Opinie o hotelu Otium Seven Seas

Otium Seven Seas: aquapark, zjeżdżalnia

• Dla dzieci: 2 brodziki, animacje, miniklub (4-12 lat), 2 zacienione place zabaw, ścianka wspinaczkowa, pokój gier i zabaw, kino.
  • Gratka dla amatorów zabaw w hotelowych aquaparkach: 3 duże zjeżdżalnie wodne.
  • Przy hotelu wydzielona część publicznej, piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Bogata oferta rekreacyjna: siłownia, sauna, łaźnia turecka, 2 korty tenisowe, koszykówka, minigolf, aerobik, animacje.

Anna Piersa

• Zalety Duży czysty basen, dobre jedzenie
    • Wady Sposób odnowienia

Jesteśmy jeszcze w trakcie pobytu, po nienajlepszym początku kolejne dni zapowiadają się bardzo dobrze. Po szybkiej interwencji profesjonalnych managerów Pani Katarzyny oraz Palomy nasz problem z pokojem został rozwiązany. Kolejny pokoj fantastyczny,polecam.

Anna Piersa

• Zalety Dobre jedzenie, czysty duży basen
    • Wady Pokoje Urządzenie hotelu Sposób w jaki został odnowiony

Na szczęście spędzimy w tym hotelu trzy noce. Obiekt jest stary a odnowienie polega na pomazaniu ścian białą farbą. Pokoje są tragiczne, łóżka jak w polskim akademiku z lat 70-tych. Jedzenie jest bardzo dobre, duży basen ok. Ale środek hotelu bardzo słaby. Rosjanie i Polacy bo żaden Francuz ani Niemiec nie pozwoliłby na zakwaterowanie w takich pokojach.

Sebastian

• Zalety Posiłki, animacje, atmosfera, obsługa
    • Wady Transfer powrotny wyjazd z hotelu o 2:20 a lot planowany na 7 rano. Dla Turcji to niestety norma

Bardzo zadowolone dzieci z polskojęzycznych i nie tylko animacji, generalnie super wakacje. Dużo rodzin z dziećmi z Polski i to jest plus, wieczorem muzyka na żywo w barze na plaży więc jak ktoś lubi imprezy to też coś znajdzie

• Zalety hotel zadbany, czysty, dużo atrakcji Każdego dnia jakiś inny event, plaża szeroka
    • Wady stare budownictwo nie ma wyrazu, troszkę nudne

Hotel zadbany, czysty, ale troszkę bez wyrazu, brakuje na niego pomysłu mimo iż ma wszystko bo został odnowiony w 2019.Duża ilość basenów, zjeżdżalni przystosowanych do wieku.Plaża zasługuję na uwagę bardzo ładna, łagodne zejście do wody jest bardzo szeroka. Cały kompleks jest super. Na sezon jest 1 osoba która mówi po polsku.

• Zalety Położenie hotelu, ilość rozmaitych posiłków, wszystko smaczne, mnóstwo animacji, super obsługa, czystość.

Wszystko super, jesz co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz. Lody, gofry, pizza, dla dzieci raj na ziemi. Animatorzy super, cała obsługa super. Baseny czyste, dużo leżaków, blisko plaża. bardzo polecam.

Marek

• Zalety Wszechstronny lobby i duży powierzchniowo, czysty, wszędzie barki, duża restauracja
    • Wady Trochę małe pokoje i rażące kolory, nam trafił się pomarańczowy, dobrze że tylko tam spaliśmy.

Witam, byłem w tym hotelu poza sezonem w dniach 15-22.10.2018r wspólnie z żoną, ale jak byśmy zabrali dzieci tez miałyby co robić. Z tego powodu było mało ludzi i dzieci. Jedzenie super urozmaicone o każdej porze dnia i nocy, Picie super, wszędzie oryginalne napoje włącznie z alkoholami, codziennie w barku pokojowym uzupełniana woda, i napoje gazowane Fanta i Cola. Jak juz pisałem bylismy po sezonie i było widać, że po woli przygotowują się do zamknięcia chyba na zimę. Tak wiec codziennie było widać zwłaszcza na plaży, że zbierają leżaki i parawany, choć nikomu nie brakowało. Po 2 dniach zamknęli plac zabaw na plaży dla dzieci i miejsce dla nich do jedzenia, po prostu nie było dzieci. Do miasta busikiem nie daleko 10 minut. Gorąco POLECAM

Agata

Hotel jest położony bezpośrednio przy plaży oraz posiada dużą ilość terenów zielonych. Jest to starszy obiekt, aczkolwiek bardzo zadbany, w środku czuć świeżość. Pokoje urządzone są w skromnym, lecz schludnym i eleganckim stylu.

Bartek

• Zalety Położenie
    • Wady Standard wykończenia pokoi

Ogólnie może być wkoncu sie odpoczywa na plaży A nie w pokoju siedzi

• Zalety sam hotel elegancki, położenie dobre, posiłki urozmaicone i pyszne, obsługa miła.
    • Wady czystość pod znakiem zapytania, brak póżnego śniadania.

