Opinie o hotelu Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.

Mama z dziećmi
    Pobyt: Grudzień 2020

• Zalety Blisko morza... Jedzenie ok... Duży obiekt jest gdzie spacerować
    • Wady Myślę że kto chce odpocząć i zaczerpnąć słoneczka nie ma się do czego przyczepić

Polecam hotel Strand miejsce godne na odpoczynek. Słoneczko... wszędzie blisko. W restauracji każdy znajdzie coś dla siebie. Wycieczka z Itaka polecam. Polski przewodnik Waleed super.... Starał się jak mógł Wycieczka z nim to sama przyjemność Polecam. Myślę że jeszcze tam wrócę i zwiedzę coś z Itaka i super przewodnikiem

Sebastian
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Piękna i bezpieczna lokalizacja, Hotel bardzo czysty, Liczne miejsca z zielonymi skwerami upiększone kwiatami, Pyszne urozmaicone posiłki, Basen podgrzewany, Duża piaszczysta plaża, Bardzo miła obsługa hotelu (nienachalna w stosunku do przebywających w nim gości), Pokoje bardzo duże dziennie sprzątane, Liczne atrakcje na terenie hotelu,

Spędziłem wraz z rodziną bardzo przyjemne wakacje. Lokalizacja hotelu robi wrażenie. Piękne widoki na morze Czerwone oraz Jordanię i Arabię Saudyjską. Czyste szerokie plaże, woda w morzu przeźroczysta. Baseny podgrzewane, każdego dnia starannie czyszczone przez obsługę. Kuchnia rewelacyjna i bardzo zróżnicowana. Pokoje bardzo duże dziennie sprzątane. Obsługa bardzo miła i stara się o dobrą opinię. Do wszystkich niezadowolonych gości tego hotelu krótki apel. Za taką cenę naprawdę hotel oferuje wysoki standard. Więc jeśli się nie podoba to polecam zatłoczone zimne DROGIE polskie morze :) Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie. A jeśli nie ma pieniędzy na luksusowe wakacje to lepiej zostańcie w swoich domach.

Jurij

• Zalety Duży pokój, jak na Egipt brak sprzedawców na plaży
    • Wady Basen podgrzewany jest podgrzewany słońcem - po prostu zimna woda! Brak wina w ofercie ALL, nawet piwo jest rozcieńczone, limity na napoje, barmani nerwowi. Rozrywka marna. Plaża - brak pomostu, snurkowanie? - nic do oglądania.

Byliśmy w lutym. Morze wtedy jest zimne, więc zależało nam na podgrzewanym basenem - i tutaj zawód ... Dziewczyny piją tylko wino - brak w ofercie, do posiłku 100ml rozcieńczonego płynu. Proponuję zabrać ze sobą swój alkohol, w barze dwa kubeczki napoju w jedne ręce :) Snurkowanie - nie w tym hotelu, plaża fajna, ale do wody w gumowych butach! Wieczory musicie sami zagospodarować- rozrywka wieczorna marna. Z głodu nie umrzecie, dość monotonnie, ale OK. Jednym słowem nastawcie się na 3 gwiazdki - nie rozczarujecie się....

Pobyt: Luty 2020

• Zalety Hotel ładnie usytuowany wszędzie blisko , dużo zieleni .,ale nie zasługuje na 5 tylko na 4 . Stołówka ładna czysta ,obsługa wspaniała .Plaża ładna z dostępem do morza ..
    • Wady Bary otwarte od 10-22 godz. ,po tej godz. wszystko płatne (drinki to już horyzontalne ceny ).Alkohole rozrabiane z wodą nie do picia , ciągle im cos brakował .Obsługa w barach ciągle nie zadowolona , naburmuszona nalewają tylko do 2 kubków mimo prośby śmieją się bezczelnie .Około godz.16 pracownicy myją posadzki wokół basenu posadzka jest mokra ślizga ,traktują nas jakbyśmy mieli opuścić basen ..W tym hotelu była najliczniejsza grupa Polaków ale nam był wstyd jak nas traktują .

Hotel zasługuje na 4 a nie na 5 gwiazdek . Większość pracowników traktowało nas Polaków jak zło konieczne .Dlatego pobyt nasz był niekiedy nie przyjemny .

Janusz
    Pobyt: Luty 2020

• Zalety Jak na Egipt Dobre Jedzenie, Fajna Plaza, Baseny czyste, Pokoje duze sprzątane codziennie
    • Wady Fatalini Barmani chyba najgorsi jakich widziałem. Robią łaskę że leją. Bary czynne tylko do 22:00 potem nie ma co sie napić w hotelu. Wymuszają napiwki przy kązdym drinkku. Jeśli ktoś lubi popić na wakacjach to ten hotel do tego się nie nadaje UWAGA ITAKA NIE WYPUSZCZA POZA HOTEL

Hotel przy samej plazy, dostał by 10/10 gdyby nie obsługa. Zwłaszcza barmańska. Takiejgo wyciagania kasy przy nalezwaniu drinków nigdzie nie widziałem . Mozna zamawiać tylko 2 drinki na raz. Jesli jestes z 2 dzieci to juz kawy piwa i 2 napoji dla dzieci nie zamwoisz. Wielka szkoda że taki ładny hotel psują sobie taką fatalną obsługa barmanów. Reszta rzeczy naprawde w hotelu ok. Problemy robi Itaka która poza hotel nie zeswala wypuszczać turystów

