Opinie o hotelu Perla Plaza
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Perla Plaza: basen, dla dzieci

• Do pięknej, długiej piaszczystej plaży jest ok. 200 m.
  • Centrum z licznymi restauracjami i barami znajduje się ok. 250 m od hotelu.
  • Mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych zapewni pobliski aquapark - Akva Planet Primorsko.
  • W pobliżu Primorsko można odwiedzić inne nadmorskie kurorty, takie jak Sozopol, Lozenec, Ahtopol.

Ewelina

• Zalety - pyszne jedzenie, - blisko plaży, - wspaniała obsługa, -ładne pokoje, - codziennie sprzątanie w pokojach, łazience, wymiana ręczników,

Pozytywne wrażenia! Pięknie tam jest, miejsce magiczne, zarówno hotel, jego położenie jak i plaża. Polecam all inclusive, ponieważ jedzenie jest bardzo dobre. Dostępne są również przekąski w przerwie między posiłkami. Od 10-23 lody, drinki, napoje, czego dusza zapragnie. Z mężem byliśmy bardzo zadowoleni. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten hotel. Obok jest 4 i 5 gwiazdkowy, tego samego właściciela. Podobno jest ten sam standart, tyle tylko, że ma inne udogodnienia np. salę konferencyjną, więcej pokoi, spa - dlatego ma 4 gwiazdki. My jako goście 3 gwiazdkowego mogliśmy korzystać z grill baru, animacji dla dzieci i innych atrakcji, które oferował hotel obok. Podobno standard, obługa hotelowa jest dokładnie taka sama, co sprawia, że ten 3 gwiazdkowy wygrywa zdecydowanie ceną.

J

• Zalety Położenie, kameralna atmosfera
    • Wady Zimne jedzenie bez smaku, niewystarczająca ilość stolików w restauracji

Hotel kameralny, blisko plaży i miasta. Sympatyczna obsługa restauracji i baru. Tragiczne wyżywienie. Lepiej wykupić sam noclegi i żywic się miasteczku. W restauracji przy wieczornym posiłku "polowanie na stolik" Niekompetentny, niepomocny i arogancki rezydent TUI!!!! Polecam zwiedzanie okolicy we własnym zakresie Primorsko -Sozopol(autobus), Sozopol- Nesebar (statek) Beglik Tash (pieszo lub taksówką) Rezerwat Ropotamo ( autobus lub taksówka) 0

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Hotel bardzo ładny, jedzonko bardzo dobre- każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa młoda i bardzo pomocna. Pokojówki bardzo miłe.
    • Wady Bar przy basenie zamykany o 23.

Nie opłaca się wykupić opcji All Inclusive- a jeśli ktoś chce to lepiej kupić ją na miejscu.

Radosław
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety miła obsługa dobry basen bar dobre jedzenie pokoje w miarę duże
    • Wady łazienka , a konkretnie prysznice. reszta ok.

blisko do morza, około 200 metrów. pokoje ładne. ręczniki wymieniane codziennie. do poprawy prysznice. po za tym łazienka ok. jedzenie smaczne ale słabo doprawione. śniadania monotonne , bo się powtarzały. obiady i kolacje w porządku. hotel godny polecenia, jak za tą cenę.

franciszek kwieciński
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Bardzo czysto i schludnie. Wyposażenie bardzo dobre.
    • Wady Brak.

Pokoje hotelowe wyposażone super, czysto. Klimatyzacja i lodówka działała bez zarzutu. Wyżywienie urozmaicone, ciepłe i w odpowiedniej ilości. Drinki i napoje bez ograniczeń. Woda w morzu cieplutka. W obiekcie 3 baseny. Brakowało tylko zainteresowania oraz kontaktów ze strony rezydenta. Widzieliśmy go tylko raz na lotnisku po przylocie. Zakwaterowano nas w hotelu Perla Royal a nie Perla Plaza dlatego warunki były tak dobre. Nie wiem jakie są warunki w hotelu Perla Plaza.

Alicja
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety położenie, jedzenie, plaża
    • Wady nie dostrzegam żadnych istotnie wpływających na jakość wypoczynku

Pierwsze wakacje w Bułgarii i miłe zaskoczenie. Może pokoje nie miały oszałamiającego design ale były dobrze wyposażone i całkiem funkcjonalne. Jedzenie bardzo dobre, nie ma problemy z zajęciem miejsca przy stoliku, wszystko z kulturą. Bardzo blisko plaży, okolica dosyć cicha i spokojna w sam raz na wakacje z dziećmi. Koniecznie trzeba zobaczyć Neseber ok. 50 km od hotelu ale naprawdę warto. Na żywo jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach.