Opinie o hotelu Royal Albatros Moderna
Egipt / Sharm el Sheikh

Royal Albatros Moderna: basen

• Bezpośrednio przy piaszczystej plaży w zatoce Nabq
  • Na terenie pięknego ogrodu znajdują się duży basen w kształcie laguny, 12 zjeżdżalni oraz taras słoneczny

pis67
    Pobyt: Czerwiec 2011

Czystość jak na Egipt ponadprzeciętna.Jeśli chodzi o niedociągnięcia w czystości,to sprzątają pokoje i myją naczynia chłopy,nie wymagajmy cudów.Jedzenie dobre,trochę trzeba pobiegać po restauracjach,ale warto. Dużo arabów i angoli,hałas w gratisie.Bary czynne od świtu do nocy, chłopaki obsługują szybko, leją do pełna, nie ma kolejek. Animacje wieczorne słabe, w dzień animatorzy coś tam próbują robić.Do centrum 35km, mała wada.Zemsta atakuje sporadycznie,ale jest jak wszędzie.Generalnie najlepszy hotel w jakim byłem w Egipcie.Hotel spory,zieleń w miarę, dlatego często hałasuje kosiarka,Wieczorem zadymiają na insekty,a komary w pokojach to standard,nie działa na nie raid.

piotr kierus

cudowne miejsce na wypoczynek z dziećmi

Pobyt: Maj 2011

Iwona
    Pobyt: Maj 2011

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni.Jedzenia dużo,smak jak to w Egipcie:)Na terenie hotelu są 4 baseny w tym jeden ze zjeżdżalnią, plaża ładna, pomost bardzo długi ale są 3 zejścia do morza.Obsługa bardzo miła może z wyjątkiem barmana na plaży nastawionego na napiwki. Animatorzy nieźli brawa dla Sashy!!!Ale Colina z niemiec można by zmienić za jego akcent,głos i śmiech!

Pobyt: Kwiecień 2011

Super hotel,bardzo duży,z kilkoma basenami i restauracjami,dużo zjeżdżalni dla dzieci,wielkie brodziki.Plaża ładna,tylko przy wejściu trochę kamienista-trzeba wchodzić w klapkach.Na plaży restauracja na której serwują obiad i można jeść w samym stroju kąpielowym.Polaków kwaterują w ostatnim skrzydle,które ma łazienki w opłakanym stanie i jest bardzo daleko od plaży.My na drugi dzień poprosiliśmy na recepcji o zmianę pokoju,daliśmy 20$ i dostaliśmy super pokój z bezpośrednim wyjściem na największy basen i bliziutko plaży,z ładną łazieneczką ;)Jedzenie smaczne i dosyć dużo,czyściutko.Napewno tam wrócimy!

Kacha
    Pobyt: Kwiecień 2011

Hotel rewelacyjny, mało Polaków. Zdecydowanie za słabo opisany na stronach biur podr. 5 restauracji tematycznych i 6ta na plaży, duże urazmaicenie potraw, chociaż potrawy słabo przyprawione. Dużo ryb, owoców morza, ale dostępne też dania kuchni europejskiej. Super basen ze zjeżdzalniami dla dzieci. Fajny aquapark z chyba 8 zjeżdzalniami dla dorosłych. I wszystko w all incl.Napoje i jedzenie dostępne całą dobę.Świetne molo z płytką wodą, można nurkowac albo oglądac rybki podczas spaceru po molo. Polecam sisha bar z baardzo miłym Egipcjaninem-super klimat na długie nocne posiadówki:)Fajne animacje, chociaż animatorzy czasem trochę przesadzają i na siłę uszczęśliwiają widownie;)hotel zdecydowanie polecam:)

habibati
    Pobyt: Grudzień 2010

Bardzo czysto i kulturalnie, pokoje sprzatane codziennie, duze i ladnie urządzone, przestronny balkon, polski kanal w TV :) Obsluga mila i uprzejma. W hotelu: aquapark, podgrzewany basem, basem z rozrywkami,'relaxing pool'. Ladna piaszczysta plaza. Piękna rafa koralowa. Wystarczy sie zanurzy zeby znalezc sie w innym swiecie :) Z hotelu za dolara mozna dostac sie do Naama Bay, w okolicy supermarket i apteka. 7restauracji tematycznych (bodajże 2 dodatkowo platne a la carte), jedzenia duzo, urozmaicone, kazdy znajdzie cos dla siebie. Jedzenie 24 godziny na dobe, nalesniki miedzy glownymi posilkami oraz lody :)napoje coca cola, fanta, sprite - oryginalne.Z pewnoscia jeszcze tam wrocimy :)

Magda i Arek
    Pobyt: Grudzień 2010

Rewelacyjny Hotel z dostepem do wszelkich atrakcji i rekreacji!W opcji All wszystko dostępne-leżaki,ręczniki plazowe,full jedzenia o każdej porze dnia!Bary do 24!Aqua Park-świetna zabawa!Bardzo blisko do morza-rafa na wyciągnięcie ręki!W pokojach bardzo przyzwoicie- nasze 3 gwiazdki!Sprzątane codziennie!Wszędzie czyściutko i schludnie!Gdybyśmy mieli wrócic to tylko do tego hotelu!Wszyscy mili zawsze usmiechnięci!Poza murami hotelu odrazu usłyszysz"TAXI!!??"i"Hello my friend":):)7 dni to za mało żeby poznać dobrze hotel, wypocząć i zwiedzać!Chociaż w doborowym towarzystwie wszystko jest mozliwe pozdrawiamy Agnieszkę i Sławka z Rzeszowa!!:)Jeszcze raz dziekujemy i pozdrawiamy!!!Magda i Arek

Dana i Bodzio
    Pobyt: Lipiec 2010