Opinie o hotelu San Fermin
Hiszpania / Costa del Sol

San Fermin

• Bezpłatny internet wi-fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • Różnorodne menu

jola

Ten hotel był polecany dla rodzin z dziećmi, dlatego zdziwiły mnie bardzo małe i ciasne pokoje z oszklonymi i niestabilnymi drzwiami w szafie, co było na tyle niebezpieczne, że dziecko przesuwając wyciągnęło je z prowadnic. W dodatku na przeciwnej ścianie było na wysokości łóżka zawieszone lustro. Ruchome były także obudowy łóżek przylegające do ściany. Były one umieszczone w pobliżu lustra, co wydaje mi się zagrażało upadkiem lustra na podłogę, lub np. na nogi przebywającej tam osoby (np. dziecka). Myślę, że nie jest to wyposażenie pokoju z myślą o przebywaniu tam dziecka. Atrakcje wieczorne organizowane przez animatorów hotelowych , były świetne, ale dla ludzi przyjeżdżających w to miejsce dla nocnych rozrywek. Dla dziecka impreza z głośną muzyką od 22.00 do 1.00 raczej nie jest wskazana.

Libo

Hotel San Fermin jest czysty, bardzo ładnie położony, wyposażony w duży basen wokół którego jest sporo terenu zielonego należącego do hotelu. Hotel położony jest w uroczej miejscowości Benalmadena, która nie jest tak zatłoczona jak pobliskie Torremolinos. W hotelu przebywało mnóstwo turystów i innych krajów niż Polska (Dania, Francja, Anglia, Hiszpania i inne). Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Minus pobytu był taki, że wylot był tuż nad ranem (ok. 4:30) zaś w hotelu nie było możliwości przedłużenia pobytu nawet za dopłatą. Z drugiej jednak strony obłożenie hotelu może świadczyć o jego popularności. Ogólnie: hotel warty polecenia.

DONIA
    Pobyt: Lipiec 2007

Piotr Konopinski
    Pobyt: Lipiec 2007

Hotel w pelni zasluguje na posiadane 3 gwiazdki. Obsluga hotelu, resturacji jak i basenu profesjonalna, grzeczna, mila i pomimo ze to w Hiszpanii nie obowiazuje tutaj slawne "maniana" czyli czekaj na wszystko chocby do jutra. Na terenie hotelu servis jest na prawde o,key. Jedyny mankament to wysoka gora na ktorej stoi hotel wiec do morza trzeba zejsc co nie stanowi problemu, ale po plazy trzeba sie wspinac - biorac pod uwage ze to pobyt urlopowy to mozna te niedogodnosc przezyc a ruch potraktowac jako cwiczenie dla zdrowia. Okolica piekna, rozrywek do oporu, barow, pabow, restauracji i dyskotek do woli. Przepiekny w okolicy port yachtowy z mnostwem dyskotek i miejsc do odpoczynku.Jesli ktos chce spedzic wakacje nie tylko odpoczywajac ale rowniez miec duzo wrazen, ruchu i troche gwaru (codziennie jest animacja do 24 przy basenie) i dotego za przyzwoite pieniadze, to szczerze polecam ten hotel.

adusia*
    Pobyt: Czerwiec 2007

Położenie hotelu bardzo dobre tylko trzeba podejść pod sporą górkę jak wraca się z plaży czy z miasta! W pobliżu plaży trzeba przejść przez ruchliwą ulice ale nierobi to problemu bo są światła! W łazience bardzo mała wanna, na podłodze zamiast dywanów są jakieś płyty ale poza tym wszystko w porządku pokoje czyste, codziennie sprzątane! Jedzenie bardzo dobre, duży wybór: od owoców morza przez podawane w różnej formie mięso,ryby, sery, ciasta, lody, owoce aż do fontanny czekolady z przeróżnymi piankami! Niemożna narzekać! Ogromny basen obok brodzik dla dzieci,czysty ogród,obsługa bardzo miła! W godzinach 22-12 od strony basenu zawsze odbywają się przeróżne imprezy ale nie przeszkadza to w spaniu! Hotel bardzo mi się podoba i gorąco polecam! Myślę że jeszcze tam wrócę! Pozdrawiam :)

Helena

Pobyt: Czerwiec 2007

Polecam osobom ktore niekoniecznie potrzebuja wypoczynku w luksusowym hotelu a chca sie dobrze bawic,wokol mnostwo miejsc gdzie mozna pojsc na dobra kawe,cos do zjedzenia...:)obsluga bardzo uprzejma i pomocna. pokoje sprzatane bardzo gruntownie. Posilki smaczne i dla kazdego cos sie znajdzie! jedyne ci przeszkadza to halas z pobliskich hoteli, spac mozna isc ale dopiero po polnocy...nie ma sie co bac..polecam...

Asieńka
    Pobyt: Czerwiec 2007

Hotel gorzej wygląda z zewnątrz niż wewnątrz. Pokoje mają różny standart- nasz pokój miał zdecydowanie lepszy, nie było w nim "kamiennych płyt", o których pisał we wczesniejszych opiniach jeden z internautów a które wwidzieliśny w "starszych" pokojach tylko panele i łazienkę naprawdę czystą i zadbaną. Pokoje raczej małe ale da się wytrzymać, przecież nie jedzie się do Benalmadeny by siedzieć w pokoju?! Posiłki były smaczne, obfite i całkiem urozmaicone (może śniadania trochę mniej ze względu na upodobania kulinarne Anglików- jajka sadzone, boczek i fasolka), każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i pomocna, cierpliwa. Bardzo polecam rodzinom z dziećmi, byliśmy z pięciolatką i roczniakiem i było super. Hiszpanie uwielbiają dzieci. Doskonała lokalizacja jeśli chodzi o atrakcje turystyczne. Rewelacyjny widok na góry podczas kąpiei w morzu.

kaszmir3