Opinie o hotelu Salamis Bay Conti
Cypr / Cypr Północny

Salamis Bay Conti: beach bar, sport i rekreacja, plaża

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, animacje w ramach mini klubu, opiekunka (płatne).
  • Bogata oferta rekreacyjna: aerobik, szachy, sauna, łaźnia, siłownia, szkoła nurkowania (za opłatą).
  • Dobra infrastruktura: punkt wymiany walut, kasyno, mini market, sklep z biżuterią, usługi concierge.

Patrycja
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Bezpośrednio przy plaży. Pyszne jedzenie i najlepsza na świecie obsługa w restauracji. W pokojach czysto.
    • Wady Pokoje jak na 5 gwiazdek bardzo skromne. Łazienka zasługuje na maksimum 3 gwiazdki. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu brak rozrywek.

Fajne miejsce dla osób chcących wypocząć w spokoju i lubiących dobrze zjeść.

Marek
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Poczucie bezpieczeństwa, miła obsługa, piękne miejsce.
    • Wady Trwające prace przy rozbudowie hotelu.

Mijają 2 tygodnie, a nam już tęskno za tym miejscem. Szczególne podziękowania za wspaniałą obsługę w restauracji hotelowej dla Murat?a.

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety dobra lokalizacja, plaża, baseny kryte
    • Wady hotel w remoncie i rozbudowie, prace remontowe trwają od 8-18, i w tym czasie hałas jest wszędzie zarówno w pokojach hotelowych jak i na terenie hotelu!! Jedzenie słabe, pokoje brudne i ręczniki też, poza tym do 1 maja zewnętrzne zjeżdżalnie nieczynne!!

Hotel jest w remoncie i rozbudowie, prace remontowe trwają od 8-18, i w tym czasie hałas jest wszędzie zarówno w pokojach hotelowych jak i na terenie zewnętrznym hotelu!! Jedzenie słabe, monotonne, pokoje brudne, ręczniki niestety też były brudne choć codziennie zmieniane, poza tym do 1 maja zewnętrzne zjeżdżalnie nieczynne!! Niestety nie polecam

Dorota
    Pobyt: Kwiecień 2019

Wspaniała obsługa, niebiańsko smaczne jedzenie, niesamowity wybor. Polecam!!!

Daniel
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety jedynie jedzenie w miarę dobre
    • Wady To Turcja a nie Cypr, brzydka ponura okolica, mało atrakcji, pokoje brudne

Nie dajcie się namówić na ten hotel, bylem juz kilka razy na Cyprze w miejscowości Aya Napa, Larnaka przepiękne miejscowości. Ten hotel leży w ponurej Tureckiej części która nie ma nic wspólnego z pięknym Cyprem. Nawet nie można wyjechać do tych pięknych miejscowości gdyż jest granica i auta z wypożyczalni nie przepuszczają. Przed wyjazdem biura powinny informować ze jadąc tam wyjeżdża się z unii europejskiej. To nie jest tylko moja opinia, cały autobus narzekał na to miejsce i hotel, że zostali wprowadzeni w błąd.

Lidia

• Zalety Wszystko
    • Wady Nie zauważyłam

Pierwszy hotel do którego postanowiliśmy wrócić-to mówi samo za siebie! Pierwszy raz bylismy na majówce 2017 r. z 2,5 roczną córką, wróciliśmy w listopadzie z córką i 7-miesięcznym synkiem, ponieważ była to piersza podróż maluszka chcieliśmy wrócić do sprawdzonego hotelu by nie było niespodzianek i z którego byliśmy w pełni zadowoleni (a sporo latamy). Jedzenie przepyszne, obsługa przemiła, plaża wąska, ale przyjemna, baseny oraz brodziki kryte z podgrzewaną wodą co przy wyjeździe z małymi dziećni jest niezwykle ważne, pokoje ok (jedynie można się przyczepić, że nie wszystkie mają wyremontowane łazienki, ale najważniejsze, że czyste), spacerkiem plażą można przejść do starożytnych ruin Salaminy - same plusy. Jedynie radzę uważać na wynajem samochodu za pośrednictwem rezydentki (p. Danusi) - na jeden dzień miał kosztować 50 Euro (zdzierstwo!!!), gdy Pan przyjechał samochodem nagle okazało się, że trzeba dokupić jeszcze dodatkowe ubezpieczenie za 10 Euro, czyli w sumie 60 Euro (totalne zdzierstwo!!!) bo to podstawowe prawie niczego nie obejmuje, a miało być 50 Euro z ubezpieczeniem!!! Ale to już nie wina hotelu.

Bogusia
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety kuchnia dobra,przemiła obsługa,czyste pokoje.
    • Wady hotel w rozbudowie.

