Opinie o hotelu Royal Albatros Moderna
Egipt / Sharm el Sheikh

Royal Albatros Moderna: basen

• Bezpośrednio przy piaszczystej plaży w zatoce Nabq
  • Na terenie pięknego ogrodu znajdują się duży basen w kształcie laguny, 12 zjeżdżalni oraz taras słoneczny

Paula
    Pobyt: Wrzesień 2015

Przyjechaliśmy do hotelu ok 10.30 od razu dostaliśmy opaski, nie było również problemu z pokojem-był gotowy gdy wypiliśmy kawę. Wifi działa bez zarzutu (videorozmowy) przy basenach, w pokoju trochę gorzej. Pokoje dość duże, łazienki czyste, sprzątanie codzienne, uzupełniana była również lodówka w wodę, 2-3 butelki dziennie. Śniadania monotonne, ale smaczne, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Kolacje bardzo różnorodne, w ciągu tygodnia nie jedliśmy dwa razy tego samego, oprócz hamburgerów, które są po prostu pyszne ;) alkohol ma wszystkim znany posmak, ale to Egipt, nie spodziewajmy się alkoholi importowanych w AI. I pyszna kawa w barze obok recepcji, do wyboru, do koloru, jak w najlepszych kawiarniach. Rafa przy hotelu trochę podniszczona, ale nadal piękna. Animacje pod Rosjan, których w hotelu, tak samo jak i Anglików, dużo. Polaków bardzo mało, w trakcie naszego pobytu spotkalismy tylko parę osób. Bardzo miło wspominamy pobyt w tym hotelu, z czystym sercem polecam i życzę wspaniałej zabawy :)

Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety rozmiar hotelu, fajni animatorzy, duży wybór jedzenia, dostęp do rafy
    • Wady trochę widać wiek hotelu jednak trzeba wziąć pod uwagę że to Egipt

Co co pokoju to 20 USD do paszportu i można wybrać sobie pokój, polecam z widokiem na activ pool i bocznym widokiem na morze, pokój duży i sprzątany codziennie, nieco niechlujnie ale podkreślam że to Egipt. Jeśli dobrze pamiętam to jest chyba z 5 restauracji więc każdy coś dla siebie znajdzie, osobiście polecam koktajle podawane wieczorem w lodziarni ( połączenie lodów i alkoholu). Fajna rafa jednak przy pomoście zniszczona przez turystów i trzeba trochę odpłynąć w prawo lub lewo. Przy takim zasoleniu nawet przy czerwonej fladze nie ma się czego bać. Wracając do hotelu, fakt że hotel nastawiony na Rosjan i Brytyjczyków, jednak rubel spada więc pewnie się to zmieni. Porównując hotel do innych w Sharmie to na pewno jest czołówka, wywnioskowałem to na podstawie rozmów na wycieczkach z gośćmi innych hoteli. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pobytu i jeśli kiedyś wrócę do Egiptu na 100 % wezmę pod uwagę ten hotel. Szczerze polecam osobom lubiącym duże hotele tętniące życiem

Pobyt: Luty 2015

• Zalety duży wybór jedzenia , dużo miejsca do spędzania czasu , na uboczu miasta , duży wybór basenów
    • Wady widać juz wiek hotelu

super wycieczka bardzo fajne miejsce , animatorzy troszkę naciągają na dodatkowo płatne wyjścia , duży wybór jedzenia dużo miejsca do zjedzenia nie było kolejek , dardzo fajne wakacje polecamy dla rodzin z dziećmi

Anna z rodziną
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety :) :)
    • Wady zdecydowanie brak nie ma do czego sie przyczepić

