Opinie o hotelu Regency Plaza
Egipt / Sharm el Sheikh

Regency Plaza: obiekt, basen, zjeżdżalnia

• Bezpośrednio przy hotelu ładna, koralowa plaża w zatoce Nabq.
  • Dla dzieci: animacje, miniaquapark, 4 baseny, miniklub, opiekunka.
  • Imponujący aquapark: zjeżdżalnie typu: space bowl, family slide, kids fun slide oraz turbo sidle i kamikaze slide.
  • Ok. 10 minut drogi autem od lotniska w Sharm El Sheikh.

ewelina
    Pobyt: Maj 2015

• Zalety OBSŁUGA!!!!!!!!
    • Wady Wszystko, katastrofa , karaluchy w pokoju, brud , syf, pokoje nie sprzątane, jedzenie to jakaś pomyłka , fasola , fasola i ryż , dla ruskich wszystko , Polak to beduin , dzieci pogryzione przez mrówki, szczerze to moja 5 wizyta w Egipcie takiego syfu nie widziałam nigdzie nawet w 4 gwiazdkach , a to ma być 5????? pomyłka

LUDZIE OMIJAJCIE TEN HOTEL WIELKIM ŁUKIEM , WŁAŚNIE DZISIAJ WRÓCIŁAM , 3 RAZY POKÓJ ZMIENIAŁAM, MASAKRA!!!!

Jacek
    Pobyt: Sierpień 2014

• Wady jedzenie straszne podane jak w stołówce lub internacie dla biednych dzieci obsługa beznadziejna to oni rządzą w hotelu a nie gość jeśli ktoś choć trochę podróżuje to będzie strasznie zawiedziony tymi 5 gwiazdkami bo to marne 2nawet jak na Egipt Głęboko nie polecam

jedzenie straszne podane jak w stołówce lub internacie dla biednych dzieci obsługa beznadziejna to oni rządzą w hotelu a nie gość jeśli ktoś choć trochę podróżuje to będzie strasznie zawiedziony tymi 5 gwiazdkami bo to marne 2nawet jak na Egipt te zdjęcia są nieadekwatne do stanu faktycznego ( nie wiem gdzie były robione jeśli chodzi o sale konsumpcyjną ) Głęboko nie polecam

jest i on
    Pobyt: Kwiecień 2015

• Zalety Aquapark, Możliwość nieograniczonego wchodzenia na kolacje tematyczne ( bardzo dobre), obsługa, dużo basenów
    • Wady dramatycznie słabe pokoje, wanna, brak rafy, napoje do drinków z maszyny, piwo z nalewaka

Dość fajny duży hotel w którym jest co robić. Nie jest to jednak 5* hotel nawet jak na egipskie warunki. Busiki przed hotelem do NaamaBay kosztują dolara od osoby.Uważajcie na Adama sprzedającego wycieczki, Snurkowanie zamiast 3godz trwało 1,5 natomiast paralotnia zamiast 8 minut w powietrzu to niecała minuta.

Vidas , Druskininkai
    Pobyt: Marzec 2015

• Zalety Brdzo fajna obsluga, dobre restauracje, Wszystko na wysokim poziomie.
    • Wady W prawie niema co pisac. Fajnyj hotel.

Bardzo dobryj hotel !!!!!!!!!!!! Obsluga bardzo dobra , jedzenie pyszne , bar kolo morza - napoje , alkohol, pizza, ciastki , hashlama, - i wspaniala obsluga

jarek
    Pobyt: Luty 2015

• Zalety hotel przy plaży, ogród zadbany ,miła obsługa
    • Wady brak rafy koralowej , jedzenie monotonne, na stołówkach smród,

Jarek Pobyt od 17lutego do 25 lutego 2015 czwarty raz w Egipcie Aqua park beznadziejny czynny 2 godziny przed południem dwie zjeżdżalnie i po południu 2 godziny drugie dwie zjeżdżalnie, woda w basenach słabo podgrzewana, Posiłki monotonne ,bardzo mało owoców ,na stołówkach dym szczypie w oczy od smażenia i śmierdzi. Animacji bardzo mało dzieci się nudzą, w innych hotelach muzyka na terenie hotelu leci cały dzień tu muzyka jest limitowana, mimo ze hotel przy morzu brak rafy koralowej, należy iść promenadą(w prawo od hotelu) 20 min zapłacić 5 dolarów i można obejrzeć przepiękną rafę, Od strony morza przepiękny ogród ,w hotelu bardzo miła obsługa

Pobyt: Styczeń 2015

• Zalety Położenie; baseny, animacje, obsługa,
    • Wady niedobre wino, choć innych trunków sporo

Wszystko na najwyższym poziomie, pogoda w styczniu świetna, jedzenia bardzo dużo i jest w czym wybierać. Polecam w 100%

