Opinie o hotelu Saint George Palace
Grecja / Korfu

Saint George Palace: basen, sport i rekreacja

• Różnorodne menu

• Zalety świetny serwis, miły personel dbający o gości. Pięknie położony hotel.
    • Wady Brak siłowni i zajęć fitness. brak animacji dla dzieci.

Hotel godny polecenia. Spełnił nasze oczekiwania. Mieliśmy bardzo fajny, udany urlop. 5 razy w tygodniu wieczorki tematyczne, podczas których świetnie się bawiliśmy. nie było animacji dla dzieci ale naszym dzieciom i tak się podobało. Goście głownie z Polski, Czech i Anglii.

• Zalety bardzo dobre jedzenie, kameralne położenie, miła obsługa, dodatkowy basen przy budynkach bocznych
    • Wady problem z ciepłą wodą wieczorami

Pobyt lipiec 2018 z Grecosa, 3 osoby dorosłe, budynek boczny, pokój nr 7, obsługa na lotnisku i transfer do hotelu bez zastrzeżeń ( ok. 1,5 godz. jazdy), zakwaterowanie ok. 12-stej, ale od razu dostaliśmy opaski i mogliśmy korzystać z posiłków. Pokoje nowe, czyste, klima bez zarzutu, łazienka z kabiną. Sprzątanie było codziennie, obsługa bardzo miła. Największym atutem tego hotelu jest kuchnia, posiłki bardzo dobre, przyprawione, możne spróbować wielu greckich potraw, było także gotowanie na żywo np. spaghetti z owocami morza, pyszny jogurt, desery, śniadania w stylu angielskim, ale każdy mógł coś wybrać dla siebie. Piwo, wino, soki dostępne w automatach.Brak animacji, ale to było dla nas zaletą. Basen czysty, wieczorki tematyczne - grecki, disco, latino. Problemem był brak ciepłej wody w momencie, gdy wszyscy się kąpali wieczorami. Niekiedy był wyczuwalny zapach kanalizacji, ale to powszechne na Korfu, Rezydentka ok. Hotel godny polecenia, jest spokojnie, większość gości to Polacy, Anglicy, Czesi. Do ładnej, piaszczystej plaży z pięknymi widokami ok. 10 min. spacerkiem. Na przeciwko hotelu sklep Bios z bardzo miłą obsługą.

Mona z rodziną

• Zalety świetny hotel, wspaniałe jedzenie jeszcze nigdzie w grecji nie trafiliśmy na tak wspaniałą kuchnie, świeże codziennie coś nowego, także można wrócić z nadprogramowym kilogramem.
    • Wady Poprawiłabym jedynie łazienkę nie wiem czy we wszystkich pokojach nie ma kabiny prysznicowej a jedynie zasłona. jJak na nowy hotel można było zainwestować jednak w kabinę żeby woda się nie lała po łazience. Może za mało atrakcji dla dzieci, ale u nas tyle się działo że nikt się nie nudził.

Wszędzie czysto, obsługa bardzo pomocna, byliśmy z dzieckiem 2 letnim gdy trzeba było przebrać dodatkowo pościel nie było problemu nawet w ciągu nocy.

Estera

• Zalety Spokojna miejscowość, pomocna obsługa
    • Wady jedzenie- nie było przyprawione i niestety wszyscy się pochorowaliśmy. Strasznie \"chemiczne\" napoje

