Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: basen

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

Ewina

• Zalety Przyjemny
    • Wady Wyzywienie

Nie rozumiem tej opinii ponizej ...skad pan Greg wzial 5* ja kupilam 8 miesiecy temu jako hotel 4* i caly czas ten hotel ma 4* co zreszta widac w ofercie..?Kupilam na wakacje.plbz Tui...

Greg

• Zalety Brak Czytajcie negatywne opinie To mój 8 hotel mam porównanie
    • Wady Oszukują was to jest hotel 4 gwiazdkowy a nie 5 gwiazdkowy byłem w kwietniu 2019r na recepcji są 4 gwiazdki nigdy hotel nie posiadał 5 gwiazdek Brak rafy Plaża wąska mała Braki w leżakach Nie zaciekawe wyżywienie brak owoców Za mała restauracja do ilości wczasowiczów 4 gwiazdki przyznano może 15 lat wstecz na teraz 3 gwiazdki

Kto pisze takie cudowne opinie jestem ciekawy chyba ktoś kto tam nie był bo zaraz by napisał że to hotel 4 gwiazdkowy

Klaudia Bledowska

• Zalety Parę dni temu wróciłam z urlopu. Byłam z mężem i corka. Hotel faktycznie jest pośród niczego. Pustych budynków... Natomiast jesli chodzi o hotel to wszystko właściwie tak jak na zdjęciach.. Do zalet należy na pewno ogród i cały teren obiektu. Czysto i dużo palm! Co jest dla mnie wazne???? Plaża również czysta chociaż częściej byliśmy na basenie.. Kolejny plus to animacje! Codziennie o 20:30 dla dzieci, a o 21 dla dorosłych (codziennie coś innego) najbardziej dziwią mnie opinie posiłków ???? Jedzenie było pyszne!!! Na śniadanie było nawet ciemne pieczywo ( ogromny plus dla mnie) zawsze jajka na twardo, omlety, twarożek przepyszny, ser żółty, a jak ktoś na słodko woli to były i płatki różne,gofry na cieplo itp. Na obiad i kolacje zawsze coś innego.. były pyszne skrzydełka, raz był wyśmienity kebab. Zawsze można było skomponować własną sałatkę ???? No i dwaj ratownicy przy zjeżdżalniach. Przemiłe i grzeczne chłopaki! Ogólnie polecam ten hotel.
    • Wady Minusem jest na pewno internet! Najpierw miał działać tylko na recepcji. Pozniej okazało się ze działa tylko whatsup i chyba vibber. Mi nawet to nie dzialalo. Poszłam do sklepu na terenie hotelu po kartę za 10 dolarów. W sumie na tydzien musiałam kupić 2 wiec wydałam 20 Dolarów na internet. (Pierwszy raz mi się to zdazylo) ale miałam nawet w pokoju, wszędzie! Ale kupiłam ze względu na dziecko... No i ostatnia wada to Pan Pizzerman w snack barze! On miał wiecznie krzywą minę jak by był tam za karę. Ale ta mina jego to nic przy tym jak nam wybierał i rzucal przypalona pizze gdzie miał duzo pizzy zrobionej już gotowej na blacie!!! Moze trzymał dla gosci z Egiptu? Nie wiem ( bo ich było najwięcej no i Niemców)

Tygodniowy pobyt od 6 do 13 czerwca w Palm Beach Resort

Jerzy
    Pobyt: Marzec 2019

• Wady brak parawanów na plaży szczególnie w prawej części plaży - przy zatoczce.Ale jak szedłem o 6.00 rano to zdobywałem dobre miejsce. Najwyższy czas na wymianę 1oo kilogramowych leżaków z drewna.

Pobyt z żoną w marcu 2019 - 2 tygodnie. Budynek główny 2 piętro po uprzednim zgłoszeniu przed przyjazdem w j. ang. do Guest Relations.Przy zamawianiu miejsc w restauracji tematycznych trzeba uważać jaką się wybiera. Rano przy śniadaniu dostępne soki pomarańczowe - naktarowe - pierwszy raz z tym się spotkaliśmy. Ale to było tylko kilka dni. Nigdy kolejki przy drzwiach restauracji - ale trzeba przychodzić punktualnie na otwarcie - a nie po 1/2 godzinie od otwarcia. Kelnerzy - najlepszy p.ALI - super . Ogółem udany 15-ty raz w Egipcie.

