Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: basen

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

Wojtek

• Zalety Prywatna piękna plaża, odgrodzona murami z obu stron, że żadna nieproszona osoba się nie dostanie. Czystość, miła obsługa.
    • Wady Trochę monotonne jedzenie ale zawsze smaczne.

Super hotel w przyzwoitym budżecie, ma wszystko co potrzeba do odpoczynku. Zawsze czysto i miła obsługa, za dolara napiwku traktują Cię jak króla ;) Rezydenci w hotelu nie natarczywi, fajne atrakcje zaraz na plaży (spadochron, banan, nurkowanie itp.). Baseny dla dzieci i zjeżdżalnia to takie minimum co piwinno być i jest. Wiadomym jest, że są hotele z większą ilością atrakcji ale cena x2. Reasumując największymi zaletami są: prywatna plaża, cena, czystość, miła obsługa i brak małolatów nawalonych jak ruska katjusza ;)

• Zalety Przyhotelowym plaża,
    • Wady Monotonne jedzenie

Ogólnie wrażenie bardzo dobre. Fajne miejsce, miła atmosfera, obsługa hotelowa bardzo fajna. Jedyny mały minus na mały wybór i monotonne jedzenie oraz łazienki w pokojach-przydalby się remont. Mimo tego polecam w 100%. Spokojnie, komfortowy wypoczynek

Kasia_Malinowska

• Zalety bardzo wygodny
    • Wady daleko od miasta

Wspaniałe wakacje. Była to nasza pierwsza wizyta w Hurghady, ponieważ zawsze się Sharm el Sheikh, i świetnie się bawiliśmy w Palm Beach Resort hotel. To był tani i wesoły z podstawowym standardem hotelu. Czysty, przyjazny i zabawny, wszystkie obiekty o dobrym standardzie w tym all inclusive jedzenie i napoje. Świeże jedzenie w porze posiłków dowcipem wybór. Cena za ten hotel nie jest drogi, ale to było lepiej niż się spodziewałem. Na pewno wrócę ponownie, ponieważ personel hotelu był bardzo przyjazny i wiedział co osoba w hotelu i starali się, aby je bardzo mile widziani i wygodne. wycieczki polecane utopia wyspy i miasta luxor. ta strona oferuje bardzo dobre ceny i doskonałą obsługę. lepsza niż inne ................... optimal guide.com. Nic złego do powiedzenia. Byliśmy bardzo zadowoleni i nasz pobyt był bardzo przyjemny. Jedyną wadą jest to, że w przeciwieństwie do Sharm, w Hurghady jest droższe niż Sharm jak wszędzie trzeba przejść musi znajdować się w taksówkę. i udogodnienia są w pewnej odległości. Gdy już się przyzwyczaisz do targowania sie z ceny taksówek to nie ma problemu. spodoba Ci się i zobaczyć to miasto z Hurghady i co za dużo to ma do zaoferowania.

Pobyt: Marzec 2018

• Zalety kameralne położenie, spokój, cisza; grzeczna, miła obsługa
    • Wady grzyb w łazience

Spokojna, kameralna okolica oraz hotel. Polecamy dla osób ceniących sobie nieduże ośrodki.

Jolanta
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety Miła i pomocna obsługa,położenie nad morzem,darmowy serwis na plaży,leżaki dostępne o każdej porze,Brak tłoku na stołówce
    • Wady Słabe wi-fi ,zimna woda w basenach

