Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: basen

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

Mariola
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety ładna piaszczysta plaża, dobre jedzenie, duży wybór napojów, bardzo miła obsługa, czysto, wystarczająca ilość leżaków
    • Wady zimna woda w basenach

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Polecam wszystkim, którzy chcą się zrelaksować.

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Hotel położony na rozległym terenie, przez co ludzie nie są bardzo stłoczeni na małej powierzchni, bliziutko do morza, duże baseny, fajni animatorzy i uśmiechnięta, pomocna obsługa.
    • Wady Nie ma gdzie wyjść poza hotel, kompletne pustkowie, bardzo monotonne śniadania, zimna woda w basenie.

Byłam tu w czasie ferii zimowych. Urzekły mnie drzewka pomarańczowe, nad którymi znajdował się nasz taras. Jeśli wybieracie się w lutym należy wziąć trochę ciepłych ubrań - miałam ich za mało, a dzień jest krótki, wieczory chłodne i silnie odczuwalny wiatr. W czasie wyjazdu zimowego wybrałabym drugim razem baseny z podgrzewaną wodą. Hotel i cały teren bardzo czysty. Sympatyczna obsługa.

Grupa z Myszkowa

• Zalety Hotel dość czysty jak na Egipt, jedzenie monotonne ale za to da się zjeść, obsługa dobra.
    • Wady bardzo mały hotel, nie ma gdzie spacerować, żadnych atrakcji, bardzo zimna woda w basenach !!!

Ogólnie pobyt jako taki, byłem w Egipcie 8 razy ale ten hotel był dla nas najgorszym wyjazdem, jedzenie monotonne, brak herbat przy obiedzie i kolacji , napoje tylko w porze obiadowej na stołówce. Aby zjeść kolacje to herbatę trzeba sobie przynieść z baru która jest poza stołówką. Nie wiem dlaczego takie wysokie opinie tego hotelu?, byłem w hotelach z opiniami 6.5 -7 i było dużo lepiej. Zimna woda w basenach !!! My na pewno już tam nie wrócimy. Grupa z Myszkowa

TERESA
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Dobra lokalizacja blisko morza.Pokoje czyste sprzątane codziennie . Obsługa wspaniała,uczynna i pomocna

Spędziłam w tym hotelu 2 tygodnie z grupą przyjaciół było super.Nie można się do niczego przyczepić.Wracamy w tym roku po raz drugi w jeszcze większym gronie.Polecam ten hotel a przy okazji polecam biuro turystyczne Skarb Travel z Polskojęzycznym przewodnikiem.Tanie wycieczki.Kontakt tel.00201090365299

JOANNA

• Zalety ładna piaszczysta plaża, smaczne jedzenie

Hotel to typowe dobre 4*, przyjemny z ładną piaszczystą plażą. Godny polecenia

• Zalety Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych- na wózku wszędzie da radę wjechać, ilośc jedzenia, olbrzymi wybór jedzenia, brak opasek na rękach, bardzo dobrze wyposażona siłownia
    • Wady wąska plaża, leżaki przy plaży trzeba dużo wcześniej sobie zaklepać bo później zostają tylko przy basenach

Świetny cichy hotel dla osób z dziećmi i chcących odpocząć od zgeiłku, bardzo duża ilośc jedzenia, nic nie jest wydzielane, każdy znajdzie dla siebie coś pysznego, hotel przyjazny osobom na wózkach inwalidzkich- wszędzie podjazdy, czysta i dobrze wyposażona siłownia z ręcznikami do ćwiczeń i dystrybutorem wody czynna od rana do późnego wieczora, obsługa bardzo przyjazna, pomocna, czyste i przestronne pokoje z sejfem i lodówka, woda butelkowana przynoszona codziennie do pokojów- nie jest wydzielana wystarczy poprosić o kilka butelek więcej. Chetnie wrócę do tego hotelu

• Zalety miła obsługa
    • Wady brudna nora zamiast pokoju, rozwalający się sprzęt, telewizor bardzo, bardzo stary

Byłam tam na przełomie grudnia i stycznia. W pokoju zagrzybiony brudny brodzik, suszarka jak na pływalni, jedzenie monotonne. Sylwester to do 22:00 kolacja, później wszystko sprzątnęli, były tylko animacje, pokazy, bez tańców i typowej dla nas zabawy. Ja osobiście do Egiptu już nie pojadę. Przeraża wszech obecne żebractwo.

