Opinie o hotelu Salamis Bay Conti
Cypr / Cypr Północny

Salamis Bay Conti: beach bar, sport i rekreacja, plaża

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, animacje w ramach mini klubu, opiekunka (płatne).
  • Bogata oferta rekreacyjna: aerobik, szachy, sauna, łaźnia, siłownia, szkoła nurkowania (za opłatą).
  • Dobra infrastruktura: punkt wymiany walut, kasyno, mini market, sklep z biżuterią, usługi concierge.

Rodzina z dzieckiem
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety Położenie przy plaży, uczynny personel, profesjonalne podejście do klienta.
    • Wady Mały wybór mięsa

Personel sam zaoferowal inny pokoj dla duzej rodziny, bo byl wolny (bez doplaty:) poza sezonem jest spokojniej, same plusy. Zawsze czysto, codziennie sprzatany pokoj, nawet odkurzany, zadnych plam:) basen bardzo ciepły, woda w morzu w listopadzie ciepła, siłownia wystarczająca - mała, ale nigdy nie brakowało miejsca. Lokalizacja bardzo dobra na wypady.

Janusz i Edyta

• Zalety Bardzo fajny hotel, miła obsługa, czysto na terenie całego hotelu, fajne baseny, ale największe wrażenie robi plaża: czystość, temperatura wody i ten klimat. Polecam!!!
    • Wady Atrakcje tylko w hotelu i na terenie hotelu, niestety poza hotelem nie ma indywidualnie co robić, oprócz zorganizowanych wycieczek.

Hotel bardzo fajny, byliśmy na przełomie września i października 2017r. Obsługa miła, sympatyczna, wyżywienie dobre i różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, wszystko przygotowywane na świeżo, prosto z rusztu smażone kurczaki, ryby i inne pyszności, mnóstwo ciast, słodkości, do tego owoce, niezłe drinki i ekstra piwko TUBORG :-) wiele atrakcji przy basenach, wieczorami występy, pokazy na scenie, fajni animatorzy, ale naj, naj naj jest plaża i to morze: cieplutkie, czyste. Polecam, przyjemny urlop mimo że poza hotelem niczego tam nie ma, jedynie podczas wycieczek wyjazdowych można coś więcej zobaczyć. Przejściówek do gniazdek angielskich nie warto kupować w Polsce, w hotelowym sklepiku za 2 euro, można dzwonić do polski w ramach roamingu, ale trzeba wyszukać operatora z Cypru Południowego, my dzwoniliśmy za pośrednictwem Cyta Mobile Vodafone. Chętnie spędzilibyśmy tam, jeszcze kolejne dwa tygodnie, pozdrawiamy.

Waldemar Lasota
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety smaczne i zróżnicowane posiłki,przy piaszczystej plaży ,wi-fi działa nawet na plaży.
    • Wady łazienka do odświeżenia

polecam ten hotel,korzystna proporcja ceny do luksusu.

• Zalety -Pyszne jedzenie - Animatorzy -Super Figlo klub dla dzieci -baseny ze zjezdzalniami
    • Wady -płatne lody - każdy drink smakował tak samo, roznily sie jedynie nazwami i kolorem, ale w smaku...niestety szału nie było -wykładzina w pokojach nadawałaby się do porzadnego prania

Byłam w tym hotelu w czerwcu 2017, 2 osoby dorosłe i dziecko 4 lata. Zakwaterowanie bezproblemowo. Obsluga recepcji mowi biegle po angielsku. W pokojach nie ma się do czego przyczepić. Wysprzatane i schludnie. Wykladzina moglaby już być wyprana, ale te kilka plam na dywanie nie przeszkadzalo nam podczas pobytu, gdyż mało czasu spedzalismy w pokoju. Dostalismy pokoj 2os. z dostawką na 7 pietrze w głownym budynku z widokiem na morze, takze przy kazdym wyjsciu na balkon zachwycalismy się. Windy jezdza szybko, bezproblemowo, nie trzeba dlugo czekac. Jedzenie: zróżnicowane, napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Do dziś wspominamy poranne omlety przygotowywane specjalnie dla kazdego , kto chciał z tym, z czym chciał. Kawa, niestety niezbyt dobra. Taka sama jak w każdym zagranicznym hotelu, ze stalowego termosa, z proszku, słaba w smaku ;-/ Obiady, kolacje przepyszne. Posiłki to zdecydowanie najwiekszy atut tego hotelu!!!!! no i desery.....ach... ten widok tortów, ciast, ciasteczek , ptysiów powoduje zawrot glowy, nie wiadomo co wybrac. Raz w tygodniu było sushi. Baseny: kazdy znajdzie przy nich miejsce, lezakow duzo. z jednej strony hotelu bez aquaparku, z drugiej ze zjezdzalniami Plaża: wąska, ale czysta i malownicza Figlokub: mnostwo zabawek, pilek, kulek,trampolina,basen z kulkami, autka itp. Dzieci beda zachwycone. Pod koniec naszego pobytu przyjechali animatorzy z raibowa i zabawiali dzieciaki Animacje z hotelu fajne, kto chce korzysta, kto nie chce - to nie, nie są nachalni i nie ma problemu. ja codzinnie chodzilam na streching, w ciagu dnia ciagle tez cos bylo. Wieczorem zawsze jakies pokazy w amfiteatrze, co stanowi dodatkowe urozmaicenie. Jest też dyskoteka, ale nie korzystalismy, więc nie moge sie wypowiedzieć. Ogólnie, hotel naprawde godny polecenia. Zaznaczam też, że warto wynając auto i nie bać jezdzić się i zwiedzać. Ruch lewostronny po 15 minutach już nie sprawia problemu. Cypr jest przepiękny, cudowny. Myślę, że w całej Europie nie ma tak pieknych plaż jak na Nissi Beach i Fig Tree Beach! Przy plażach infrastruktura rozwinięta, wc, parkingi, prysznice darmowe! bylismy zachwyceni.... w przeciwienstwie do tego co bylo na Balos na Krecie;/ Przekroczenie granicy bez problemów, nie ma się o co bac.

