Opinie o hotelu Royal Albatros Moderna
Egipt / Sharm el Sheikh

Royal Albatros Moderna: basen

• Bezpośrednio przy piaszczystej plaży w zatoce Nabq
  • Na terenie pięknego ogrodu znajdują się duży basen w kształcie laguny, 12 zjeżdżalni oraz taras słoneczny

Pobyt: Kwiecień 2012

Rewelacja polecam już tesknie mam zamiar tam wrócić

Kasiek
    Pobyt: Maj 2012

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z sytuacją, że hotel posiada opłatę za suchy prowiant przygotowywany na wycieczki. Dużym minusem jest położenie pokoi dla Polaków - są daleko od plaży i centralnej części hotelu.

siakul
    Pobyt: Maj 2010

Polecam ten hotel z czystym sercem:)

Rodzic
    Pobyt: Luty 2012

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Właśnie wróciliśmy z rodziną z tygodniowego pobytu (operatorem był EXIM Tours). Zarówno sam hotel, który oferował urozmaicone jedzenie oraz wiele możliwości spędzania wolnego czasu (w zależności od preferencji dostępna była strefa ?aktywna? tzn. z animacjami oraz ?relaksacyjna? z zupełną ciszą, którą przerywało jedynie łagodne ćwierkanie wróbelków), jak i opieka rezydenta (Pani Martyny) były na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia było również to, że hotel ma długi pomost, którym dociera się na samą krawędź rafy.:-) Cała obsługa w hotelu była bardzo miła i uczynna oraz zawsze uśmiechnięta. Zarówny my z żoną jak i córka jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego z przyjemnością wybierzemy się do tego hotelu ponownie. Serdecznie go polecamy osobom w każdym wieku, bo myślimy, że każdy znajdzie tam komfortowe miejsce dla siebie.

Damian
    Pobyt: Grudzień 2011

Hotel REWELACJA!!! Lecieliśmy z Berlina z niemieckim biurem ITS bo: taniej niż z polski 2500żł/14dni.Mają porządne samoloty,posiłek i napoje w czasie lotu,dostaliśmy wizy 15USD gratis i nalepsze pokoje w hotelu z widokiem na morze bez żadnej dopłaty.(załatwialiśmy wycieczkę w Szczecinie w biurze Mtour- polecam). Sugerowaliśmy się wcześniejszymi dobrymi opiniami i nie zawiedliśmy się. Ktoś pisał wcześniej ,że zdjęcia na portalu wakacje.pl nie oddają urody hotelu,bo są nieaktualne i TO JEST PRAWDA, hotel wygląda dziś całkiem inaczej (aktualne foty na holidaycheck).Kuchnia rewelacja, takiego wyboru ryb i owoców morza nigdy nie spotkałem. Jedzenia nigdy nie brakuje i jeśli ktoś ma potrzebe może jeść całą dobę. Długie molo z piękną rafą na końcu

Gosiaczek

Hotel po prostu fantastyczny.Jedzenie bardzo pyszne.Baseny bardzo duże i mnóstwo leżaków wokół nich,wiec nigdy nie było problemów z leżakami.Najfajniejsze są ,,łoża,, przy zjeżdżalniach, na nich człowiek czuje sie jak w raju.Na pewno kiedyś do tego hotelu wrócimy bo jest wart powrotu !!!!

Wojciech

Codzienne dyskoteki w tym 2x w tyg duze beach party, kelnerow trzeba tipowac - wtedy chodza jak zegarek, jedzenie praktycznie 24h - kilka resteuracji, silownia slabo wyposazona ale mozna costam pomachac, niedaleko sklepy lokalne - troche lipna plaza ( trzeba isc z 500m przez molo i wtedy zaczyna sie glebsza woda tak to rafa no i jak jest odplyw to srednio to wyglada - ale dobry news, hotelowe baseny nadrabiaja. Taxi do namabay (imprezownia) 10$ ( 40km)

agnieszka
    Pobyt: Sierpień 2011

Super hotel - nie polecam osobom nastawionym na zwiedzanie, bo szkoda z niego wyjeżdzać na wycieczki ;) Najlepszy basen dla dzieci jaki widziałam - olbrzymi brodzik z najróżniejszymi zjeżdżalniami. Baseny dla dorosłych również rewelacyjne (a do tego świetny aquapark). Rafa przy samym zejściu z pomostu martwa, ale jak się dalej odpłynie w lewo to jest już lepiej. Zdjęcia nie oddają w pełni tego co jest na miejscu - polecam :) Jedyny minus - odległość od centrum Sharm (taksówka 10 $ w jedną stronę)

Jacek
    Pobyt: Czerwiec 2011

Byliśmy w lipcu 2011.Kapitalny hotel.Obsługa na najwyższym poziomie,za 2$ dziennie napiwku siedzisz przy stoliku w barze i zawsze masz pełne szklanki. Jedzenie jak to w Egipcie,bardzo dużo ale po tygodniu się nudzi.Trzy baseny miejsca starczy dla wszystkich.Wycieczki tylko z Polonia Sharm,Jerozolima o 50% taniej niż u rezydenta.Rezydentka Exim jest w porządku.Polecam ten hotel jak zresztą pozostałe Pickalbatrosy.

Ania i Mateusz
    Pobyt: Wrzesień 2010

Rewelacja.Cena super.Hotel bardzo ładny, bardzo duży, teren zadbany, dużo zieleni, kilka basenów, bardzo ładne otoczenie basenu głównego. Plaża bardzo zadbana, nie było problemu z leżakami i parasolkami.Pokoje ok- czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie super, bałam się ze wróce 5 kg grubsza - 5 restauracji: Śródziemnomorska, włoska, niemiecka, azjatycka i jeszcze jedna nie pamietam jaka:).W dzien na plazy w barze pizza, frytki, grill - pychotka. Nawet w nocy jedna z nich otwarta i serwowane zimne przekąski i kanapeczki ( dobre dla wracajachych z imprez:). Dyskoteka na plaży fajna, wieczorem fajne animacje, w szczeg wybory miss hotelu:).Ręczniki plażowe dają w hotelu. Bardzo polecam dla każdego!!!!