Opinie o hotelu Perla Plaza
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Perla Plaza: basen, dla dzieci

• Do pięknej, długiej piaszczystej plaży jest ok. 200 m.
  • Centrum z licznymi restauracjami i barami znajduje się ok. 250 m od hotelu.
  • Mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych zapewni pobliski aquapark - Akva Planet Primorsko.
  • W pobliżu Primorsko można odwiedzić inne nadmorskie kurorty, takie jak Sozopol, Lozenec, Ahtopol.

Marian

• Zalety Blisko plaży i tzw. centrum. Hotel zadbany. Idealny i dla szukających ciszy i spokoju.
    • Wady \"Uroda\" łazienek. Mocne chlapanie podczas korzystna z prysznica.

Uważam, że za taką cenę jaką zapłaciłem to opcja inclusive była super. Nigdy tak małą cenę nie otrzymałem tak dużo.

Dagmara

• Zalety Bardzo dobra lokalizacja, miła i pomocna obsługa hotelowa, smaczne jedzenie.
    • Wady Zbyt głęboki basen dla dzieci, nieprzemyślana zasłonka do prysznica.

W hotelu Perla Plaza spędziliśmy 7 dni w terminie od 7-14 września. Hotel zrobił na nas ogólnie bardzo dobre wrażenie. Duży pozytyw dla obsługi hotelu- młodzi, uśmiechnięci i pracowici ludzie. Naprawdę smaczne jedzenie i codziennie nowe potrawy. Bardzo dobre nastawienie obsługi na dzieci. Pokoje przestronne, wygodne łóżka, miejsca do schowania swoich rzeczy. Położenie hotelu jak dla nas idealne. Do plaży 2 minuty drogi po asfalcie, do miasta również bardzo blisko, ale odpowiednio daleko aby móc wypocząć. Jedynie co nas nie zadowalało to zbyt głęboki basen dla dzieci (naszemu 4 latkowi woda sięgała prawie do ramion). I druga rzecz to nie spełniająca swojej funki zupełnie zasłona prysznicowa. Złej jakości materiał, który przemaka z każdej strony, przez co po każdej kąpieli cała podłoga jest zalana. Jednak mino tych mankamentów jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż kupiliśmy pokój promocyjny w naprawdę przystępnej cenie i jak za tą cenę to nie oczekiwaliśmy niczego więcej. Polecamy!

Dawid

• Zalety Dobre położenie blisko do plaży na główną ulice i aquaparku. Jak dla mnie dobre jedzenie. Możliwość wymiany waluty (z niewielka strata). Na recepcji kupisz bilet do aquaparku, zamuwisz taksówke itp. Sama obsługa miła
    • Wady Ubikacja przy basenie w kiepskim stanie. Sami musieliśmy przed posiłkami czyścić krzesełka dla dzieci bo nikt z obsługi tego nie robił. Ja rozumie że każdy powinien sprzątać po swoim dziecku, ale różni sa ludzie, a obsługa powinna dopilnować stanu tych krzesełek.

Ogolne wrażenie pozytywne oczywiście nie jest to hotel 5 gwiazdkowy wiec trzeba się liczyć z niedociągnięcia o których pisałem w plusach i minusach

Justyna Sowa

• Zalety Dobre jedzenie ,miła obsługa
    • Wady ???

Wakacje wspaniałe. Hotel położony blisko plaży. Pogoda jak na drugi tydzień września super.

Justyna

• Zalety hotel super, blisko do morza ,świetne jedzenie ,miła obsługa czyste pokoje
    • Wady ??

Było super ,chodz to drugi tydzień września pogoda super ,woda cieplutka .

Michalina

• Zalety zamiast w Perla Plaza, byliśmy w Plaza Beach , jednak wszystkie te 3 hotele są b.dobre . nikt nie narzekał
    • Wady brak występów muzycznych Pewnego dnia w kolacji grał gitarzysta . A jakby tak zrobić go koncert i każdego dnia zapraszać innego grajka, na innym instrumencie muzycznym. ?

jak w raju - tak czuliśmy się po przyjeździe all incl to jest właściwie śniadanie obiadowe plus obiad plus obiad jedzenie pyszne i aż za duzo . Zdrowe dietetyczne- lekko tylko posolone . Nie sposób było wszystkiego popróbować- brak miejsca w brzuchu . Ja jadłam ryby, pokój cudowny , , a na balkonie czuć było powiew morskiego wiatru - widać było morze baseny był , ale ani razu na nim nie byliśmy , bo kąpaliśmy się w morzu miasteczko urozmaicone, ciekawe , w środku jego następna plaza trochę polskich małżeństw z grzecznymi dziećmi Dobrze, ze mogą sobie tu przylecieć, bo wrzesień był idealny dla małych dzieci morze cieple , kąpaliśmy sie nawet ostrożnie , gdy były wielkie fale Doba hotelowa do 12 stej , wiec trzeba się wyprowadzić z pokoju ostatniego dnia . , a wylot mieliśmy dopiero po 21 szej . Lepszy byłby wyjazd następnego dnia rano .

