Opinie o hotelu Simena Sun Club

Simena Sun Club: obiekt, plaża

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: 2 place zabaw, brodzik, lunapark z karuzelami (płatny), menu dla dzieci w restauracji.
  • Tuż przy hotelu prywatna, żwirkowo-kamienista plaża z platformą i pomostem, wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • 3 baseny odkryte i 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Bogata oferta rekreacyjna: siłownia, sauna, jacuzzi, łaźnia turecka, szachy, 2 korty tenisowe, minigolf, koszykówka, siatkówka.
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive
  • Wylot z Warszawy - Chopin Ultra All Inclusive

Damian

• Zalety Obsługa
    • Wady Animacje Czasem jedzenie Brak obchodzenia Święta Turcji.

Byłem w ostatnim tygodniu października. Dzień mojego powrotu był ostatnim dniem działania hotelu przed przerwą zimową i to miało duży wpływ na wypoczynek. Z animacji były boccia (rzut kulą na plaży), siatkówka (jak się poprosiło animatorów) i to w zasadzie wszystko. Widać niestety było że animatorzy się zmeczyli sezonem i czekali na ostatni dzień. Jedzenie nie do końca dobre jeśli chodzi o restaurację główna- monotonne. Wieczorami nie było za bardzo tzw "show". Tylko pierwszego dnia był pokaz akrobatów. I co drugi dzień muzyka na żywo. Hotel bardzo spokojny, także Ci którzy jadą wyłącznie siedzieć, leżeć, spać, pić i jeść powinni się odnaleźć. Jeśli chodzi o obsługę w restauracjach i Panie sprzataczki - bez zastrzeżeń, zawsze uśmiechnięci, pomocni. Na koniec sezonu brak większości wycieczek fakultatywnych (dostępne pamukale). Pani rezydent z coral niestety kilkukrotnie wprowadziła w błąd m.in. odnośnie możliwości otrzymania lunch pakietu przy wyjeździe oraz wejścia do restauracji ala carte. Ogólnie pisząc jeśli jesteś osobą aktywną to nie polecam- chyba że w sezonie więcej się dzieje. Niemniej wiem że w innych hotelach mimo końca sezonu dzieje się więcej.

Katarína

• Zalety Super posilki, bardzo przyjemna obsluga, przepiekny ogrod kolo budynkow hotela, czysta plaza i przezroczyste morze
    • Wady Wyposazenie pokojow by potrzebowalo modernizacje

Nasz pobyt w hotelu byl bardzo udany. Wszystko bylo super - obsluga, personel pokojowy, personel w barach i restauracjach. Caly czas bylo wszystko sprzatane - pokoje, plaza, okolica basenow i restauracji. Hotel jest sytuowany w przepieknym ogrodzie, w budynkach obroslych kwiatami i zielenou, caly ogrod przepiekne pachnie. Wyzywienie w restauracji glownej i rowniez w grillbarze i patiserii bylo bardzo smakowite. Duzy wybor, zawsze dalo sie cos sobie wybrac, codzienne zmienione dania w restauracji glownej.

Asia

• Zalety Hotel naprawde z wysokiej polki,czysto,jedzenie roznorodne i duzo owocow,obsluga przemila,pyszne drinki,morze cieplutkie i czyste.I mega wazne!!! nie trzeba o 6 rano wstawac i zajmowac lezakow na d basenem,przyszlismy o 9 i tez byly wolne mimo duzego oblozenia ;) Naprawde polecam,hotel w pelni zasluguje na 5*
    • Wady nie wiem jak w innych pokojach ale my mielismy malutki,ciasny balkonik.Tyle z wad

Hotel naprawde mega,w pierwszy dzien zapunktowal(corka wieczorem zostawila gdzies tel,na drugi dzien zapytalam w recepcji czy moze ktos nie oddal,chociaz nie liczylam na to przy tylu ludziach w hotelu a tu po 2 min przychodzi Pani z ochrony z tel w rece)bardzo milo zaskoczona,jedzenie pyszne,roznorodne,mnustwo owocow,obok hotelu na prawo dluga uliczka ze sklepikami,mozna kupic wszystko.Pokoje czyste,sprzatane codziennie,wifi dziala w calym obiekcie,mini barek uzupelniany codziennie free,sejf free,morze cieplutkie i czyste.Polecam restauracje tematyczna Posejdon z owocami morza,naprawde 5*,hotel polozony na duzym obszarze wsrod pieknego,zadbanego ogrodu,z basenu super widok gor w chmurach.Bar przy glownym basenie to mega drinki,rowniez alkohol typu Red label,Martini i Smirnoff free w all,fajne animacje,jest co robic,bilard,kregle,silownia,gry,pong pong....Spedzilismy 11 cudownych dni w tym hotelu od 15-26 sierpnia.Wiekszosc rosjanie ale wyjatkowo grzeczni ;)

Lech

• Zalety Piękne położenie, znakomita obsługa.

