Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: basen

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

Agata

• Zalety duże pokoje, regularnie sprzątane, fajne baseny z ciepłą wodą, bezpośrednio przy plaży
    • Wady nieciekawa plaża, hotel bardzo duży i tłoczny, dość mało urozmaicone jedzenie i ciągłe kolejki do posiłków, brak leżaków

Hotel w dotychczasowych opiniach przereklamowany. Ogólnie hotel dobry ale nie bdb. Biuro TUI natomiast totalne rozczarowanie i to od samego przylotu - za wizy zamiast 25 dolarów od osoby Tui pobiera 28 dolarów i odbywa się to na lotnisku gdzie naganiacze Tui kierują do ich stanowisk - natomiast można śmiało stanąć w ogólnych okienkach i tam płaci się 25 dolarów i wydaja taki sam świstek jak u Tui, który i tak trzeba samodzielnie wypełnić. Nasz lot powrotny miał 5 godzin opóźnienia i niestety pani rezydent Kasia nas o tym nie poinformowała. Czekaliśmy na transfer w hotelu i tylko nasz autobus nie przyjechał więc, jako że zostaliśmy sami dopadł nas wielki stres, chcieliśmy zadzwonić do rezydentki ale w segregatorze TUI nie podaje ona swojego telefonu w Egipcie, co jest dużym utrudnieniem, jedynie były numery do Polski, a wiadomo ile to kosztuje. Recepcja hotelu też nie miała jej numeru wiec szukaliśmy po ludziach, a Polaków tam było zaledwie kilka osób. Po kilku godzinach udało się zdobyć numer do rezydentki i zadzwoniliśmy z recepcji - była wielce zdziwiona, że kierowca przyjeżdżający po Warszawę nas nie poinformował i przepraszała ale tak nie powinno być. Inne biura podróży jakoś umiały poinformować swoich klientów w ich hotelach. Transfer na lotnisko był bez rezydentki- niektórzy mieli problemy przy odprawie. Dotąd z innych biur zawsze rezydenci jechali aż na lotnisko i doprowadzali do stanowisk. Jesteśmy rozczarowani TUI. Co do hotelu - ogólnie dobry ale zbyt duży co rodziło problemy z leżakami, posiłkami i ogólnym hałasem. Wszędzie kolejki, tłok, zajmowanie leżaków, co było mało komfortowe. Pokoje podstarzałe ale duże i wygodne, sprzątane codziennie. Obsługa neutralna. Trunki b. mocne. Dziwna logistyka organizacyjna - nie pod turystów ale pod hotel - wczesne zamykanie barów przy plaży i basenie. Plaża żwirowa i ciasna. Jedzenie mało urozmaicone , choć można było się najeść. Baseny super i ciepła woda ale tłoczno. Animacje średnie pomijające polaków.

ewa
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety czysto , miło, spokojnie dla lubiących spokój
    • Wady wokół hotelu brud i śmietnik i nic żadnej knajpy i w ogóle niczego

byłam w tym hotelu pierwszy raz, i nawet jak bym chciała bardzo się przyczepić to nie było do czego, chyba że animacje tylko dla ruskich, obsługa słabo mówi po angielsku i niemiecku znacznie lepiej po rosyjsku, wszystko było w normie, nie było powalających luksusów ale też nie było kompletnego dna. Przez cały 2 tygodniowy pobyt nie słyszałam żeby ktokolwiek dostał ,,zemsty", hotel do którego mogłabym wracać.

Artur
    Pobyt: Kwiecień 2013

• Zalety Czysty, zadbany, pomimo wielkości, wskutek właściwego rozmieszczenia pawilonów, robi wrażenie kameralnego.
    • Wady Za mało leżaków na plaży.

Ładny hotel, nieco za miastem, stąd cisza i spokój. Perfekcyjna obsługa, miła, uśmiechnięta, nie domagająca się napiwków, które jeśli ktoś miał życzenie, to można było wrzucić do puszek umieszczonych w pobliżu wejść do restauracji. Urozmaicone menu, dużo owoców, codziennie inne potrawy. Ładnie ozdobione lady z jedzeniem. Sympatyczne animacje dla dorosłych i dzieci. Byliśmy jedynymi Polakami, ponadto trochę Rosjan i Niemców. Na plażę przypływały delfiny, szczególnie jeden mały miał wielką ochotę na igraszki, fajnie było się z nim bawić w berka. Dla niektórych mankamentem, mógł być brak dyskoteki, co obsługa załatwiła organizując cowieczorne wyjazdy dla chętnych na dyskotekę do innego hotelu. Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Niedaleko hotelu, po drugiej stronie ulicy parę sklepików z pamiątkami po niewygórowanych cenach. Do centrum Hurghady można się dostać taxi lub busem, przy czym przed jazdą trzeba uzgodnić cenę. Koszt przejazdu do miasta wynosił od 10 (pierwszego dnia) do 2 (ostatniego dnia) dolarów za dwie osoby. Ogólnie bardzo dobry hotel dla osób, które poszukują wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

luki
    Pobyt: Maj 2014

• Zalety brak
    • Wady -same

Nudny hoel bez rafy,nawet niechce sie rospisywac bo szkoda czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jacek i Marta
    Pobyt: Grudzień 2012