Iwona

• Zalety blisko plaży , , miła obsługa, jedzenia pod dostatkiem

W lipcu 2018 byłam z mężem i 11-letną córką. Jestem bardzo zadowolona, Nikt nie chodził głodny, każdy jadł to co lubi. Możne ktoś powie że monotonne bo codziennie to samo, ale była i ryba i kurczak, frytki, ziemniaki, ryz, zawsze jakaś zupa, naleśniki, jajka, ser, pomodor...dżem, płatki z mlekiem dosłownie kto co chciał. Owoce i ciasta, napojów też nie brakowało przez cały dzień. Leżaki wokół basenu, nawet można było w cieniu poleżeć. Pokój dość duży, czysty z balkonem. Łazienka z prysznicem bez zasłony ale to w niczym nie przeszkadzało. Woda NIE wylewała się na pokój więc bez obaw. Na życzenie pokojówka codziennie wymieniała ręczniki i pościel. Położenie hotelu też mi się podobało, dwie plaże do wyboru. Obie piaszczyste z muszelkami. Ktoś marudził że płytko ,ale dla dzieci w sam raz. Na mieście życie wieczorne.

darek

• Zalety blisko morza dobre wyżywienie fajny pokoj

nie ma się czego czepiac-fajne miejsce dla ludzi którzy chcą odpoczac

Arkadiusz

Dobre miejsce dla wypoczynku, spokojne, wydaje mi że też bezpieczne, polecam dla osób ze skromnym budżetem.

Iza

• Zalety blisko plaży, ładny basen
    • Wady niezbyt czysto

Hotel wybrałyśmy na podstawie opinii i szczerzę powiedziawszy troszkę się zawiodłam, pierwszy pokój położony na 6 pietrze miał piękny widok z balkonu i dużą łazienkę (tyle że ciemną - makijażu nie szło zrobić) ale dwie dorosłe kobiety dostały jedno łóżko- nie zdziwiłabym się w pensjonacie ale jak na hotel takie trochę nieprofesjonalne - nikt nas się nawet nie spytał czy się zgadzamy, największa wada: strasznie śmierdziało szambem - nie szło wytrzymać w łazience. Po interwencji rezydentki wymieniono nam pokój na nieśmierdzący, z dwoma łóżkami i niewielkim grzybem na suficie w przedpokoju, ale .... łazienka ... do tej pory się uśmiecham na jej wspomnienie: na wprost wejścia zlew, obok toaleta i ... nad tym wszystkim bezpośrednio na ścianie prysznic - nigdy czegoś takiego nie widziałam, ale rezydentka powiedziała że to bułgarski standard, telewizor łapał nawet polskie programy i całe mnóstwo satelitarnych może dlatego, że było za nim lustro ;) Reasumując: pokoje dla mało wymagających ale w każdym jest działająca klima, co jest dużym atutem. Posiłki dosyć urozmaicone i donoszone na bieżąco, wspaniała Pani robiąca pyszne naleśniki co rano, kolacje urozmaicane grilem, było nawet suszi jedynie odczułam brak jogurtów bo czytałam, że bułgarskie jogurty są pyszne i niestety nie dane mi było spróbować (w sklepach była głównie activia). Miałyśmy opcję HB ale radziłabym brać All Inclusive bo w Primorsku nie spróbowałam oryginalnych bułgarskich potraw może dlatego, że nie trafiłyśmy na prawdziwą, klimatyczną knajpkę - ale ogólnie bardziej się opłaca ta forma wypoczynku. Primorsko to spokojna mała miescowość bez nocnych klubów, za to z kasynem i aquaparkiem, nie ma zbyt dużo do samodzielnego zwiedzania ale plaża jest blisko hotelu, ładna i piaszczysta, morze wspaniałe, nie było za gorąco więc wybrałabym Bułgarię na następne wakacje.