Opinie o hotelu Saint George Palace

Saint George Palace: teren hotelu, basen

• Różnorodne menu

Jurek
    Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety Bardzo ładne położenie, Nowy hotel i pokoje zadbane i czyste.
    • Wady W dobie koronawirusa obsługa hotelu nie była w stanie sprawnie obsłużyć klientów w restauracji hotelowej. Po posiłki trzeba było stać w kolejkach po pół godziny i dłużej. Zwracanie uwagi na zbyt dużą opieszałość w obsłudze klientów nic nie dawało. Grecy po Prostu udawali Greka. Zbyt mało osób do obsługi. Przed pobytem czytałem same dobre opinie o tym hotelu. Lecz myślę, że osoby, które były w okresie po pandemi wszyscy zdrzyli się z takimi niedogodnościami. Zasady bezpieczeństwa kuriozalne obsługa w maseczkach i przyłbicach a wszyscy goście bez maseczek stłoczeni w kolejkach po jedzenie, które wydawał zamaskowany kelner o ile starczyło Ci cierpliwości na stanie w kolejce.

Hotel ładnie położony na malowniczym wzgórzu, Nowy czysty i schludny. Dwa baseny jeden mały a drugi jeszcze mniejszy. Do plaży około 400 metrów. Plaża piaszczysta szeroka i ładna jak nad polskim morzem. Do polskiego morza jeszcze jedno podobieństwo temperatura wody w połowie lipca około 20 stopni zimna. Duże zaskoczenie. Rezydent powiedział, że jest tam najzimniejsza woda w Grecji. Miejscowość nazywa się Agios Georgios Pagon . Jak się dowiedziliśmy ostatni człon nazwy po grecku to lód od lodowatej wody. Poza zimną temperaturą to jej przejrzystość i lazurowa barwa doskonała. Miasteczko bardzo spokojne nic tam nie ma poza hotelami kilkoma tawernami przy plaży i kilkoma małymi sklepami. Okolica przepiękna i malownicza. Warto pieszo wybrać się do wioseczki Afionas z której rozciąga się piękny widok na zatokę oraz zejść szlakiem na plażę w Porto Timoni. Gdzie woda piękna i też zimna brrr...

Andżelika
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Położenie i blisko do morza.
    • Wady Mało obsługi, brak higieny, nieprzyjemny zapach z klimatyzacji, niedobre i stare jedzenie

Podczas tygodniowego pobytu codziennie było coś nie tak, hotel na maksymalnie 3* nie tak jak w opisie. Obsługa nie miła, nie radzi sobie z tak dużą ilością gości, podawanie jedzenia przez obsługę jest jednym wielkim nie porozumieniem, tworzą się straszne kolejki, jedna osoba do nalewania napojów i do nakładania owoców (dramat). Jedzenie nie dobre, monotonne, i stare (jajka zepsute, podawane chyba z dwóch dni wstecz, ogórki i sałatki to samo), jednego dnia na barze było tylko do picia piwo i woda (nie otworzyli drugiego baru aby były dostępne również inne napoje nawet ze względu na dzieci). Higiena daję dużo do życzenia, krzesełka do karmienia nie czyszczone wylatuje z nich coś podobnego do smoły (mam zdjęcia), pokoje sprzątane byle jak, nie umyty taras co było dla mnie bardzo ważne gdyż byłam z rocznym dzieckiem. Brak wieczorów tematycznych jak i muzyki na hotelu. Pieniądze za pobyt w tym hotelu wyrzucone z błoto. Nie polecam!

Pawel
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Polozenie i tylko tyle
    • Wady - brak obsługi - słaba jakość posiłków - obrzydliwe zapachy wynikajace z niedrożności kanalizacji - pokoje bardzo rzadko sprzatane

Na poczatek pozwole sobie napisać, ze jestem osobą bardzo wyrozumiałą co do oferty i standardów przygotowanych przez touroperatorow i ich ofert. Nigdy nie dodawałem opinii negatywnych , pierwszy raz muszę to zrobić. Hotel maksymalnie 2 moze 3 gwiazdki. Jadą z trzyletnim dzieckiem zwracamy uwage na przyzwoita jakość posiłków, tutaj tragedia, np. Spaghetti bolognese - codziennie, zadnych innych makaronów - makaron i tłusty sos , miesa znikome ilości. Obsluga sobie nie radzi ,.osoba nakłada , za chwilę wychodzi , kolejki na 50 metrów- Tragedia. Podzielam zdanie innych osob. Nie rozumiem tylko dlaczego biura podróży ukrywają takie bardzo ważne szczegóły. Formuła all - inclusive (slabiutka) tylko tosty na zimno. Nie polecam, pieniadze wyrzucone w błoto.

