Opinie o hotelu Perla
Bułgaria / Złote Piaski

Perla: obiekt, teren hotelu, basen

• Tylko 500 m do publicznej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Atrakcyjne położenie: w spokojnej części Złotych Piasków, ok. 500 m od centrum kurortu, ok. 300 m od aquaparku Aquapolis.
  • Udogodnienie dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, plac zabaw.

mona_lisa00
    Pobyt: Lipiec 2010

Bardzo miłe wspomnienia po pobycie w hotelu Perla ;) Polecam bardzo ;] Obsługa w hotelu expresowa ;]

nati
    Pobyt: Grudzień 2010

witam bylam w tym hotelu w sierpniu 2010. Jedzenie słabe ciągle to samo i nie zbyt apetyczne( ale w kazym hotelu ciagle się coś powtarza). Rozrywki super. Pokoje ładne,średnio czyste- ale ok! jeden minus ze na basenie lezaki platne jeszcze sie z tym nie spotkalam! Kolo hotelu jakies 200m wywóz śmieci strasznie smierdzi jak sie idzie na promenade. Jeżeli ktoś nie jest zbyt wymagający to polecam:)

Kajamar
    Pobyt: Sierpień 2010

Wrażenia z hotelu bardzo pozytywne, nawet powyżej oczekiwań. Pokoje bardzo duże, telewizor, klimatyzacja, dwie ubikacje w sam raz na wygodne spędzenie czasu. Posiłki bardzo smaczne, obsługa bardzo cierpliwa do moich małych dzieci. Dojazd do centrum Varny tez w porządku, przystanek autobusowy pod nosem i nie jest wcale tak źle jak opowiadają na miejscu - po prostu naciągaja na taxi, bo maja w tym wspolny interes. Mielismy pokój na 6 piętrze z widokiem na morze - piękne widoki na okolice. Mały minus dla "atrakcji dla dzieci" - jedna zjeżdżalnia, podwojna huśtawka i jedna pojedyncza. Basen bajer. Ogólnie bardzo pozytywnie.

Ayha
    Pobyt: Sierpień 2010

Nie polecam jeżeli ktoś oczekuje hotelu przy plaży, oddalony od plaży ok.15min, skrótami 10min,cześć restauracji w ogrodzie na świezym powietrz, polacy maja zniżke 20% w barach hotelowych, sklep w hotelu czynny chyba cała dobe,polecam pokoje z numerami nieparzystymi, maja widok na basen i z wyższych kondygnacji na morze, hotel blisko aquaparku,jedzenie ok.swoja droga polecam zabrac leki na biegunke i żołądek,w hotelu dostepne zelazko na recepcji,no i minus lezaki przy basenie płatne 5 lv(10zł)a ze swoim recznikiem lub materacem nie ma sie gdzie rozlozyc.Pokoje zalezy z ktorej czesci,ogolnie bardzo duze,łózka zreszta tez,balkony rowniez.Spokojni hotel zasluguje na 3* nawet uwazam ze na wiecej.

Magda Urbańska
    Pobyt: Lipiec 2010

Warto czytać opinie przed wyjazdem, przekonałam się już nie jeden raz. Czytając przed podróżą opinii na temat hotelu PERLA typu pyszne jedzonko, miła obsługa, ładne pokoje są jak najardziej PRAWDZIWE!! Jak najbardziej polecam ten hotel za tak niską cenę. Jest to hotel 3*, nie oczekujmy cudów, ale osobiście dałabym 4*. Naprawdę przepyszne jedzenie. Jedynym minusikiem jest opłata za leżaki zarówno na basenie jak i na plaży.

ako
    Pobyt: Czerwiec 2010

polecam dla rodzin z dziećmi

miro

Miła obsługa, pyszne zróżnicowane jedzenie, do plaży 15 min, musisz minąć mnóstwo straganów z różnymi pierdółkami, a to kosztuje :-), generalnie ok. Hotel czysty, spokojny, blisko do Aquaparku, i do przystanku autobusowego (dojazd do Varny)

Szofer
    Pobyt: Sierpień 2009

Kubiszon
    Pobyt: Czerwiec 2009

Hotel calkiem sympatyczny - minusem nie schodząca woda z brodzika pod prysznicem i przez kilka pierwszych dni smród w łazience z kanalizacji

Iwona
    Pobyt: Maj 2009

Hotel sprawia miłe wrażenie oddalony od zgiełku oczywiście jak na warunki ZP gdzie hotel przy hotelu widok z okna na drugi hotel.Do hotelu ,pokoju obsługi, basenu nie mam zastrzeżeń .Jedzenie dobre ,na śniadania to samo co dzień ale jest z czego wybrać kolacje bardziej urozmaicone.Minusem płatne leżaki 5 lewa.Zgadzam się z moimi przedmówcami że Złote Piaski to tylko ładna nazwa.Plaża paskudna zastawiona parasolami.Ceny masakrycznie wysokie.Kurort to targowisko i kociokwik przereklamowane.Zdecydowanie nie polecam Złotych Piasków.W Warnie też plaża nieładna.Plus to piękna pogoda.