Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.
  • Wylot z Katowic All inclusive
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive

• Zalety Pięknie położony, szeroka plaża,bardzo dobre jedzenie

Hotel położony w pięknym miejscu z jednej strony wspaniałe góry Synaj z drugiej cudowny widok na Zatokę Akaba oraz przeciwległy brzeg Jordanii oraz Arabii Saudyjskiej. Wi-fi bardzo dobrze działające w całym obiekcie, również w pokojach nawet czasem łapie na plaży. Plaża szeroka, czysta można godzinami spacerować wzdłuż wszystkich hoteli, zadbany ogród. Pokój czysty, duży, przestronny, z dużym balkonem, codziennie sprzątany, duża łazienka z prysznicem, codziennie wymieniane ręczniki oraz pościel. Jedzenie bardzo dobre, Napoje oraz piwo nalewane z butelek a nie z saturatora Jedyne co jest do zmiany to krzesła w restauracji już widać po nich, że trochę przeszły ale to jedyny minus, który nie za bardzo przeszkadza. Hotel oraz miejsce dla osób, które szukają spokoju. Super animatorzy. Baseny bardzo zadbane,chociaż malutki minus - szkoda że żaden z basenów w okresie zimowym nie jest podgrzewany Piękna rafa koralowa przy hotelu Sofitel Taba Dobra baza na wycieczki Izrael i Jordania W Tabie nie trzeba wykupywać wizy więc parę groszy jest zaoszczędzone Za 10$od osoby można przedłużyć sobie pokój do godziny 16 oraz korzystać ze wszystkiego (jedzenie + napoje) dotyczy to zwłaszcza osób lecących z Katowic ponieważ trzeba wykwaterować się do godziny 12. Hotel polecam na pewno jeszcze tam wrócę

MS

• Zalety Piękne położenie (plaża po której można spacerować godzinami, czysty, uprzejma obsługa, bardzo dobre jak na Egipt jedzenie. Przed zakupem oferty czytałam opinie o hotelu i jechałam z pewnymi obawami, to co zastałam mile mnie zaskoczyło. Wcześniej byłam w Sofitelu, jeśli komuś zależy na zaoszczędzeniu kilkuset złotych na wyjeździe polecam ten hotel.
    • Wady Przy tej cenie i licznych zaletach - nieistotne.

Zachwycające otoczenie, góry i zatoka Akaba, piękna plaża z dużą ilością leżaków, spokojnie, cicho i bezpiecznie, możliwość skorzystania z ciekawych wycieczek (na które Itaka ma monopol, niestety), teren hotelowy ogromny, co się może podobać lub nie. Ogólnie hotel wart polecenia, zwłaszcza przy rozsądnych cenach oferty, może z wyjątkiem osób które przy tej cenie oczekują wodotrysków.

• Zalety Przy plaży, miła obsługa na recepcji
    • Wady Czystość, zimna woda w basenie, słabi kelnerzy, marne animacje

Spędzałam tu pierwsze Boże Narodzenia poza domem i pobyt generalnie spełnił moje oczekiwania. Okolica pustynna, nie bardzo jest co robić poza hotelem, oprócz wycieczek. dosyć ponura okolica. Rafa raczej uboga. Poza sezonem basen niepodgrzewany, woda w morzu też bez szału - efekt - przeziębienie. Plaża piaszczysto - kamienista - przydadzą się buty do wody. Obsługa na recepcji przemiła, bez problemu na ostatnią chwilę dało się zamówić suchy prowiant, a po powrocie z wycieczki kolację do pokoju. Powolni kelnerzy, nie można było się doczekać zamówionych napoi, ale za to nadgorliwi w kwestii zabierania talerzy z rozpoczętym jedzeniem. Pokoje przestronne, ale bardzo brudne - np. w mojej toalecie ściana wokół sedesu brudna po wymiotowaniu wcześniejszych lokatorów, tony kurzu w rogach pokoju. Sprzątanie polegało tylko na wymianie ręczników i zaścieleniu łóżka. All inclusive tylko do 22(trochę krótko), alkohol ja alkohol, drinki bez polotu. Smaczne jedzenie. Oprócz standardu w podgrzewaczach, przy każdym posiłku był kucharz, który robił coś na świeżo i to było bardzo smaczne. Pomimo jedzenia warzyw i owoców oraz używania lodu "klątwa" nie dopadła ;) Praktycznie zero animacji i słaba grupa animatorów - być może przyczyna to niski sezon.

