Opinie o hotelu Regency Plaza
Egipt / Sharm el Sheikh

Regency Plaza: obiekt, basen, zjeżdżalnia

• Bezpośrednio przy hotelu ładna, koralowa plaża w zatoce Nabq.
  • Dla dzieci: animacje, miniaquapark, 4 baseny, miniklub, opiekunka.
  • Imponujący aquapark: zjeżdżalnie typu: space bowl, family slide, kids fun slide oraz turbo sidle i kamikaze slide.
  • Ok. 10 minut drogi autem od lotniska w Sharm El Sheikh.

Iwona
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety piekny ogród, niezłe pokoje
    • Wady okropne wydzielane jedzenie, hotel ma złe opinie nawet wśród miejscowych i obsługi więc nic nie trzeba dodać

pisałam opinie nt hotelu już dawno ale nie została dodana. Była zbyt szczera.

Maciej

• Zalety Spora infrastruktura basenów Duży wybór w restauracjach
    • Wady Wi-fi płatne 11 dni 10 dolarów

Hotel położony bezpośrednio przy dużej ładnej piaszczystej plaży, ładny zadbany ogród powoduje miłą atmosferę, spora ilość dostępnych restauracji 4 a la carte, 3 między narodowe. Wygodne rozwiązanie bar bezpośrednio w basenie. Polecam dla rodzin z dziećmi ze względu na aquapark i aż 6 basenów dla dzieci. Dla pozostałych grup wiekowych też coś się znajdzie bo jest 5 basenów dla dorosłych, dodatkowo dla młody codziennie dyskoteki do 04:00 rano.

Paulina

• Zalety Duże baseny
    • Wady jedzenie, czystość, obsługa, atrakcje, animacje

najgorsze wakacje jakie przeżyłam. po przylocie na miejsce chciałam wracać do Polski ale okazało się odloty są tylko we wtorki - niestety. na miejscu dostałam pokój z widokiem na morze, tak się dowiedziałam, jednak wchodząc do pokoju okazało się że widok jest na trawnik ponieważ jest wzniesie które uniemożliwia podziwianie morza, byliśmy w pokoju 3-osobowym, okazało się że są tylko dwa łóżka, nie chcieli nam zmienić pokoi tylko dołożyli łóżko, ale za to jakie.. taki polski odpowiednik naszej polówki, łózko na kółkach które było mniejsze niż normalne i mega skrzypiało, długo nie trzeba było dalej szukać, kołtuny z włosów na podłodze to nic w porównaniu z kołtunami w lodówce... znalazły się też robaki, a to w łazience a to na firance, zaznaczam że okno mieliśmy zamknięte więc nie weszły one z naszej winy. sejf nie działał... a łazienka to obraz nędzy i rozpaczy. pleśń, i ogólnie panujący syf, to nie są moje pierwsze zagraniczne wakacje więc wiem że nie ma ideałów ale to przerosło moje najśmielsze koszmary, myliśmy się w klapkach bo strach stanąć gołą stopą w wannie. idąc dalej... plaża... a raczej to że miała być. a były jakieś skały na brzegu przez co nie dało normalnie się wykąpać, po pół kilometra w głąb morza woda sięgała do połowy łydki. na plaży nikt nie przebywał bo i po co z takim widokiem. rafa koralowa, też miała być, ale też nie było. była zielona trawka która rosła na dnie i dwie ryby na krzyż. Polacy obsługiwani byli jako ostatni w barach, najważniejsi byli miejscowi, były rożne kolory opasek co kwalyfikowało nas jako gości, czemu pytam? każdy powinien być traktowany równo ale nie w tym hotelu, długo bym jeszcze opisywała minusy ale brak tu miejsca, napisze jeszcze tylko o hicie tego wyjazdu czyli kucharz który na oczach gości wyciera chusteczką czoło a potem tą samą wyciera patelnie na której smaży jajecznice i mucha w tej samej jajecznicy.MASAKRA