Ogólnie hotel bardzo ładny tzn. teren hotelu pięknie zagospodarowany i hol przy recepcji powala na kolana. W tamtym roku byliśmy w otium life w Kemer pod każdym względem było super, więc w tym roku wybraliśmy hotel tej samej sieci . Tak jak wspomniałam wcześniej hotel powala na kolana ale pokój w bungalowie hmmm. Nie czuło się klasy hotelu ***** a cena jak za pokój w hotelu. Czystość pod znakiem zapytania , niby czysto pościel i ręczniki wymieniane codziennie ale łazienka nie dotknięta umywalka, wc , brodzik, podłoga nie sprzątane w ogóle pomimo zostawiania dolarów na łóżku. Dla porównania w tamtym hotelu codziennie można było jeść z podłogi. Brakuje tzw. póżnego śniadania w tamtym hotelu było (to jest super opcja dla gości którzy wracają w nocy z organizowanych przez rezydentów wycieczek i rano chce się odespać ) Wprawdzie w barze przy plaży od 10 są posiłki ale raczej obiadowe niż śniadaniowe( bo jest pizza, skrzydełka z grila, mięsa w sosach itd.) Reszta jest super obsługa przesympatyczna (oprócz kucharza , który smaży rano omlety nie odpowiada dzień dobry i uśmiechał się tylko do wybranych gości). Kelnerzy , animatorzy bardzo sympatyczni. Pani rezydentka Marlena przecudowna. Dostępna cały czas i bardzo pomocna ( dla odmiany w tamtym hotelu całkowite przeciwieństwo). Ogólnie pobyt bardzo udany. Jeżeli komuś nie przeszkadzają wymienione przeze mnie wady to bardzo polecam.

Arkadiusz

• Zalety Fantastyczna obsługa, posiłki, czystość, położenie.

Na samym początku naszej oceny hotelu, chciałbym tylko nadmienić, iż do Turcji latamy od 10 lat, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się powrócić do miejsca, w którym już byliśmy czyli Otium Seven Seas. Dlaczego? Poniżej dokładny opis tego, co dla turystów jest najważniejsze. Zacznę od położenia: Titreyengöl to bardzo mała miejscowość, która znajduje się niedaleko Side, to duży plus, ponieważ w przeciągu niecałych 20 minut jazdy dolmuszem możemy dostać się do antycznego portu, który jednocześnie jest wielkim bazarem. Oczywiście jeśli chodzi o zakupy, możemy również wybrać Manavgat, ale to już nie to samo. Zakupy możemy zrobić również w samym Titreyengöl, ponieważ niewielki bazar położony jest dosłownie kilka minut spacerem od samego hotelu. Dlaczego zdecydowaliśmy się na powrót? Tak jak wcześniej nadmieniłem, do Turcji latamy od 10-ciu lat, byliśmy w Belek, Konakli, Çolakl?, Kemer, wiele hotelów (oczywiście tylko 5*/all inclusive/ultra all inclusive) wiele fajnych wspomnień, wiele do napisania, aczkolwiek tylko Otium Seven Seas, spełnił w 100% nasze oczekiwania, oczywiście ktoś może powiedzieć, że jest gorszy od np. SENTIDO Zeynep Resort, w którym również spędziliśmy świetny urlop, ale nam jako rodzinie w zupełności przypadł do gustu. Posiłki/Drinki/Obsługa/Czystość Zacznę od kuchni: Śniadania to stały rozkład jazdy, aczkolwiek każdy znajdzie coś dla siebie ? rodzinnie dajemy 10/10, obiady (jeśli tylko zdołacie z nich skorzystać ? świetny snack bar przy plaży, również 10/10, kolacje?.Tutaj niesamowity przegląd kuchni, codziennie coś innego, oczywiście tematyczność może się co prawda powtarzać, jednak zawsze można znaleźć coś nowego, według nas?11/10 ? Drinki/Obsługa Lobby Bar: Świetne i zawsze odpowiednio podane, wspomnę jeszcze o dziewczynach z lobby, które zawsze są niesamowicie miłe i uprzejme: Sumoeye, Gulsah. Dziewczyny jesteście wspaniałe!!! Proście o podwyżkę, ponieważ jesteście piękną wizytówka tego hotelu :) Obsługa jadalnia: Obsługa jest rewelacyjna, na uwagę zasługuje Aslan oraz Fethi. Fethiego poznaliśmy rok temu, wspaniały człowiek, który zasługuje na duży szacunek. Aslan, to nowy nabytek, bardzo dobry nabytek, ponieważ jako młody kelner, robi wszystko co do niego należy, może nawet więcej. Szef kelnerów Erdogan ? to również wspaniały gość, który ceni sobie wszystkie uwagi od klientów. Obsługa restauracji ? La Carte: Do dyspozycji są trzy restauracje, nie skorzystaliśmy tylko z rybnej, reszta czyli turecka i orientalna to profesjonalna obsługa, zwłaszcza przez kelnera Muhameda, który patrzy i widzi czego brakuje klientom, jest niesamowity, więc: Muhamed 11/10 :) Czystość: W całym hotelu jest to priorytet, więc nie będę się na ten temat rozpisywał. Ogólna ocena to: 11/10 Polecamy serdecznie Otium Seven Seas, Arek, Małgosia i Kuba Ps. Wracamy za rok do Otium Seven Seas :)