Opinie o hotelu Sea Gull Beach Resort

Sea Gull Beach Resort: teren hotelu, zjeżdżalnia, wakacjepl,  video

• Piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.
  • Park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami oraz wodospadem.
  • Kilka restauracji oraz barów, w tym jeden na wieży ze wspaniałym widokiem na Hurghadę.
  • Z myślą o najmłodszych gościach hotelu: plac zabaw, brodzik, miniklub.

Zbigniew Kalemba
    Pobyt: Sierpień 2020

• Zalety Wspaniała plaża
    • Wady jedzenie monotonne nie ma nic w alu jest bieda nie ma ryb jest jedna ryba chyba panga jest tak wstrętna że chce się zygac

Jest bardzo źle jak nie dasz dolara to jesteś traktowany jak smiec , jest dużo Egipcjan wchodzą do kolejki przepychają się jak by oni byli najważniejszy a ty człowieku stój nie ma nawet cherbaty owocowej do śniadania i kolacji nie polecamy tego chotelu

Ivon
    Pobyt: Marzec 2020

• Zalety Super lokalizacja

Wrociliśmy 13-tego marca 2020. Hotel super polozony, w centrum Hurgady. Wychodzisz z hotelu i jesteś w centrum miasta. Z drugiej strony korzystasz z dwóch plaż z rafą. Jedzenie ok, zawsze każdy znajdzie dla siebie cos dobrego, stoly zastawione, niczego nie brakuje, Obsluga super, mili, nie wyciagaja reki po kase, nie sa natrętni. Zaplacilismy po 1099zl od osoby i było super, za takie pieniądze warto leciec i warto spedzic czas w tym hotelu. Sklada się z dwóch części, Resortu i Clubu, w Resorcie jest glosno wieczorami, w Clubie spokoj no i basem z podgrzewana woda, co jest wielkim atutemj, kazda strefa ma swoja resauracje glowna ale można korzystać z każdej. W restauracji na plazy w ciągu dnia jest dobre jedzenie. Warto za 7 $ od osoby wybrać się na kolacje w wieży w części Resortu, przyjemne jedzenie z impreza oraz roznymi pokazami w tym taniec brzucha :). Na pewno jeszcze tam wroce, polecam , wiadomo, pokoje nie sa w stanie super swiezym ale to Egipt....Ja polecam, bo jest blisko lotniska, w centrum miasta a generalnie bardzo milo i spokojnie w srodku obiektu , wiec czego więcej chcieć.

Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Położenie w samym centrum Hurghady Jedzenie, drinki
    • Wady Pokoje słabe, ale kto siedzi w pokoju na urlopie...

