Opinie o hotelu Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.
  • Wylot z Wrocławia All inclusive
  • Wylot z Katowic All inclusive

Asik
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety położenie, uśmiechnięta obsługa, jedzenie, dostęp do internetu
    • Wady czystość,

Hotel położony w pięknym, malowniczym miejscu pomiędzy górami Synaj a zatoką Akaba., duży, pomimo wielu gości nie dało się odczuć ich obecności na tak dużym terenie. Jedyny problem to restauracja gdzie trzeba było czasami polować na stolik. Czystość w restauracji poniżej krytyki, stoliki lepiące, niedomyte. Jedzenie dobre, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Ręczniki codziennie zmieniane i woda mineralna uzupełniana w pokojach. Personel hotelu miły, pomocny i zawsze uśmiechnięty. Wycieczki fakultatywne z Itaka bardzo drogie. Wycieczka do Jerozolimy to 24 godzinna męczarnia. Nie zostaliśmy poinformowani wcześniej , że listopad jest miesiącem pielgrzymkowym i wszędzie trzeba stać w kolejkach powyżej 3 godzin. Wyjazd z hotelu o 1:50 śmierdzącym autokarem, z nieopróżnioną wc ( naszczęście tylko do granicy. Następnie 2-3 godzin postój i przeprawa przez 7 kontroli granicznych, poranny dojazd na morze martwe i kolejne zaskoczenie Pani przewodnik Milena proponuje nam przebieranie się w stroje kąpielowe w autokarze. Nastęnie podróż do Jerozolimi i Palestyny gdzie do godziny 13 oglądamy tylko sklep z pamiątkami w krórym Pani przewodnik Milena beszczelnie na naszych oczach pobiera prowizję od utargu i zaprowadza nas na obiad do baru obok gdzie właśnie wybiła toaleta zarówno damska jak i męska, toalety znajdują się na tym samym poziomie co kuchnia restauracji a woda dostaje się do kuchni z wc , gdzie na podłodze przechowują chleb pita, którym nas częstują. Pani Milena przewodnik z Itaki to jakieś nieporozumienie. Wszystko i nic oglądamy w biegu ponieważ przewodnik bywa w Jerozolimie 3 razy w tygodniu, widocznie mało ją interesuje, że dla niektórych z nas jest to wycieczka życia.Powrót do hotelu 2 w nocy następnego dnia. Stanowczo odradzamy wycieczkę do Jerozolimy z Itaką za 180 dolarów od osoby.

Dariusz

• Zalety Czyste, duże baseny. Dużo leżaków. Serwis plażowy w cenie. WiFi w całym obiekcie. Blisko duża czysta plaża z niegłęboką, ale fajną rafą. Zróżnicowane jedzenie. Ogromny wybór.
    • Wady Chyba brak. No może brak rozrywek wieczorami.

Dla chcących wypocząć, leżing, plażing, drincking. Dla nas OK.

Gosia

• Zalety Cichy i spokojny teren. Piękne widoki
    • Wady Dla mnie brak.

. Po późnym przylocie ale szybkiej obsłudze w recepcji, udałyśmy się do pokoju gdzie czekała na nas kolacja. Pokój czysty, bardzo duży, duża szafa z półkami, dodatkowe miejsce na rzeczy w komodzie. Łazienka duża i czysta a pod prysznic mogło wejść 4 osoby i byłoby luźno. Wybrałam pokój z widokiem na morze w tym bocznym budynku obok jeziorka ze słoną wodą. Obsługa bardzo miła i pomocna. Ogólnie pobyt bardzo fajny i polecam dla tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę oraz piękne widoki. Polecam wycieczki z biurem skarbtravel. Fachowa i miła obsługa z polskojezycznym przewodnikiem.

