Opinie o hotelu San Antonio Spa
Malta / wyspa Malta

San Antonio Spa: teren hotelu, basen

• Jeden z największych hoteli na Malcie, położony w centrum Qawry, w odległości krótkiego spaceru od plaży i Akwarium Narodowego.
  • Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: mini klub (5-11 lat) czynny 6 dni w tygodniu, brodzik.
  • Dla aktywnych: dobrze wyposażona siłownia.

Dawid i Magdalena
    Pobyt: Lipiec 2020

• Zalety Położenie, czysto ,pomocna i mila obsługa

Hotel blisko centrum ,bardzo czysto,mila i pomocna obsługa, basen na dachu na duży plus ,posiłki obfite duzo owoców ,hotel bardziej dla rodzin z dziećmi, cisza i spokój, jedyn minus to brak hotelowej plaży. Jestesmy bardzo zadowoleni z wakacji

Maciej
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Hotel świetnie usytuowany. Wszędzie blisko, a zaraz obok pętla autobusowa, z której można dojechać praktycznie dowsząd. Hotel mimo wielu gości działa sprawnie.
    • Wady Niemiłym zaskoczeniem było to, że odcięto nam opaski uprawniające do posiłków. Owszem, wymeldowywaliśmy się o 11:00, ale samolot był dopiero o 22:00, więc uważam, że dwie osoby na obiedzie, który je około 1000 osób nie powinny być problemem. W poprzednich hotelach nie spotkałem się z taką praktyką.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Hotel gwarantował wodę pitną z dystrybutora, co nie było typowe dla innych miejsc (rozmowy ze współpodróżującymi). Piękny widok z okna, więc warto za niego dopłacić.

Barbara

• Zalety Położenie,hotel,obsługa,komunikacja,posiłki.Wszystko bez zastrzeżeń

W kwestii hotelu wszystko super. Z biurem podróży Exim Tour.dużo gorze. 7 dni był mój 19 letni syn-pierwszy raz sam.Z lotniska odbierał Go nie polskojęzyczny Pan. Zostawił w hotelu i sobie poszedł-żadnej pomocy.Pani rezydentka w ciągu tygodnia w ogóle się nie pojawiła.Zadzwoniłam JA do biura podróży i dowiedziałam się,że jeżeli syn coś chce, to ma numer telefonu i może sobie zadzwonić do pani Sylwii.Pierwszy raz spotkałam się z takim lekceważeniem.Zero zainteresowania,zero informacji-masakra.NIE POLECAM tego biura.

alicia
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety blisko przystanku autobusowego, przestronne pokoje, smaczne jedzenie, swietna obsluga, animacje wieczorne

Spedzialam z corka - 8 lat -11 dni w hotelu na przełomie stycznia i lutego 2020. Idealna baza wypadowa do zwiedzania Malty. Obsluga na wysokim poziomie, wszyscy bardzo uprzejmi, pomocni. POLECAM w 100%

Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Niesamowicie miła obsługa, dbają o klienta.
    • Wady Nie znaleźliśmy.

Byliśmy całą rodziną (15-45 lat), w połowie grudnia 2019, pogoda była przyzwoita. Sama miejscowość raczej słaba, ale na przykład Valletta i wyspa Gozo bardzo ładna, hotel oferuje wycieczki w te i inne miejsca. Mieliśmy wyżywienie all inclusive, nie było na co narzekać. Jedzenie i picie było bardzo urozmaicone i smaczne. Było mało gości, co wprowadzało swobodną atmosferę. Wycieczkę organizowało Exim Tours. Załatwialiśmy tę wycieczkę w biurze w Tucholi, mogę śmiało polecić.

Jerzy

• Zalety Basen na dachu 16+
    • Wady W ciągu dnia na basenach ciasno

Woda w pokojach tylko w dniu przyjazdu, później można napełnić butelki z dystrybutora przy recepcji. Brak programów telewizyjnych w języku polskim. Brak zainteresowania biura podróży po przylocie na lotnisku, dezinformacja. Do lotu trzeba za miejsce obok siebie jak i za bagaż ponieść dodatkowe opłaty.

Ewelina

• Zalety bliskość plaży i sklepów w okolicy
    • Wady słabe śniadania

Hotel ładnie urządzony z miłą i kompetentna obsługą. Łatwo dostać się stąd w różne części wyspy, więc na pewno polecamy tym , którzy chcą trochę pozwiedzać. Polecam pobliską restaurację Tagine.

Flora

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Hotel, obsługa i wszelkie atrakcje były fantastyczne!

ZBIGNIEW
    Pobyt: Marzec 2018

• Zalety cichy i czysty, smaczne i duży wybór posiłków, miła obsługa

tygodniowy pobyt marzec 2018. hotel zasługujący na wysokie oceny. w pobliżu dworzec autobusowy i za 1.5 EUR można wybierać kierunki zwiedzania wyspy. ładna promenada wzdłuż wybrzeża. Gorąco polecam

Zenon
    Pobyt: Kwiecień 2018

• Zalety super położenie
    • Wady ogólnie brak

Super lokalizacja w centrum turystycznej części wyspy, czysto, przyjemnie