Wspaniały, cichy hotel. Bardzo miła obsługa, wspaniali animatorzy i znakomite wieczorne animacje. Mozna wypoczac na fajnej plaży lub przy basenie dla dorosłaych albo poszaleć na pozostałych basenach. Kuchnia znakomita, alokohole dostepne w każdej ilości i nie tylko w drinkach - oryginalne. Barek w pokoju cały czas uzupełniany. Wspaniału ogród i widok na góry. Idelany hotel do wypoczynku, położony blisko lotniska. Polecam

Włodek

• Zalety Czysto , cicho , obsługa uśmiechnięta miła ,bez zarzutu ,posiłki smaczne , brak kolejek przy barach , markowe drinki, alkohole, mini bar w pokojach systematycznie uzupełniany

Pokój standard ok .Nie wiem jak ekonomik .Nie ma się czego czepiać jeżeli chodzi o hotel. Trzeba uważać na rezydentkę reprezentuje interesy miejscowych organizatorów wycieczek. Odradzam wykupienie rejsu statkiem po morzu. Nie ma on nic wspólnego z ofertą w folderze. Stara krypa przerobiona na statek turystyczny / w folderze bajka , w ofercie baseny na statku/. Przeludnienie brak miejsc , posiłek na 2-. Około 6 h surwiwalu na morzu. Szkoda dnia i pieniędzy. Wszyscy mieli pretensje do rezydenta.

Rafał

• Zalety Super położony bo otoczony pięknym ogrodem. Leżąc na basenie widać góry a za plecami ma się morze. Super animatorzy.
    • Wady Małe pokoje ale ile się w nim przebywa na urlopie.

Bardzo fajny hotel, ładnie położony - leżąc na basenie widać góry a za plecami ma się może. Czysto, dużo jedzenia do wyboru. Bardzo dobre drinki a barmani nie żałują przy polewaniu alkoholu. Fajne występy wieczorne. Plaża czysta z wejściami do morza, a na wodzie dmuchany plac zabaw i pływająca platforma do opalania. Pokoje były trochę małe ale zawsze czyste - z resztą ile się siedzi w tym pokoju na urlopie? Obsługa bardzo miła i pomocna. Z lotniska jedzie się 1.15 h. Bardzo dużo Rosjan. W pobliżu hotelu uliczka z licznymi sklepami. Bardzo chętnie tam jeszcze wrócę.

Irek

• Zalety Przepiękny teren hotelu, urokliwe morze i góry, bardzo miła i pomocna obsługa, smaczne jedzenie, świetne drinki robione z wielką starannością, zabawna grupa animatorów.

Wspaniały hotel położony w pięknym ogrodzie gdzie czas mija bardzo beztrosko i przyjemnie. Obsługa na najwyższym poziomie, grzeczna i zawsze uśmiechnięta. Cały teren hotelu bardzo czysty i zadbany nawet w restauracji panuje ład i porządek pomimo dużej ilości gości. Stoliki ekspresowo sprzątane, nigdy nie brakuje sztućców, talerzy czy filiżanek. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z możliwością zabrania do pokoju butelki wina, soku w kartoniku lub mleka. W barze przy basenie podawane są wyśmienite drinki (markowe alkohole) robione przez świetnych barmanów. Przez cały dzień możliwość podjadania różnych smakołyków np. pączki, lody, ciasta, owoce, pizza, pitta, kebab itd.Pokoje sprzątane (trochę powierzchownie) codziennie wraz z wymianą ręczników i uzupełnieniem minibarku w napoje gazowane, piwo i energetyk. Bardzo mili animatorzy a także wieczorne animacje na wysokim poziomie. Fajne baseny dla dorosłych i dzieci, mały aquapark a dla najmłodszych miniklub, plac zabaw i lunapark. Serdecznie polecamy Simena Sun Club, my na pewno tam wrócimy.

