Opinie o hotelu Saint George Palace

Saint George Palace: teren hotelu, basen

• Różnorodne menu
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive

Łukasz

• Zalety wyśmienite jedzenie! ogromny wybór. codziennie kilka mięs, ryba lub owoce morza, makaron, warzywa na ciepło i zimno - rewelacja!
    • Wady tylko osoby, które będa się doszukiwac wad będa w stanie je dostrzec. chyba, że komuś przez tydzień czy dwa przeszkadza brak szafki w łazience lub półki pod prysznicem! w takim przypadku trzymajcie się z dala od tego miejsca! ;)

W hotelu Saint George Palace spędziliśmy 11 dni, na przełomie września i października. Agios Georgios jest idealną bazą wypadową do zwiedzania północy oraz środkowej części wyspy. Najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić oddalone są o kilka/kilkanaście kilometrów od hotelu. Warto wypożyczyć auto i objechać wyspę! Na najwiekszą pochwałę zasługuje restauracja. Obsługa, czystość, jakość jedzenie i i jego smak 10/10. Każdego dnia ogromny wybór, drób, ryba, wołowina, wieprzowina, dania kuchni greckiej, live cooking, grill itd. Nie wiem jak wybrednym trzeba być żeby opisać jedzenie w tym hotelu jako słabe lub monotonne. Jeżeli zazwyczaj na obiad lub lunch masz jedno lub dwa dania do wyboru, będziesz zachwycony. Kelnerzy reagują bardzo szybko a przez cały dzień pracy dogląda manager, który z zainteresowaniem pyta o Twój pobyt. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, ręczniki wg informacji podanej w recepcji zmieniane są co 3 dni, a pościel co dwa. W naszym przypadku to nie było regułą, ręczniki były zmieniane częściej. Generalnie hotel bardzo polecam. Jeżeli jesteś normalną osobą, z pewnością będziesz bardzo zadowolony/zadowolona.

• Zalety Hotel przepięknie położony i bardzo czysty.
    • Wady Mała łazienka a raczej niefortunnie otwierające się drzwi do środka.

Doskonałe jedzenie, obsługa bardzo miła. Profesjonalny manger. Do kąpieli w morzu warto wziąć gumowe buty.

• Zalety Ładnie położony, czysty budynek, smaczne jedzenie, urozmaicone, (może trochę monotonne śniadania, jak we wcześniejszych komentarzach, ale i tak jest duży wybór). Ładna, duża plaża.
    • Wady W pokojach, w których nie ma moskitier jest problem z komarami, hotel nie zapewnia repelentów. Pierwszej nocy rój komarów. Po samodzielnym zakupieniu kostek do kontaktów przeciw komarom spokój. Bardzo skromny plac zabaw dla dzieci (dla nas to nie jest problem, sami zapewniamy im atrakcje, plac nie jest \"must have\").

Bardzo udany urlop, hotel godny polecenia. Do plaży jest kawałek drogi do przejścia po której jeżdżą auta, dla nas nie było to problemem. Plaża bardzo fajna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, woda czysta, przejrzysta. Dwa baseniki, raczej niewielkie, brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą. Plac zabaw dla dzieci właściwie szczątkowy.

Dorota

• Zalety czysto mila obsługa smaczne posiłki zróżnicowane ;a pan kierownik przesympatyczna osoba starał sie zapewnić wieczorami rozrywke dla odpoczywajacych.
    • Wady zabrakło dobrego placu zabaw dla dzieci.

Właśnie wróciliśmy z mężem z urlopu w Saint George Palace jesteśmy zadowoleni z pobytu i chętnie wrócilibyśmy tam jeszcze nie raz.Pani rezydentka Ania super kobietka i Mona pani przewodnik urocza osóbka.Polecam dla osób chcących wypocząć dla rodzin z dziećmi.

Anastazja

Piękny, czysty, nowoczesny hotel. Jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków. Jedzenie różnorodne, każdy znalazł coś dla siebie. Pokój z balkonem i bardzo ładnym widokiem. Przesympatyczna obsługa. Prawie codziennie tematyczne miłe wieczory. Można posłuchać muzyki na żywo lub odpocząć w pokoju. Bardzo udane wakacje!

