Opinie o hotelu Serenity Makadi Beach

Serenity Makadi Beach: basen

• Atrakcje i udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, miniklub, opiekunka (płatna), plac zabaw.
  • Ok. 500 m do prywatnej, piaszczystej plaży z platformą (ok. 320 m długości).
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna: siłownia, siatkówka plażowa, miniboisko do piłki nożnej, 3 korty tenisowe, aerobik, minigolf

Asia
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Wszystko super

Idealne miejsce ,bajeczne.Polecam ,bo że smutkiem wracałam do domku

Katja275

• Zalety Super rafa.... wykupiliśmy wycieczkę żeby nurkować z łodzi ale rafa przy hotelu była dużo lepsza niż ta na którą nas zabrano. Hotel składa się z 2 tej samej sieci, bez problemu mogliśmy chodzić obok do aquaparku (chociaż powiedziano nam w naszej recepcji, że możemy tylko 2x) jak również jedliśmy kolacje w restauracji 2 hotelu. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo się starała i szybko odpowiadała na nasze prośby. Zazwyczaj nigdy nie jeżdżę dwa razy do tego.samego hotelu ale tutaj z chęcią bym wróciła. Nikt nie mial problemów żołądkowych, a alkohol nie smakowal jak nafta :)
    • Wady Trochę na uboczu ale Ci co cenią spokój nie zawiodą się. Połowa hotelu była remontowana ale nikomu to nie utrudniało życia. Są restauracje tematyczne ale wizyta w nich jest dodatkowo płatna 5$ za osobę. Mało gości tam zagladało.

Byliśmy z dziećmi lat 16 i 13 i naprawdę nie słyszałam słów pretensji ze przyjechały do tego.hotelu.

Jacek a

• Zalety Pokój i widok
    • Wady Jedzenie

Pobyt wrzesień 2018. Hotel wielki, luźno na plaży i basenach, sporo miejsca wszędzie, na stołówce w szczycie chwilami brak miejsc, na razie na szczęście dwa wielki bloki w remoncie bo inaczej nie wyobrażam sobie co się stanie. Polscy goście lokowani nieźle, w połowie drogi do morza i do budynku głównego. Pokój na 2 piętrze całkiem OK, sprzątający bardzo przyjazny i wykonywał co trzeba. Obsługa jak na taką harówkę miła, brać $$$ oficjalnie im nie wolno, więc jak im się da w tajemnicy to są happy. Jedzenie nie smaczne, mdłe, bez świeżości, bez ,,duszy". Pieczywo suche, ciastka suche, wołowina duszona bez wyrazu, owoce i warzywa nie świeże, frytki jak kapcie. Coś tam próbują dać dobrego jak kaczka czy baranina, ale to wszystko bez kropki nad ,,i" , czyli jw. Coś się zjadliwego czasem znajdzie jak już się wie czego unikać. Rafa spalona, ryb niewiele, wiatr wieje i silne fale 11 na 14 dni. Dobrze przynajmniej że Ruskich już nie ma, większość Niemców którzy tylko między sobą gadają i wytrzeszczają oczy że ktoś w innym języku rozmawia. Polacy się zachowują elegancko, niewielka garstka Czechów jak zwykle pocieszna i wzbudza sympatię. Duża wada lokalizacji kiedy się zachce pojechać na wycieczkę, trzeba dopłacać za transfer. Do Serenity Makadi można jechać ale tylko w przypadku dobrej ceny. Z dotychczasowych wyjazdów do Egiptu najlepiej wypada Royal Albatros Moderna w Sharm.

Pobyt: Styczeń 2018

• Zalety Plaża z piękna rafą. Cisza i spokój (zimą). Atrakcje dla dorosłych i dzieci. Super zjeżdżalnie.
    • Wady Nie znależliśmy, ale nie jesteśmy czepialscy. Jeśli ktoś oczekuje rozrywek poza hotelem, to tu tego nie ma, bo hotel na uboczu..

Nigdy jeszcze nikt tak o nas nie dbał. Z każdym pracownikiem można się było porozumieć, wielu znało j. polski chociaż w zarysie. Wyjatkowo sympatyczna obsługa i cudowni "kulturalno-oświatowi". Jedzenie bardzo urozmaicone, alkohole i drinki wedlug życzenia i smaczne. Z przyjemnością polecamy.

mika85

• Zalety Ogromny ogród, barzo dobre jedzenie, aquapark w hotelu obok
    • Wady Hotel na uboczu

Bardzo dobry hotel za tą cenę, jedzenie przepyszne

Pobyt: Maj 2016

• Zalety podgrzewany basen zimą; centrum nurkowe; bar na plaży; wi-fi bezpłatnie w publicznych miejscach; w pokojach czajnik, kawa i herbata
    • Wady baseny z morską wodą

Dobrze zagospodarowany teren hotel. Sporo zieleni. Bardzo ładne, przestronne lobby. Pokoje są ładne i nowocześnie urządzone. Deluxe mają widok na morze a standardowe na piękny ogród. Obok jest Serenity Fun City obecnie zamknięty, ale otwierają tam aquapark i lunapark w określonych godzinach dla gości z Serenity Makadi. Hotel bardziej dla rodzin z dziećmi i osób aktywnych.

