Opinie o hotelu Plamena Palace
Bułgaria / Słoneczny Brzeg

Plamena Palace

• Piękna, długa, szeroka i piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza ok. 250 m od hotelu.
  • Dla dzieci: mała zjeżdżalnia, poój zabaw, dmuchany zamek do zabaw, miniklub (4-12 lat), brodzik.
  • Centrum urokliwego miasteczka z mnóstwem atrakcji w odległości ok. 1 km.
  • Świetne położenie: sklepy i bary ok. 100 m od hotelu, do najbliższego aquaparku - Aqua Planet ok. 800 m.

Ja-jagoda
    Pobyt: Czerwiec 2013

Na wyróżnienie zasługuje kuchnia. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, każde danie inaczej smakuje co jest dużym plusem, gdyż w niektórych hotelach tylko po prostu inaczej wygląda. Do kolacji wino i piwo bez ograniczeń. Serwis sprzątający mnie nie zachwycił, na porządku dziennym zamiatanie, przecieranie podłogi i wymiana popielniczek. Pomijany kosz w łazience jak i stolik przy kanapie (nagminnie), z papierem toaletowym też różnie bywa. Panie się ładują do pokoju, żeby "posprzątać" nie pytając czy mi to nie przeszkadza. Ogólnie hotel zadbany, czysty. Cicho i spokojnie, naprawdę można wypocząć.

filip

MM

MM

Marzena, Kielce
    Pobyt: Czerwiec 2008

Z usług biura Rego-Bis korzystaliśmy już trzy razy, za pośrednictwem portalu wakacje.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wyjazdu (bardzo kompetentna i uprzejma p. Alicja Rebelska, z którą telefonicznie ustalaliśmy wszystkie szczegóły wyjazdu), wygodne autokary z super - profesjonalnymi kierowcami, miła opieka pilotów w czasie 30 godzinnej podróży). Hotel, plaża w Primorsku, otoczenie, wypoczynek - bardzo dobre. Dziękujemy!

Pobyt: Lipiec 2007

Pobyt udany, pogoda dopisywała, mieszkaliśmy na ostatnim piętrze, widok wspaniały, ale pokój mniejszy niż na zdjęciu. Jednak to nie przeszkadzało, bo większość czasu spędzałyśmy poza hotelem. Primorsko bardzo podobało mi się. Hotel położony na uboczy, więc była cisza. Jak się chciało bawić wystarczyło pójść do centrum. Spacery plażą były wspaniałe. Jedynie oświetlenie ulic w drodze powrotnej z centrum do hotelu pozostawiało wiele do życzenia. Może w tym roku jest już lepiej.

aniek
    Pobyt: Sierpień 2007

hotel położony blisko Plaży Północnej mniej tłocznej niż pozostałe plaże w Primorsku. Obsługa sympatyczna można się porozumieć mieszanką angielskiego i bułgarskiego - miło jest nauczyć się paru zwrotów w ich języku. Z basenu nie korzystaliśmy, ponieważ cały czas były "okupowane" leżaki. Generalnie czysto ale okolica pozostawia wiele do życzenia. Jedzenie w hotelu bardzo dobre a porcje duże. Nie polecam jedynie sałatki "plamena palace" - pozycja najdroższa w menu a to zwykłe "resztki ze śniadań" tylko ładnie ułożone i skomponowane :-(

KLA
    Pobyt: Lipiec 2007

Beznadziejna obsluga doliczanie za rzeczy ktore wogóle nie miały miejsca np za gre w tenisa lub ubrudzony recznik z tuszu trzeba bylo kupić TRAGEDIAA

ja:)

SUPER

Pobyt: Lipiec 2007

Hotel bardzo luksusowy, bardzo czysty - serwis sprzatajacy rewelacyjny ciagle zmiana recznikow i poscieli. Wnetrze az lsni z czystosci, obsluga fantastyczna mlode bardzo mile i przyjazne osoby