Hotel usytuowany w samym centrum Hurghady, wychodząc z hotelu pełno sklepików,straganów, niedaleko port Marina, centrum handlowe, zawsze można się gdzieś przejść. Jedzenie bardzo dobre , kilka restauracji , na plaży cztery orientalne restauracje , każda inna ( orientalna, chińska,włoska, indyjska) polecam zwłaszcza na obiady przy samej plaży ( hotel ma dwie swoje plaże, jedna strzeżona przez ratownika) każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Jedzenie różnorodne kurczak, baranina, makarony, pizza, indyk, ryby, kalmary , warzywa, surówki , dań jest naprawdę dużo, jeżeli ktoś zje wszystkie pierwszego dnia około 15 różnych potraw lub więcej ;) to faktycznie później większość się powtarza , choć codziennie w restauracji głównej jest też jakieś danie tematyczne. Kolacja w środku i na zewnątrz potrawy z grilla, kucharze się uganiają i kelnerzy. Drinki fakt na plaży w kubkach plastikowych i słabsze, ale to dla bezpieczeństwa ludzi , nikt chyba nie chce wejść w potłuczone szkło nogą na plaży to dlatego, natomiast w lobby drinki w szkle i dużo mocniejsze, różnorodne , Nam nawet barman robił "mojito " limonką i miętą dla dziecka bezalkoholowy - wystarczy poprosić z uśmiechem , pogadać - to czyni cuda ;) W restauracji głównej sok wyciskany z pomarańczy z cytrynką i parasolką za 1 $ można dokupić . Dużo ciast, lody w wyznaczonych godzinach , trochę mało owoców, ale są, codziennie i to inne niż w Polsce też. Restauracja przy plaży Sea Gull Club kolacja od 19-20 restauracja z potrawami owoców morza ( pyszne jeżeli ktoś lubi ryby, krewetki i takie tam) serwowana przez kelnerów pierwsza wizyta bezpłatna trzeba tylko rezerwować sobie na dany dzień. W hotelu pracuje młoda dziewczyna- polka która zawsze pomoże i która chodzi i pyta czy wszystko jest O.K czy niczego nie brakuje . Świetni animatorzy zwłaszcza Jerry ;). Hotel ma swoją dyskotekę wieczorem tylko dla ludzi z hotelu, mała ale można się pobawić mało ludzi. Zabierają busem codziennie na inną dyskotekę na mieście z darmowym drinkiem ale to już jest płatne dodatkowo. Hotel ładny, duży codziennie oprócz piątku jakieś występ w amfiteatrze , dwie plaży, łagodne zejście do morza, na jednej jakieś szczątki raf, rybki kolorowe można posnurkować - na lepsze widoki polecam wybrać się na wyspę Giftun piękna plaża i rafy - wycieczka z hotelu łodzią lub nieco taniej od lokalnych biur wycieczkowych w Hurghadzie wtedy zabierają autem do portu i z portu łodzią na wyspę lub inne wycieczki. Kilka basenów w zimę trzy chyba podgrzewane, zjeżdżalnie dla dzieci i nie tylko, mini klub dla dzieci , hotel ma nawet takie mini zoo ze zwierzętami w klatkach jak i wieczorem uruchamiane mini wesołe miasteczko kilka karuzel dla maluchów - chyba dodatkowo coś płatne ale nie wiem nie byliśmy tam. Teraz trochę wad ;) pokoje trochę słabe - faktycznie tu pęknięta kafelka, tu jakaś rdza , odpadająca fuga , szyby nie domyte - no tak ale to jest Egipt tam jest inaczej to nie Europa standard dużo niższy i kto siedzi w pokoju jak takie temperatury na dworze i takie piękne morze ? ;) choć za dopłatą mają też pokoje dużo lepsze (apartamenty) . Po plaży hotelowej chodzą i namawiają na wycieczki lokalni trzeba znacząco im powiedzieć że się nie chce bo potrafią truć kilka razy dziennie. W każdym bądź razie polecam hotel, miło spędzone ferie zimowe !!! Styczeń 2020

Ewa Maria
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Położenie w samym sercu Hurghady. Bliskość mariny! Jest gdzie pospacerować! Ładne plaże. Dobra i sprawna obsługa!
    • Wady Skromne jedzenie w porównaniu z Turcją gdzie ostatnio często wyjeżdżałam. Pokoje już nieco zużyte.

To był mój 3 pobyt w tym hotelu. Byliśmy na pobycie Sylwestrowym. Pogoda była wspaniała. Opalanie i kąpiele w środku zimy. Jedzenie w porównaniu z poprzednimi latami było skromniejsze ale gala sylwestrowa przeszła moje oczekiwanie! Pięknie udekorowany namiot jedzenie z przepychem! Strefy z drobiem, rybami, owocami morza, makaronami, owocami, warzywami, pieczywem syciły wzrok! Scena z występami folklorystycznymi, tańcami brzucha, nauką tańca a po godz. 24 życzenia a później dyskoteka dla chętnych! Muzyka dla każdej z narodowości! Dla Polaków śpiewał nawet Zenek Martyniuk dla tych oczu zielonych czy jesteś szalona! Dla każdego coś rodzimego! Wracając do hotelu zastaliśmy jeszcze otwarty bar w lobby i muzykę na żywo! Każdy był zadowolony! Przynajmniej taką mam nadzieję? Polecam taki wyjazd na sylwestra! Ja jeszcze się wybiorę! Nie wiem tylko jak wyglądało powitanie Nowego Roku na ulicy! Czy były fajerwerki? Happy New Year!

Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety POSIŁKI
    • Wady Obsluga na recepcji w dz Stary, ale zadbany.

Może, gdyby nie te straszne pokoje, które dostaje się w nocy po przylocie , to pierwsze wrażenie byłoby i dobre. Obsługa recepcji nieugięta. Dla czego można dopiero rano wymienić pokój????. To nie jest nasza wina, że mamy nocny przylot. Proponuje menedżerowi hotelu przespać się jedną noc w pokojach od ulicy lub nad kuchnia, lub w tych bardzo zakurzonych. I nie jest to wina sprzątaczy, tylko dziurawych drzwi.Pomijając te niedogodności hotel jest super. Pokoje wewnętrzne super- czyste , ciche. Obsługa OK. Zieleń w hotelu - niesamowite figury. Posiłki smaczne bardzo. Baseny czyste, plaza sprzątana , czysta. Hotel wart polecenia.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Zróżnicowane i pyszne jedzenie , mila obsługa, położenie w centrum , czysto w hotelu
    • Wady Brak czajnika w pokoju (dla osoby z dzieckiem jest to dość ważne )

Polecam hotel !! jedzenie pyszne oraz zróżnicowane niczego nie brakuje . Możliwość korzystania z restauracjii nad morzem, w poże obiadowej jest tam restauracja chińska, włoska. Hotel jest położony w samym centrum. Pokoje dosyć małe jak na Egipt nie zachwycają jednak są ladnie sprzatane czyste , łazienka ok .Dużym minusem przy podróżowaniu z dzieckiem jest brak czajnika. Czysto w całym hotelu , jak i na plaży. Nie ma problemu z ewentualną zmianą pokoju w razie konieczności.

Pobyt: Listopad 2019

• Zalety Bliskość centru miasta, baseny , plaże, wyżywienie.
    • Wady PLUSKWY !!!!!!!

Hotel jak hotel generalnie w listopadzie to dla nas fantastyczny wypoczynek. Jeżeli chodzi o czystość i stan techniczny pokoi niestety pozostawia wiele do życzenia. Sama plaża i baseny ok. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w pokojach w nowej czy starej części hotelu są pluskwy. Początkowo myślałem,że to komar nas pogryzł pierwszej nocy. Po zmianie pokoju do starej części ponownie zostaliśmy w noc pogryzieni. Żadnego komara nie zauważyłem. Dopiero, gdy znalazłem w pościeli pluskwę zrozumiałem co nas pogryzło. Obawiam się, że mogliśmy jakąś pluskwę przywieźć do domu , to dopiero będzie problem. Krzysztof Cz.

Ryszard

• Zalety Bardzo dobre jedzenie i super miła obsługa????
    • Wady Bardzo słabe wi-fi

Ogólnie wszystko ok jedzenia full i bardzo dobre obsługa bardzo miła, czysto tylko ten nieszczęsny Internet porażka

Grzegorz

• Zalety Wielkość, wystrój, ilość atrakcji, umiejscowienie, własna plaża
    • Wady zły stan techniczny pokojów

Duży hotel w centrum Hurghady. Ma kilka basenów, dwie plaże, kilka zjeżdżalni, korty do squasha i tenisa. Jedzenie dobre ale monotonne.

EWA

• Zalety Położenie,posiłki,plaża
    • Wady polski rezydent nieobecny

Hotel super.Pokoje codziennie sprzątane,ładna plaża z rafą.Posiłki urozmaicone ,to mój 8 pobyt w Egipcie i najlepsze jedzenie było w tym hotelu.Można pić drinki z lodem bez żadnych rewolucji żołądkowych.Stołówka potrafi w bardzo szybkim tempie obsłużyć 2000 ludzi z uśmiechem na twarzy.