Opinie o hotelu Perla Plaza
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Perla Plaza: basen, dla dzieci

• Do pięknej, długiej piaszczystej plaży jest ok. 200 m.
  • Centrum z licznymi restauracjami i barami znajduje się ok. 250 m od hotelu.
  • Mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych zapewni pobliski aquapark - Akva Planet Primorsko.
  • W pobliżu Primorsko można odwiedzić inne nadmorskie kurorty, takie jak Sozopol, Lozenec, Ahtopol.

Norbert

• Zalety Czysto Smaczne jedzenie Miła obsługa Dobra lokalizacja, bardzo blisko plaży i centrum Bar otwarty do polnocy
    • Wady Polacy na all inclusive (oczywiście nie wszyscy)

Były to moje pierwsze wakacje za granicą. Byłem miło zaskoczony na co trafiłem. Świetne miejsce, na prawdę nie było na co narzekać. Jedynym minusem okazali się inni goście, puszczający głośno muzykę o 1 w nocy. Obsługa hotelu zareagowała ale długo zajęło uciszenie. Następnej nocy niestety brak reakcji hotelu na podobne zachowanie

Dorota

• Zalety blisko pięknej plaży
    • Wady słabej jakości posiłki, większość precooked

To hotel 3 gwiazdkowy i taki jest standard pokoi posiłków. Jest czysto. Blisko piękna plaża, sporo owoców przy każdym posiłku ale jakość posiłków bardzo słaba. Większość rzeczy to zrobione z półproduktów mrożonych.

Rodzina z dziecmi

• Zalety Blisko piaszczystej plaży. Możliwość korzystania z sąsiedniego basenu w Perla Beach. Czysto i pokoje sprzątanie bez zarzutu. Bardzo sprawna obsługa kelnerska I recepcji.
    • Wady Bardzo słaba jakość posiłków. Większość z serwowanych rzeczy to precooked. Jedynie warzywa i owoce były na dobrym poziomie. Jest to hotel 3 * I taka była jakość posiłków niestety.

Hotel 3* szału nie ma. Jest duża różnica między 3 i 4*. Nawet jak hotel ma opinie powyżej 8 z standard 3* to I tak ten standard będzie na tym poziomie.

Kasia i Rafał

• Zalety hotel czysty, ręczniki wymieniane codziennie, bardzo miła obsługa

Na miejscu okazało się że zostaliśmy zakwaterowani jednak do hotelu Perła Beach, hotel bardzo blisko plaży, z pięknym dużym basenem, pokój czysty klimatyzowany z widokiem na morze. Bardzo miła obsługa. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Jedzenie dobre, duży wybór dań, nawet jest osobny stół z dietą kukurydzianą co jest udogodnieniem dla osób będących na diecie bezglutenowej. Dziękujemy i polecamy wszystkim.

Adrian

• Zalety Czysto, jedzenie, obsługa, basen, blisko plaża
    • Wady Mini wada - śniadania

Zdecydowanie wakacje w tym hotelu na tak. To 3,5 gwiazdki ale spokojnie zaspokaja potrzeby normalnego, 'niepoloczkawego' urlopowicza. Hotel i basen czyste, zadbadne, na bierząco (kazdego dnia) sprzątane. Duży TV z dwoma polskimi kanałami. Jedzenie ogólnie wyśmienite. Śniadania jak dla nas były trochę słabym punktem - po powrocie rarytasem było śniadanie z polskiego chleba, szynki i prawdziwego żółtego sera. Ale zawsze i tak coś szło wybrać dla siebie. Za to obiady i kolacje to była uczta, niesamowicie smaczne ryby, całkiem smaczne mięsa, a nawet frytki miały inny ale bardzo apetyczny smak. Dużo sałatek i innych dodatków. Ciasta, słodycze, owoce. Jedzenie naprawde śmiało polecam. Miedzy czasie pizza i inne przekąski w głównym jak i zewnętrznym barze. Drinki obfite i smaczne - nie oszczędzają na alkoholu. Obsługa w pełnej gotowości, zawsze starała się być usmiechnięta - z drobnymi małymi wyjatkami ale ogolne wrazenier na +. Blisko plaży - czystej plaży i świetnej wody. Co byśmy ulepszyli? Śniadania i może to żeby zrobić choćby jeden wieczór atrakcji - dla dorosłych (dla dzieci dzienne animacje i zabawy się odbywają co jest dużym +). Ogólnie było super i z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy chcą odpocząć, a nie przyjechać pomarudzić.

Iwona i Wojtek

• Zalety Pokoje, klima, jedzenie, barmani, blisko centrum
    • Wady Łazienki, sejf w recepcji-mógłby być w pokoju, w restauracji gorąco.

Hotel bardzo dobry, zameldowanie bardzo sprawne, pokoje przestronne , z szóstego piętra piękny widok na morze i góry bez dopłaty. W barze super barmani, drinki mocne i spory wybór. Jedzenie bardzo dobre i dużo, jedynie kawa nie dobra, ale za to lody rewelacja! W restauracji niestety klima nie daje rady, bo cały czas były otwarte drzwi na taras, dlatego było tam wręcz gorąco Basen czysty, woda cieplutka, jednak nie dla małych dzieci-850 m do 190 m głębokości. Ceny w centrum droższe niż przy hotelu, jednak trochę niższe niż w Polsce. Bardzo dobrą opcją była możliwość korzystania z siostrzanego hotelu Perla Beach (bar,przekąski, wieczorne tańce). Ogólnie bardzo polecam ten hotel i cieplutkie morze Czarne.

Dominika

• Zalety miła obsługa, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Bardzo blisko do morza. Wyżywienie bardzo dobre.
    • Wady łazienka

Bardzo miła obsługa, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Bardzo blisko do morza. Wyżywienie bardzo dobre. Łazienka to jedyny minus w tym hotelu. W naszej łazience prysznic był wmontowany w ścianie, bez jakiejkolwiek kabiny czy zasłony. Biorąc prysznic woda zalewała całą malusieńką łazienkę.

• Zalety Kameralny, miła i bardzo pomocna obsługa,
    • Wady Pokoje nieodświeżone, czuć stechlizną. Przy większej ilości gości podczas posiłkow zaczynało brakować sztućcow, kawy, alkoholi. Posiłki monotonne, często przerabianie na drugi dzień.

Hotel położony całkiem blisko plaży. Irytujący był fakt, że w all inclusive w pewnym momencie zabrakło alkoholi. W trakcie posiłków obsługa nie wyrabiala się z uzupełnianiem braków.

Renata

• Zalety brak
    • Wady byliśmy w zeszłym roku, dramat!!! pleśń, grzyb, brud!!! zgłosiliśmy od razu w dniu zakwaterowania! nie było opcji zmiany! do dzisiaj walczymy z biurem podróży! w zeszłym roku w ofercie hotel był oznaczony jako 5* a nie zasługuje nawet na 3. nie polecam.

lilia

• Zalety PRZEPYSZNE JEDZENIE, cisza, spokój, miła obsługa, wszędzie blisko, cudny basen
    • Wady łazienka-malutka i trochę zapachy dokuczały ale oprócz tego super

Lipiec 2018. Wakacje udane bardzo, jedzenia mega, dostaliśmy pokój 3osobowy mimo że byliśmy we dwójke, klima chłodziła super, czysto, wieczorami cisza, piękny basen, trochę z miejscami był problem ale daliśmy rade. Jedyny minus łazienka - mała i trochę stara ale przeżyliśmy. Zjadam na tych wczasach tone jedzenia, po prostu przepyszne!!!!!