Opinie o hotelu Princess Sun
Grecja / Rodos

Princess Sun: obiekt, basen

• Położony w spokojnym miejscu, na obrzeżach miejscowości Kiotari.
  • Ok. 5 km do urokliwej miejscowości Asklepio, ok. 18 km do pięknego miasteczka Lindos.
  • Dla najmłodszych gości: miniklub, plac zabaw, basen ze zjeżdzalniami.
  • Dla aktywnych: tenis ziemny oraz stołowy, sala fitness, siatkówka, aerobik, waterpolo.

Kamil

• Zalety dobre posiłki, miła obsługa, pokoje codziennie sprzątane
    • Wady moim zdaniem słabe animacje głownie dla francuzów i anglików

Polecam ten hotel, wszystko było tak jak w opisie oferty. Pokój z balkonem i z widokiem na morze. Na plaże co 30 minut kursuje hotelowy darmowy bus. Plaża ładna, żwirkowo - kamienista. Leżaki na plaży darmowe, przekąski oraz zimne napoje alkoholowe i bezalkoholowe także za darmo w ramach all inclusive. Mały minus to według mnie wieczorne animacje ale to kwestia gustu. No i główny bar w holu otwierany był dopiero wieczorem, za to od godz. 18 do 23 można było tam dostać w all inclusive bardzo dobre drinki bez żadnej dopłaty. Jedzenie bardzo dobre. Niedaleko hotelu znajduje się droga do malowniczego miasteczka Asklipio które warto odwiedzić, to jakaś godzina drogi pieszo w jedną stronę przez malownicze tereny wyspy. Jeśli chodzi o wycieczki lokalne z TUI polecam perły rodyjskie, zwiedzanie akropolu w lindos i starówki w rodos z panem Darkiem to niezapomniane przeżycie, bardzo dobry przewodnik. Polecam.

• Zalety Hotel bardzo przyjazny. Miła, sympatyczna obsługa. Szczególne ukłony dla pani manager, która szybko i sprawnie załatwiła wymianę pokoju, jednocześnie przepraszając za utrudnienia. W ramach przeprosin otrzymaliśmy po 30 minut masażu, kosz owoców i butelkę wina. Wspaniała atmosfera, dużo rozrywek. Animatorzy obecni prawie całą dobę - przy basenach, na plaży., podczas wieczornych rozrywek. Pozdrowienia dla przemiłej pary Mołdawian- animatorów szczególnie wyspecjalizowanych w zabawach z dziećmi, ale też będących podczas rozrywek dla dorosłych. Jedzenie bardzo dobre, drinki także. Zawsze wolne miejsca - leżaki, zarówno na plaży jak i przy basenach. Hotel oddalony od plaży, ale to żaden problem.Busik dowoził bez przerwy, a i spacer na plażą przyjemny. Polecam ten hotel.
    • Wady W zasadzie nie ma wad, może poza pierwszym dniem i problemem z nieodpowiednim pokojem. To trochę psuło wizerunek, ale dzięki pani manager problem został błyskawicznie rozwiązany, a więc już o tym nie pamiętamy.

W zasadzie opisałam wszystko w "zaletach hotelu", a więc mogę tylko powtórzyć, że polecam ten hotel. Obsługa miła, sympatyczna, problemy rozwiązywane są na bieżąco. Ukłony za profesjonalizm dla pani manager hotelu. Super animatorzy. Dobre jedzenie, dobre drinki. Hotel przyjazny dla wczasowiczów. Wspaniałe baseny, na plaży zawsze wolne, bezpłatne leżaki z parasolami, przy basenach także. Przy plaże bardzo dobry bar, nawet nie ma potrzeby powrotu do hotelu na obiad.

Polska
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Wszystko godne polecenia
    • Wady Bez wad

Świetny hotel czysty z dobrym jedzeniem pokoje bez zastrzeżeń sprzątane codziennie pościel czysta personel bardzo miły plaża piasczysto żwirowa w morzu woda czysta do plaży jeździ busik co pół godziny polecam wszystkim .

Mirek
    Pobyt: Czerwiec 2016

• Zalety Hotel na wzgórzu,super widoki na morze,obsługa . Animacje,co prawda dla Francuzów,ale bardzo profesjonalne.
    • Wady Brak ....no może autokar na lotnisko z wątpliwą klimą.

Pewnie będą tacy co znajdą,,jakieś wady",ale ... Pobyt był super . Polecam chcącym wypocząć i dobrze się bawić.

marcel
    Pobyt: Lipiec 2011

bardzo czysty i spokojny hotel z fantastyczną panoramą na morze. dojazd na plaże busikiem,który jest co 30 min, więc nie stanowi to żadnego problemu, a serwis plażowy rozwinięty super. również przy głównej drodze co poł godziny autobus miejski, którym można dostać się do Rodos lub Lindos, gdyż jednak hotel jest mocno oddalony na południe. Jedzenie fantastyczne- bogactwo owoców morza, owoców, deserów. bardziej jednak dla par, niż rodzin z dziećmi, gdyż animacje w całości po francusku.