Maria

• Zalety Położenie, uprzejma i pomocna obsługa, wyżywienie, atrakcje dla dzieci jak i dorosłych

Były to moje i mojego męża pierwsze wakacje w Turcji. Do tej pory spędzaliśmy wakacje w krajach Europejskich ale również często w Egipcie . Hotel Simena Sun Club zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Położenie hotelu, wyżywienie i atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych na bardzo wysokim poziomie. Hotel położony w przepięknym ogrodzie gdzie rosły drzewa owocowe i nie tylko i tu ukłon dla Panów ogrodników, którzy całymi dniami doglądali całej zieleni. Pokoje faktycznie jak we wcześniejszych opiniach nieduże i nie najnowsze, ale bardzo czyste, codziennie sprzątane łącznie z codzienną wymianą ręczników i pościeli oraz uzupełniana lodówka w piwo i napoje przez sympatyczne Panie. Choć teren hotelu duży wszędzie blisko, do morza i basenów kilka kroków nigdy nie brakowało leżaków nawet jeśli przyszło się trochę później. W restauracjach wyżywienie bardzo dobre i bardzo duży wybór mięs, ryb, ciast i owoców a obsługa na wysokim poziome. Jeśli ktoś nie miał ochoty w dzień korzystać z restauracji głównej jest kilka barów gdzie też można zjeść coś dobrego. W barach podawane bardzo dobre drinki oraz alkohole nie tylko lokalne ale również importowane. Hotel oblegany w większości przez Rosjan i Niemców, ale jest również dość dużo Polaków. Hotel posiada dużo zalet a najlepiej po prostu polecam tam pojechać i zobaczyć. My spędziliśmy fantastyczne wakacje , poznaliśmy bardzo sympatycznych ludzi i już planujemy tam wakacje w przyszłym roku.

Michu

• Zalety Duży ogród, miła obsługa, mnóstwo leżaków (przy basenach, na plaży, na prywatnym molo hotelowym), niezłe jedzenie, WIFI dostępne praktycznie na całym terenie hotelu, włączając plażę. Bogata formuła all inclusive, importowane alkohole dostępne wieczorem. W naszej opinii super
    • Wady Trudno coś znaleźć, może to że po angielsku trudno się dogadać.

Super wakacje. Nie wypowiadamy się na temat okolic hotelu, bo jego teren opuściliśmy tylko raz (i to na krótko). Ale sam hotel bardzo nam się podobał. Niska zabudowa, duży ogród. Wszystkie budynki mieszkalne oddalone od restauracji/barów/amfiteatru, więc jest cisza. Dobre jedzenie, bardzo duży wybór. W 2 barach dostępny ekspres z ziarnistą kawą, świeżo mieloną. Wieczorem dostępne importowane alkohole. Plaża żwirkowo-kamienista, ale z podestami ułatwiającymi wejście do wody. Temperatura i tak nie pozwala chodzić boso, więc nie przeszkadza. Hotelowe molo to też miła atrakcja (bar, leżaki, można poskakać do wody). Poza tym na wodzie sporo atrakcji (pływające platformy i inne zabawki do skakania, wspinania, zjeżdżania). Bardzo dużo leżaków dostępnych w różnych miejscach (baseny, plaża, molo). Mimo, że sporo gości zajmuje leżaki ręcznikami a spędza czas w innym miejscu (to w sumie standard), to i tak każdego dnia znaleźliśmy wolne leżaki i parasol (a poszukiwania zaczynaliśmy sporo po śniadaniu). Polecam serdecznie parom, parom z dziećmi (też dużo atrakcji -"wesołe miasteczko", zjeżdżalnie, lody). Wspomniałem tylko o atrakcjach, które są w cenie!!!

Janusz

• Zalety b.dobry servis, pyszne jedzenie, świetny bar, hotel kapitalnie położony wśród zadbanej zieleni, bardzo czysto, przyjaźnie dla gości, super animacje dla dzieciaków, idealny dla rodzin z dziećmi.
    • Wady ponure otoczenie ( pusty hotel obok, dużo nieczynnych sklepów w bezp. bliskości, duża liczba nie potrafiących się zachować Rosjan!

Z cała pewnością będziemy chcieli tutaj wrócić.