Byłam w Egipcie aż 3 razy :) Moim zdaniem ten hotel zasługuję na 5 gwiazdek a nie 4 tak jak niektóre biura sugerują !Jeden z najlepszych hoteli sieci Pickalbatros .Jedno z najlepszych zalet są animację. Na mini-disco codziennie inne piosenki od angielskich do rosyjskich. W hotelu przeważają Anglicy i Rosjanie. Ale nie jest to minus hotelu.W godzinach popołudniowych podawane są pączki. Pyszne jedzenie -europejskie.Pyszne frytki , nugetsy , owoce morza , hot-dogi, hamburgery, pizze ij.Bujna rośliność jak na Egipt.Baseny duże i aquapark ( ?Byłam w w hotelu 2 tygodnie jest tyle atrakcji , że nie byłam nawet w jednym basenie.Dla dzieci minigolf, mini disco, baseny siatkówka wodna i tak dalej.Bardzo mili animatorzy.Hotel wspaniały.Na pewno wróce tam jeszcze kiedyś !! Gorąco polecam

Klaudia
    Pobyt: Grudzień 2014

• Zalety Bliskość plaży,pyszne jedzenie,czystość,animacje,brak kolejek w restauracjach i barach.
    • Wady Część obsługi obsługuje tylko starsze osoby z kasą,zdarzają się karaluchy w momencie kiedy jest przerwa w codziennej dezynsekcji.ciężko znaleźć miejsce na łóżkach przy basenie-zajmowanie miejsc ręcznikami chociaż nie wolno tego robić.

Jeżeli trafi się dobra oferta cenowa to się nie zastanawiajcie.Czysto,ciepło,super przyjemnie,sam relax.Jedzenie pyszne o co w Egipcie trudno,czysto wszędzie,nie ma nachalnej obsługi.Można odpocząć.

jola
    Pobyt: Kwiecień 2014

• Zalety Hotel dla szukających spokoju i wypoczynku

Hotel dość stary,ale podczas naszego pobytu wymieniono bar przy głównym basenie oraz parasole przy basenie rekreacyjnym.Część pokoi odświeżonych,część po remoncie,część podobno starych(nie widziałam ale takie były opinie rodaków)Wyżywienie bardzo dobre jak na Egipt ,pyszne naleśniki po południu,lody cały czas,,przekąski pomiędzy posiłkami,dobra kawa z ekspresu(szkoda,że nie na sniadaniu)duży,wybór restauracji ale chyba i tak najlepsza włoska)obszar hotelu dość duży,sporo atrakcji dla dzieci.Dostaliśmy pokój nad głównym basenem ale przenieśliśmy się do strefy rekreacyjnej bo na wakacjach spokój przede wszystkim:)do morza kawałek spacerkiem bez wysiłku,morze dość płytkie rafa położona spory kawałek od plaży,dojście poprzez molo.Mąż z synkiem stwierdzili,że rafa w Citadel azur w Hurgadzie lepsza-ja zdania nie mam ponieważ nie nurkuję.Ogólnie wakacje bardzo udane.Swietna wycieczka do Jerozolimy z biurem

BEATA WIERZEJSKA
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety fajne zjeżdżalnie, duże baseny,
    • Wady stary, obsługa w barach miła dopiero jak dostanie napiwki , dużo Rosjan i miejscowych w szmatach w basenach z bandą drących się dzieci, jedzenie w dużych ilościach wszędzie o tym samym smaku, daleko do morza i długi pomost, fale nie dają snurkować

niby fajny hotel ale za duży a przez to wszędzie daleko, duże fale nie pozwalają snukować, jedzenie do bani ciągle ten sam smak ma wszystko, obsługa miła dla miejscowych i Rosjan, ogólnie oceniam go na 5-6, to mój 10 pobyt w Egipcie- jak do tej pory uważam że najfajniej było w Dream Vacation i Faanarze i Clubie Farana

Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety poczytajcie poniżej Więcej info na priv. Ja polecę tam z żoną w maju 2015 to już pewne. Na pewno nie będę żałował.
    • Wady Każdy może się przyczepić. Tylko miejmy tą świadomość, że to nie Hilton w Londynie, no i płacisz tyle ile płacisz.