ELŻBIETA

• Zalety zalet bardzo mało jedynie ogród zadbany pokoje sprzątane
    • Wady HOTEL 5 GWIAZDEK to kpina jedynie zasługuje na 2 nic sie nie zgadza z oferta hotelu .Jedzenie porażka może dla Rosjan kartoszki na śniadanie obiad i kolacje.To nie był mój pierwszy wyjazd do Egiptu wiedziałam czego się mogę spodziewać ale ten hotel przerósł moje wyobrażenia jak można traktować turystę.W restauracji brud krzesła pamiętają lata 70 brudne stoły brudne, ekspres do kawy brudny dobrze że zjechało trochę włochów to i dekoracje na kolacji nagle sie pojawiły ale jakość jedzenia sie niezmieniła .Kaczki nie dopieczone kurczaki spalone tragedia.niepolecam.wino rozcieńczone brak filiżanek kawę trzeba było pić w szklankach od zimnych napoi .BARY przy basenach druga tragedia brak zimnych napoi brak zimnego piwa nie mówiąc o alkoholach cieple i wstrętne.brak obsługi w basenach .Zjeżdżalnie następna porażka 2 czynne rano następnie 2 inne popołudniu a po co wam wszystkie naraz Obsługa przy basenach tragiczna mimo dolarów dawali do zrozumienia a po co wyście przyjechali macie słońce to nic innego nie musicie mieć.Jedynie bar na plaży stanął na wysokości zadania tam z niczym nie było problemu.Wieczorne animacje dla Rosjan .W lobby barze znowu brak zimnych napoi alkoholu dasz dolara może dostaniesz lód ale tylko może.O aerobiku przy basenie lub w basenie zapomnijcie a po co.Leżaki na plaży materace strach się położyć stare brudne połamane.W lobby fotele brudne i też połamane .Naprawdę zanim zarezerwujesz to dobrze się zastanów bo obok są dobre hotele.

wyjechałam na wczasy do EGIPTU 8 raz wiedziałam czego się mogę spodziewać .Ten hotel jednak dał mi do zrozumienia że jeszcze dużo muszę o Egipcie się dowiedzieć.Hotel ten nie wiem dlaczego ma 5 gwiazdek zasługuje może na 2 .

Dzik

• Zalety Usytuowany nad samym morzem. Blisko do plazy. Wszystko w jednym miejscu do uprawiania sportów. Cate czy windsurfing na plazy. Baza nurkowa również.
    • Wady Jedzenie słabe. Szczególnie śniadania. Po 3 dniach jedzenia tego samego mieliśmy wstręt.

Hotel Ok. Obsługa bardzo miła. Dużo animacji. Piana party Mega ????????????

Sylwia

Hotel bardzo słaby, zasługuje maksymalnie na 3 gwiazdki ... Pobyt w hotelu w lipcu 2018, oferta z biura bardzo różniąca się tym co jest na zdjęciach i opisach, a tego co zastaje się na miejscu. Hotel powinien posiadać maksymalnie 3 gwiazdki, wszystko stare zużyte, aż prosi się o remont, zaczynając od pokoji a kończąc na basenach, wszędzie widzi się upływ czasu. Większość polaków będących w tym samym terminie musiała zmieniać pokoje po interwencji u rezydenta z uwagi na ogólny bród, zapach i niedziałającą klimatyzacje. Wielka porażka jeśli chodzi o rafę, pomimo iż w ofercie biura widnieje wpis tam jej po prostu nie ma !!! na końcu pomostu znajdziecie jedynie rybki ale też bez szału. Długie płytkie zejście morzem, tylko w bucikach. Przy odpływie widok na morze nieciekawy, wejście do morza jedynie w butach. Z innych pomostów sąsiadujących wyganiają bo nie ten hotel. Klub kids w ciągu dnia nie istniał. Animacje wieczorne bardzo słabe. Pokoje ogólnie stare i zużyte (pomimo tego iż podobno są wyremontowane). Jedzenie ogólnie trochę monotonne, przekąski obiadowe tylko na plaży. Wifi płatne. Na każdym kroku trzeba dawać tzw. bakszysz bez tego nie uświadczycie nawet zimnego piwa bo albo się skończyło albo będzie za 10 minut. Problem z alkoholem, drinkami, lodem praktycznie ze wszystkim jeśli nie dacie dolarka. Alkohole egipskie, rozcieńczane. Nawet z rozmowy z obsługą można było wywnioskować że jest to jeden z gorszych hoteli w Sharm. Generalnie nie polecam i na pewno tam nie wrócimy, nawet w dobrej cenie, myślę że nie warto się męczyć...