Pobyt: Czerwiec 2015

• Zalety rafa koralowa, duże, przestronne pokoje
    • Wady tragiczne jedzenie, fatalna obsługa na stołówce, kolejki za jedzeniem i 99,99 % ruskich, którzy są bardzo uciążliwi i nachalni

To nie był pierwszy pobyt w Egipcie i jak wiadomo jak jedzie się do Egiptu to nie nastawia się na "dobre jedzenie", ale to co zastaliśmy w tym 5 * hotelu woła o pomstę do nieba :) - nasz pobyt wspominam jako stanie w olbrzymich kolejach za wszystkim : jedzeniem ( o zgrozo, jak można to nazwać) , piciem.. itp. obsługa w "restauracjach" :) i barach -koszmarna- pracują za karę. faworyzowanie ruskich, brud, syf na stołówce i mogłabym tak dalej wymieniać. Na duży plus zasługuje rafa koralowa, która jest bezpośrednio przy pomoście ( ale i ona niedługo straci na atrakcyjności, ponieważ jest regularnie niszczona przez gości ze wschodu, którzy zamiast z pomostu, spacerują po niej bez żadnych zahamowań i o dziwo nikt z obsługi im nie zwraca na to uwagi). Pokoje i obsługa w pokojach na plus- czyste , ale poza tym ;(

MARZENA
    Pobyt: Czerwiec 2013

• Zalety DUŻA PRZESTRZEŃ, POKOJE, BASENY, PLAŻA, RAFA KORALOWA
    • Wady NIE ZNALAZŁAM

Byłam w tym hotelu 3 lata temu. Wróciłam bardzo zadowolona. Wszystko na najwyższym poziomie. Byłam tam 14 dni. Jedzenia mnóstwo, wieczorne animacje i dyskoteki. Wróciłam bym tam jeszcze raz. Pokoje dziennie sprzątane, Ręczniki na plaże bezpłatne, na plaży bar z jedzeniem i z napojami. Rano w basenach aerobik.

Marek
    Pobyt: Kwiecień 2015

• Zalety pomost przepiękne rafy idealny na wypoczynek dla dwojga ceniących spokój i cisze nie liczcie na nocne życie
    • Wady bardzo słabe animacje wieczorne szkoda czasu lepiej zapalić szisze ;) mini golf tylko w nazwie faktycznie nie działa robiąca łaskę obsługa jednakże chodzą jak zegarki jak szefostwo jest na obiekcie 95% ROSJAN bywają wulgarni czują się jakby byli najważniejsi

ogólnie zadowoleni jesteśmy polecamy podróż z sun&fan

Pobyt: Luty 2015

• Zalety Spokojnie polozony, ladny ogrod, przepiekna rafa!!! szczegolnie polecam ten hotel milosnikom snurkowania/nurkowania, na morzy czasem gorsze widoki niz tu.
    • Wady duzo \"Chinczykow\", kiepska organizacja stolowki ( czekanie na taleze, czy szukanie wolnego stolika).

Hotel z dala od Hughady i dobrze. Otwarte morze, piękny widok, super rafa i tysiące rybek. Polecam szczegolnie zainteresowanym snurkowaniem czy nurkowaniem ( za 20$ masz zejscie z instruktorem z bazy hotelowej, jak na 5* hotel cena niewielka :) Nie ma potrzeby kupowania wycieczki na rafę- widoki będą gorsze niż tu.Kilka restauracji ,( see food za doplata ale kto lubi warto) dobre jedzonko i b. dobra opcja all in clusive.Nie ma potrzeby kupowanie ultra. Chyba ,że ktoś chce nielimitowane wizyty w restauracji ala karte , nielimitowane shishe, i oczywiście bar z zachodnimi drinkami- bez tego przecież można się obejść :) :).Czysto, miła obsługa. W recepcji mozna zmienic za dodatkowa oplata 3....10 $/dzien/osoba pokoj na jaki sie chce. Udany wypoczynek.