Witam. Zanim podjąłem decyzję o celu podróży przekopałem internet jak tylko można było. No i co ? ano nic. Jakieś stare opinie z 2011 i to sporadyczne. Dlatego postanowiłem napisać, żeby inny mieli jako taki pogląd na sytuację. Pierwsza sprawa, Spójrzcie na rachunek i kwotę jaką płacicie. Ja za tygodniowe wczasy all inclusive zapłaciłem 2439,- za osobę. Jeśli spodziewasz się, że będziesz miał śniadanko do łóżka masażystkę i full wypas za taką kasę. To spójrz do góry w prawy narożnik. Tam jest taki znak X naciśnij go, to oferta nie jest dla Ciebie. Jednocześnie kiedy nadal będziesz próbował znaleźć ofertę to przygotuj kasę w wysokości 3000,- i chyba sporo więcej. Ja wracam do rzeczywistości. Hotel bardzo miły czysty zadbany. Mówimy tu o hotelu w Egipcie (5 gwiazdkowym) to nie Europa ale jak na Egipt to oczekiwania spełnione. Przyznaję, starali się i to nawet z pozytywnym skutkiem. Obsługa bardzo miła, to widać, że się starali. Czy to w restauracji czy też w pokojach ( jeden dolar czyni cuda). Przy basenie chłopaki uwijali się aż miło, po jednym dolarze wręcz napompowali by was do granic. Można śmiało dać plus. Baseny czyste w barach też schludnie. Nie dajmy się zwariować to tylko Egipt. Ja jestem zadowolony żona również. W maju w przyszłym roku znów pojadę do Moderny. Zmienię tylko kierunek wycieczki fakultatywnej. Ale to już odrębny temat.

Obiektywny
    Pobyt: Lipiec 2014

• Zalety Baseny OK, obsługa miła, duży wybór jedzenia i w sumie każdy coś dla siebie powinien znaleźć. Na plaży można znaleźć zawsze miejsce o każdej porze. Kino dla Dzieci, codziennie lody w barze la veranda. Blisko lotniska. Plac zabaw dla dzieci.
    • Wady Hotel nastawiony na turystów, głównie z UK i Rosji. Wi-Fi free w lobby to fikcja. Zbyt rzadko sprzątane pokoje. O 8 rano trzeba rezerwować leżaki inaczej ciężko znaleźć miejsce. Niestety pokoje jak i łazienka nie zachwycają - to na pewno nie jest 5*, nawet wg. ich lokalnej skali. Niestety Anglicy w czasie naszego pobytu dość głośno zachowywali w nocy, jak ktoś ma kłopoty z zasypianiem. To na pewno wróci zmęczony.

Sam hotel można polecić tylko z względu na baseny, jedzenie, oraz obsługę. Co do jakości pokoju to niestety cena nie jest adekwatna do standardu, ale zawsze jest coś za coś. Dość duży obiekt, jak ktoś nie lubi spacerować w takim upale na posiłki lub plażę to nie polecam. Animacje faktycznie króciutkie dla dzieci ale mocno urozmaicone. Niestety z względu że jesteśmy najmniej liczącą nacją w tym hotelu to dostajemy pokoje, te które zostają. Sam hotel już generalnie nadaje się do liftingu i widać to na każdym kroku. Niestety na dużą ilość pokoi sprzątającym ciężko się wyrobić aby codziennie posprzątać.

Kasia,Sebastian,Julcia
    Pobyt: Czerwiec 2014

• Zalety Ładny basen,dla maluchów rewelacja,,fajne i dobre drinki,obsługa bez zastrzeżeń.
    • Wady Animacje tylko po rosyjsku,nic po polsku,minidsko bardzo krutkie,potem wycie jakiejś baby albo murzyna,.

Hotel gardzo fajny dzieci majom sie gdzie bawic,baseny ładne,pokoje jak na pięć gwiazdek to nie bardzo.Polecamy bo naprawde jest warto,rezydentka polska do bani wiencej zalatwisz w recepcji niż z niią.Jak jedzieci z dzieckiem to rewelacja my byliśmy z trzylatką i była zachwycona.