Opinie o hotelu Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.
  • Wylot z Wrocławia All inclusive
  • Wylot z Katowic All inclusive

Basia, to był mój szósty pobyt w

• Zalety Brak
    • Wady Hotel ogólnie brudny i na pewno nie zasługuje na5*w/g mnie to 3,5.

Po interwencji otrzymałam lepszy pokój bez wyrwanego progu i brudnego prysznica gdzie nie było odpływu wody.Jestem zawiedziona,że tak poważne biuro Itaka wpuszcza nas w takie warunki pisząc w ofercie absurdy nie mające się nijak do rzeczywistości.

Stanisław

• Zalety Położenie przy morzu, krajobrazy i morze bajeczne.
    • Wady Jak dla nas trochę za dużo ludzi :-(

Ocena ogólna bardzo pozytywna, obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. A 1 dolar napiwku czyni cuda :-).

Szymon

• Zalety Super duże czyste pokoje Bardzo dobre jedzenie (jeżeli nie liczymy na schabowego) Bliskość rafy Cena/jakość Mega super przyjazna obsługa Nie trzeba miec w ogole swoich recznikow
    • Wady W sezonie bardzo dużo osób kuktury arabskiej, co może niektórym przeszkadzać. Na posiłki należy się udawać na początku wskazanych godzin, potem w sezonie straszny tłok.

Pobyt 28.08-11.09 trafilismy w najwiekszy sezon dla osob kultury arabskiej. W pierwszym momencie szok na stolowce masakra na basenie pełno. Im dalej w las jednak było bardziej przyjemnie. Hotel polozony w ladnej zatoce, pokoje bardzo duze czyste z ladnymi widokami. Baseny czyste, jedzenie wysmienite ale nalezy zaznaczyc ze za bardzo nie dla dzieci. To nie jest hotel na wakacje z dzieckiem hmmm ponizej 6,5 roku zycia. Nie ma zadnych potraw dla niego, owszem sa dwa brodziki ale jezelid dziecko jest niejadkiem bedzie problem. Obsluga super mega usmiechnieta i pomocna. Warto tez tradycyjnie doloZyc pare dolarow od siebie. Super blisko do morza tyle ze zejscie bardzo kamieniste. Buty sa konieczne. Codziennie dosc spore odplywy i przyplywy ktore ulatwiaja nawigacje. Z lewej strony plazy znajdziemy zejscie calkowicie piaszczyste z prawej bardzo kamieniste ale odbudowuje sie rafa sa juz ladne rybki. Spacerem deptakiem na lewo sa pomosty i ladniejsza rafa. Zaleta przy basenach jest miejsce gdzie codziennie pobieramy sobie swieze reczniki. Ogolnie polecam

• Zalety Blisko plaży
    • Wady Brud w pokojach,podarta pościel,Meble malowane farbą olejną.Na stołówce brud,ogromne kolejki po jedzenie,dziury w krzesłach tapicerowanych.Brak wolnych stolików na stołówce.Brak animacji.Przy basenie bardzo mało leżaków i trzeba je zajmować o godzinie siódmej.W basenie brudna woda-pełno pływających włosów ,kłaków i na dnie różne nieczystości.Bardzo głośna muzyka arabska przy basenie.Długie kolejki przy drink barach

Hotel moim zdaniem zasługuje na trzy gwiazdki.Nie jestem wymagający.W Egipcie byłem piąty raz i mam porównanie.Nie polecam tego hotelu nikomu.Nie można tam wypocząć.Bardzo głośna muzyka arabska przy basenie.Duże kolejki po jedzenie.Bardzo mało leżaków przy basenie.Brak animacji.Brud na stołówce i w pokojach.W lobby brak klimatyzacji.Duże kolejki po drinki ok 15 minut stania.Wszędzie brudna tapicerka i w niektórych dziurawa.

Benia

• Zalety Miła obsługa, duże pokoje, lokalizacja, wyżywienie , basen, morze, widoki.

Spędziłam w tym hotelu 2 tyg w sierpniu 2019. Nie doplacalam do widoku na morze oraz basen A dostaliśmy pokój z rewelacyjnym widokiem. Pokoje duże, łazienka również. Posiłki bardzo dobre, duży wybór. Obsługa hotelu bardzo miła, nie nachalna, z dużą przyjemnością dawalam napiwki, chociaż nie zawsze chcieli brać. Trzeba było im je wciskać. Basen, morze, widoki wszystko na plus. Jest to hotel bardziej do wypoczynku. Jeśli ktoś potrzebuje mega rozrywki to nie tu. Jestem bardzo zadowolona z pobytu i polecam to miejsce.

Agnieszka Grolik

• Zalety Hotel blisko plaży. Dobre miejsce wypadowe do odwiedzenia np.Izraela czy Jordani.
    • Wady 90 % gości to mieszkańcy Egiptu, Arabii Saudyjskiej, Jordani, Izraela, a co za tym idzie syf na stołówce pomimo iż obsługa zaiwania.