Adrian

• Zalety + Bardzo czyty i ładny od wejścia do recepcji poprzez restauracje, baseny i plażę + Super obsługa (nikt nie czeka na napiwki) + wszystko co potrzebne do dobrego spędzania urlopu w hotelu + pyszne jedzenie, dla każdego coś miłego + wieczorne animacje + znajomość języków przez obsługę + świetna organizacja
    • Wady - ciężko coś tu napisać :)

Świetny hotel mimo że jak się przyjeżdża to od zewnątrz nie ma efektu "Wow" ten efekt jest już za to w środku. Wszystko dostępne w hotelu więc nawet nie trzeba specjalnie szukać sklepów, które także są w hotelu, ale drogie, taniej po wyjściu 100 m 4 sklepiki, gdzie za dobrą cenę się wszystko znajdzie. Rewelacyjna obsługa i bardzo miła. Świetne jedzenie i drinki, mimo że chodzą stare pierniki i marudzą. Ja się pytam jak z pośród 10 różnych dań nikt niczego dla siebie nie znajdzie, a w domu to chleb ze smalcem je :) Leżaki, ręczniki dostępne od ręki mimo że byliśmy przy obłożeniu 98%. W grudniu super pogoda 26 stopni, woda w morzu bardzo przyjemna, wieczory miłe w sweterku przy basenie można posiedzieć. Własna hotelowa duża plaża z parasolkami, sporo barów, po prostu idealne miejsce. Pierwszy raz byliśmy w Egipcie ale na pewno wrócimy i bardzo chętnie do tego samego hotelu bo było rewelacyjnie więc po co szukać innych wrażeń i żałować.

Jaroslaw Kot

• Zalety czysto, miła obsługa

Hotel w pierwszym momencie nie robi dobrego wrażenia - wejście bezpośrednio z ulicy z zatoczki dla autobusów (w naszym było słychać tylko stęknięcia o kurcze? najgorsze ze tylko my wysiadaliśmy....) z lotniska dojazd ok 20min. Wchodzi się do małej recepcji w której nie ma tego łałłłł jak w innych hotelach w okolicy ale miła szybka i konkretna obsługa wynagradza niemiłe wrażenie początkowe, chwila moment i jesteśmy w pokoju - faktycznie dbają o czystość... Mamy porównanie bo do Egiptu jeździmy od lat, czytając wcześniejsze opinie znalazłem wzmiankę o delfinach.... i faktycznie w jeden dzień przypłynęły dwa, przez 15min pływały między ludźmi i dały się dotykać...szok nawet moja żona wgramoliła się do wody choć było zimno jak diabli... jedzenie standard każdy znajdzie coś dla siebie, dobre ryby na kolacje, trochę gorzej z jedzeniem dla dzieciaków naleśniki tylko na kolację brak makaronów robionych na bieżąco i zero frytek przez cały tydzień. Jedliśmy wszystko i nikt nie dostał biegunki a w innych miejscach czasami się zdarzało. Ogólnie Hotel ok... brakuje trochę podgrzewanych basenów w okresie zimowym ale nie można mieć wszystkiego... Polecamy odwiedzić... my wyjeżdżamy zadowoleni obkupieni torebkami z lokalnego sklepiku... Pozdrawiamy i miłego wypoczynku:}

Grazynka

• Zalety Obsługa
    • Wady Odizolowany

Obsługa wspaniała , animacje bardzo dobre, hotel na uboczu . Ogólnie bardzo polecam