Ja to ja

• Zalety Przyjazny hotel
    • Wady Jedzenie

Bylam w maju Ogolnie fajny nieduzy hotel ...wszedzie blisko.Kupilam w pazdzierniku jako hotel 4*..Pokoj duzy a w nim wszystko co potrzebne duze lozko czysta posciel i reczniki..wymieniane.Tv plaski polski kanal Polonia.Lazienka z kabina prysznicowa lekko podniszczona ale to nie przeszkadzalo w kapieli.Szafa w niej wieszaki, stolik foteliki sejf bezplatny.Klimatyzacja.Widok na basen .tarasik ze stolkami .Woda w basenach i morzu czysta Plaza szeroka na 4 rzedy lezakow ale dluga.Nigdy nie zabraklo nam lezakow nawet jak poszlismy po 10..Gorzej z miejscem przy basenie tam bylo za malo parasoli nie lezakow.Jedzenie to minis tego hotelu maly wybor i nie zawsze smaczne .Mialam wrazenie ze kuchnia serwuje dania z najtanszych produktow.Malo owocow tylko melon .pomarancze 3 razy arbuz ..melon i arbuz w porcjach podawane na talerz przez kucharza.Napoje tez jak sie trafilo raz lepsze raz gorsze.Napoje do kolacji podaja kelnerzy..herbate mozna przyniesc samemu z baru naprzeciwko.

Ja to ja

• Zalety Przyjazny hotel.
    • Wady Posilki malo owocow.

Nam sie podobalo bylismy ostatni tydzien maja 2019..mielismy ladny duzy pokoj standard z widokiem na basen .Rezerwowalismy w pazdzierniku jako hotel **** wiec nie rozumiem tych *****gwiazdek w opinii ponizej.Lazienka duza z brodzikiem troszke podniszczona kabina .ale to nie przeszkadzalo w kapieli.Szerokie lozko. niby twarde ale rano nie mielismy obolalych kosci?spalo sie wygodnie.Telewozor plaski z Tv polonia.Sejf darmowy .lodowka uzupelniana woda 1 butelka na osobe.Tarasik z krzeselkami i stolikiem.Wszedzie granitowe blaty .Klima dzialala.Posciel wymieniana reczniki tez.Baseny i morze czyste .na plazy stare lezaki ciezkie ale za to stabilne.Reczniki wydawane na karte ktora dostaje sie przy zameldowaniu wymieniane na zyczenie.Nigdy nie mielismy problemy ze znalezieniem lezaka na plazy nawet po 10.00.Trudniej bylo na basenie ale tam nie tyle brakowalo lezakow co parasoli a lezec bez parasola sie nie da.W hotelu brak opasek .Sa kolejki na obiad czy kolacje ale nigdy dluzej niz 3 min nie czekalismy.Przynajmniej nie chodzilo sie i nie szukalo stolika pan wpuszczajacy wskazywal wolny stolik.Napoje do obiadu i kolacji podawali kelnerzy i to bylo troche irytujace bo czasem zanim podali cos do picia zjadlo sie juz posilek.Jedyny minus to posilki mnie nie przypadly do gustu maly wybor monotonne choc czasem byly jakies nowosci.Smakowo tez roznie raz lepiej raz gorzej .Ryby tylko w sosach dla mnie niedobre..bez smaku .Owoce -codziennie melon porcjowany i podawany przez kucharza. kilka razy byl arbuz tez podawany .pomarancze raz w kawalkach a raz w calosci.Byl opiekacz do chleba.Napoje to jak sie trafilo raz byly dobre a czasem troche chemiczne to samo drinki..zalezy kto robil.Jedzenie bylo tez podawane w barze przy basenie..

Pobyt: Kwiecień 2019

• Wady - w pokojach na ścianie grzyb - w łazience wanna z odpadającą pokrywą ceramiczną i obleśnią brudną zasłoną- standard podrzędnego hostelu a nie 4* hotelu! - niewystarczająca ilość stolików w restauracji versus ilość gości hotelowych- aby wejść na obiad bądź kolację trzeba było czekać w kolejce, dopóki nie zwolnił się stolik w restauracji - jedzenie niedobre, a napoje i soki tak chemiczne i sztuczne, że nie do wypicia (nawet woda gazowana z posmakiem chloru!) - niewystarczająca ilość miejsc na leżakach przy basenie i na plaży- codzienna walka poranna o leżak - w hotelu nie widać żadnych inwestycji, remontów (chociaż tego wymaga), sprawia wrażenie obiektu u schyłku swych dni, z którego właściciel chce jeszcze wydusić ile się da i zamknąć

Najbardziej rozczarowujące jest to, że jest opisywany na jako wspaniały obiekt, z opiniami 8,9/10- naprawdę nie mam pojęcia skąd te oceny i przykre, ponieważ bardzo kłóci się z tym, co klienci zastają na miejscu. Teraz widnieje jako obiekt 4*, a raptem 3 tygodnie temu był prezentowany jako 5*- jak to możliwe???? Rafy koralowej brak- to warto wspomnieć, ponieważ niektórzy licząc na snurkling przy hotelu się rozczarują.

