Opinie o hotelu Riadh Palms
Tunezja / Sousse

Riadh Palms: basen, sport i rekreacja

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik ze słodką wodą, pokój zabaw, miniklub, animacje, zajęcia sportowe.
  • Tuż przy hotelu jedna z najpiękniejszych tunezyjskich plaż Boujafaar (piaszczysta z łagodnym zejściem do morza).
  • Atrakcyjne położenie: w centrum Sousse, ok. 7 km od Port El Kantaoui, w otoczeniu dużego ogrodu palmowego.
  • Bogata oferta rekreacyjna: kręgle, bingo, karaoke, klub nocny z dyskoteką, animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe.

Wiki

• Zalety Dobra lokalizacja, duży obiekt
    • Wady Długie kolejki po jakikolwiek napój lub przekąski, brudne ogólnodostępne łazienki, wszędzie można palić co widać po nieczystościach, ciągłe zacinające się windy

Hotel ma dobre położenie, blisko miasto gdzie można wyjść do sklepów czy lokalnych knajpek.W hotelu atrakcji dla dzieci ale i także doroslych nie brakuje. Jedzenie... przez 7 dni ciągle to samo, brakujące talerze, szklanki czy sztućce na ?stołówce? jak na taki duzy obiekt nie powinno zabrakować takich rzeczy. Mega długi czas oczekiwania na napoje lub oferowane przekąski. Okropne toalety ogólnodostępne, natomiast pokoje czyste codzienie sprzątane. Nie polecam pokoju na wysokim piętrze, psujące się windy co chwila, albo wcale nie jeździ albo zacina się w trakcie jazdy. Plaża piaszczysta ale wszędzie niedopałki papierosów. Nie dałam bym hotelowi 4 gwiazdek ze względu na ogólny standard, nie mówiąc o cenie którą zapłaciłam.

• Zalety Położenie przy plaży, duża dostępność do leżaków i materacy zarówno na plaży jak i przy basenie, czyste pokoje z pięknym widokiem, miła i pomocna obsługa, duży basen, animacje, drinki odpowiednio wzmocnione :),
    • Wady Windy (polecam w miarę możliwości brać pokój na niższym piętrze, żeby nie musieć czekać na winde, za którą niestety trzeba się długo nastać) Monotonne jedzenie (to bardzo duży hotel więc raczej ilość a nie do końca jakoś, jednak każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno głodny chodzić nie będzie)

Hotel oceniam w stosunku do ceny bardzo pozytywnie, niczego Nam nie brakowało.

Marek

Hotel stworzony dla osób o niedużych wymaganiach, dla osób, którym zależy na bliskości miasta. W lobby hotelu można palić. Hotel posiada wyremontowane i ładnie urządzone pokoje w pastelowych barwach. Bardzo duży pokój rodzinny. Bar All Inclusive czynny 9-24. Wifi jest darmowe w całym hotelu. Niestety brak ręczników plażowych.

Anita

• Zalety Jedyną zaletą jest położenie , gdyż hotel znajduje się blisko plaży i to by było na tyle...
    • Wady Wszystko ...odradzam wszystkim ten hotel...brud smród , obsługa niemiła , ciągła pogoń za miejscem w restauracji , potem szukanie szklanek do napojów , talerzy i olbrzymie kolejki po dosłownie wszystko ... wspomnę jeszcze , że po dwóch dniach pobytu dopadła nas bakteria ( zresztą nie tylko nas), wymioty , biegunka itp , najgorsze wakacje , zero animacji wieczornych , zero czegokolwiek dla gości , i co z tego że w pokoju jest telewizor jak za pilota trzeba zapłacic ,

Moja rada nie wyjeżdżajcie do tego hotelu, jak nie chcecie stracić pieniędzy i czasu

Martyna

• Zalety Piaszczysta plaża
    • Wady Brak zastawy....polowanie na filizanki do herbaty, miseczki i tależe montonne jedzenie brudne stoły w głównej jadalni nie miła obsługa nie działające windy długie kolejki po jedzenie pokoje z niedziałającą klimatyzacją brudne zaniedbane łazienki brak ręczników na plaży miedzy hotelem a plażą dyskoteka chałas do bardzo wczesnych godzin porannych (codziennie) hotel do remontu!!!!!!!

