Opinie o hotelu Playacalida Spa
Hiszpania / Costa del Sol

Playacalida Spa: teren hotelu

• Doskonała lokalizacja: blisko do 5 km ścieżki rowerowej, park wodny (ok. 2,5 km od hotelu), 5 km do centrum Almunecar.
  • Hotel malowniczo położony - na wzgórzu, pomiędzy 2 zatokowymi plażami.
  • Urozmaicona oferta sportowo-rekreacyjna: siatkówka wodna, water polo, aerobic, petanka, boccia, minigolf, strefa Wellness i SPA.
  • Wyjątkowe atrakcje wodne: lazy river (aż 750 m), zjeżdżalnie wodne i basen ze swim up barem.
  • Wylot z Krakowa Śniadanie
  • Wylot z Katowic Śniadania i obiadokolacje

Leszek
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety Bardzo wiele super kuchnia, miły personel, piękny hotel i baseny

Same plusy, oczywiście hotel jest na Przedmieście ale z 1 e można dojechać gdxie się chce

Sara
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Widok-akurat mieliśmy z mężem piękny widok. Na wprost na górę na której stały domki. A z prawej strony na morza. Na lewo była budowa. Tylko,że ona nam nie przeszkadzała. Świetni kelnerzy z którymi można porozmawiać a nawet pożartować. Z tym,że najlepiej po francusku lub hiszpańsku. Baseny Do morza nie jest daleko. A idąc nad nie można podziwiać piękne widoki
    • Wady Brak konkretnego sklepu w pobliżu. A ten co jest koło hotelu to raczej sklep z zabawkami.

Co do hotelu napisałam powyżej. Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to do organizacji a raczej do zbyt małej opieki rezydenta na miejscu .A raczej rezydenntki , która mało się nami interesowała . Wycieczki za to były fantastyczne. Gibraltar, Maroko,Siera Newada i Malaga

Kamil

• Zalety Basen i jedzenie
    • Wady Pokoje stare łóżka 2 złączone w jedno ściany brudne w łazience ostatniego dnia mielismy karalucha który wyszedł z dziury w ścianie pokoje z widokiem na budowe,dużo rodzin z dziećmi miasteczko 5km od hotelu nudne nie ma co robic

• Zalety Piękny widok na morze, czysty hotel, bardzo dobre jedzenie , dużo basenów i atrakcji dla dzieci i dorosłych.
    • Wady Szkoda, że nie mają opasek na ręce bo karty są troszkę uciążliwe na basenach,ale przy dobrej organizacji jest to do ogarnięcia :) Dosyć duża odległość od sklepów tylko samochodem albo autobusem.

Witam spędziliśmy w tym hotelu tydzień z całą rodzinką . Pokój mieliśmy z widokiem na morze i plaże po prostu cudny widok!! Pokój był sprzątany regularnie. Jedzenie wspaniałe bardzo dużo wyboru dla każdego niejadka coś się znalazło mam na myśli w szczególności dzieciaki ( dwie ogromne restauracje z uprzejmymi kelnerami). Baseny czyściutkie z cieplutka wodą. My byliśmy w sierpniu i było cudnie. Animacje po polsku i z rezydentka tez mieliśmy cały czas kontakt. Polecam rodzinom z dziećmi.

Maciej
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety fajny basen z super widokami, bardzo dobre i bogate menu
    • Wady daleko do jakichkolwiek sklepów

Hotel jest naprawdę w porządku, położony w bardzo malowniczej okolicy z naprawdę super widokami na morze i góry. Personel hotelu bardzo miły i sympatyczny. Jedynym problemem dla mnie okazało się brak możliwości zdobycia łózka dziecięcego, przysługuje tylko dzieciom do lat 2 (moja córka ma 2 lata i 3 miesiące). Dla osób które wykupiły opcję HB problemem może być dość duża odległość od jakichkolwiek sklepów.

Krystyna
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Hotel pięknie położony, widoki niezapomniane, codzienne sprzątanie pokoju, nie ma problemu z leżakami nad basenem, jest ich bardzo dużo, bardzo miła obsługa, leżąc przy basenie można patrzeć na morze, trzy jacuzzi, basen wewnątrz
    • Wady animacje

Hotel bardzo wygodny, przepiękne widoki, czysto. Przy opcji HB można wybrać obiad bądź kolacje. Ponieważ między śniadaniem , a kolacją była 10 - cio godzinna przerwa , świetnym rozwiązaniem było pójście na obiad zamiast kolacji. Nie wybraliśmy dodatkowo płatnego pokoju z widokiem na morze, a i tak z balkonu było widać morze.

witold bitner
    Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Piękny basen, firmowe drinki,czyste i zadbane pokoje.
    • Wady forma all inclusive , przekąski, tylko jedna kanapka, tylko jeden batonik w popołudniowym barze przekąskowym,dla Polaków tylko chipsy solone ,ogólnie przekąski byle jakie.

W przypadku wieczornego powrotu do Polski koniec wersji all inclusive w barach o godzinie 12, brak możliwości korzystania z napoi w barach bezpłatnie, konieczność opuszczenia pokoi do godziny 12 i tak na dobrą sprawę człowiek staje się intruzem. Jeżeli pobyt rozpoczynamy obiadem to ostatnim posiłkiem jest śniadanie i co dalej jak jesteśmy z dzieckiem trzeba ruszać do miasta i wydawać kasę.

Pobyt: Sierpień 2016

• Zalety Piękne widoki, komfortowe warunki. pyszne jedzenie.
    • Wady Zejście do plaży w dół, nie każdemu to pasuje, plaża kamienista.

Położenie wspaniałe, nam nawet nie przeszkadzało, że na plaże trzeba było schodzić długim chodnikiem do plaży. Zawsze po drodze był czas na podziwianie widoków. Plaże po obu stronach hotelu. Plaża po prawej stronie z piaszczystym dnem, ta po lewej stronie przeurocza, ale kamienista. Natomiast po przejściu trochę dalej za skarpą kolejna plaża urokliwa warta polecenia. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie cos dla siebie, nigdy niczego nie zabrakło.

panna_tutifruti
    Pobyt: Sierpień 2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, warunki zgodne z opisem oferty. Brak większych wad.

Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety wyposażenie, obsługa, wyżywienie, dostępne atrakcje i animacje
    • Wady problem z przedłużeniem doby hotelowej przy późnym wylocie. W przypadku pobytu z dzieckiem to sytuacja mało komfortowa. Mimo zapewnień o bezpłatnym internecie 1 godz dziennie - duże problemy z połączeniem - w efekcie - chcąc

Hotel bardzo ładny, ale położony poza miastem - żadnych sklepów spozywczych w pobliżu. Konieczny dojazd. Bardzo dobra baza do wypadów samochodowych. Wysoki standard pokoi, wyżywienie dobre i urozmaicone. Problem z przedłużeniem doby hotelowej przy późnym wylocie. W przypadku pobytu z dzieckiem to sytuacja mało komfortowa. Mimo zapewnień o bezpłatnym internecie 1 godz dziennie - duże problemy z połączeniem - w efekcie - chcąc korzystać z internetu należy wykupić dostęp lub korzystać z roamingu.