Opinie o hotelu Saint George Palace
Grecja / Korfu

Saint George Palace: teren hotelu, basen

• Różnorodne menu

• Zalety 1. piękne położenie, blisko do plaży z łagodnym zejściem do morza. 2.Załoga hotelu zorganizowana, sprawna,bardzo uprzejma i sympatyczna, ,zero kolejek do posiłków, zero kolejek do barów. Dobra praca menadżerów. 3.Bardzo smaczne i świeże posiłki z miejscowych produktów, nie ma potraw z tzw.,,odzysku\'\'. Są też posiłki specjalnie dla dzieci. Niczego nie brakuje. Nie było takiej opcji, żeby nie można było wybrać coś dla siebie 4. Bardzo czysto w miejscach ogólnie dostępnych.Nie miałam problemów w porozumiewaniu się w języku angielskim.
    • Wady 1. Serwis sprzątający żyjący własnym życiem a na dodatek sprzątający byle jak, szczególnie łazienki. Hotel jest nowy, więc efekt bylejakości sprzątania uwidoczni się zapewne dopiero za jakiś czas 2. Niedoróbki budowlane i w wyposażeniu sprawiające, że łazienka jest niefunkcjonalna-zły odpływ i woda stojaca pod prysznicem, brak miejsca na umieszczenie mydła lub szamponu, bezsensowne rozmieszczenie wieszaków na ręczniki.3.Brak małego oświetlenia , tylko górne światło

Nowy hotel jeszcze w fazie organizacji w sensie zagospodarowywania otoczenia, nasadzania roślinności itp. Ze względu na urodę miejsca, bardzo uprzejmy i życzliwy personel, świetną kuchnię, ma szansę cieszyć się powodzeniem po wprowadzeniu poprawek w pomieszczeniach mieszkalnych. Co prawda na wakacje nie jedzie się, żeby przebywać w pokoju hotelowym, ale opisane przeze mnie mankamenty powodują lekki dyskomfort. Ogólnie - wróciłam bardzo zadowolona i polecam

An

• Zalety Czyste, ładne pokoje. Spokojna okolica. Piaszczysta piękna plaża. Smaczne jedzenie. Bardzo miła obsługa i personel.
    • Wady Plac zabaw. Jedne z leżaków na trawie zatopione w błocie.

Hotel położony w spokojnej okolicy przy pięknej plaży (spacerkiem 10min). Jedzenie bardzo dobre, pokoje czyste i ładne. Basen wydaje się mały na tyle pokoi jednak przy ilości gości w momencie kiedy my byliśmy był wystarczający.

Bartek

• Zalety Bardzo miła obsługa, zwłaszcza na stołówce, super jedzenie
    • Wady niedociągnięcia związane z szybkim oddaniem obiektu do użytku, słabo sprzątane pokoje, bynajmniej w naszym przypadku, każda sprzątaczka ma swój rewir

Największa zaleta to niewątpliwie extra jedzenie i obsługa stołówki. Kilkadziesiąt potraw w smacznym wydaniu, blisko plaży piaszczystej. Największym minusem podczas naszego pobytu to niestety polscy turyści odbiegający znacznie od przyjętych norm kultury i zachowania, rozpoczynając od południowych imprez do wieczornych zakrapianych dużą ilością alkoholu poprzez nagminne wynoszenie jedzenia. Masakra.

Julia

• Zalety ładna piaszczysta plaża, jedzenie, miła obsługa, wieczorki tematyczne, czystość
    • Wady plac zabaw dla dzieci

Hotel bardzo ładny, czysty. Pokoje codziennie sprzątane. Ładne widoki z balkonu , spokojna okolica. Do plaży idzie się z górki ok 7min. W okolicy kilka sklepików, marketów , restauracji. Polecamy wycieczkę do Albanii - super widoki, przejażdżka wodolotem. Wycieczka objazdowa po wyspie również ciekawa i pełna emocji podczas jazdy stromymi drogami ;)

• Zalety Położenie, obsługa.
    • Wady plac zabaw. Śmietnik przy wjeździe do hotelu.

Przebywałam z rodzina w hotelu na przełomie lipca i sierpnia, Hotel położony na wzgórzu niedaleko piaszczystej plaży Polecam dla osob z dziećmi i ceniących spokój,.

• Zalety Piaszczysta plaża, piękna okolica...można sporo wymieniać :)
    • Wady Plac zabaw!