Jacek
    Pobyt: Styczeń 2014

• Zalety brak
    • Wady cała masa

Szczerze nie polecam tego hotelu osobom, które wybierają 5 *. Jest to bardzo slaby hotel odnośnie dbałości o szczegóły ( gastronomia obsluga gości) restauracja, w której serwuje sie posiłki jest duża, ale panuje tam taki sam duży bałagan. Jedzenie serwowane jest smaczne, ale sposób podania masakra, wędliny są narżnięte na kupę bez żadnego ułożenia czy dekoracji jak w polskich schroniskach. Dookoła porozrzucane okruchy, plastry jedzenia oblepione sztućce do serowania i nikt tego nie sprząta a kelnerów cala masa jedni sie kłucą 3 kolejnych gada ze sobą 3 kolejnych grzebie w komórkach menager w zębach wykałaczką. Ciągle są nieposprzątane stoły po wczesnieszych jedzących. Bo jeden zbiera szklanki następny talerze a nakrywający z czystymi sztućcami czeka aż zbiorą brudy, choć ludzie czekają lub szukaja w miarę czystego stołu. Jedynym + jest dobra kawa z expresu, ale są 2 i zawsze któryś nie działa. Jak znalazło sie działający to filiżanek nie było, kelnera doprosić sie nie da, bo chętny jest, tylko po dwóch krokach, nie pamięta, ze kolejka ludzi czeka na filiżanki a on dyskutuje z innymi kolegami? Jak sie cos do nich mówi to sie nie patrzą w oczy tylko zajmują sie, czym innym i po kilka razy trzeba im powtarzać, co sie chce. Jak brakuje nakrycia na stole, bo ktoś doszedł to nie dają wziąć samemu sztućcy z pomocnika kelnerskiego, bo szef ich gania, ale czas za nim przyniesie jest strasznie dlugi i wkurza człowieka fakt ze ma pełny talerz a nie może zjeść i czeka, czeka, czeka a jak sie weźmie z innego stolika to inny sie drze ( dosłownie), bo to jego rewir- paranoja. Musze przyznać ze posiłki w restauracji były koszmarem. 6 lat temu byłem w tym hotelu w sezonie wakacyjnym i mieli te same problemy, co teraz, choć hotel był obłożony w 40%. + Ze nie trzeba było walczyć o leżaki lub korzystac z brudnych ręczników płazowych po 3 dni, bo nigdy nie mieli na wymianę. Na plaży serwują dobra pizze ale: bywa ze jak nie znajdziesz sobie talerza to jej nie dostaniesz ale hotel ma 5

Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety Polecam ten hotel,czysto pokoje codziennie sprzątane,miła obsługa,jedzenie smaczne.
    • Wady stare materace na plaży

Hotel ładny,jedzenie smaczne,pyszne torty,świetna pizza na plaży w barze pieczona na naszych oczach,smaczne pączki,pokoje sprzątane codziennie,ręczniki zmieniane,nie ma do czego się przyczepić pewnie niektórzy powiedzą ,że starsze meble.

Sabka
    Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety Bardzo miła atmosfera, bardzo rozległy i bardzo zadbany teren, dobre jedzenie, pomocni i mili kelnerzy, hotel dla rodzin z dziećmi (aqua park)jak i osób ceniących spokój (ta część bliżej plaży)- hotel składa się z dwóch części.
    • Wady Niestety karaluchy i mrówki w pokoju i łazience, pokoje wymagaja odświeżenia, niezbyt czysta łazienka, zniszczona armatura łazienkowa. Poza tym nie ma się do czego przyczepić.

Byłam z mężem w tym hotelu w grudniu 2014 w czasie Świat Bożego Narodzenia- Hotel pięknie udekorowany, ludzie mili i pomocni ( za drobną opłatą- taka kultura egipska), jedzenia urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel składa sie z dwóch części - aqua parku i części przylegającej do plaży z długim pomostem gdze można snoorkować( piękne ryby i czysta woda). Poza tym to duża powierzchnia z piękną zielenią i wieloma dużymi basenami z aqua parkiem ( jeden duży basen w grudniu podgrzewany. Dwie restauracje oraz kilka restauracji tematycznych ( ale można je sobie darować bo byliśmy bardzo rozczarowani np. restauracją orientalną gdzie menu to 3-4 rodzaje potraw. Lepiej w tym czasie skonsumować coś w restauracji głównej-zdecydowanie większy wybór dań:) Pokoje codziennie sprzątane ( 2 dolary czynią cuda) ale w cenie uśmiechnięty pracownik obsługi który wyczaruje dla Nas cały zwierzyniec z ręczników:) Rezydent z Alfa Star bardzo sympatyczny i pomocny. Można skorzystać z wielu wycieczek fakultatywnych , my skorzystaliśmy z wycieczki do Jerozolimy i nurkowania- jedno i drugie dostarczy Nam wielu niezapomnianych wrażeń. Gorąco polecamy - hotel oceniamy na mocne 4+ jak na warunki europejskie.

Dawid i Gina
    Pobyt: Sierpień 2014

• Zalety miła obsługa, dbałość o klienta, dużo atrakcji dla dzieci, posiłki serwowane w ciągu całego dnia
    • Wady dużo ruskich, którzy zachowują się jak bydło (w sumie bydłem są), ale to nie wina hotelu.

Byliśmy tam na tygodniowym wypoczynku jako dwie pary. jak dla nas było wszystko w miarę ok, w sumie jak jest fajna ekipa to nie ma co za dużo do zarzucenia bo nudy wtedy nie ma. Animacja super, co chwile jakieś atrakcje, konkursy. Przy basenie nie było żadnej wojny o leżaki, jedyne co trzeba było pilnować to ręczniki, które ginęły (mafia Sharm-el Sheikh);). Jedzenie dobre, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Obsługa szczególnie przy barze ok, (warto dać w pierwszy dzień barmanowi np 10$ i wtedy nie ma mowy o staniu w kolejce i czekaniu na drinki). Z wakacji jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy polecić. Jedynie co psuło atmosferę to pijane ruskie ścierwo, które łaziło po hotelu i woziło sie jak gnój na polu. są tam sporym problemem bo stanowią ok 70-80% gości. Pozdrawiamy