Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: basen

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

krzysiek
    Pobyt: Styczeń 2006

Iza
    Pobyt: Sierpień 2004

Sławek
    Pobyt: Lipiec 2005

Marek
    Pobyt: Listopad 2005

Hotel kameralny, położony na putynnym osiedlu, dla tych którzy chcą go traktować, jako miejsce wypadowe do dalszych wycieczek. Podstawowym problemem, jest duża odległość od centrum (około 30 min szybkiej jazdy, od 10 do 20 funtów w jedną stronę) drugim minusem są posiłki, ilość ogronma, ale bez smaku, kto nastawił się na orientalne smaki, niech zapomni (dla ludzi starszych i dzieci akurat..) posiłki również się powtarzają, po dwóch tygodniach wypoczynku, chyba bym juz nic chciał jeść, raz jedliśmy w polecanej restaracji rybnej w mieście i też bez rewelacji... no i trzecia sprawa, która mnie sie nie podobała... brak organizacji imprez nocnych... owszem zabawy dla dzieci niemieckich po niemicku od godz 22 00 ?! ale dla dorosłych zorganizowanych rozrywek brak...

Pozytywy też są oczywiście.. ładny podgrzewany basen, "all inclusive" cały hotel (nie trzeba się puszyć i nosić opasek śwadczącym o wyższym statusie nad innymi...) wino czerwone,(ciemne jest lepsze) białe, piwo i woda na życzenie bez ograniczeń... na pewno w okresie upałów ten fakt bedzie można docenić. Czysto, codzienna zmiana ręczników, TVN w tv więc można byc na bierząco... dla nurkujących polecam wyprawy statkiem na pełne morze...mozna zrobić kurs, widoki wspaniałe, bo przy hotelach rafy są kompletnie zniszczone..

wojtek37k
    Pobyt: Sierpień 2005

Bardzo fajny hotel , można polecić parom i rodzinom z dziećmi . Wygodny i czysty , z bardzo dobrą obsługą .

Pobyt: Październik 2003

Ada
    Pobyt: Lipiec 2004

Jeśli ktoś nie lubi się spocić zanim dojdzie do plaży to polecam ten hotelik. Jestem bardzo zadowolona, widziałam inne hotele, fakt - robiły wrażenie, ale ten ma wszystko co mieć powinien. Chętnie wróce, ale jeśli będę miała taką okazję to tylko do PALM BEACHA. Naprawdę POLECAM !!

klekota
    Pobyt: Grudzień 2004

Jest super, rafa koło plaży, gorzała i piwo za darmo.

juri
    Pobyt: Wrzesień 2003

Przyjemny, kameralny hotel na obrzeżach miasta (cisza). Eleganckie traktowanie klienta, bardzo dobra kuchnia, piękne ogrody.

BRACHU30
    Pobyt: Lipiec 2004

NAPRAWDĘ WARTO, SZKODA TYLKO, ŻE W TYM ROKU NIE MAM KASY BO NA PEWNO BYM TAM WRÓCIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!