Byłam z mężem i 4-ro letnim synkiem na wakacjach w Saint George Palace w sierpniu 2018. Nie chciałam zaraz po powrocie pisać opinii, bo myślałam, że złe odczucia szybko miną i z większym dystansem podejdę do sprawy. Niestety wspomnienie zatrucia pokarmowego tak dały nam się we znaki, że pamiętamy je do dzisiaj. Napoje serwowane z dystrybutorów też były tak straszne, że kupowaliśmy sobie nawet wodę mineralną w butelkach(dobrze, że w pokojach są lodówki). Można powiedzieć, że z all inclusive mało co korzystaliśmy już po drugim dniu. Zupy, którymi próbowaliśmy się ratować" były strasznie wodniste i zaciągnięte kisielem ( np. rosół to woda z mini kawałeczkami kurczaka, lekko kwaskawa i słonawa o konsystencji kisielu). Ryby totalnie nie doprawione- nawet nie słone, raz kalmary, które były okropnie gumowate i bez przypraw, makaron rozgotowany prawie na papkę. Owoce nie do jedzenia: kiwi twarde jak kamień i kwaśne, arbuz nie słodki, straszne melony. Desery spróbowałam i niestety zostawiłam na talerzu. Od drugiego dnia wszyscy chorowaliśmy. Dobrze,że w środku nocy jak synek wymiotował mężowi pozwolono zrobić na stołówce ciepłą herbatę. Choć lepiej gdyby w pokojach były czajniki. Komarów było multum! całe ściany w pokoju w krwistych śladach. Kupiliśmy Bross do kontaktu, ale i tak wieczorem trzeba było zamykać całkiem balkon i włączać klimę. Po spacerach wieczornych i tak wszyscy byliśmy pogryzieni, mimo psikania się preparatami. Widok z balkonu na góry. Morze widoczne bardzo z boku i daleko. Dojście ulicą bez pobocza z wiecznie pędzącymi samochodami i przepychającymi się autokarami. z dzieckiem aż strach. Podejście z plaży uciążliwe i pod górkę- w upale dawało się we znaki. Podobno jeździ busik spod hotelu, ale choć byliśmy w kilka osób o wyznaczonej godzinie to nie pojawił się. Basen po południu bardzo oblegany przez korzystających z baru przy basenie turystów. Tłok. W brodziku była jakaś dziwnie mętna woda. Pomimo złego samopoczucia woleliśmy chodzić na plażę. Plaża ładna, długa, co prawda najładniejsza właśnie z tej drugiej strony(prawej). Polecam wynajęcie transferu motorówką na Porto Timoni ( w dwie strony za 3 os. 15 Euro). Najlepiej udać się tam rano, albo później po południu, bo w południe są tłumy. Można zamówić w recepcji taksówkę i za 15 Euro podjechać do Afionas. Piękne widoki. Ogólnie nie polecam tego hotelu, ale okolicę jak najbardziej.

Magdalena

• Zalety + lokalizacja + podzial hotelu na dwie, niezalezne czesci + jedzenie + obszerny i zadbany basen
    • Wady - brak zjedzalni w cz przeznaczonej dla rodzin z dziecmi

Piekny widok z hotelu, zakawaterowanie w zadbanych i przestrzennych pokojach. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, uprzejma i pomocna obsluga. W czesci porto demo moga przebywac jedynie osoby dorosle co jest dobrym rozwiazaniem dla osob ktore pragna spokoju. Hotel znajduje sie 300m od miejsowosci Argios georgios, na plaze jezdza busy hotelowe. W hotelu sa wieczory tematyczne i muzyczne natomiast brak animacji.

Natasha

• Zalety wygląd, kuchnia, obsługa, basen, open-bar, wieczory tematyczne, pokoje z tarasem, blisko do morza z piaszczysto-zwirową plażą
    • Wady częsty problem z zapachami z kanalizacji, komary w pokoju ( brak maszynek na komary :) ), czasami niedokładnie posprzątany pokoj

Szczerze to po przeczytaniu wielu negatywnych opini mielismy obawy przed przyjazdem do tego hotelu. Natomiast po przybyciu na miejsce okazało się że hotel jest wspaniały. LOkalizacja hotelu bardzo fajna. Hotel znajduje się na wzgorzu skąd widać morze oraz góry. Do morza bardzo blisko , kilka minut pieszo. Pokoje w nowej czesci hotelu o bardzo dobrym standardzie, z wyjsciem na osobny basen. Pokoj dobrze wyposazony i umeblowany. Jeszcze przydalaby sie maszynka na komary albo bross w kazdym pokoju ;) Plaża niestety nie była idealna, ze wzgledu na to, że chyba w ogole o nią nikt nie dba.. m.in Porozrzucane gałezie, kamienie, brak koszy na śmieci. Ale widoki i temperatura rekompensowaly wszystko :). Jesli chodzi o hotel. Kuchnia tez wspaniała, bardzo dobre jedzienie duży wybór dan, deserów. W ciagu pobytu odbyly sie 3 wieczory tematyczne, co urozmaicalo czas Miejscowosc w ktorej polozony jest hotel jest bardzo spokojna, nie działo sie za wiele, na pewno nie spotkamy tam we wrzesniu tlumow. Jesli ktos szuka odpoczynku to polecam.

• Zalety nowy hotel, ładnie położony, pokoje czyste.
    • Wady śmierdzi kanalizacją, problem z komarami, brak apteki.

