Opinie o hotelu Primasol Louis Ionian Sun
Grecja / Korfu

Primasol Louis Ionian Sun

• Udogodnienia dla dzieci: 2 baseny, zjeżdżalnia, plac i pokój zabaw, miniklub (4-12 lat), animacje sportowo-rozrywkowe.
  • Bezpośrednio przy hotelu plaża Agios Ioannis Beach z łagodnym zejściem do morza.
  • Hotel położony w malowniczej miejscowości Agios Ioannis Melitieon, wśród zielonych wzgórz z panoramicznym widokiem na morze.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kort tenisowy, boisko do koszykówki, tenis stołowy, bule, centrum SPA (odpłatnie).

Julia Majchrzak

• Zalety Bardzo miała obsługa, przepiękne widoki smaczne urozmaicone jedzenie ogólnie najlepsze wakacje zarabiają plaża chciała bym znaleźć się jeszcze raz w Tym Samym miejscu.
    • Wady Starsza architektura

Pięknie cudownue muszę tam wrócić bardzo polecam wspaniałe miejsce jedzenie I ludzie ..czyste morze piękna plaża baseny bary perla na wyspie Korfu

Lukasz

• Zalety Położenie
    • Wady Jedzenie. Brak wifi

Najgorszy hotel w którym byłem. Wybrałem go m. in ze względu na boisko do koszykówki. Kosze o jakieś 30 cm niższe niż norma... Jedzenie po prostu fatalne. Wifi w ogóle nie działa w pokojach a jedynie w obszarach publicznych. Telewizja raz działa a raz nie. Wieczorne animacje dla dzieci to codziennie dokładnie to samo. Szczerze nie polecam.

Iuliana

• Zalety goscinnosc, piękny koncert The South African Tenors
    • Wady nie ma

Żałujemy ze nie kupiliśmy 2 tygodniowe pobyt. Warto było uczestniczyć w dwóch fakultatywnych wycieczkach. Wycieczki warto kupić na plażą, przed hotelem a nie przez biuro TUI, który zapomina przekazać listą pasażerów lokalnym organizatorom. Na miejscu wystarczy znać trochę angielski. Mieszkańcy Korfu są wyjątkowo naturalni, uprzejmi.

anna

• Zalety miła obsługa, pyszne jedzenie, czysto, darmowy serwis plażowy
    • Wady obrzydliwe baseny, stare wyposażenie hotelu, beznadziejne animacje, okropna lokalizacja, nie ma mozliwości wyjścia na spacer, brzydka okolica, brak chodników, wszędzie daleko

w związku z tym, że w hotelu nie było żadnych atrakcji, zmuszona byłam wynająć auto i całe dnie spędzałam poza hotelem, tracąc al inclusive

Adam

• Zalety Bliskość morza. Obsługa hotelu. Dobra baza wypadowa.
    • Wady Bliskość ruchliwej ulicy. Windy ( 2 b.wolne). Jedzenie.

Zacznę od tego, że zależy ile się za ten hotel zapłaciło.. Bo jeżeli 2.800/7dni , jak w naszym przypadku, to hotel ma wiele wad. Jedzenie jest dużo ale słabej jakości. Bezpośrednio przy hotelu ruchliwa ulica ( trzeba uważać przy przechodzeniu na plażę). Można zjechać windą na poz -1, i przejść tunelem pod ulicą, ale to wymaga dużej cierpliwości. Windy są dwie. Małe i wolne. Po 20 min oczekiwania zrezygnowaliśmy. Animacje dla dorosłych bardzo słabe. Pokoje nawet ok, ale klimatyzacja działa słabo i nie ma wifi. Wycieczki organizowane przez Itakę, nie polecam. Praktycznie na każdym etapie są duże spóznienia. Byliśmy w Albanii. Rano bus spóznił się 0,5h. Gdybyśmy to wiedzieli, to dalibyśmy radę zjeść śniadanie. Pózniej siedzieliśmy 1.5h w wodolocie. Straszna duchota. Jak w konserwie. Okazało się, że 100 osób czekało w środku na 4 spóznionych. Masakra. Ogólnie na plus tego hotelu, ewidentnie zaliczyć można obsługę. Polaków obsługuje sympatyczna Czeszka ( mówi po Polsku). W przypadku tego hotelu 4*, to gruba przesada.

