objechać wschodnią cześć wyspy, Sitie , plaża Vai, Agios Nikolaos, wycieczke na Santorini najlepiej \\\"ogarnąć\\\" samemu : auto do Heraklionu i katamaran na wyspę = szybciej, taniej, więcej czasu na samym Santorini
    • Wady Minus, nie wada jak dla mnie, jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone, więcej owoców morza...

Świetny hote, położenie troche na "zad..." ale cena adekwatna do jakości

czarek
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety designersko piekny, duzo okladzin z kamienia i betonu super to wyglada, spokojna okolica, ale blisko do miasta Ierapetra

Hotel drogi, ale jak kogos stac to warto tam pojechac , lagodne zejscie do morza, super imprezy we francuskim klimacie -duzo gosci z francji, dobre wino, b. dobra obsługa, duzo basenów duzo miejsca dla wszystkich