Opinie o hotelu Saint George Palace
Grecja / Korfu

Saint George Palace: teren hotelu, basen

• Różnorodne menu

• Zalety Czysto jak na Grecję.

Hotel nowy, czysty. Położony w małej wiosce ale to zarówno wada jak i zaleta. Cicho i spokojnie. Reasumując polecam.

• Zalety Hotel nowy ,pokoje czyste i miła obsługa.

Miło wspominam pobyt w tym hotelu.Atmosfera kameralna i pyszne urozmaicone jedzenie. Do piaszczystej plaży około 300 m.

BEATA

• Zalety Grecos na KORFU właśnie wróciłam urokliwe miejsce nie zwiedziłam wszystkiego ale wrócę - mam nadzieję ,że rezydentką nadal będzie ANIA MAZGAJ I KAROLINKA.........,które stanęły na wysokości zadania i w 4 godz załatwiły nam lot do domu z transport na lotnisko UKLON W WASZĄ STRONĘ KOCHANE PANIE takich rezydentów wam życzę miłe,kompetentne,poświęcające dla potrzebujących wolny czas.Hotel ok obsługa ok jedzonko ok plaża ok dla nygusów nawet transport tam i z powrotem a byłam w SAINT GEORGE PALASE pozdrawiam Beata

Wszystko super, hotel i otoczenie przestrzenne , miła obsługa, dobre jedzenie, jedyny mankament nie dotyczył hotelu, ale stanowił o dość dużym rozczarowaniu. Nauczeni poprzednim pobytem na wyspie Zakyntos, gdzie plaża i woda w morzu była wzorcowa nie sądziliśmy, że możemy spotkać się z niemalże Bałtykiem w Grecji pod względem temperatury wody. To jedyny, ale dość spory minus całego wyjazdu.

• Zalety Czysty , zadbany , dobre jedzenie , miła atmosfera. Spokojny hotel raczej dla chcących odpocząć bez atrakcji nocnych.
    • Wady Kawalek do plaży przez ruchliwa drogę. Zalatuje kanalizacja .

Piękna plaża w pobliżu , polecam udać sie łodzią motorowa z plaży 10 min na Porto Timoni jest przepięknie . Warto wypożyczyć auto i objechac trochę wyspy koszt około 50 Eur

Szymon

• Zalety Hotel położony bardzo blisko plaży w spokojnej okolicy, wizualnie ładniejszego nie widziałem biorąc pod uwagę drogę z lotniska. Bardzo miła obsługa i dobre jedzenie.

Hotel godny polecenia ! ???? jedna z najlepszych atrakcji było wypożyczenie łódki, z oddalonej kilkanaście kilometrów od hotelu wypożyczalni, niesamowite przeżycie.

Sławek

• Zalety Zadne
    • Wady Daleko do morza no i za płotem budowa na któej był tak głośno ze wstawalismy razem z zaczynającymi pracę pracownikami.No i tak całt tydzień łącznie z niedzielą od godz 7 do godz 19.Nie polecam tego hotelu

W sumie hotel tragedia nie polecam tego hotelu nawet najgorszemu wrogowi.

• Zalety hotel odnowiony, czysty, miła obsługa, pokoje często sprzątane, jedzenie dobre
    • Wady Jedzenie - choć dobre, to jednak trochę monotonne, wieczorem czynny 1 bar obsługujący wszystkich mieszkańców hotelu

Plusy: Hotel odnowiony, czysty, pięknie położony na wzgórzu. Pokój ładny, klimatyzowany, wyposażony w TV, lodówkę, suszarkę, spory balkon, duże, wygodne łóżko, często sprzątany. Obsługa w całym hotelu bardzo miła, uśmiechnięta, pomocna. Jedzenie świeże i smaczne. Hotel organizuje wieczorki tematyczne. Okolica spokojna, nie ma tłoku. Plaża długa, szeroka. Przy plaży mnóstwo kawiarenek i tawern z pięknymi widokami na morze (a poranna kawa w takim miejscu smakuje jeszcze lepiej:) Minusy: Mieszkając niżej niż na 4 piętrze nie ma szans na widok na morze, choć w opisie zakupionej oferty taki miał być :) Szafa na wyposażeniu pokoju miała miejsce na wieszaki i tylko jedną półkę (na wysokości kolan) na ubrania (to zdecydowanie za mało na całą rodzinę) Jedzenie - choć świeże i smaczne, to jednak trochę monotonne. Brak hotelowego baru przy plaży. Wieczorem czynny 1 bar obsługujący wszystkich mieszkańców hotelu, długie kolejki, zwłaszcza przed zamknięciem (czyli o 23:00) i często tylko 1 barmanka (która dokładnie o 23:00 kończy obsługę i nieważne, że stało się w kolejce 15 min) - problem mógłby być częściowo rozwiązany przez wystawienie dystrybutorów do wina (były tylko piwne). Na wieczorkach tematycznych zdecydowanie za mało miejsc siedzących. Wieczorem nieprzyjemny "zapach" z kanalizacji, ale to problem całej wyspy. Plaża oddalona od hotelu o 7 min drogi na piechotę, powrót pod górkę, co z małym dzieckiem może być uciążliwe (jednak hotel zapewnia dojazd busem kilka razy dziennie). Zimna woda w morzu. W "miasteczku" praktycznie nic się nie dzieje, dlatego odradzam osobom, które lubią imprezować :) Dodam, że warto wypożyczyć samochód, by zobaczyć okolice, inne, ładniejsze plaże (np. Agios Stefanos, szeroką, z milutkim piaskiem, bez żwirku) czy miasto Korfu (ok. 1h drogi). Muszę jednak uprzedzić, że jazda tymi wąskimi, krętymi drogami nie należy do łatwych (dlatego najlepiej wziąć auto z automatyczną skrzynią biegów - dopłata chyba 5 EUR za dobę) Wyspa ładna, zielona (mnóstwo gajów oliwnych), jednak poza hotelem trochę brudna (taki południowy nieład wszędzie). Zwykli ludzie żyją tam bardzo skromnie, widać, że im się nie "przelewa".

Mirek

• Zalety kuchnia fantastyczna

Ogólnie na sześć z plusem. Spokój i sielanka. Polecam bar kawowy na wprost wyjścia z hotelu od strony ogrodu obok supermarketu - magiczna atmosfera - z możliwością obserwacji codziennego życia Korfian, Przepiękna zatoka. Nie polecam dla szukających szaleństw nocnych.

Jarosław

• Zalety spokojna atmosfera i dobra kuchnia
    • Wady trochę małe łazienki ale da się wytrzymać

Bardzo fajna i spokojna miejscowość z nowym hotelem .baseny dla leniwców obok hotelu i 7 min.spaceru na piękne plaże.Leżaki i parasole w cenie 7 Euro za komplet.Wi-fi na plaży.Malownicza zatoka i kilka fajnych tawern.Green-busy wożące po wyspiue za małe pieniądze.Ewentualnie wypożyczalnia samochodów.Pokoje dośc przestronne,duże balkony.Jedzenie urozmaicone z dużą ilością kuchni greckiej.W hotelu głównie Polacy,Czesi,Słowacy i Anglicy.3 wieczorki tematyczne wieczorem.Ogólnie spikój -można wypoicząć.fajne wycieczki robione przez Grecosa-polecam Wielką Grecką wycieczkę- czyli zwiedzanie największych atrakcji na wyspie.Polecam ten hotel.