Przybyliśmy do hotelu o godz.22 szybko zakwaterowani,o godz.23 w głównej restauracji czekał na nas posiłek,jest to bardzo miła niespodzianka , bardzo rzadko praktykowana w innych hotelach. Jeśli chodzi o kuchnię to brakowało mi ryb i owoców morza -teraz nie było. Na śniadaniu było sporo twarogów , oliwki pyszne(duże) .Kawa bardzo dobra w restauracji i barach za kawę po turecku trzeba zapłacić. Alkohole bardzo dobre .W barze przy recepcji pracuje Polka P.Maria sympatyczna i pomocna,którą serdecznie pozdrawiam. Rezydentka P.Danuta i P.Jureczek sympatyczni i z dużą wiedzą. Poza tym przyłączam się do opinii mojej poprzedniczki P.Eweliny,jest ochota aby tam powrócić.

Ewelina

• Zalety świetna kuchnia, przemiła obsługa, czyste pokoje i bardzo przyjemna atmosfera
    • Wady trochę na uboczu

Jeżeli ktoś chce odpocząć w przyjemnym miejscu, w którym o nic nie musi się martwić, to Salamis jest naprawdę odpowiednim miejscem. Z informacji organizacyjnych: sprawny transfer z lotniska, szybkie zameldowanie, pokoje czyste i sprzątane codziennie (regularna wymiana ręczników), optymalny mini-barek, szybka reakcja room service, piękny widok i plaża pod nosem, uśmiechnięta obsługa, dobre drinki. Jedzenia dużo i bogaty wybór, nie jest prawdą, to co tu czytałam, że dania mięsne słabe i źle pachną - mam porównanie i proszę mi wierzyć. że akurat kuchnia jest mocnym atutem tego miejsca. Jadalnia duża, praktycznie żadnych kolejek i nigdy nie chodziliśmy głodni. Co wieczór jakieś atrakcje, w ciągu dnia możliwość podjechania busem hotelowym do Famagusty, można też wziąć taksówkę, która za kilka euro zawiezie dokąd kto chce. Wyjechaliśmy wypoczęci, zadowoleni i bierzemy pod uwagę powrót późną jesienią, bo nie lubimy tłumów, a latem są tam na pewno. :) Podsumowując - z czystym sumieniem polecam.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Jedzenie Pokoje Widok Obsługa WSZYSTKO!

Byliśmy z narzeczonym w obecnym hotelu w marcu 19r , Pyszne jedzenie, ogromny wybór posiłków , drinki na wysokim poziomie. Kelnerzy dbają perfekcyjnie o obsługę gości. Pokoj usytuowany z widokiem na morze , widok cudowny, pokoje przestronne , łóżko ogromne, łazienka oraz cały wystrój hotelu godny 5* . Polecam dla par oraz rodzin z dziećmi , bardzo wysoki poziom ! POLECAM ! :)

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Zalety to to, że jest blisko do morza.
    • Wady Hotel nie stał przy 5 gwiazdkach, fakt na początku robi wrażenie korytarz, ale w pokojach jak i wszędzie to fuszerka. Siedząc przy barze popijając kawę koleś latał mi nad głową i malował sufit. Na stołówce jak deszcz padał trzeba było szukać miejsca aby na głowę nie padało.

Na początek chciałam powiedzieć, żebyście uważali na tanie linie lotnicze czyli Wizzair, a to dlatego, że kilka osób nie poleciało w tym ja i mój mąż bo samolot odleciał wcześniej. ( Nasz wyjazd odbył się 11 lutego do 18 lutego 2019r ). Dzwoniąc do biura, powiedzieli, że mają notatkę, że poleciał o czasie, a to nie prawda. Musiałam kupić bilety za swoje pieniądze żeby dostać się na Cypr. Dobrze, że w samolocie poznałam Polkę, która tam mieszka i o pierwszej w nocy mnie zawiozła 55 kilometrów do hotelu. Na miejscu było wszystko ok, hotel robi wrażenie, ale... Deszcz padał to z sufitu ciekło na głowę, na stołówce każdy znajdzie coś dla siebie - mówię tu o sałatkach - jedzenie mięsne do kitu, cały czas to samo i śmierdzące. Kelnerzy ok, ale za szybko zabierają naczynia, trzeba pilnować talerzy :). Jeśli ktoś nastawi się żeby polecieć i siedzieć w hotelu to ok, ale do zwiedzania trzeba wypożyczyć auto, w hotelu koszt 40euro, my wypożyczyliśmy u miłego pana w wypożyczalni 3 kilometry od hotelu za 16 euro. Co do zwiedzania to polecam miasto Widmo w miejscowości Famagusta, ale nie można robić zdjęć bo chodzą uzbrojeni żołnierze i nic innego ciekawego tam nie ma tylko syf i ubóstwo. Jeśli ktoś chce jechać na Cypr to tylko Południowy, przynajmniej inna kultura bo Północny to bida z nędzą i nie ma co robić. W sklepach jak za komuny, knajpy wyglądają jak speluny, ochyda i syf, ale to już Wasz wybór. Z ręką na sercu nawet jeśli ktoś zapłaci za mój drugi wypad w to miejsce to od razu mówię NIGDY W ŻYCIU !!!!!!!!!!!!!!!!!