karolina

• Zalety obsługa, jedzenie, bezpieczeństwo, pomocny dyrektor operacyjny hotelu
    • Wady słabe zainteresowanie animatorów z Polski, polskimi gośćmi

hotel czysty, jedzenie wyśmienite, obsługa bardzo pomocna i grzeczna wypoczynek przez duże W

mm

• Zalety Nie ma tłoku przy basenie Miła atmosfera w restauracji Ładny ogród
    • Wady Hotel na odludziu! Nie ma możliwości pospacerowania poza terenem hotelu Niebezpiecznie śliska posadzka wokół basenu dla dzieci (wymalowana \"na olejno\")

Hotel na odludziu! Nie ma możliwości pospacerowania (brak chodnika - można iść wąskim poboczem ruchliwej drogi, ale są momenty że pobocza również brak; plaża kamienista, wąska, krótka zakończona z obu stron ścianami skalnymi, uniemozliwiającymi dłuższe spacery ) Kaskadowe ułożenie nie sprzyja rodzinom z małymi dziećmi (mnóstwo schodów bez podjazdów) Z powodu overbookingu dostaliśmy nie taki pokój za jaki zapłaciliśmy (niektórzy goście zostali zakwaterowani w bungalowach w których panowała nieprzyjemna wilgoć - ale to może być już wina Itaki - sprzedali nam pokój którego nie było dla nas w ofercie hotelu - reklamacji nie uznano)

Janusz

• Zalety Czystość,miła obsługa,dobre jedzenie
    • Wady Hotel na uboczu,hałas w pokojach od strony ulicy.

Czystość,miła obsługa,dobre jedzenie.W hotelu pracuje Czeszka,mówi po polsku,bardzo pomocna dla Polaków,którzy nie znają języków. Minus hałas w pokojach od strony ulicy.W maju woda w morzu i basenie zimna,do najbliższego miasteczka kilka kilometrów.

Przemysław

• Zalety W miarę dobre jedzenie.
    • Wady Położenie przy ruchliwej drodze. Głośne otoczenie. Zniszczone pokoje i wyposażenie.

Byłem w tym hotelu w sierpiniu 2018r. z żoną i dwojgiem dzieci. Wybrałem go ze względu na wysokie opinie 'innych turystów'. Dlaczego napisałem to w cudzysłowiu, bo uważam że te super opinie w okolicach 9-10 punktów to wystawiają pracownicy biur turystycznych. Hotel z pewnością nie zasługuje na ocenę wyższą niż 3-5. Pokoje remont widziały dawno temu. Urządzenia w pokojach stare i zużyte. Głośne otoczenie zarówno w dzień jak i w nocy. Nie sposób w nim wypocząć. Atrakcje dla dzieci to jakaś kpina. Rezydentka z Itaki porażka na całej linii. Jedzenie dla kogoś mało wybrednego, lubiącego dania z barów szybkiej obsługi. Plaża dla kogoś lubiącego kamienie. Brak możliwości spacerów - po prostu nie ma gdzie!!!! Plaża jest krótka a po publicznej drodze z dziećmi małymi nie radzę! Ogólnie nie polecam tego hotelu. Ja z pewnością tam już nigdy nie pojadę i na przyszłość będę bardzo nieufny do 'cudownych' opinii hoteli do których zaprasza Itaka.

Izabela

• Zalety położenie, smaczne jedzenie, czysto, super obsługa
    • Wady wolno działające windy, ale to mały szczegół po dobrym jedzeniu można przejść się schodami;)

Byliśmy 3+1 (3 lat) w połowie września 2018 r. na wakacjach. Szybki transfer z/do lotniska. Świetnie położony hotel na zwiedzanie wyspy. Położony kaskadowo, w hotelu są dwie windy, przejście do morza przez ulicę lub tunelem prosto z hotelu. 2 baseny + zjeżdżalnia dla dzieci. Plaża jest kamienista, potrzeba butów do wody. Obsługa hotelu na bardzo dobrym poziomie, bardzo uprzejmi i starali się we wszystkim pomóc. Mieliśmy dwa oddzielne pokoje z widokiem na morze, w jednym pokoju łóżko małżeńskie w drugim dwie jedynki, pokoje przestronne. W łazience mieliśmy wannę. Jedzenie super, smaczne i różnorodne. Polecam zwiedzanie wyspy i wynajęcie samochodu. Bardzo jesteśmy zadowoleni polecam