Opinie o hotelu Sea Gull Beach Resort

Sea Gull Beach Resort: basen, wakacjepl

• Piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.
  • Park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami oraz wodospadem.
  • Kilka restauracji oraz barów, w tym jeden na wieży ze wspaniałym widokiem na Hurghadę.
  • Z myślą o najmłodszych gościach hotelu: plac zabaw, brodzik, miniklub.
  • Wylot z Berlina All Inclusive

Ryszard

• Zalety Bardzo dobre jedzenie i super miła obsługa????
    • Wady Bardzo słabe wi-fi

Ogólnie wszystko ok jedzenia full i bardzo dobre obsługa bardzo miła, czysto tylko ten nieszczęsny Internet porażka

Grzegorz

• Zalety Wielkość, wystrój, ilość atrakcji, umiejscowienie, własna plaża
    • Wady zły stan techniczny pokojów

Duży hotel w centrum Hurghady. Ma kilka basenów, dwie plaże, kilka zjeżdżalni, korty do squasha i tenisa. Jedzenie dobre ale monotonne.

EWA

• Zalety Położenie,posiłki,plaża
    • Wady polski rezydent nieobecny

Hotel super.Pokoje codziennie sprzątane,ładna plaża z rafą.Posiłki urozmaicone ,to mój 8 pobyt w Egipcie i najlepsze jedzenie było w tym hotelu.Można pić drinki z lodem bez żadnych rewolucji żołądkowych.Stołówka potrafi w bardzo szybkim tempie obsłużyć 2000 ludzi z uśmiechem na twarzy.

• Zalety Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi
    • Wady Bardzo dużo

Brak polskiego koordynatora ! każdy jest skazany na siebie, Pani miała dyżury a nie widzieliśmy jej ani razu Gdyby nie zmiana pokoju warunki były okropne -pleśń, grzyb, smród Posiłki nie były w jendym miejscu, trzeba było szukać tych miejsc, na szczęście po 3 dniach znaleźliśmy coś fajnego. Cała obsługa "wymagajaca" napiwków na każdym kroku ( w recepcji/ barach/ restaurackach/ basenie) nie do opanowania Doba hotelowa dla osób które leciały w nocy (1;30) skończyła się o 12 w poludnie, potem czekanie każdy sobie. Bez posiłków bez niczego. Opaski zabrane i do widzenia.

• Zalety Bardzo miła obsługa, genialne położenie w samym centrum i przy plaży, dobre wyposażenie pokoi, doskonałe SPA i wiele opcji rozrywek.
    • Wady Długie kolejki przy posiłkach, częsty brak naczyń np filiżanek czy miseczek na owoce, słaby dostęp do wifi.

Hotel genialnie położony przy głównej ulicy Hurgady, pełnej sklepów i knajpek a jednocześnie przy plaży. W hotelu dobre centrum nurkowe oraz możliwość wsiadania na łódki bez dojeżdżania do mariny. SPA czyściutkie i z profesjonalną obsługą. Personel hotelu bardzo miły i uczynny. Zawsze dostępne świeże ręczniki, woda w pokoju i leżaki na plaży mimo szczytu sezonu. Jedzenie smaczne i różnorodne. Problem jedynie z kolejkami gości w godzinach szczytowych i brak czystych naczyń w restauracjach oraz barach. Mój pokój był bardzo przestronny, cichy i dobrze wyposażony. Szczerze polecam hotel.

• Zalety Rewelacja

Hotel rewelacyjny. Pięknie położony.Duże przestronne pokoje, codziennie sprzątane.Liczne atrakcje i animacje: Zumba,siatkówka,Aqua aerobic każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępna siłownia dla aktywnych 30 min na dzień za darmo.Piękne 2 plaże:1) zatoka leżaki dostępne ,2) duża plaża leżaki pozajmowane od 7.00 ????????Pogoda wspaniała. Wakacje rewelacyjne??????????????????????

Dominika Gryciuk

• Zalety Prywatna plaża, piękny ogród, piękne widoki, dobre jedzenie, miła obsługa
    • Wady Na plaży dużo osób zaczepia, bo chcą coś sprzedać, brak internetu w pokoju - dostępny tylko w jednej części plaży

Pojechałyśmy do Egiptu z Itaką. Hotel sprawdził się bez zarzutu, piękne baseny i plaże. Jedyny zawód to wycieczki wykupione z Itaki, na których dużo czasu traciło się na miejsca gdzie namawiano do zakupu różnych rzeczy (np. perfum, pamiątek lub zdjęć z wycieczki). Po pewnym czasie było to już męczące.

