Opinie o hotelu Salamis Bay Conti
Cypr / Cypr Północny

Salamis Bay Conti: beach bar, sport i rekreacja, plaża

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, animacje w ramach mini klubu, opiekunka (płatne).
  • Bogata oferta rekreacyjna: aerobik, szachy, sauna, łaźnia, siłownia, szkoła nurkowania (za opłatą).
  • Dobra infrastruktura: punkt wymiany walut, kasyno, mini market, sklep z biżuterią, usługi concierge.

Emilka

• Zalety animacje, morze,jedzenie
    • Wady głośno chodzaca klimatyzacja, miedzylądowanie w Turcji, pobyt skrócony prawie o cała dobe

Hotel superr swietne animacje nie mozna sie nudzic jedzenia duzy wybór i smcznie alkohole dobre.My dostaliśmy pokoj w głównym budynku z widokiem na morze widok przepiekny.Morze cieple, czyste mała plaza ale lezaków nie brakowało choc niektóre nadawały sie do wymiany pokoje codziennie sprzatane sej bezplatny mini bar równiez ale tylko przy pierwszym uzyciu.Polskie animacje super dla rodziców bo zabierali dzieci 2 razy dziennie po 2 godz duzy plus.Ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu szkoda tylko ze Rainbow skrócił pobyt prawie o cała dobe reszta wszystko na duzy plus . Minusem jest ze poza hotelem nie ma nic.Ale warto jest sie wybrac do Fatymagusty bilety mozna kupic w recepcji za grosze a tam jest wiecej restauracji i straganów.Ogóleni było super i warto tam spedzic urlop

Jacek

• Zalety Położenie, sprawny i pomocny serwis, animacje, czystość, dobra kuchnia...
    • Wady Łazienki w budynku głównym wymagają już remontu.

Kompleks hotelowy skład z budynku głównego (IX p), drugiego piętrowego budynku oraz willi. Wille i budynek przy amfiteatrze są po renowacji, na którą czeka jeszcze budynek główny. O ile bowiem same pokoje nie budzą większych zastrzeżeń, o tyle łazienki nie wyglądają na 5*. Barek w hotelu pierwszy raz zapełniany jest za darmo, więc znajdujące się tam piwa i napoje można wypić bez konsekwencji finansowych. Przy kolejnych napełnieniach za darmo jest jedynie woda. W hotelu są dwa duże baseny i brodzik. Basen ze zjeżdżalniami jest położony z innej części hotelu, w związku z czym osoby ceniące spokój nie mają w zasadzie kontaktu z dziećmi korzystającymi z uciech aquaparku . Hotel położony bezpośrednio przy plaży. Przejście z basenu do morza zajmuje maksymalnie 30 sekund. Dostępne prysznice, toalety, między basenem i morzem. Hotel zapewnia różnorodne animacje dla dzieci i dorosłych. Animatorzy pełni werwy i pomysłów, wobec czego nie da się przy nich specjalnie się nudzić. Także pozostały personel hotelu jest bardzo uprzejmy i pomocny. Doba hotelowa kończy się o 12.00, ale można ją przedłużyć (2 pierwsze godziny gratis, 2 kolejne 150 TL). Posiłki smaczne, a wybór dań powinien zaspokoić nawet osoby wybredne. Obsługa przy posiłkach pilnuje, aby stoły nie były zapełnione brudnymi naczyniami, przynosi napoje. Obsługa kelnerska wieczorem przy barze i przy stolikach bez najmniejszych zarzutów. Podsumowując, polecam wakacje w tym hotelu.

sylwia

• Zalety blisko,czysta zadbana plaża, super animatorzy (choć troszkę nudne animacje), spokoj, wi fi wszedzie i na plaży, bus do famagusty 3 razy dziennie
    • Wady brudne pokoje, lekceważące podejście do gości z Polski, kradzieże z pokoi, kelnerzy ktorzy nie chętnie obsługiwali gości z polski, hotel 5 gwiazdkowy zasługuje na 3, NIE POLECAM

Byliśmy w czerwcu 2017 w tym tez okropnym hotelu...Nasza podróż poślubna ... obiecywano nam niespodziankę z tej ze okazji, miala byc dodatkowa kolacja w restauracji ala carte i piekny romantyczny wystrój pokoju.... uhum to sie doczekaliśmy syfu w łaience (ślady stóp po poprzednich gosciach) brudu na balkonie, na podłodze i kurz... wszedzie kurz... po zgłoszeniu w recepcji nikt oczywiscie nie posprztał. 8 dni na cyprze raz poodkurzana podłoga , 2 razy wymiana pościeli (reczniki zmieniane codziennie) a kurz poostał i czeka na kogos innego. KRADZIEZ Z POKOJU była najwiekszym prezentem... skradziono pl papierosy i mini bar został bezczelnie wyczyszczony... na szczescie pieniadze i paszporty były z nami na plazy.interwencja w recepcji, quest relation , a nawet u menadzera nie przyniosła zadnego efektu... bezczelnie z usmiechem na twarzy wmawiano nam ze nie zamknelismy pokoju, ze papierosy wypalilismy... prosba o udostepnienie monitoringu ... kazano przyjsc na drugi dzien... monitoring zniknął... okazało sie ze w hotelu nie ma monitoringu .... cud... papierosy i mini barek wyzed przez balkon... kolejnym osoba zniknął telefon i pieniadze... juz dalej mówić nie trzeba... wstyd!!! NIE POLECAM