Wyjazd nie udany... nie jesteśmy usatysfakcjonowani, za taką cenę to jest śmiech.... zaczynając od tego że dostaliśmy pokój z nie działającą klimatyzacją, nagminne prośby o naprawę... i dopiero awantura w hotelowym lobby pomogła (dostaliśmy pokój o gorszym standardzie ale z działającą klimatyzacją). Obsługa straszna próbowali zaganiać gości jak bydło do brudnych stołów... nie pozwalaliśmy sobie na to więc cały posiłek wystawał przy nas obrażony kelner, który mimo wszystko próbował nas pouczać. Notoryczny brak zastawy a zwłaszcza szklanek i filizanek.... koszmar. Lobby straszne, pokoje brudne, łazienki obskurne, windy nie działające-oczekiwanie na winde do kilku minut!!!!!!! dzieki Bogu drugi pokój mielismy na 3 pietrze i poprostu windy sobie odpuściliśmy. Kochani straszny hotel.... nie polecam a wręcz odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zalety Położenie przy samej prywatnej plaży, nawet w sezonie bez problemu można było znaleźć wolny parasol i leżaki. Z hotelu do Mediny spacerkiem 15 minut.
    • Wady Mała ilość zastawy stołowej na stołówce. Sprzątanie w pokojach \"symboliczne\" Brak ręczników plażowych

Ogólnie pobyt można uznać za udany. Warto dopłacić parę złotych za pokój z widokiem na morze, inaczej można trafić na pokój z którego widać dach stołówki i czubki palm daktylowych. Pokoje ładne, chociaż obsługa mogłaby się lepiej przyłożyć. Nawet dodatkowa "zachęta" niewiele dawała. Łazienki kiepskie. Nie wiem jak w innych pokojach, ale w moim spłuczka w toalecie wyglądała tak, że po naciśnięciu spłuczki woda się po prostu sączyła z rury, nie ma zbiornika. W przypadku "grubszej" sprawy trzeba się było wspomagać dodatkowym wężem, który był przy toalecie, ale czasami potrzeba było dużo czasu i cierpliwości żeby wszystko spłynęło. Co ciekawe, toalety przy basenie czy przy recepcji "publiczne" były normalne. W pokoju wanna ale kąpieli wziąć się nie dało, kurek nie reagował na pokrętło. Powodem koszmarna ilość włosów w odpływie, nie zdziwiłbym się, gdyby najstarsze pochodziły z głowy Hannibala. Na drzwiach centymetr kurzu, zarzucony na nie ręcznik nadawał się do rzucenia na podłogę a nie do wytarcia ciała. Na stołówce jedzenie smaczne, chociaż monotonne. Kawa dostępna tylko do śniadania, do obiadu czy kolacji nie można jej było dostać. Duży problem z zastawą. Wygląda, jakby hotel miał niewielką przepustowość na zmywaku i zdarzały się chwile, kiedy po prostu brakowało widelców, kubków, talerzy itp. Basen bardzo przyjemny, woda czysta, chociaż przydałaby się przynajmniej jedna zjeżdżalnia wodna dla dzieciaków. Leżaków przy basenie pod dostatkiem, podobnie na hotelowej plaży. Jedyny minus taki, że hotel nie ma ręczników plażowych do dyspozycji gości a ręczników z pokoju nie pozwala zabierać. Z hotelu na Medinę jest jakieś półtorej kilometra, spacerkiem wychodzi jakieś 15-20 minut, droga bardzo prosta. Wystarczy wychodząc z hotelu skręcić w lewo i potem iść cały czas chodnikiem, najpierw wzdłuż plaży a potem skręcając lekko w prawo, tak jak prowadzi droga wzdłuż ulicy, i wychodzi się na medinę. Trzeba się opędzać od natrętów ale dwa razy "no thanks" wystarcza i daje ci spokój. No i trzeba się przygotować na specyficzny "zapach" na ulicach. Z wycieczek nie korzystałem, z uwagi na to, że byłem z dzieciakami, dla nich to byłaby męczarnia.