Greg

• Zalety Brak
    • Wady FATALNE WYŻYWIENIE monotonne Bardzo mało owoców Za mała restauracja do ilości wczasowiczów kolejki okropnie zimna woda w basenie duże braki w leżakach i parasolach BRAK RAFY MAŁA PLAŻA W ofercie hotel 5 gwiazdkowy za 2 dni 4 gwiazdkowy tak naprawde to 4 gwiazdkowy z przed 15 lat Totalne obrzeża hurghady pustkowie

Wyżywienie to samo codziennie zdarza się przypalone surowe mały wybór wydzielanie porcji kolejki na wejscie do restauracji ryżu makaronu dżemu jajek gulaszu wołowego i słodkich bułeczek mam dosyć przynajmniej na rok Owoce pomarańcze nie zjadliwe melon zielony dobry innych owoców brak można kupić na bazar hurghada cały arbuz 3$ + 10$ taxi tam i z powrotem dość daleko uzgodnić cenę przed wyjazdem potem problemy Dobre zupy Lezaki polowanie na miejsce przy basenie 5.30 leżaki nowoczesne na plaży leżaki drewnianne rozlatujące się O rafie można pomarzyć Ogólnie hotel do remontu 4 gwiazdki to on miał 10 lat wstecz Byłem w kilku hotelach 5 gw. I kilku 4gw. Ale ten hotel po jakaś porażka. Kupiłem w ofercie jako hotel 5 gwiazdkowy z Wakacji.pl a po przyjezdzie okazało się że to hotel 4 gw. Ciekawe do wyjaśnienia. Nigdy więcej do tego hotelu odradzam.

Lola 50
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Blisko lotniska to nie znaczy że szybko będziesz w hotelu
    • Wady Za mała dla tej ilosci ludzi restauracja potężne kolejki za wszystkim kolejki na wejście do restauracji wydzielanie mięsa w barze przy basenie surowe mięso kurczak mały wybór dań o jednym smaku brak pieczywa ciemnego tylko białe słodkie potężne braki w leżakach przy basenach na plaży leżaki pamiętają faraona brak parawanów drewniane pouszkadzane mała ilość mała plaża brak rafy brak podgrzewanego basenu pokoje do totalnego remontu

Totalna parodia kto pisze takie bzdury piekny wspaniały siedze na łóżku w hotelu i piszę tą opinie.Dałam się skusić wysoką oceną to był poważny błąd trzeba czytać opinie koniecznie te negatywne bo tam piszą prawdę o hotelu a te super pozytywne to piszą pracownicy biura podróży na to wygląda. Kupiłam wczasy w tym hotelu z Wakacje.pl wg Wakacji hotel ***** 5 gwiazdek kupiłam wczasy na miejscu okazało sie że hotel posiada **** Kto dodał jedną gwiazdkę zostałam oszukana przez biuro podróży będę domagała się odszkodowania tak jak większość polaków którzy tu przebywają. Dwie pary chciały natychmiast wracać ale zrezygnowali ogromne koszty. Max ilość gwiazdek dla tego hotelu to *** Moze 20 lat wstecz to były **** Zaznaczam ze odwiedziłam 8 hoteli ***** i kilka **** mam porównanie. Ciekawostka podchodzi białorusin i pyta się ile zapłaciliście w polszy za wczasy za 2 osoby w All 4300 zł około 1000? o matko to ja na białorusi za 2 osoby w All na tydzień 500? = 2200 zł ale nas biura podróży skórują.

Sławomir
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Czysty i zadbany Blisko lotniska Podgrzewany basen
    • Wady Mało leżaków na plaży Tłoczno

Bardzo czysty i zadbany hotel. Pokoje w pełni wyposażone. Przy hotelu ładna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i centrum sportów wodnych. Zarówno na plaży jak i przy basenie leżaki i parasole są bezpłatne. Przeznaczony jest głównie dla osób szukających wypoczynku i ceniących spokój. Podgrzewany basen jest dodatkowym atutem.