Opinie o hotelu Palm Beach

Palm Beach: basen

• Dla najmłodszych: plac zabaw, brodzik, mini disco, kids club dla dzieci w wieku od 5 -12 lat, opiekunka odpłatnie na życzenie.
  • Przy centrum sportów wodnych znajduje się szkółka nurkowania i windsurfingu, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego.
  • Sport i rozrywka: miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, kort tenisowy, siłownia.

Karinka
    Pobyt: Lipiec 2011

Byliśmy w tym Hotelu przez 2 tygodnie. Hotel przerósł nasze oczekiwania. Pomimo niewielkiej ilości Polaków (większość Rosjan, Niemców, Belgów, Holendrów, Wegrów itp...) jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Hotel bardzo czysty i zadbany, miła obsługa. Animatorzy bardzo zachęcający do różnych atrakcji hotelowych (typu: sporty wodne, dyskoteki, konkursy animacje). Jedzenie w restauracji bardzo urozmaiocne i naprawde smaczne, nawet niejadek znajdzie coś dla siebie. W restauracji czysto i obsługa pilnuje porzadku, aby nikt nie czekał w kolejce na stolik. Nikt nie żąda napiwków, są specjalne skrzyneczki jeżeli ktoś ma życzenie to daje napiwek do nich. Hotel naprawde godny polecenia!!!

Daniel Wójcik

Hotel godny polecenia, czysto, jedzenie pyszne i urozmaicone, obsługa hotelowa bardzo miła, z niczym nie było problemu.Codziennie inne animacje, w hotelu jest tez codziennie dyskoteka od 23.00 do 01.00. Plaża przy samym hotelu, na terenie znajduja sie dwa baseny, piękne ogrody i roślinność. Do miasta blisko, taxi ok 8min.drogi. Ogólnie SUPER, POLECAMY !!!!

lili
    Pobyt: Kwiecień 2011

Hotel położony bezpośrednio przy plaży, blisko rafy koralowej gdzie można z łatwością podziwiać podwodny świat. Ciekawy układ basenów,jacuzzi,zjeżdżalnie nie tylko dla dzieci ;) - wszystko w zasięgu ręku. Na plaży czysto.Leżaki za darmo.Spory wybór kolorowych drinków serwowanych w drink-barach w hotelu,przy plaży,przy basenach.Jedzenie urozmaicone ale jak dla mnie za mało pikantne.Smaczne przekąski między posiłkami:frytki,hamburgery,lody..Pokoje codziennie sprzątane.Animatorzy starali się urozmaicać czas ale widziałam jeszcze lepszych.Obsługa wcale nie czekała na bakszysz(są specjalnie skrzyneczki na napiwki, jak ktoś ma ochotę wrzuca)Spędziłam tam super czas wraz z rodziną.

endru
    Pobyt: Czerwiec 2010

polecam ok.

Pobyt: Maj 2010

americano
    Pobyt: Styczeń 2011

Zdecydowanie polecam hotel,czysty ,zadbany,spędzilem tam 2 tygodnie polecam!!!

agulka_gl
    Pobyt: Styczeń 2011

Polecam Hotel Palm Beach w Hurghadzie,jest nieduży położony przy samej plaży,na terenie hotelu jest duzo zieleni,jak na warunki egopskie jest naprawdę bardzo czysto,jedzenie dobre każdy zajdzie coś dla siebie,oibsługa przemiła,animacje dzienne się powtarzały ale wieczorem zawsze był nowy program po którym odbywała się dyskoteka.Wraz z przyjaciółmi spędziliśmy super tydzień.Mimo zamieszek w Kairze (akurat byliśmy w tym czasie)chciałam znaczyć że w kurortach jest bezpiecznie i można spokojnie wypoczywać.Ludzie tam pracujący naprawdę dbają o turystów,wiadomo że wycieczki typu kair trzeba sobie odpuścić,jeżeli chodzi o sam wypoczynek w hotelu to polecam.

ja
    Pobyt: Grudzień 2010

Dawid Kluz

ten hotel to raj bardzo piekny jest nawet rafa przy hotelu polecam

Jola
    Pobyt: Sierpień 2009

Super hotel, bardzo miła obsługa. Jedzenie dużo i smacznie, mały minus to mało owoców. Ciekawe animacje. Wspaniałe kolorowe drinki. Wszędzie czysto, piękna roślinność. Dużo ciekawiej niż na zdjęciach. Bajeczne wakacje. Uważam, że jest to cenna informacja. Korzystałam z usług Polskiej Kliniki w Hurgadzie(angina/klima na wycieczce/kierowca przesadził z temperaturą). Byłam pod wrażeniem opieki lekarskiej. Odebrano mnie z hotelu, udzielono pomocy, zaopatrzono w leki i odwieziono mnie do hotelu - nic nie zapłaciłam. Na początku dostaliśmy gorszy pokój (widok na budowę), bez problemu zmieniono na lepszy bez żadnej dopłaty.