• Zalety Przepiękne widoki z okna, blisko plaża, bardzo miła obsługa

Byłam w tym hotelu od 25 września do 2 października. Na wakacje poleciałam z przyjaciółką, pomimo ostrzeżeń, że samotne kobiety będą obiektem zaczepek. Nic bardziej mylnego. Po późnym przylocie ale szybkiej obsłudze w recepcji, udałyśmy się do pokoju gdzie czekała na nas kolacja. Pokój czysty, bardzo duży, duża szafa z półkami, dodatkowe miejsce na rzeczy w komodzie. Łazienka duża i czysta a pod prysznic mogło wejść 4 osoby i byłoby luźno. Wybrałam pokój z widokiem na morze w tym bocznym budynku obok jeziorka ze słoną wodą. Obsługa bardzo miła i pomocna. Ogólnie pobyt bardzo fajny i polecam dla tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę oraz piękne widoki.

Paulina

• Zalety Czysto. Obsługa bardzo miła. Hotel piękny tak jak na zdjęciach

Bardzo polecam. Wszystko tak jak w treści ogłoszenia. Baseny, słone jezioro i morze. Nie da się zanudzić. Do tego energiczni animatorzy.

Hotel ładnie położony, z jednej strony góry, a z drugiej Zatoka Akaba z widokiem na Arabie Saudyjską i Jordanie. Droga z lotniska do hotelu wiedzie przez majestatyczne góry. Podróż odbywa się w eskorcie pojazdów wojskowych. Pokojowe hotelowe przestronne z dużą łazienką i w większości z widokiem na Morze Czerwone, jednakże wymagają odświeżenia. Baseny duże, a dla chcących odpocząć w ciszy polecam plaże przy słonym jeziorze. Animatorzy nie natarczywi, dla aktywnych zapewniają gry i zabawy. Plaża duża, tuż przy hotelu, brak rafy koralowej, dno kamieniste wymaga obuwia ochronnego. Najbliższa rafa koralowa i pomost znajduje się ok. 10 minut spacerem promenadą przy hotelu Mozaiqa . Wyżywienie smaczne , każdy coś dla siebie znajdzie. Być może jedyną wadą jest koniec opcji all inclusiv o godz. 22.00. Podsumowując hotel i jego otoczenie wart polecenia.

Roman

• Zalety Czysty, spokojny, miła obsługa, blisko położona plaża, pakiety śniadaniowe przy wyjezdzie, przy poznym, nocnym przyjezdzie kolacja w pokoju, butelkowana woda donoszona codziennie
    • Wady Zbyt maĺe zróżnicowanie posiłk?w ale smaczne, problemy z wifi

Wyjazd jak najbardziej udany. Pogoda we wrzesniu dopisala. Bliski dostep do plazy i baseny znacznie ulatwily przetrwanie upalow. Obsluga robila wszystko, aby wyjazd byl jak najprzyjemniejszy, jednak nikt sie nie narzucal. Jesli ktos sie obawia o bezpieczenstwo w Egipcie, moze spokojnie jechac do Taby - tam mu sie krzywda nie stanie. Rezydentka mila i kompetentna.

B.W.K

• Zalety blisko morze, miła obsługa, można chodzić między hotelami

Blisko plaża, rafa koralowa, możliwość korzystania , sportów wodnych, miła obsługa.

Basia, to był mój szósty pobyt w

• Zalety Brak
    • Wady Hotel ogólnie brudny i na pewno nie zasługuje na5*w/g mnie to 3,5.

Po interwencji otrzymałam lepszy pokój bez wyrwanego progu i brudnego prysznica gdzie nie było odpływu wody.Jestem zawiedziona,że tak poważne biuro Itaka wpuszcza nas w takie warunki pisząc w ofercie absurdy nie mające się nijak do rzeczywistości.

Stanisław

• Zalety Położenie przy morzu, krajobrazy i morze bajeczne.
    • Wady Jak dla nas trochę za dużo ludzi :-(

Ocena ogólna bardzo pozytywna, obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. A 1 dolar napiwku czyni cuda :-).