Jestem bardzo zadowolona z wakacji w Saint george palace . Okolica piękna i spokojna plus blisko piaszczysta plaża z atrakcjami. Jedzenie było smaczne i jak w każdym hotelu po tygodniu zrobiło się monotonne ;) Hotel bardzo ładny i zadbany (bo nowy) a w pokojach niczego nie brakowało. Jest kilka niedociągnięć ale widać,że ekipa ciągle nad tym pracuje więc myślę,że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej. Jedynym minusem był plac zabaw dla dzieci -totalna porażka (trochę plastiku, do tego za daleko od budynku). Polecam tym którzy cenią sobie spokój :)

Bartek

• Zalety Hotel położony w zacisznym i spokojnym miejscu. Plaża nie znajduje się przy samym hotelu, jednak wystarczy 5 minut, aby znaleźć się na ciepłym piasku. Kameralna i miła atmosfera. Wysoka jakość posiłków, ilość i wybór w sam raz. Czysto i schludnie. Obsługa robi wszystko, aby zapewnić gościom wypoczynek w miłej atmosferze. Hotelowy busik, który dowozi gości na plażę.
    • Wady Brak butelkowanej wody, choć to po części zapewne też wada organizatora wyjazdu (Grecos), który nie zakontraktował takiej opcji.

Spędziliśmy z rodziną 10 przyjemnych dni. Hotel całkowicie nowy. Ma pewne niedociągnięcia, jednak stosunek jakości do ceny jest adekwatny. Czysto i schludnie. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Recepcjonistki i menedżer otwarci i służący radą. Sam hotel położony na lekkim wzgórzu, dzięki temu wieczorami wieje przyjemna bryza i można wypocząć siedząc, rozmawiając lub spacerując. Na plażę można dostać się na kilka sposobów: pieszo ulicą lub po schodach; opcjonalnie gości na plażę dowozi hotelowy busik. Bus ma swój rozkład, jednak kierowca jest na tyle dostępny, że praktycznie za każdym razem, gdy o to poprosiliśmy, zawoził nas na plażę. Sam spacer w kierunku morza dość przyjemny, krótki i pozwala spalić kalorie po smacznym posiłku :) Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Wejście do morza również piaszczyste, szczególnie z lewej strony plaży (prawa strona miejscami kamienista). Jedzenie w hotelu może nie było bardzo urozmaicone, jednak jakość posiłków stała na wysokim poziomie. Zawsze smacznie, dobrze doprawione i dużo. Niewielki wybór drinków all inclusive, jednak barmani otwarci na propozycje i życzenia klientów. Jeśli mieli składniki, to nic nie stało na przeszkodzie, aby zmieszać całkiem coś innego niż to, co widniało w karcie. Odległość od stolicy wyspy to 30 km. Samochodem (bo taki sposób poruszania się po wyspie wybraliśmy) do Kerkyry jedzie się 45 min. W okolicy wiele pięknych mniejszych wiosek, szczególnie Afionas, w której można podziwiać zachody Słońca, a dla najmłodszych niezapomniana atrakcja w postaci przejażdżki osiołkiem. Nie jest to miejsce dla osób, które nastawione są na spędzenie całego urlopu przy basenie popijając drinki.

Pablo

• Zalety Urokliwe miejsce Piękna szeroka piaszczysta plaża Kameralna atmosfera Basen Jedzenie
    • Wady Brak - poza rozkapryszonymi \"nowobogackimi\" ;)

Właśnie wróciłem z żoną z miesiąca miodowego :) Hotel jest bardzo nowoczesny, w basenie woda jest czysta i ciepła, jedzenie urozmaicone i pyszne.

pawel

• Zalety Nowy, pachnie nowością, wifi dziala takze w pokojach, duzo lezakow na basenie
    • Wady Brak whisky w barach AI, polgodzinne kolejki w jedynym barze AI wieczorem, zimna woda pod prysznicem w hotelu 4*, lodowka w pokoju przestaje działać po wyciagnieciu kluczy -no debil projektował instalacje, transer z lotniska 30 km zajął 2 godziny bo turoperator woził taniej ale dookoła,

Mam mieszane uczucia. Niby fajne miejsce ale sporo wkurzajacych niuansów. Może najlepszym podsumowaniem takowych jest klient z Niemiec robiący fotkę przedstawiającą olbrzymią kolejkę do jedynego baru AI czynnego wieczorem.