Lucyna

• Zalety Położenie , potencjał, bliskość do morza, basen
    • Wady mało obsługi, brudne stoły, brudna stołówka, niesprzątane pokoje przez cały tygodniowy pobyt, brak wymiany ręczników, brak papieru toaletowego, zgłaszana awaria spłuczki - nikt jej nie naprawił przez cały pobyt,

Podczas tygodniowego pobytu - w przepięknej lokalizacji , blisko morza , hotel z dużym potencjałem ale bardzo mała liczba obsługi / 6 osób na 350 gości/ , która nie była w stanie obsłużyć gości hotelowych, brud na stołówce, jedna osoba na całą stołówkę do sprzątania i nakrywania , kolejki po posiłki niesamowite / czas oczekiwania ponad godzinę/ , na basenie brak ratownika, w barze słabe napoje i kanapki monotonne z chleba tostowego ,pokoje nie sprzątane, SŁABO :-(

Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety Położony w spokojnej miejscowości, niedaleko ładnej piaszczystej i szerokiej plaży.
    • Wady Ze względu na koronawirusa nie można samemu nakładać jedzenia (robi to obsługa, której jest zbyt mało na taką ilość turystów. W związku z tym tworzą się kolejki i bardzo wydłuża czas oczekiwania na posiłek.

Byliśmy pierwszymi gośćmi po otwarciu hotelu w tym sezonie. Przez pierwsze dwa dni było w nim pustawo. Potem hotel się zapełnił i niestety wpłynęło to negatywnie na czas oczekiwania na posiłki. Praktycznie nie ma możliwości wydostania się z miejscowości komunikacją miejską.

Łukasz

• Zalety wyśmienite jedzenie! ogromny wybór. codziennie kilka mięs, ryba lub owoce morza, makaron, warzywa na ciepło i zimno - rewelacja!
    • Wady tylko osoby, które będa się doszukiwac wad będa w stanie je dostrzec. chyba, że komuś przez tydzień czy dwa przeszkadza brak szafki w łazience lub półki pod prysznicem! w takim przypadku trzymajcie się z dala od tego miejsca! ;)

W hotelu Saint George Palace spędziliśmy 11 dni, na przełomie września i października. Agios Georgios jest idealną bazą wypadową do zwiedzania północy oraz środkowej części wyspy. Najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić oddalone są o kilka/kilkanaście kilometrów od hotelu. Warto wypożyczyć auto i objechać wyspę! Na najwiekszą pochwałę zasługuje restauracja. Obsługa, czystość, jakość jedzenie i i jego smak 10/10. Każdego dnia ogromny wybór, drób, ryba, wołowina, wieprzowina, dania kuchni greckiej, live cooking, grill itd. Nie wiem jak wybrednym trzeba być żeby opisać jedzenie w tym hotelu jako słabe lub monotonne. Jeżeli zazwyczaj na obiad lub lunch masz jedno lub dwa dania do wyboru, będziesz zachwycony. Kelnerzy reagują bardzo szybko a przez cały dzień pracy dogląda manager, który z zainteresowaniem pyta o Twój pobyt. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, ręczniki wg informacji podanej w recepcji zmieniane są co 3 dni, a pościel co dwa. W naszym przypadku to nie było regułą, ręczniki były zmieniane częściej. Generalnie hotel bardzo polecam. Jeżeli jesteś normalną osobą, z pewnością będziesz bardzo zadowolony/zadowolona.

• Zalety Hotel przepięknie położony i bardzo czysty.
    • Wady Mała łazienka a raczej niefortunnie otwierające się drzwi do środka.

Doskonałe jedzenie, obsługa bardzo miła. Profesjonalny manger. Do kąpieli w morzu warto wziąć gumowe buty.

• Zalety Ładnie położony, czysty budynek, smaczne jedzenie, urozmaicone, (może trochę monotonne śniadania, jak we wcześniejszych komentarzach, ale i tak jest duży wybór). Ładna, duża plaża.
    • Wady W pokojach, w których nie ma moskitier jest problem z komarami, hotel nie zapewnia repelentów. Pierwszej nocy rój komarów. Po samodzielnym zakupieniu kostek do kontaktów przeciw komarom spokój. Bardzo skromny plac zabaw dla dzieci (dla nas to nie jest problem, sami zapewniamy im atrakcje, plac nie jest \"must have\").

Bardzo udany urlop, hotel godny polecenia. Do plaży jest kawałek drogi do przejścia po której jeżdżą auta, dla nas nie było to problemem. Plaża bardzo fajna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, woda czysta, przejrzysta. Dwa baseniki, raczej niewielkie, brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą. Plac zabaw dla dzieci właściwie szczątkowy.

Dorota

• Zalety czysto mila obsługa smaczne posiłki zróżnicowane ;a pan kierownik przesympatyczna osoba starał sie zapewnić wieczorami rozrywke dla odpoczywajacych.
    • Wady zabrakło dobrego placu zabaw dla dzieci.

Właśnie wróciliśmy z mężem z urlopu w Saint George Palace jesteśmy zadowoleni z pobytu i chętnie wrócilibyśmy tam jeszcze nie raz.Pani rezydentka Ania super kobietka i Mona pani przewodnik urocza osóbka.Polecam dla osób chcących wypocząć dla rodzin z dziećmi.

Anastazja

Piękny, czysty, nowoczesny hotel. Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków. Jedzenie różnorodne, każdy znalazł coś dla siebie. Pokój z balkonem i bardzo ładnym widokiem. Przesympatyczna obsługa. Prawie codziennie tematyczne miłe wieczory. Można posłuchać muzyki na żywo lub odpocząć w pokoju. Bardzo udane wakacje!