Pomimo ,że hotel nadaje się do odświeżenia(kamien w łazienkach, sfatygowane meble w pokojach) jestem ogólnie zadowolona z pobytu.Ogólnie jednak dbają o czystość,codziennie sprzątane pokoje,wymiana ręczników też codzienna. W resteuracjach bardzo miła obsługa i sprawna.Nie siedziało się przy brudnym stole.Jedzenie dobre ,każdy znalazł coś dla siebie,Wieczorem liczne bardzo smaczne przystawki,Cały dzień dużo deserów.Nie brakuje miejsca zarówno na plaży jak i przy basenach.Bary zarówno przy dwóch basenach jak również przy plaży.Na basenach bardzo zimna woda ,ale w morzu ciepła.Na basenie i na plaży ciągle proponują jakieś usługi,lecz nie są namolni.Przy basenach był aerobik,,yoga,rzutki. Wieczorem było disco dla dzieci jak również animacje dla dorosłych trochę przeciętne,ale do obejrzenia.Bardzo słabe Wi-fi,przez cały pobyt nie połączyłam z internetem.Naprzeciwko hotelu market,ceny dostepne

Jolanta
    Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety piękny teren wspanialy personel
    • Wady w zasadzie brak

To byl moj 8 wyjazd do Hurghady,Hotel polozony przy niewielkiej ale ładnej plaży,Niewielka rafa przy pomoscie.Posilki urozmaicone ,smaczne.obsluga mila .polecam odwiedzenie tego obiektu.

Lidka
    Pobyt: Listopad 2017

Swoją opowieść dwutygodniowego koszmaru wakacyjnego w tym hotelu podobno 4* - nie wiem jakim cudem.... zacznę już od samej obleśnej, wręcz strasznej recepcji - meble poplamione i brudne nie wspominając o dywanie; kochani internet płatny za 4 $ dziennie i też nie działający nie sugerujcie się reklamą hotelową bo tego INTERNETU nie ma !!!!!!!, idącej mijamy restaurację /bardzo mała jak na hotel 4*, jedzenie straszne, monotonne, na poziomie 3*, do posiłków napoje podaje obsługa nie ma żadnych dystrybutorów z napojami jak w każdym normalnym 4* lub 5* hotelu, do kolacji zero kawy, zero wyboru w herbatach i też o każdy napój trzeba się prosić obsługi/; po prawej jest niby klub \\"Laguna\\" matko kochana chyba speluna - nic się nie dzieje, animatorzy fatalni.... wychodzimy na obiekt hotelowy mijając położony kawał blachy przy schodach /owa blacha ma służyć do wprowadzania wózka, żaden szanujący się 4* czy 5* hotel nie pozwolił by sobie na takie uchybienie- k a t a s t r o f a !!!; pokoje jak za Króla Świeczka, meble zniszczone w kolorze zielonym, drzwi do pokoju podrapane, obleśne prysznice a cała łazienka nie ma nic wspólnego z pięknymi łazienkami ze zdjęć no i co - stare wielgachne telewizory; dwa baseny nie robiące żadnego wrażenia - walka o leżaki; no i wreszcie plaża tak mała że śmiech i i też pozajmowane leżaki, które wyglądały jak zbite z palet...- w hotelu rządzą Rosjanie i Niemcy nawet animacje są skierowane do nich... Kończąc moje żale a uwierzcie mi państwo latam do Egiptu od 10 lat i zawsze do bardzo dobrych hoteli i chyba dzięki tym hotelom /pozdrawiam Jungle Aqua ..../ pokochałam Egipt i zawsze tam wrócę, ale to co tam zastałam to myślałam, że nie dam rady wytrwać tych 14 dni!!! Poza hotelem nic nawet sklepików jak to zwykle ma miejsce. Jedynym plusem w tym hotelu jest czystość na basenach, pokojach i plaży ale zawdzięczamy to tylko tym chłopakom, którzy bardzo się starają i ciężko pracują i za to im tylko mogę podziękować po tych 2 tygodniach koszmaru (:(:(:(:(:

Paulina
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety przy plaży, bardzo miła i uśmiechnięta obsługa, nikt nie woła napiwków, czyste baseny
    • Wady monotonne jedzenie, brak basenu z ciepłą wodą