Bartek

• Zalety Położenie, baseny, dostęp do plaży. Widok z okna od strony morza
    • Wady Hotelowi przydałyby się remont, łazienki pozostawiają wiele do życzenia

Hotel jak najbardziej na plus. Obsługa hotelowa bardzo życzliwa, wiecznie uśmiechnięci. Hotel godny polecenia

Martyna

• Zalety własna plaża, z ochroną, czysta. bardzo dobra obsługa hotelu. codziennie sprzątane pokoje. WiFi, klimatyzacja w pokojach. codziennie butelki wody w pokojach
    • Wady monotonne posiłki/śniadania.

Pobyt zaliczamy do bardzo udanych, pomimo tłoku (w szczycie sezonu). Czytając wcześniejsze opinie, to mam wrażenie, że byliśmy chyba w innych hotelach. Narzekanie na brak sprzątania - u nas było codziennie, narzekanie na brak ręczników - codziennie zmieniane. Ogólnie polecamy pobyt w tym hotelu.

Daria

• Zalety Wyremontowane, ładnie urządzone pokoje Piękne widoki z pokoi z widokiem na morze Beplatne wi-fi w całym hotelu
    • Wady Brak udogodnień dla niepełnosprawnych Brak ręczników plażowych

Obiekt do osób którym zależy na bliskości miasta. Położony jest w ścisłym centrum Sousse, gdzie można udać się chociażby na zakupy na bazar. Hotel położony jest bezpośrednio przy ładnej, szerokiej piaszczystej plaży, gdzie wieczorem można podziwiać zachód słońca.

Leslaw

• Zalety Hotel w miare czysty,duzy, pokoiki na te kilka dni pobytu dobrze wyposazone z klimatyzacja, telewizja i telefon. Restauracja hotelowa duza przestronna, ciagi komunikacyjne nie sa zatloczone, bardzo fajna obsluga hotelowa mowiaca po angielsku francusku i rosyjsku, wszedzie dobre dojscie do czesci basenowej i na plaze, w sezonie troche tloczno, niekiedy brakuje lezakow ale jak poprosimy kogos z servisu to zaraz staraja sie cos dla nas znalezc, bardzo uprzejmi sa kelnerzy w resteuracji, wszyscy sa usmiechnieci i na spotkanie lub w przejsciu zawsze pozdrwaiaja slynnym \"hellow\"!!! Mowce co chcecie mnie sie tam podobalo, napewno do Hotelu w Sousse\" Riadh Palms \" chetnie powroce!!!!
    • Wady w sezonie jak to w hotelu troche tloczno sa rozni ludzie i rozne zachowania, tam trzeba byc i to wszystko przezyc, zobaczyc i samemu doswiadczyc!! Dla jednego wada moze byc to co dla drugiego jest zaleta! ja z czystym sumieniem moge polecic ten hotel kazemu co wybiera sie do Tunezji do Sousse !!!

Moj pobyt zaliczam do udanych, poznalem kilku fajnych ludzi z roznych krajow, jest tam tygiel roznych narodowosci istna wieza "Babel" ale jak sie zna podstawowym stopniu angielski, rosyjski, i jezszce jakis to mozna sie spokojnie komunikowac w tym hotelu. Polozenie jak i Security nie nastreczaja problemow, komunikacja jest OK, obsluga hotelowa i kuchnia oraz animatorzy staraja sie jak moga ,zeby dogodzic gustom kazdego z wypoczywajacych !!Bylem na dwuch wieczorkach muzycznych z wykwintnym jedzeniem , Polecam z czystym sumieniem!