Jarek

• Zalety Plaża hotelowa

Hotel bardzo duży ale wszystko funkcjonuje jak w zegarku.Polecam.

Eva

• Zalety Blisko morza, baseny (ciepła woda), animacje.
    • Wady Brak!!!!

Najwspanialsze wakacje byliśmy koniec sierpnia, z grupą przyjaciół i z dziećmi , dało się to jak najbardziej połączyć, pogoda marzenie. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, sympatyczni animatorzy i obsługa (cała), wszyscy pomocni i uśmiechnięci. Polecam i dla rodzin i dla par, naprawdę jest co robić, w dzień dużo aerobików i konkursów w wodzie, tańce, kangoo jumps, a wieczorami zawsze jakieś pokazy, muzyka na żywo, karaoke .Dyskoteki na plaży (kąpiel w pianie), Pokoje czyste, dziennie sprzątane. Jedzenie przepyszne, ogromny wybór i dziennie coś nowego, nie sposób wszystkiego skosztować. Jedzenia zawsze wszędzie pełno, mnóstwo przekąsek i ciepłych i zimnych. Woda do picia przy basenie w zamkniętych schłodzonych kubeczkach. llość leżaków wystarczająca, nawet o 10.00 jest miejsce. Drinki mocne, barmani nie szczędzą alkoholu. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam!!!

evenement

• Zalety Hotel idealny dla rodzin, dla każdego coś miłego się znajdzie

Wszystko było super. Dla mnie idealna miejscówka ponieważ uwielbiam morze, syn woli basen wiec łatwo tu o kompromis - wszystko pod nosem. Gorąco i pięknie. Choc rodacy narzekali na ciepła wodę w basenie (smiech hahhaah). Byliśmy w szczycie wiec jedyne co może byc malym minusem to brdzo duza ilośc gosci ale bylismy tego świadomi. Wrócimy tam pewnie za rok

JOANNA

• Zalety PYSZNE I RÓZNORODNE JEDZENIE DLA DZIECI JAK I DOROSŁYCH.SUPER ANIMACJE PLAZA BLISKO MORZA

WRÓCILISMY 3 DNI TEMU Z TEGO HOTELU WRAŻENIA MEGA POZYTYWNE POD KAŻDYM WZGLEDEM .POLECAM W 100 % TEN HOTEL.

Jolasz

• Zalety Bezpośrednio przy plaży, kilka basenów, wspaniali animatorzy, bardzo dobre jedzenie

Polecam hotel w 100% wspaniałe miejsce, duży teren, w sumie bardzo dużo gości, ale nie było problemu ani z miejscem w restauracji ani z leżakami przy basenach czy na plaży. Jedzenie bardzo dobre, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla dzieci było wydzielone miejsce w restauracji, bar z jedzeniem, owocami, małe stoliczki i krzesełka, kolorowo i przyjemnie. Obsługa bardzo sympatyczna, życzliwa. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, czysta i świeża pościel. I to co nam podobało sie najbardziej to wspaniali, rewelacyjni animatorzy. Byliśmy już w bardzo wielu hotelach, w rożnych krajach, ale takich cudownych ludzi nie spotkaliśmy.

Adam

• Zalety animacje jedzenie baseny morze
    • Wady miedzyladowanie w Turcji

Wakacje udane Ekstra hotel pokoj z widokiem na morze super animacje smaczne i urozmaicone jedzenie spoko drinki ogólnie wszzystko na plus polecam serdecznie