Opinie o hotelu Royal Albatros Moderna
Egipt / Sharm el Sheikh

Royal Albatros Moderna: basen

• Bezpośrednio przy piaszczystej plaży w zatoce Nabq
  • Na terenie pięknego ogrodu znajdują się duży basen w kształcie laguny, 12 zjeżdżalni oraz taras słoneczny

Agnieszka Weronika
    Pobyt: Maj 2008

Bylo super. Wroce tam i to szybciutko.....

ania

Daria Wierzbicka

Malownicze położenie, piękna rafa i moc różnorodnych gatunków egzotycznych ryb w pobliżu hotelu - dzika plaża, przebogata kuchnia (polecam wszystkim opcję all inclusive - bez tego obciach!! warto), dwa obszary w hotelu- jeden bardzo cichy dla osób spragnionych ciszy, drugi z barami czynnymi do północy (trochę krótko...) i animacjami, możliwy zakup podstawowych produktów w pobliskim super markecie poza hotelem- taniocha, bardzo miła i wykwalifikowana obsługa - niestety nie znają chyba tylko języka polskiego ale idzie się dogadać po rosyjsku czy angielsku, wiele ofert wycieczek fakultatywnych - możliwość wykupienia bezpośrednio od organizatorów (wiele taniej niż przez biuro podróży!!), dwa duże baseny, najważniejsze to od razu zgłaszać sprzeciw jeśli pokój nam nie odpowiada (podczas naszego pobytu trwały roboty budowlane - od wczesnych godzin porannych do nocy dobudowywali kolejne piętro), może inni mieli więcej szczęścia ale radzę nie liczyć na pomoc rezydentów, największy minus to potwierdzenie reserwacji przez biuro Exim Tours od 24/06/2008 ponieważ na miejscu byliśmy 25/06/2008 godz. 6:00 a hotel spodziewał się nas o 14:30 - przesiedzieliśmy 2h zmachani na recepcji ale po małej awanturze dostaliśmy pokoje. (podkreślam, że stało się to z winy biura podróży, a rezydent pozostawił nas z tym problemem samym sobie). Sam hotel jest w porządku. Bardzo polecam.

mirekwie
    Pobyt: Maj 2008

Hotel duży kilka basenów, jedzenie dobre, owoców nie brakuje, drinki 4 rodzaje, przy średnim basenie piwo butelkowe, soki w kartoniku, sok pomidorowy w butelce poj. 250 Heinza. Animacje są, ale nie polsku chociaż turystów z Polski nie brakuje, obsługa miła, pokoje czyste. Nie polecam wycieczek oferowanych przez miejscowego, hotelowego agenta, oferta nie jest realizowana w pełnym programie, natomiast polecam wycieczki z biura Abba sharm, mieszczącego się w Naama Baju, obsługa w języku polskim ceny konkurencyjne. Okolica hotelu mało interesujaca, do centrum dosyć daleko, dojazd busikami ok. 40 minut za skromną opłatą 2$ za osobę.

agi
    Pobyt: Maj 2008

Bardzo fajny hotel. Super baseny, w pobliżu hotelu rewelacyjna rafa, w wodzie po kolana bardzo duże i kolorowe ryby, dla odważnych z drugiej strony rafa i ściana gł ok. 6-8 metrów. Jedyne zastrzeżenie budzili barmani i obsługa barków-byli mało uprzejmi. Ogólnie pobyt rewelacyjny, hotel można polecić z czystym sumieniem dla osób, które chcą poleżakować, ponurkować i generalnie leniuchować..

Krystian

Wrociliśmy z Egiptu 17.06.2008.Jestesmy b.milo zaskoczeni:obsługa,róznorodnoscia posiłków(nie brakowalo niczego)Plaza jest bardzo blisko hotelu,ale minusem jest duza odległosc od plazy do rafy(ok.500 m.plycizny)Rafa natomiast jest tam bardzo ładna.Pokoje regularnie sptrzatane i jest czysto.Na terenie hotelu sa dwa duze baseny,oraz zadbana zieleń.Hotel naprawde jest godny polecenia!!

Pobyt: Maj 2008

Wszystkim szczerze polecam! Nie mogę się doczekać, kiedy tam wrócę...

Pobyt: Maj 2008

Wróciłam dzisiaj (18.06.2008) i najchetniej bym tego nie robiła...Było suuuper! Piekne rafy, fajny hotel, czysto i spokojnie - ogromna ilośc zajęć fakultatywnych, dobre jedzenie (duzy wybor), przemila i nienatarczywa obsluga....POLECAM i wybieram sie we wrześniu (Exim Tour)!

pyscek
    Pobyt: Kwiecień 2008

Zaskoczyła mnie w tym hotelu ilość jedzenia oraz picia, naprawdę do bólu i bardzo smaczne. Nikt nie oszczędza na alkoholu;) Bardzo pozytywnie oceniam animatorów, zarówno Rosyjskiego, wyróżniającego się jak i tych Egipskich. Non stop coś się działo i nie dawali nam spokoju, wiedząc że jesteśmy chętni na różnego typu gry zespołowe czy zabawy. Ogólnie w hotelu non stop coś się działo, co działało na plus przy jego położeniu (ostatni hotel). Duża liczba Rosjan i Anglików, ale byli też Francuzi, Ukraińcy, Litwini itd., przy czym fajna atmosfera. Jeśli chodzi o pokoje to duże, jest polskie Tele5 w TV, jedyne do czego mamy zastrzeżenia do czystość łazienki (wannę przydałoby się wyszorować). Dziennie zapas wody w lodówce w pokoju. Hotel polecam, a chcąc mieć lepszy pokój proponuję przy zakwaterowaniu włożyć parę dolarów w paszport i powiedzieć, że chce się najlepszy pokój. Działa - nawet pokazują przykładowe i można wybrać;) Nie polecam wycieczki do Jerozolimy - porażka i SPĘD LUDZI! Jeśli chcecie nurkować: byliśmy z Polskim Centrum oraz tym Egipskim hotelowym, no nasi się nie popisali, ponieważ biją na tym interes. Egipcjanie są lepiej przygotowani (ich kraj), mimo tego co wcześniej słyszeliśmy o nich ze strony Polaków z Centrum nurkowania.