Robert

• Zalety Przestronie, ogród, baseny.
    • Wady Widać że jest to obiekt mający parę lat. Brak choćby jednego polskiego kanału TV, i internet tylko w lobby.

Generalnie ok tyle że nie na 5 gwiazdek raczej 4.

Dawid

• Zalety brak
    • Wady mnóstwo

Pobyt w hotelu w lipcu 2018, oferta z biura Wezyr bardzo różniąca się tym co jest na zdjęciach i opisach, a tego co zastaje się na miejscu. Hotel powinien posiadać maksymalnie 3 gwiazdki, wszystko stare zużyte, aż prosi się o remont, zaczynając od pokoji a kończąc na basenach, wszędzie widzi się upływ czasu. Większość polaków będących w tym samym terminie musiała zmieniać pokoje po interwencji u rezydenta z uwagi na ogólny bród, zapach i niedziałającą klimatyzacje. Wielka porażka jeśli chodzi o rafę, pomimo iż w ofercie biura widnieje wpis tam jej po prostu nie ma !!! na końcu pomostu znajdziecie jedynie rybki ale też bez szału. Długie płytkie zejście morzem, tylko w bucikach. Przy odpływie widok na morze nieciekawy, wejście do morza jedynie w butach. Z innych pomostów sąsiadujących wyganiają bo nie ten hotel. Klub kids w ciągu dnia nie istniał. Nie wiem dlaczego hotel ma nazwie Aquapark skoro są tam tylko 4 bardzo słabe zjeżdżalnie. Animacje wieczorne bardzo słabe. Pokoje ogólnie stare i zużyte (pomimo tego iż podobno są wyremontowane). Jedzenie ogólnie trochę monotonne, przekąski obiadowe tylko na plaży. Wifi płatne. Na każdym kroku trzeba dawać tzw. bakszysz bez tego nie uświadczycie nawet zimnego piwa bo albo się skończyło albo będzie za 10 minut. Problem z alkoholem, drinkami, lodem praktycznie ze wszystkim jeśli nie dacie dolarka. Alkohole egipskie, rozcieńczane. Nawet z rozmowy z obsługą można było wywnioskować że jest to jeden z gorszych hoteli w Sharm. Generalnie nie polecam i na pewno tam nie wrócimy.

Jacek
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Trudno wszystko opisać. Nie widzę minusów. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
    • Wady Brak.

Byliśmy w tym hotelu kilkakrotnie i jeszcze tam wrócimy. To co ludzie opisują w opiniach, śmieszy mnie. Rzekomo skąpe jedzenie, czy daleko do kawiarni. Jest to duży ośrodek i wszystko jest na swoim miejscu. Porównując inne ośrodki w Egipcie, ten jest najlepszy. Polecam i bez rayzyka można tam spędzić wspaniały czas, gdy u nas w Polsce jest zimno.

Pobyt: Grudzień 2017

• Zalety Czysty, piękny ogród, miła obsługa, przy plaży.
    • Wady Brak bezpłatnego Wi Fi . Za dużo muzyki rosyjskiej, W opcji All inclusive, dobra kawa i wino płatne. Brak znaczków pocztowych!

Byłam w tym hotelu od 27.11-5.12. 2017r. Nie zgadzam się ze złymi opiniami poprzedników. Hotel jest czysty, pokoje też ( sejf i lodówka sprawna).Wymiana pościeli i ręczników codziennie. Jedzenie urozmaicone. Duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa perfekcyjna ( uprzejma , pomocna i uśmiechnięta). Urokliwy piękny kwiatowy ogród. Najlepsza restauracja tematyczna , to rybna ( płatna 15$ , alkohole gratis, wyśmienite wino egipskie). Polecam. :) To co mi się nie podobało to , że :1. w restauracji głównej wino podawano w szklankach ( wodniste), ale można było to zmienić :),2. za dużo muzyki rosyjskiej, ale to tez można było zmienić, 3. brak bezpłatnego WiFi w recepcji ,4.nieodpowiednia toaleta dla kobiet w budynku głównym , ale budują nową :). Pobyt uważam za udany a hotel oceniam na+ 4*.