Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: basen

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

EWA

• Zalety Czystość, bardzo dobre posiłki , animacje

Hotel ma 4 gwiazdki ,ale zasługuje na duże 5. Polecam

Sandra

• Zalety bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa Hotelu, pyszna kuchnia i ogromny wybór dań - kucharze bardzo się starali, byli obecni na sali i przygotowywali posiłki na oczach klientów, personel przykładał ogromną wagę do czystości

Obsługa Hotelu na bardzo wysokim poziomie, począwszy od osób sprzątających pokoje, barmanów, kelnerów i kucharzy, a kończąc na managerach. Bardzo profesjonalne podejście, a przy tym niezwykle sympatyczny zespół.To co rzuca się w oczy to czystość! Hotel przywiązywał ogromną wagę do zachowania czystości, przede wszystkim w sali restauracyjnej. Kolejna, ogromna zaleta Hotelu to stosunek do przygotowania posiłków - na świeżo, na oczach klientów. Kuchnia oczarowała nas różnorodnością dań, ich smakiem i sposobem przygotowania (np. przygotowanie jajecznicy lub omleta na życzenie lub upieczenie pizzy z pieca opalanego drewnem?).

Jerzy

• Zalety czystość,miła obsługa hotelu
    • Wady brak darmowego INTERNETU !!! PŁATNY !!!

spędziliśmy urlop w terminie od 8.11.-15.11 2018r.Hotel czysty ,pokoje sprzątane codziennie,jedzenie niestety przez 3 dni można było jeść to samo,ale kolejne dni myslało się o naszym Polskim jedzeniu.Dzień w dzień to samo,na śniadanie ,na obiad to co ze śniadania ,a na kolacje z obiadu.Nie ma żadnego póznego sniadania !!!,które jest w opisie,a już nie wspomnę o Wifi które jest ale bez INTERNETU to jest zwykłe oszustwo na stonach Tui,plaża z rafami koralowymi ,pytam gdzie????????

edndriu

• Zalety Prywatna plaża.

Ogólnie bardzo polecam ten hotel. Miła obsługa. Jedzenie smaczne. Pokoje czyste. Fajne animacje. Spędziliśmy tam z żoną 11 dni w listopadzie 2018 r. Jest bezpiecznie.

Radek

• Zalety Bardzo miły personel, jedzenie bardzo dobre Wszystko na plus ???? Plaża przy hotelu Polecam

Polecam ???? Wszytko na plus miła obsługa oraz dobre jedzenie

Radosław

• Zalety 2 baseny, zjeżdżalnie. Czasami delfiny przypływały na plaże .
    • Wady Obsługa , jedzenie

Hotel, generalnie spoko jednak po 2 tygodniach spędzonych w nim czuliśmy się trochę zle, mianowicie po tygodniu obsługa zaczęła robić łaskę z wszystkim, mam na myśli wydawanie drinków itp ,(do tygodni czasu było wszystko Ok,) jedzenie bardzo monotoniczne , praktycznie cały czas to samo czyli kurczak i ryż na obiad i to samo na kolacje, bardzo mało owoców . Przy basenie wydawali lunch do 15 moja dziewczyna ustawiła się w kolejce o 14.40 była spora kolejka punkt godzina 15 zamykają bar i ci co stali w kolejce nie doczekali się posiłku ( jakaś pizza czy frytki) według mnie to zachowanie bardzo brzydki skoro ktoś czeka 20 min i się nie doczekuje.

bolesław

• Zalety hotel bardzo ładny czyściuteńki ,cisza, spokój plaża czyściutka obsługa miła.Polecam ten Hotel dla rodzin z dziećmi oraz lubiących wypoczynek z dala od miejskiego gwaru

obsługa nie nachalna ,miła hotel czyściutki ,plaża zadbana sprzątana bez przerwy ratownicy cały czas na stanowiskach.hotel urokliwy i jak dla mnie bardzo zielony polecam

DANIEL

• Zalety Blisko plaży, miła obsługa
    • Wady Stare pokoje, brak animacji, animatorki jak pani lekkich obyczajów wyglądały prócz pani od dzieci.

Hotel dobry dla osób które chcą plackiem siedzieć na leżaki i korzystać ze słońca, ale jak liczy się na jakieś atrakcje od strony animatorów to można się przeliczyć

Ela

• Zalety Wielojęzyczna, bardzo miła, uczynna, obsługa. Posiłki urozmaicone, czysto i ciepłe podane( miejscowa kuchnia - nie wszystko mi smakowało ale po to pojechałam aby zobaczyć-posmakować). Mnóstwo gości ale nie czuło się tłoku- obiekt jest rozległy. Hotel bez robactwa much komarów. Nikt z mojej rodziny( 2 dzieci) nie miał\\\" zemsty Faraona\\\"mimo że zachowywaliśmy się tak jak w europejskim hotelu. Czujna ochrona - czułam się bezpiecznie.
    • Wady Daleko od centrum - ale jest komunikacja i to raczej zaleta.

Cudowne wakacje cudowne wycieczki fakultatywne. Panowie, Karol, Szymon i kilku innych którzy nam organizowali wycieczki byli cudowni . Polecam

Mateusz

• Zalety Prywatna plaża, obsługa, basen
    • Wady brak rafy, dosc daleko do centrum, malo owoców i przekonsek typu hamburger czy pizza

Hotel naprawde godny polecenia, utrzymany w czystosci, pokoj moze nie idealny ale bez wiekszych zastrzezen, mila obsluga, nie domagajaca sie napiwkow, all inclusiv do polnocy. wieczorne animacje ktore w wiekszosci mi sie podobały, duzo lezakow na plazy i przy basenie. Z wad wymienic mozna dosc spara odleglosc od centrum, oraz brak rafy koralowej, oraz jedzenie prawie takie samo co dzien, choc wybor duzy wiec mozna zawze cos innego zjesc, Nie wiem czy tam wroce ale na pewno bede polecal ten hotel