Kim

• Zalety Bardzo fajne położenie,super wieczór tematyczny disco party,sympatyczni kelnerzy,dwa spore baseny,dość spore,czyste pokoje
    • Wady Monotonne jedzenie,zbyt szybka cisza nocna,bar tylko do 23,nieprzyjemny zapach kanalizy na terenie calego hotelu

Pomimo kilku niedociagniec oceniam hotel pozytywnie.Dla mojej grupy byl to hotel za spokojny wiec przede wszystkim dlatego kolejnym razem wybralibysmy cos innego.

Karol

• Zalety Cisza, z dala od imprezowni. Czyściutko.
    • Wady Monotonne posiłki, zwłaszcza śniadania.

Ogólnie OK :) ............................... ................................. ........................................

Łukasz

• Zalety Lokalizacja w bardzo spokojnej miejscowości. Urozmaicone posiłki. 3 baseny, sprawnie działające bary i restauracja. Animacje. Bliskość do przystanku green bus-a, sklepu z pamiątkami i bankomatu. Miła obsługa. Sprawnie działająca klimatyzacja.
    • Wady 4**** to naprawdę na wyrost. Bliżej im do 3 ***. Pokoje typowo 3 ***. Dostawki to nieporozumienie. Mały metraż pokoi. Braki w dostawach prądu. Słaba obsługa przy meldowaniu się w pokojach. Tak naprawdę szukałem pokoju na tzw, czuja z kluczem w ręku.

Ogólnie potwierdziły się moje oczekiwania, że 4 lokalne gwiazdki to na wyrost dane. Ale ogólna ocena jest pozytywna. Nie zostałem zaskoczony niczym na plus. Ani nie spotkałem się z jakimś rozczarowaniem. Trafiłem z oczekiwaniami i własnym doświadczeniem. Hotel powinien poprawić infrastrukturę elektryczną, ponieważ braki w dostawach energii niezależne od nich mają bezpośredni wpływ na gości. I polecił bym poprawę jakości wody w tych 2 basenach na wyższej kondygnacji. Ten trzeci kwadratowy basen wydawał się być w lepszej kondycji może ze względu na mniejszą ilość osób korzystających. W ogóle fajnie było by gdyby tych basenów było tam więcej lub ten główny był by większy. Szef restauracji bardzo się starał żeby goście byli zadowoleni a kelnerki robiły mega dobrą pracę.

Megi

• Zalety Nowy,smacznie czysto
    • Wady Kanalizacja, zbyt szybka cisza nocna 23.00

Polecam...hotel czysty, smaczne jedzenie na 10pkt. Personel miły.

• Zalety Miła obsługa kelnerów, dość dobre jedzenie
    • Wady Mało różnorodne jedzenie, niemiłe barmanki, położenie na wzgórzu minimum 10 minut drogi do plaży, brudne łazienki w pokojach, brak kontaktu w łazience, brak wody butelkowej

Pobyt nasz miał miejsce na początku sierpnia 2019. Wrażenie ogólne oceniam jako dobre choć jest sporo rzeczy które nam nie odpowiadały : jedzenie monotonne, powtarzające się, mały wybór, pokoje w hotelu o standardzie 3* ale łazienki to dramat: brudna kabina, bateria w umywalce woła o pomstę do nieba (żałuję że nie zrobiłam zdjęcia), wszechobecny kamień i osad, wybijająca woda z kratki w podłodze podczas kąpieli, brak kontaktu żeby podłączyć golarke lub prostownice, w pokoju brak wody butelkowej, wydaje mi się że w 4* hotelu powinna być codziennie dostarczana. Kilka razy mieliśmy nieprzyjemność bycia obsluzonymi przez niemiłą barmanke, która z wielką łaską nalewala drinki. Dojście do plaży przez ruchliwa ulice trwa minimum 10 minut, powrót pod górę dość uciążliwy. Basen maly dla dzieci dość czysty ale duży brudny z metną wodą, nigdy nie widziałam żeby był czyszczony. Brak posiłków i przekąsek między posiłkami głównymi (poza lodami i suchymi kanapkami z mielonka i serem). Do plusów mogę zaliczyć miłych kelnerów w hotelowej restauracji, zawsze uśmiechnięci, tak samo menadżer. Wieczorki tematyczne ok. Pokoje sprzątane codziennie ale niedokładnie (łazienka). Klimatyzacja w pokoju działała ale np u sąsiadów już nie i naprawiono ją dopiero po 3 dniach. Ogólnie wyspa ładna ale do tego hotelu już byśmy nie wrócili.