Anita

Hotel zupełnie nie zasługuje na pięć gwiazdek, obawiam się że nawet na trzy ... Stołówka bardzo stara i brudna chociaż jedzenie dobre. Pokoje duże ale bardzo ponure, wszystko wola o wymianę. Na plaży i przy basenie stare leżaki, często zepsute. Nie należę do osób wybrednych ale ten hotel naprawdę jest bardzo słaby i właściwie nadaje się do generalnego remontu.

Malgorzata
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Wszystko

Prawie wszystko super ,no może jakość obsługi mogłaby się poprawić

Marzena
    Pobyt: Listopad 2014

• Zalety Duże, wygodne pokoje, kompleks basenów i innych rozrywek. Blisko morze (ale bez mola), wejście raczej w jednym miejscu, żeby stóp nie pokaleczyć.
    • Wady Jedyne co mi przeszkadzało to czasami przykry zapach w kabinie prysznicowej.

Wycieczka i cały pobyt spełnił moje oczekiwania. Hotel i cała obsługa hotelowa przyjaźnie nastawiona do wczasowiczów. Zorganizowane były wyjazdy do sklepów poza hotelem (co pół godziny busik zabierał zainteresowanych z wszystkich hoteli).

Pobyt: Październik 2014

• Wady Brak kadry medycznej . lub ratownika przeszkolonego do udzielania pierwszej pomocy zwłaszcza przy tonięciu.Rezydentka P. Joanna pozostawia wiele do życzenia nie pomaga i nie ma jej w potrzebnych chwilach

Ogólnie dobre . Animacje słabe . Przy basenach za malo muzyki .

slawek
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety Hotel oki 5gwiazdek
    • Wady Osluga dziwna ktora czeka na 1 lub 2 dolce koszmar . Dziecko sie utopilo w basenie 0 przygotowania do tedo SZOK, ratownik bbasenu nie ma przyuczenia do pierwszej pomocy szok Wiffi darmowe tylko w cholu , w pikoiach platne Jezyk tylko angielski lub rosyjski dziwne co de 5gwiazdek

7na 10punkrow Basen oki Pokuj oki Jedzenie tak sobir nir ma duzego wyboru , prawie to samo codziennie

Edyta
    Pobyt: Luty 2014

• Zalety Położenie, spokój, mało Rosjan,
    • Wady Obsługa faworyzująca Niemców

Odwiedziliśmy ten hotel w lutym. Turystów nie było dużo, głównie młodzi Polacy, emerytowani Niemcy i Brytyjczycy. Woda w basenie naprawdę podgrzewana, gwarantująca relaks nawet w "chłodniejsze" dni. Możliwość jedzenia na tarasie z widokiem na morze. Posiłki dość urozmaicone, aczkolwiek kuchnia egipska jest dość specyficzna. Generalnie polecam. Myślę, że jeśli jeszcze kiedyś będę chciała odwiedzić Tabę wybiorę ten sam hotel.

makop
    Pobyt: Marzec 2014

• Zalety Duzy hotel w cichym miejscu, mozliwosc spacerow wzdluż plazy i innych hoteli.

Z czystym sumieniem polecamy, Atrakcyjne baseny. Bardzo dobre posilłki. Dala aktywnycg dodatkowy basen kryty ogromne pole golfowe oraz siłownia.