Agata

• Zalety Polecam:)

Bardzo dużo animacji dla dzieci i dorosłych, pyszne jedzenie , blisko morza:)

Pobyt: Maj 2017

• Zalety Bezpośrednio przy plaży, szafirowe morze, duże baseny, piękne widoki z restauracji i tarasów
    • Wady Brudne stoliki w restauracji

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi i osób szukających spokoju, bardzo dobre animacje

Małgosia
    Pobyt: Kwiecień 2017

• Zalety -przy plaży, - pokój jak na zdjęciu, -Internet nawet na plaży, - dobre jedzenie, mały bufet dietetyczny, - siłownia, - miła obsługa, - sauna, łaźnia turecka, basen kryty - busik hotelowy do Famagusty (3EUR od osoby) - wynajem auta w hotelu - widok z pokoju na morze
    • Wady - łazienka ( z wanną i prysznicem) do remontu, - podłoga nie odkurzana ani razu (zarówno w pokoju, jak i na korytarzu), - wykładzina do prania, - kawa z proszku, sypana dodatkowo płatna, - mała siłownia

Polecam Bardzo fajny hotel. Podczas pobytu od strony południowej był remont, co było uciążliwe z rana ze względu na hałas.

Pobyt: Listopad 2016

• Zalety położenie nad morzem, wielkość, kilka barów na terenie hotelu możliwość wzięcia ręcznika na plażę w zastaw karty dobre jedzenie choć monotonne
    • Wady monotonne jedzenie

Pobyt w Salamis Bay Conti bardzo mi się podobał. Hotel jest ogromny, pokoje są przestronne, sprzątane codziennie. mieszkałam na 4.piętrze i widok był na morze. podoba mi się położenie tego hotelu tuż nad samym morzem. Jedzenia było bardzo dużo, było smaczne ale monotonne, codziennie to samo, z nielicznymi modyfikacjami. Podobało mi się, to że na plaży były leżaki, materace i można było wziąć ręcznik w zastaw karty. więc nie trzeba było nosić z hotelu własnego ręcznika. W hotelu bardzo dużo starszych ludzi, ale to pewnie dlatego, że wyjazd był w listopadzie, większość to Duńczycy. Pozytywnie oceniam biuro Orex Travel ,nie było żadnych problemów.

Agnes
    Pobyt: Listopad 2016

• Zalety świetne położenie nad samym morzem duża ilość atrakcji na terenie hotelu: bary, disco, kasyno obsługa kelnerska
    • Wady poza hotelem nic nie ma w okolicy, trzeba jechać do oddalonej o 10 km famagusty rzadko kursujące busy do Famagusty łazienka wymagała remontu, grzyb w brodziku i na ścianach

Sam hotel to bardzo duży obiekt, ciekawy, sporo barów, jest disco, sauna, spa, baseny zew i wew., kasyno, duża restauracja; natomiast, poza tym hotelem nic nie ma w okolicy, dlatego osoby które szukają rozrywki mogą się trochę rozczarować, zwłaszcza poza sezonem, kiedy już nie ma rozmaitych animacji, dyskotek itd, a hotel jest pełen emerytów z zachodniej Europy. Dużo jedzenia, zwłaszcza deserów, ale raczej stałe menu, codziennie może zmieni sie jedno lub dwa dnia, kuchnia bardziej wegetariańska, fani mięsa raczej się nie najedzą. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ale moim zdaniem 5* zwłaszcza w przypadku małej ciasnej, zagrzybiałej łazienki na pewno nie jest adekwatne.

Ula
    Pobyt: Czerwiec 2016

Był to jak do tej pory najlepszy wyjazd. Do niczego nie można się przyczepić jeśli chodzi o pobyt. Jedynym minusem jest międzylądowanie w Turcji co przedłuża podróż o godzinę.

jadwiga
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Bardzo proszę o odpowiedz czy to prawda ze lecąc z katowic na cypr polnocny ma się miedzyladowanie w Turcji ?

czy jest miedzyladowanie w Turcji? bardzo proszę o odpowiedz bo jeśli tak to raczej nie wybierzemy tego hotelu mimo tak dobrych ocen