Hotel jest nowy, więc wszystko jest jeszcze w dobrym stanie. Pokoje ładne, ja mieszkałam w pokoju typu suite - duży pokój z wydzielonym drugim pokojem, taras z wyjściem na ogród z kiepskim widokiem na jakiś wał.... Jedzenie dobre, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, napoje alkoholowe typu wino, piwo, drinki raczej słabe, ale to kwestia smaku. Do plaży ok 10 minut - plaża ładna, miejscami żwirowa, morze piękne i ciepłe, leżaki i parasole 8 euro. Z hotelu na plaże jeździ bus. Po drodze na plażę bar Butterfly - bardzo fajne miejsce z muzyką na żywo. W hotelu wieczory muzyczne: greckie, latino, z DJ-em. Trochę za mało miejsc wieczorami na wspólne posiedzenie przy drinkach. Uwaga! Pani blondyna na recepcji oszukuje z ręcznikami plażowymi, pomimo ostrzeżenia, o którym tu czytaliśmy nie wzięliśmy kart za wypożyczenie ręczników - zasugerowaliśmy się wpisem do notatnika, gdzie zapisała ilość oraz numer pokoju. Podczas zdania ręczników zażądała kart, oczywiście pokazywała ten swój woreczek foliowy z euro i kartami, tłumacząc, że stan się zgadza.... a wpisu w notatniku nie znalazła. No i teraz kilka słów o rezydentce p. Annie M z biura Grecos ....Na drugi dzień po przyjeździe przytrafił mi się nieszczęśliwy wypadek, podczas wychodzenia na taras rozcięłam rękę o niebezpiecznie zawieszoną suszarkę na ręczniki, rana była na tyle głęboka, że skończyło się to wizytą w szpitalu i założeniem 4 szwów. O pomoc została poproszona p. Anna, która miała w tym czasie spotkanie w hotelu, niestety była tak zajęta sprzedawaniem wycieczek, że nie zainteresowałam się wypadkiem ani nie pomogła w organizacji środków do zatamowania krwotoku, odsyłała nas do ubezpieczalni. Pomimo tego, że został jej zgłoszony wypadek i przebywała w hotelu przez kilka kolejnych dni, nie pofatygowała się aby zainteresować się moim stanem zdrowia lub zaoferować jakąkolwiek pomoc..... Żenada na najwyższym poziomie!!!!! Hotelowa recepcja została poproszona przez lokalnego lekarza o zorganizowanie mi na drugi dzień transportu do apteki (jakieś 20 km od hotelu) po zakup leków, a następnie do przychodni na zastrzyk. Wycieczek z biura Grecos nie polecam - turyści, którzy je zakupili skarżyli się na nierealizowanie wszystkich punktów programu. Polecam natomiast serdecznie kupić wycieczki z biura Magic Tours - po wyjściu z hotelu na drogę lokalną, na przeciw wypożyczalni Costas, stoi ich baner reklamowy z nr telefonu, mają również stronę internetową, gdzie można sobie zobaczyć program i coś wybrać. Mają wspaniałych, pomocnych, polskich przewodników, którzy z pasją opowiadają o Grecji. Można płacić przelewem lub w autokarze u przewodnika. W hotelu mnóstwo komarów, trzeba koniecznie zaopatrzyć się w wszelkie możliwe środki. Hotel generalnie polecam, obsługa miła, piękne widoki, a pogoda w sierpniu dość kapryśna :-(

Edyta

• Zalety Pyszne jedzenie,czystosc,lokalizacja,super polaczenie do Sidari.

Byl to nasz szosty pobyt w Grecji.piszacym o monotonnych sniadaniach,zimnej wodzie w morzu czy tez o wszechobecnym smrodzie mowie jedno: zostancie w domu!Hotel bardzo czysty,jedzenie bardzo roznorodne kazdy wyjdzie ze stolowki syty!Plaza bliziutko jakies 6 minut.Polecam ten hotel!

• Zalety Czysto jak na Grecję.

Hotel nowy, czysty. Położony w małej wiosce ale to zarówno wada jak i zaleta. Cicho i spokojnie. Reasumując polecam.

• Zalety Hotel nowy ,pokoje czyste i miła obsługa.

Miło wspominam pobyt w tym hotelu.Atmosfera kameralna i pyszne urozmaicone jedzenie. Do piaszczystej plaży około 300 m.