Opinie o hotelu Salamis Bay Conti
Cypr / Cypr Północny

Salamis Bay Conti: beach bar, sport i rekreacja, plaża

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, animacje w ramach mini klubu, opiekunka (płatne).
  • Bogata oferta rekreacyjna: aerobik, szachy, sauna, łaźnia, siłownia, szkoła nurkowania (za opłatą).
  • Dobra infrastruktura: punkt wymiany walut, kasyno, mini market, sklep z biżuterią, usługi concierge.

Martyna

• Zalety Hotel można złapać w dobrej cenie, więc jeśli ktoś chce pojechać do 5* obiektu, powinien polować na Salamis.
    • Wady Okropne prysznice w strefie SPA, niesmaczne jedzenie, brzydki teren w otoczeniu hotelu.

W porównaniu do innych, nowszych hoteli 5* na Cyprze ten wypada bardzo słabo. Miałam z okna widok na morze, ale co z tego, skoro teren obok hotelu jest okropny i zaniedbany, więc ostatecznie dostaje się widok na rupieciarnię. 90% gości to emeryci z Zachodniej Europy i taki też jest klimat panujący w hotelu. Na pewno poleciłaby go starszym osobom 60+, ale młodsi powinni szukać czegoś innego. Na Cyprze Północnym sporo o wiele fajniejszych obiektów, gdzie można dobrze zjeść i się pobawić.

• Zalety Położenie

Niesamowite codzienne animacje dla dzieci i dorosłych, co pół godziny inna rozrywka.Bardzo dobre i rozmaite jedzenie.

Igor

• Zalety Miła obsługa , duzy wybór jedzenia, codzienne sprzątanie pokoi
    • Wady Pokoje nie sa w standardzie 5* oraz nieposprzątane wybrzeże poza obiektem.

Miło spędziliśmy czas w okresie powakacyjnym. Niestety nie skorzystaliśmy z atrakcji takich jak skutery wodne bo wypożyczalnia była już zamknięta.

JOANNA

• Zalety Czysty, przemiła obsługa, nowoczesny

Hotel godny polecenia, wspaniali animatorzy, klubie dla dzieci, jedzenie obledne, alkohole konkretne. Naprawdę polecamy!

Wiola

• Zalety baseny, animacje, piaszczysta plaża, animatorzy
    • Wady rezydent, jedzenie (dużo, ale bez rewelacji), pokoje na 1 pietrze

Pobyt w hotelu jak najbardziej uznajemy za udany. Otrzymaliśmy pokoj na 1 piętrze (widok na wentylatory i kosze na smieci), wymieniliśmy na 9 pietro i był rewelacyjny. Ogolnie hotel bardzo ladny, czysty. Wadą jest tylko rezydentka - której nie ma... Jeśli chcesz z nią się spotkać to musisz się umowic telefonicznie. Segregator polskiego biura podrozy ukryty w innym miejscu niż wszystkie. Jeśli już się pojawi, to w żaden sposób w niczym nie pomoze. reklamuje ze swoim mezem tylko "własne"wycieczki z "własnego" biura i wszystko inne wg nich jest okropne. bardzo negatywnie nastawieni do południa. Mapki wyspy nie otrzymacie (bo przecież nie będzie sponsorować wszystkich), Malzonek Pani rezydent mendzi i wszystko co dotyczy południa neguje. nigdy w zyciu nie spotkaliśmy się z tak wyobcowanymi ludzmi i naprawdę żal, ze ta Pani dalej pracuje jako rezydent bo pewnie wiele innych młodych osob odnalazło by się na tym miejscu idealnie.

Bozena

• Zalety Same zalety
    • Wady Brak wad

Hotel godny polecenia.Czysty ,pokoje sprzątane codziennie.Blisko plaza,mnóstwo animacji. Byliśmy na początku października.Pogoda 30 stopni...Przesympatyczni pracownicy całego hotelu.

• Zalety -Obsuga restuaracji -Animatorzy -Wspaniala temperature wody
    • Wady -Pokoje w budynku glownym, warto wybrac budynek z chinska restauracja

Bardzo udany wyjazd z zona. Hotel na dobrym poziomie , na plus obsluga . Pare rad dla osob wybierajacych ten hotel. Podczas zameldowania warto poprosic o pokoje w nowym budynku w ktorym znajduje sie chinska restauracja (zdecydowanie nowsze pokoje) Jesli otrzymacie Panstwo pokoj w budynku glownym warto wybierac wyzsze pietra od 4 do 9 ciszej i ladniejszy widok -wg mnie najlepsze pooje o nr. 1401-1406, do 1901-1906 strona basenowa oraz ladny widok na morze.. A I polecam SPA - swietny masaz z Hamami w zestawie za 2 os 150EUR ale naprawde warto ( profesjonalnie przez tajki). Udanego pobytu.

Kamil

• Zalety wifi, jedzenie, alkohole, duze pokoje z klima,

polecam osoba ktore o nic nie chce sie martwic i odpoczac, bus do famagusty 3Euro, pogoda idealna , czysta plaza, jak ktos chce zobacyc jak wyglada prawdziwe all inclusive to sie nie zastanawiac tylko jechac, wifi w pokojach na plazy i przy basenach smiga dobrze

Magdalena

• Zalety - idealny dla rodzin z dziećmi - bardzo miła obsługa
    • Wady - pokoje nie mają standardu 5*, ale jest czysto

Hotel z cała stanowczością mogę polecić, natomiast biuro Rainbow - NIE. Na lotnisku w Polsce- brak przedstawiciela, rezydent pojawił się tylko na lotnisku na Cyprze, wskazał nr autobusu, zakwaterował w hotelu, na spotkaniu informacyjnym sprzedawał wycieczki i TYLE GO WIDZIANO. Preferowany kontakt - sms :)

Wojtek lat 25

• Zalety Dobre jedzenie Obsługa kelnerska podczas posiłków Dużo atrakcji na terenie hotelu Wspaniali Animatorzy
    • Wady Nie zostały w pamięci

Gorąco polecam hotel. Jedzenie wyśmienite i różnorodne , wspaniały widok z restauracji głównej. Dobra obsługa kelnerska. Kilka barów , mila obsługa. 4 baseny , zjeżdżalnie dużo atrakcji dla starszych i młodych.