Jeżeli ktoś chce spędzić wypoczynek w ciszy i spokoju to nie w tym miejscu. Większość gości to Arabowie, którzy są głośni...na basenie, w stołówce wszędzie, a w szczególności ich pociechy, które można by odnieść wrażenie, nie są pilnowane przez swoich rodziców. Goście arabscy nie znają zwyczaju stania kulturalnie za jedzeniem w kolejce. Syf na stołówce pomimo, że pracownicy starają się sprzątać na bieżąco. I to w sumie największy minus hotelu. Reszta jak to bywa w Egipcie. Jedzenie nie najgorsze, napoje cola, fanta, sprite oryginalne z butelki. Lód do napojów z mineralki. Baseny trochę za małe przy pełnym obłozeniu. Na plaży zawsze można było znaleźć wolny leżak. Brak rafy. Sprzątanie jako takie.

• Zalety Hotel blisko plaży
    • Wady Kiepkso wyposażone pokoje.Meble bardzo stare .Tapicerka brudna z dziurami.W lobby brak klimatyzacji.Tylko jeden bar z posiłkami,co powoduje ogromne kolejki i brak miejsc siedzących w barze.Brak animacji.Muzyka przy basenie tylko arabska i za głośna.Plaża z małymi zniszczonymi rafami.Bardzo mało leżaków przy basenie i plaży, które trzeba zajmować o godz 7 ,gdyż potem można poleżeć tylko na betonie.Bardzo mały wybór jedzenia.

Po przyjeżdzie do hotelu czekałem na zakwaterowanie aż półtora godziny.Było to w nocy.Po wykonaniu kilku telefonów do rezydentki udało się po tak długim czasie otrzymać pokój.Gdybym nie był dzwonił tyle razy do rezydentki,to spał bym odgodziny drugiej do rana w loby z żoną i dzieckiem.Nikt się nami nie przejmował.Pokoje i łazienki są brudne.Meble odmalowane farbą olejną.Telewizory w pokojach kineskopowe starego typu..Pościel od poduszki dostałem z wydartą dziurą..Na stołówce bardzo brudno i brak miejsć.Trzeba się nabiegać żeby znalezć stolik.Bardzo mały wybór w jedzeniu.Jak jest coś lepszego,to trzeba kilkanaście minut stać w kolejce.Jak na taki duży hotel powinno być kila barów z jedzeniem.Basen jest zanieczyszczony czarnymi kłakami i włosami.Pływając w nim nazbierały mi się między palcami kogoś włosy.Nadnie basenu są papierki i innego rodzaju odpady.Nie jestem wymagający,gdyż w Egipcie byłem piąty raz.Ale ten hotel zasługuje tylko na trzy gwiazdki.

• Zalety Zaletą tego hotelu jest to,że jest przy morzu
    • Wady Bardzo brudne pokoje,podarta pościel.W barze brud i wszystko się klei.Ogromne kolejki po jedzenie.Bardzo długi czas wyczekiwania po drinki i napoje w barach przy basenie oraz lobby.Brak klimatyzacji w lobby.Animacje na bardzo niskim poziome(tylko taniec brzucha i to wszystko przez tydzień).Przy basenie tylko muzyka arabska bardzo głośna.Jedzenie słabe,monotonne i bez wyboru.

Hotel na bardzo niskim poziomie.Zasługuje na dwie gwiazdki.Byłem po raz czwarty w Egipcie.Tak więc mam porównanie.Nie jestem wymagający.Jedyną zaletą tego hotelu jest to,że jest blisko morza.Bardzo brudne pokoje.Brud na stołówce.Fotele brudne i nawet z dziurami.Na zakwaterowanie czekałem prawie dwie godziny i na dodatek było to w nocy i z dzieckiem.Po kilku telefonach do pani rezydent z itaki udało się załatwić pokój.Nie polecam tego hotelu nikomu.

beata

• Zalety Położony w pięknym miejscu,Duży ogród.Blisko do morza,czysta plaża,wolne leżaki i parasolki.Duży basen.Można zobaczyć rafę koralową.
    • Wady Niezbyt czysto.W jadalni tłok,nieraz brak wolnych stolików.W kranie tylko ciepła woda.Zimnej brak.Pokój sprzątany co dziennie ,ale nie dokładnie.

Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni z pobytu w tym hotelu.Co dziennie piękna pogoda.Ciepłe i czyste morze.Obsługa pomocna ,za dolara wszystko idzie załatwić. Dobre drinki,przy plaży piwo butelkowe.Na basenie dwa bary niestety czynne tylko do 18.Jeden bar w hotelu czynny do 22/.Po 22 godz. wszystko płatne./Animacje słabe,przy basenie muzyka .Wycieczki drogie.

• Zalety pomocny i miły personel, blisko plaży, duży basen, duża ilosc leżaków przy basenie i przy plaży

Transfer z lotniska w Tabie do hotelu bez zarzutu. Zameldowanie sprawne, walizki dostarczone do pokoju przez obsługę. W restauracji miła i pomocna obsługa. Napoje donoszone do stolika( co prawda wszystkie w jednakowym szkle-piwo, woda, soki) Obsłga przy basenie bardzo pomocna. Animacje przy basenie ok. podczas wieczorów praktycznie brak, tylko muzyka z głośników. Położenie bardzo dobre dla tych osób co nastawiają się na wypoczynek. Brak życia poza kurortem. Miasteczko do którego co godzine jedzie bezpłatny busik. Można tam zakupić pamiątki . Blisko do granicy z Izraelem i Jordanią, więć jak ktoś się tam wybiera polecam. Drinki przy basenie serwowane w plastikowych kubkach.Ogólne wrażenie dobre.Jesli ktoś ceni spokój polecam.