Ogólnie pobyt bardzo fajny, wahałam się czy jechać do tego hotelu bo ma mało polskich opinii. W recepcji dostaliśmy przepiękny pokój z widokiem na basen i morze mimo, że kupowaliśmy standardowy pokój. Obłożenie hotelu 3/4 na przełomie 10/11.2017. Woda w basenie czysta i widać, że o o to zbają, niestety w obydwu dość zimna (jak na listopad). Ogólnie baseny są dwa, jeden z nich jest bardzo cichy, na drugim odbywają się animacje i głośna muzyka. Dość wąska plaża i dużo tam poutykanych parasoli z leżakami, jednak widać, że o nią dbają. Jedzenie dość monotonne, ale to standard w Egipcie i do tego trzeba się przyzwyczaić, mało owoców. Na plaży bar, jednak tam All inclusive nie ma, są tylko płatne świeże soki, w związku z tym jeśli zdecydujemy się leżeć na plaży to po drinka czy wodę trzeba iść do baru głównego przy basenach. Drinki typowe egipskie, dość słabe bo bardzo młodzi barmani nie mają pojęcia o proporcjach (nie ma co się dziwić, skoro sami nie piją alkoholu :) ). W hotelowym lobby jest darmowy internet, jednak bardzo, bardo wolny, ale fajnie, że w ogóle cos takiego udostępnili. Nie polecam zapuszczać sie taxą do cetrum Hurghady bo z racji tego, że po rewolucji bardzo spadła turystyka, to sprzedawcy chcą aż rozszarpać Cie na strzępy żebyś coś kupił. Bardzo niefajne. Polacam natomiast supermarket po drugiej stronie ulicy na przeciwko hotelu (troszkę po prawo od wyjścia). Sprzedawca bardzo miły i kulturalny, niemęczący, ma szeroki asortyment i fajnie się targuje :) Sklepiki na terenie hotelu też są ok, znajduje sie tam również apteka o normalnych cenach. Ogólnie wakacje udane, ale na taki typowy odpoczynek przy basenie, więcej nie. Byłam w Egipcie już 4 razy i mam troche porównania co do hoteli. Ostatnio byłam w Titanic Beach i mimo, że na portalu ma niższe noty, to uważam,, że był lepszy. I na koniec przestroga, nigdy wcześniej nie doświadczyłam klątwy faraona, a w tym hotelu tak- pokusiłam się o drinka z lodem i to był błąd. Uwaga zatem na lód, a jeśli Was dopadnie to szybko do apteki po antinal (w hotelowej aptece 4 USD). Udanych wakacji!

Pobyt: Październik 2017

• Zalety Przy plaży, plaża podzielona na dwie, płytsza dla dzieci i dla surferów. Świetni animatorzy, którzy dbają o umilanie pobytu, miła obsługa. Czysty i na bieżąco sprzątany.
    • Wady Pokoje do remontu, tynk odpada ze ścian.

Świetny hotel na 7 dniowy pobyt. Pobyt był na początku Października, mało turystów, wolne leżaki. Hotel godny polecenia na szybki wypad. Jeśli oczekujesz wysokich standów i ekskluzywnych wakacji, szukaj dalej. Jeśli chcesz tanio dobrze się bawić w pięknym otoczeniu, tak to tu:)

Kamila

• Zalety Hotel duży i piękny, cały ośrodek z basenami i prywatną plaża robi wrażenie, drinki bardzo dobre, jedzenie serwowane dosłownie bez przerwy, leżaków jest wystarczająco, nigdy nie musieliśmy na żaden czekać.

Byłam w tym hotelu we wrześniu 2017 roku z chłopakiem i szczerze mówiąc jestem zachwycona. Cały hotel jest tak wielki, że wcale nie jest w nim tłoczno. Obsługa donosi jedzenie i sprząta tam na okrągło. W międzyczasie musiałam skorzystać z konsultacji z lekarzem, który przyjął mnie bardzo otwarcie i naprawdę pomógł. Byłam miło zaskoczona, ci ludzie, wbrew pozorom, stanęliby na głowie, żeby nic Ci się nie stało. Rezydent super, ludzie pracujący tam, są równie mili, naprawdę polecam! :)