Hotel czysty z miłą obsługą ,położony około 15 minut jazdy samochodem od centrum. Pokoje czyste ,sprzątane codziennie. Łazienki czyściutkie. W pokoju telewizja, darmowy sejf.Dwa baseny , brodzik, 2 ślizgawki. All inclusive bez opasek. Jedzenie smaczne i świeże w formie bufetu,każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadanie od 7:30,potem lunch przy basenie od 12 do 16, obiad w restauracji od 13:30, kolacja od 18:30 i późna kolacja od 23:00. Bary z alkoholem ,napojami,sokami,kawą i herbatą przy obu basenach. Dużo leżaków ,plaża całkiem spora. Na miejscu rafy z kolorowymi rybkami wiec można snurkować a przy odrobinie szczęścia popływać z DELFINAMI !!! Co wieczór występy w kawiarni , a po nich dyskoteka. Na miejscu jest szkoła nurkowania, można popłynąć w rejs po morzu czerwonym ,popłynąć na ryby.Oprócz tego wszystkie wycieczki można wykupić od rezydentki wszystkie wycieczki mają przewodnika mówiącego po Polsku, polecamy LUXOR. Jedynym minusem jest brak polskiego animatora. Byliśmy jedynymi Polakami w hotelu ,reszta to Niemcy i Rosjanie. Obsługa mówi dobrze po niemiecku, rosyjsku ,średnio po angielsku i w ogóle po polsku. Najlepiej płacić dolarami, nie wymieniajcie większej ilości dolarów na funty egipskie bo potem nikt ich wam nie wymieni na dolary. Taksówka do centrum kosztuje 5 dolarów. Jeśli chodzi o napiwki to nikt o nie nie prosi. My kładliśmy rano na łóżku dolara i pokój był wysprzątany na błysk. W barach są skrzynki na napiwki ,więc jak masz ochotę to dajesz. Podsumowując hotel godny polecenia , chętnie znowu tam wrócimy.

darek
    Pobyt: Październik 2012

Mariusz R. Sławomirski

Całkiem dobry hotel, położony w spokojnej okolicy, kilka dobrych kilometrów na północ od centrum Hurghady. Hotel został stosunkowo niedawno oddany do użytku lub starannie wyremontowany. Czystość i utrzymanie hotelu bez zastrzeżeń. Piaszczysta plaża prywatna długości ok. 100 m z łagodnym zejściem do morza, bez rafy przybrzeżnej, dogodna zarówno do kąpieli jak i do pływania. W bezpośredniej bliskości plaży znajduje betonowe molo z zacumowanymi 1 - 2 niewielkimi statkami. Jeśli wykonują one częste kursy w sezonie letnim, woda może być trochę zanieczyszczona. Dla nas nie było to problemem, gdyż, ze względu na okres zimowy, korzystaliśmy z podgrzewanego basenu. Temperaturę wody w nim oceniliśmy na ok. 24^o C i w okresie zimowym mogłaby być ona trochę cieplejsza, zwłaszcza, gdy wiał silny, chłodny wiatr. Wokół basenu ładny ogród z wystarczającą ilością niemal nowych leżaków. Kuchnia zróżnicowana, oferująca wiele rodzajów potraw, typowa dla hoteli w Egipcie. Na wyróżnienie zasługuje bogaty program animacyjny. Świetne animatorki - Rosjanki, młode, ładne, bardzo zgrabne dziewczyny, a przy tym bardzo sympatyczne. Większość gości to Rosjanie. Zachowywali się jednak całkiem przyzwoicie, bez żadnych krzyków i bez nadużywania alkoholu - nie było więc żadnych problemów. Ponadto trochę Niemców, Włochów, Szwajcarów, Węgrów. Z Polski jedynie 2 rodziny. Nie było problemów z porozumieniem się po angielsku, część personelu mówiła również po rosyjsku i niemiecku. Znajomości języka polskiego nie testowaliśmy; przypuszczamy, że była ona zerowa. Animacje prowadzone były po angielsku, rosyjsku i niemiecku. Reasumując: całkiem dobry hotel, prawdziwe cztery gwiazdki, zdecydowanie godny polecenia nawet wymagającym turystom, z korzystną relacją jakości do ceny. Opinia na podstawie tygodniowego pobytu w połowie stycznia 2012 zorganizowanego b. dobrze przez biuro Exim i zabookowanego za pośrednictwem portalu www.easygo.pl

basia

Bylam w hotelu w 2002 roku.Polecam goraco.Pozniej podrozowalam po innych krajach arabskich i najczesciej bylam rozczarowana.

Pobyt: Wrzesień 2011

Mógłbym pisać wiele ... ale najlepszą oceną niech będzie to, że wracam do Palm Beach Resort za rok ... jeśli wypoczywasz w Egipcie to tylko w Palm Beach w Hurghadzie. Naprawdę warto !!!

Mariola
    Pobyt: Sierpień 2011

Wysoki standard hotelu, miła, profesjonalna obsługa, świetne jedzenie, mało Polaków (Rosjanie, Niemcy i in.), cudowny wypoczynek dla szukających spokojnych, bezproblemowych wakacji. Czysto, piękne budynki w eleganckim stylu, dużo zadbanej zieleni. Plaża - grubszy i drobniejszy piasek, można na bosaka, codziennie nowy ręcznik na leżak i nowe butelki z mineralną do lodówki, sejf w szafie - bezpiecznie, napiwki przy posiłkach, w barach, przy ręcznikach - tylko do oznaczonych pudełek i to niekoniecznie. Nurkowaliśmy na rafach z polskim organizatorem było b. dobrze zorganizowane i bezpieczne mimo niewielkich umiejetności pływackich - niezapomniane wrażenia.