Opinie o hotelu Royal Albatros Moderna
Egipt / Sharm el Sheikh

Royal Albatros Moderna: basen

• Bezpośrednio przy piaszczystej plaży w zatoce Nabq
  • Na terenie pięknego ogrodu znajdują się duży basen w kształcie laguny, 12 zjeżdżalni oraz taras słoneczny
  • Wylot z Berlina All Inclusive

• Zalety obsługa, bar kawowy
    • Wady nie zauwazylam

uważam że jest to jeden z lepszych hoteli w całym Egipcie. Są dwie części hotelu, jedna przy basenie głównym gdzie cały czas cos się dzieje, druga przy basenie innym gdzie jest cisza i spokój, barmani roznoszą drinki, zbierają puste szklanki, przecierają stoły, Bar kawowy jest taki ,że nie ma takiego nawet w Polsce, Jedzenie dobre, brak kolejek, ponieważ dużo jest restauracji. Z pewnością wrócimy do tego hotelu. rezydentka polsko języczna w recepcji, ogólnie czysty hotel

Pobyt: Październik 2017

• Zalety Aquapark Przestronnosc hotelu. Plaza przy hotelu
    • Wady Fatalne posilki Rafa tragedia Polozenie tragiczne

Pobyt: Październik 2017

• Zalety Przestronny hotel Aquapark
    • Wady Lokalizacja Jedzenie Obsluga przy recznikach

Rafa porazka nie dosc ze trzeba isc 15 minut badziewnym pomostem tondo tego czlowiek sie na miejscu nie mile zaskakuje. Jedzenie mega monotonne chyba najgorszy hotel w jakim byliśmy w sharm. Obsluga różna- barmani spoko natomiast ci od recznikow tragedia odwalaja robote laska, trzeba na nich czekac wieki, no chyba ze jestes super laska wtedy przychodza przed toba. Obsługa w recepcji profesjonalna i bezproblemowa. W hotelu remont wiec jak sie trafi na pokoje kolo remontowanego budynku to jest srednio. Lokalizacja fatalna. Wszedzie daleko. Hotel natawiony na ukrainskich turyatow. Animatorzy bardzo wporzadku, profesjonalnie podchodza do swojej pracy. Pokoje stare i wymagaja odświeżenia. W miare czyste. Nie polecam. Jest duzo innych lepszych hoteli w tym przedziale cenowym oferyjacych lepsza jakość

• Zalety Posiłki,baseny, serwis plażowy,obsługa.
    • Wady pokoje.

Hotel godny polecenia ze względu na jakość obsługi , wybór posiłków , ilość basenów. Lokalizacja nie najgorsza , krótki czas transferu z lotniska.

Elżbieta
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Dużo basenów,zjeżdżalni, dużo barów, miła obsługa,czysto
    • Wady Płytkie morze, długi pomost.

Byliśmy w Egipcie 6 raz, był najlepszy pobyt z biurem Itaka. Super bar kawowy, bardzo dużo restauracji,bardzo duży zadbany ogród i obszar do spacerowania, leżaki jak nowe nad każdym basenem,barman drinki nosi pod parasol. Muzyka na żywo codziennie oczywiście z tańcami. Najwięcej Białorusinów i Ukraińców,Polacy tez stanowią solidną grupę. Polecam dla rodzin z dziećmi jak i dla ceniących spokój, każdy znajdzie miejsce dla siebie.My jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu.

Maciek I Anetka
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety Dużo basenów Dobre jedzonko Duża przestrzeń do przemieszczania się
    • Wady długie molo do rafy

Byliśmy po raz trzeci w Egipcie i zapewne znów tam pojadę. Poprzednio odpoczywaliśmy w Albatros Palace który jest zlokalizowany w hurghadzie. Jechaliśmy z nastawieniem że Moderna będzie podobna i jest. Ale widać że nastawiona na rodziny z dziećmi. Mnóstwo basenów, zjeżdżalni, dobra opieka przy basenach, więc teoretycznie dzieci mogą bawić się bezpiecznie. No ale ja nie mam dzieci więc zaczęliśmy szukać atrakcji dla siebie. A w około mnóstwo Ukraińców - Ruski podobno dalej nie latają. I napiszę tak, Moderna jak Ruska motoryzacja - niby jeżdżą te samochody, mają koła i na głowę się nie leje ale..... Ale nie mają osiągów i wyglądu. W Modernie tak samo, wszystko więc nie ma co narzekać ale brak klimatu. I nie piszę tu o klimacie bo pogoda nie dopisała. Przychodzi wieczór a tu jeden "Oligarcha" z drugim, klapki wystający brzuch i mega laska obok niego. No dosłownie "rolnik szuka żony" - zaznaczam nie mam nic do rolników. Brak wieczornych animacji. Znaczy są, Obok wielkiego telewizora gdzie dzieci oglądają bajkę albo jak gorzej pójdzie to wiadomości, śpiewa sobie Pani w języku .... noooo chyba Ruskim. Weekend Majowy się udał bo nie lało :) Dojście molem do morza trwa dokładnie 7 minut, pod warunkiem że klapek nie wbije się pomiędzy DECHY i nie trzeba go wyciągać. W morzu ryby pływają, mają się całkiem dobrze. Rafa jakby trochę umarła, znaczy nie tak kolorowa jak drinki w barze. I tak najlepsza jest CUBA LIBRA, nic a nic po niej się nie choruje. I to tyle w tym temacie.