• Zalety Blisko do basenów i morza. Ładne pokoje. Sprawna obsługa
    • Wady Brak wifi.

Ilość basenów naliczyłem ok,10 z różnymi głębokościami. Trzy plaże ( ok.800 leżaków. Czysta woda , zimne napoje dobre jedzenie,Sprawna klimatyzacja w pokojach .

Sylwia

• Zalety rozległy kompleks, położony bezpośrednio przy plaży, aquapark, wodny plac zabaw dla dzieci, dużo basenów,
    • Wady położony w centrum tuż przy ruchliwej i hałaśliwej drodze co może być problemem gdy ktoś dostanie pokój z widokiem na ulicę (hałas nie pozwala spać), kilometrowe kolejki do napojów na jadalni.

Wakacje w tym hotelu uznaję za udane, hotel jest OK bez luksusów ale adekwatnie do ilości gwiazdek i ceny. Fajny wodny plac zabaw dla dzieci i aquapark, trochę za mało animacji dla najmłodszych.

Natalia

• Zalety Dobre jedzenie, monotonne.
    • Wady Brak wody w pokoju. Jeżeli nie zostawiło się 1 $ to wody nie było w pokoju. W ofercie jest napisane, że Wi Fi jest gratis a co się okazuje. Internet darmowy jest tylko na drugiej plaży przy barze. Jeżeli się o tym nie wie to jest możliwość wykupienia internetu w recepcji albo trzeba iść do sklepu i kupić kartę, żeby mieć chociażby kontakt z rodziną .

Hotel zasługuje na góra a 2 gwiazdki a nie na 4 gwiazdki jak to jest napisane w ofercie. Po pierwsze dostaliśmy pokój dwuosobowy a powinniśmy dostać 3 osobowy. Opis pierwszego pokoju w dniu przylotu do hotelu o godzinie 23:00: dwa łóżka, dwa komplety pościeli, dwa ręczniki, stare meble a za oknem hałas - szum, prawdopodobnie przez chodzące wentylatory albo jakieś urządzenia, nie można było zasnąć. Po drugie widok na śmieci, syf. Po interwencji w recepcji, że nie prawidłowy pokój otrzymaliśmy to panowie w recepcji twierdzili, że nie mają wolnych innych pokoi. Chcieliśmy zamienić pokój , gdyż nie było w nim dostawki dla dziecka i nie podobał nam się standard. Jeden z panów zadzwonił nawet do pani rezydentki, która ze mną rozmawiała i wszystko jej mówię co jest nie tak z pokojem a ona mówi, że jutro państwo dostaniecie inny pokój a na dzisiaj dostaniecie dostawkę. Nie mieliśmy innego wyjścia. Zanim przyprowadzili przystawkę do pokoju to minęło 30 minut jak nie 1 godzina. Jak zobaczyłam tą przystawkę to od razu nie kazałam jej wprowadzać do pokoju, ponieważ sam wygląd mnie przeraził, dostawka gorsza jak szpitalne łóżko i na takim czymś ma spać dziecko. Też tak było, że ludzie dawali kasę panom w recepcji, żeby zamienili na lepszy pokój. Przetrwaliśmy jakoś tę noc ale w ogóle nie można było spać przez agregaty. Na drugi dzień idziemy o godzinie 12.00 do recepcji i od razu dają nam nową kartę do pokoju i mówi jak będzie się podobać pokój to musicie iść po bagaże do pokoju i przenieść do tego nowego. Ten drugi pokój był już zdecydowanie lepszy tylko brak balkonu, natomiast grzyb w łazience. Brak wody w pokoju. Jeżeli nie zostawiło się 1 $ to wody nie było w pokoju. W ofercie jest napisane, że Wi Fi jest gratis a co się okazuje. Internet darmowy jest tylko na drugiej plaży przy barze. Jeżeli się o tym nie wie to jest możliwość wykupienia internetu w recepcji albo trzeba iść do sklepu i kupić kartę, żeby mieć internet i mieć chociażby kontakt z rodziną. Na plaży prehistoryczne za czasów faraona, niektóre leżaki były rozwalone. Rano o godzinie 7:00 trzeba było iść stanąć w kolejkę i iść zająć sobie leżaki bo o godzinie 8:00 to nie było szans na jakieś wolne leżaki. Jedzenie dobre, monotonne ale dużym plusem były codzienne kolacje innej narodowości - było sporo potraw do wyboru, które bardzo smakowały. Obsługa miła, kelnerzy uśmiechnięci.