Opinie o hotelu Sea Gull Beach Resort

Sea Gull Beach Resort: basen, wakacjepl

• Piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.
  • Park wodny z kilkunastoma zjeżdżalniami oraz wodospadem.
  • Kilka restauracji oraz barów, w tym jeden na wieży ze wspaniałym widokiem na Hurghadę.
  • Z myślą o najmłodszych gościach hotelu: plac zabaw, brodzik, miniklub.
  • Wylot z Katowic All inclusive
  • Wylot z Berlina All Inclusive

Ada.
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety W samym centrum Hurghady
    • Wady Pokoje

Standard pokoi adekwatny do ceny. O łazience to już nawet nie wspomnę.

jadzia

• Wady centrum hałasliwego miasta, pokoje, jedzenie

za te pieniądze są o duzo lepszym standrcie hotele

Wiola
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Blisko centrum, miła obsługa
    • Wady Brzydkie pokoje i łazienki

Jestem zadowolona z pobytu i być może kiedyś wrócę :-)

Pobyt: Luty 2019

• Zalety W samym centrum Duża ilość barów i restauracji duża plaża

Zależy kto czego oczekuje. Ja chciałem hotel w samym centrum i taki wybrałem. Nie był to pierwszy raz w Egipcie więc wiedziałem doskonale czego się spodziewać po samym hotelu jak i okolicy. Okoliczne budowy w najmniejszym stopniu nie przeszkadzały. Głośność??? praktycznie nie zauważalna- szczelne okna, klima działa. Pokój codziennie ogarnięty, świeże ręczniki, dostawa kilku butelek wody do pokoju. Jedzenie - no cóż.... jeżeli ktoś był w Egipcie gdziekolwiek to wie, że jest monotonne ale moim zdaniem każdy codziennie znajdzie coś dla siebie chociaż polecam sie oderwać od hotelowej stołówki i wybrać się na lokalne jedzenie :) Obsługa się uwija bez zastrzeżeń. W barze przy basenie podają piwo butelkowe. Jak na relacje cena do jakości nie mam się do czego przyczepić. Sugestia- wybierajcie pokój jednak w starej części z widokiem na basen. Wtedy będziecie widzieli i basen ale i morze ale nie będziecie narażeni na widok budowy czy ulicy. Generalnie polecam

• Zalety Polożenie
    • Wady Internet dostępny jedynie na plaży

Hotel położony w centrum miasta, wada to internet- darmowy jedynie na plaży

Ryszard

• Zalety Brak brak
    • Wady Same wady Syf totalny grzyb straszne jedzenie

Właśnie jestem w tym hotelu masakra najgorszy hotel w Egipcie radzę nie wejdźcie w to bagno....to nie mój pierwszy urlop w egipcie ....wybierzcie inny hotel ceny są bardzo podobne warunki ekstremalnie różne u nas na dworcach w toaletach jest czyściej niż w tym hotelu. PRZESTROGA !!!!!

• Zalety Hotel polozony w centrum Hurghady
    • Wady Darmowy internet dostepny jedynie na plazy, bylam w stuczniu i od godz 16 na plazy robilo sie dosc zimno

Hotel polozony w centrum, przy sklepach i restauracjach. Wewnacz resortu rowniez znajduja sie sklepy, centrum nurkowania oraz sportow wodnych. Lezac na plazy lub nad basenem dosc czesto jestes namawiany na roznego rodzaju uslugi lub wycieczki- dla mnie bylo to wyjatkowo meczace. Jedzenie bez zarzutu, kawa okropna a alkohole jak to lokalne szalu nie robily, obsluga bardzo mila . Przyjechalismy do hotelu o trzeciej w nocy, oczekiwalibysmy drovnego poczesunku czego nie uraczylismy. Pokoj na pierwsza noc byl fatalny no ale udalo nam sie dogadac z panem z recepcji i koniec koncow pokoj byl ok.

Byłam w tym hotelu w grudniu.. Niestety nie polecam. Posiłki bardzo marne i niesmaczne. Hotel wymaga zdecydowanie remontu lata świetności ma już za sobą. Animatorzy mało widoczni w ciągu dnia jedynie wieczorem w miarę fajne show. Pokoje sprzątane codziennie, personel ok ale proszę uważać na ręczniki, ponieważ zostawione przy basenie znikają a potem trzeba płacić za karty ręcznikowe.. Już tam nie wrócimy.

Sandra

• Zalety Polozony w centrum miasta, blisko sklepow, kawiarni bankow, etc
    • Wady Bezplatny internet dostepny jedynie na plazy, ktora byla dosc daleko od naszego pokoju. Okropna kawa.

Hotel w bardzo dobrym polozeniu. Pokoj zmienialismy dwa razy, koniec koncow byl ok. Jedzenie dobre, alkohol- proponuje kupic swoj. Kawa fatalna.

Antoni

• Zalety położenie w centrum
    • Wady słabe jedzenie a nie jestem wybredny

raczej pobyt nieciekawy - mając wykupione 14 dni pobytu po 7 dniach obsługa wypraszała mnie z pokoju - trochę trwało zanim wyjaśniła się pomyłka recepcji - każdy ma prawo się pomylić tylko,że nikt nie powiedział "przepraszam"