Slavik (6-j raz w Egypcie, 8xCyp
    Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety Dodre baseny, duzo zjeżdżalni, ciekawe animacje. Piekna niewielka rafa koralowa (200 metrow chodu mołem od brzegu)
    • Wady Wejscie do morza kiepskie, okolo 100-200 metrow od brzegu wody do kolana, czyli poopalac sie na plazy i wykompac sie w morzu na brzegu sie nie uda. Tylko na moło około 150 metrow od plazy są do tego warunki. Jedzenie dosc róznorodne, ale ciągle to samo. Hotel ma 12 lat, ale w niektórych miejscach (publiczne toalety, billiard) wygląda niezadbanie.

Ogólnie dla rodzin z dziećmi, nie potrzebujacych morza, a preferujących baseny, tem hotel polecam

Roman i Kamilia
    Pobyt: Marzec 2017

• Zalety obsługa ,wyżywienie,drinki wszystko super
    • Wady absolutnie brak

To mój i żony 17 raz w Egipcie i drugi w hotelu sieci Picalbatros ,poprzednio Albatros Palac w Hurhadzie .Hotel Royal Albatros Moderna spełnił wszystkie nasze oczekiwania.Obsługa ,wyżywienie ,drinki i inne atrakcje super.Prosiłem o pokój z widokiem na basen na piętrze i taki dostałem.Na plaży leżaki i parasole pod dostatkiem kelner donosił drinki pod sam leżak.Wyżywienie w restauracjach wyśmienite a jest ich kilka..W lobby bar muzyka na żywo oczywiście z tańcami.Pozdrawiam kelnera Kerego. Wszystkiego nie da się opisać trzeba tam lecieć i wszystko zobaczyć a naprawdę warto wiem co mówię.Hotele sieci Picalbatros na najwyższym poziomie.Szczerze polecam jak wakacje to tylko Egipt a jak Szarm to Royal Albatros Moderna! Dodam ,,że hotel wyszukałem na Wakacjach pl a pobyt od 14 do 21 marca. Dzięki

Sylwia
    Pobyt: Marzec 2017

• Zalety Przestronny czysty zadbany
    • Wady Nie ma

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego hotelu.W egipcie byłam już 4 razy i żaden hotel nie był taki.Jest czysto,jedzenie smaczne,obsługa fajna!Bardzo polecamy!!!!

Paula
    Pobyt: Wrzesień 2015

Przyjechaliśmy do hotelu ok 10.30 od razu dostaliśmy opaski, nie było również problemu z pokojem-był gotowy gdy wypiliśmy kawę. Wifi działa bez zarzutu (videorozmowy) przy basenach, w pokoju trochę gorzej. Pokoje dość duże, łazienki czyste, sprzątanie codzienne, uzupełniana była również lodówka w wodę, 2-3 butelki dziennie. Śniadania monotonne, ale smaczne, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Kolacje bardzo różnorodne, w ciągu tygodnia nie jedliśmy dwa razy tego samego, oprócz hamburgerów, które są po prostu pyszne ;) alkohol ma wszystkim znany posmak, ale to Egipt, nie spodziewajmy się alkoholi importowanych w AI. I pyszna kawa w barze obok recepcji, do wyboru, do koloru, jak w najlepszych kawiarniach. Rafa przy hotelu trochę podniszczona, ale nadal piękna. Animacje pod Rosjan, których w hotelu, tak samo jak i Anglików, dużo. Polaków bardzo mało, w trakcie naszego pobytu spotkalismy tylko parę osób. Bardzo miło wspominamy pobyt w tym hotelu, z czystym sercem polecam i życzę wspaniałej zabawy :)