Marzena W.
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Hotel duży, przestronny. Obsługa głównie męska, ale przemiła. Dbają jak potrafią o czystość. Jedzenie urozmaicone, dla każdego coś miłego. Dbają o bezpieczeństwo turystów, przy wejściu są bramki i czasem sprawdzają plecaki. Obsługa jest miła i uśmiechnięta. Drinki idealne dla kobiet, bo delikatny smak. Basen z podgrzewaną wodą, codziennie sprzątany. Blisko plaża, też sprzątana. Są atrakcje dla dzieci i dorosłych - aerobik w wodzie i joga. Jest w nim wszystko, co potrzeba. Inne hotele w pobliżu, nie mają wcale lepszej opinii. Są dostępne wycieczki fakultatywne, najlsze z skarbTravel, gorąco polecam, przemiły właściciel bardzo dba o program wycieczek i bezpieczeństwo i samopoczucie klientów.
    • Wady Brak. Jedynie powinna być informacja, że w okresie zimowym nie wszystko jest czynne, np. kryty basen.

Polecam hotel i organizatora wycieczek skarb Travel.

Irmina Majewska
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety własna plaża, bardzo dobre wyżywienie, przestronne pokoje,
    • Wady dojazd z lotniska do hotelu...

Hotel spełnił nasze wszystkie oczekiwania i nie rozumiem ostatnich negatywnych wpisów...Pokój przestronny, jest w nim wszystko co potrzebne. Nie jest to nowy hotel, ale ma swój urok. Wyżywienie, rewelacja...od przystawek...ryby, kraby...po desery i owoce...co kto chce...Animacje tez były...aerobik, joga na plaży...siatkówka...dyskoteka...koncerty...ale my z wielu nie korzystamy...jedziemy na plażing i relakxing...Obsługa hotelowa - profesjonalizm...idziesz korytarzem i każdy się do ciebie uśmiecha i pyta jak się masz...wszyscy bardzo się starają. Hotel z jednej strony ma góry, a z drugiej może...własna plaża to duży plus...Jest to kompleks kilku hoteli obok siebie, wiec nie ma tam niesamowitych atrakcji obok...ale jeżeli ktoś chce odpocząć polecamy!!!! W prawo od hotelu ok. 1 km, przy molo...RAFA>>> koniecznie pływanie z maską...niezapomniane przeżycie. Jedyny minus to konwój z lotniska do hotelu...i z hotelu na lotnisko w nocy...

Iwona
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Hotel czysty tak w środku jak wokoło bardzo zadbany.Pokoje duże czyste sprzątane codziennie.Reczniki wymieniane codziennie.Obsluga bardzo miła uśmiechnięta.Jedzenia dużo ja dy znajdzie coś dla siebie.Hotel dla lubiących ciszę.Blisko morza .
    • Wady Może tylko tyle ze na uboczu brak sklepow

Jak najbardziej na tak polecamy wszystkim paroma jak i dla rodzin z dziecmi

Słaby
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Jedyna zaleta to codzienny serwis oraz blisko plaża i inne hotele z większą ilością atrakcji
    • Wady Wad ma sporo począwszy od braku muzyki grającej w tle do braku jakich kolwiek atrakcji

Zastanawiam się kto wystawia temu hotelowi tak dobre opinie ? Jadąc pierwszy raz do Egiptu szukałem hotelu w którym mógł bym aktywnie wypocząć. Kierowałem się głównie opiniami lecz niestety bardzo się zawiodłem. Hotel w ofercie ma pewne aktywne rozrywki typu tenis ziemny. Lecz niestety w trakcie mojego pobytu z bliżej nie znanych powodów wszystkie były zamknięte bez najmniejszej informacji na stronie. Jedynym plusem było tylko jedzenie po za tym porażka. Jedyną atrakcją było picie drinków przy basenie. Każdy dzień kończył się tak samo, czyli zamknięciem all inclusive o 22 z zegarkiem w ręku bąć z baranem w połowie kolejki który krzyczy że tylko do tego miejsca obsługują. Nawet gdy wieczorem była impreza to przy zamknięciu baru o 22 nie miał się kto bawic i było pusto. Po 22 w barze ceny drinków bać czego kolwiek do picia to kosmos. Mało tego przy płatności gotówką barman narzuca sobie dowolne ceny które różnią się bardzo od rzeczywistych. Np kawa kupowania za gotówkę kosztowała 3 dolary a zapisana na pokój i regulowana następnego dnia w recepcji kosztowała 2 dolary. Tak też było z drinkami czy sokiem. Bardzo żałuję że wybralem ten hotel. Jedyną atrakcją którą sobie zorganizowaliśmy to wycieczki z skarbtrawel.com dzięki którym można było przeżyć kilka fajnych chwil na wycieczkach z polskim przewodnikiem. Wycieczki z skarbtrawel.com bardzo fajnie zorganizowane i o wiele tańsze niż oferowała opryskliwa Pani rezydent. Skoro już jestem przy Pani rezydent to tak nie miłej Pani dawno nie spotkałem. Pani tą ma turystów gdzieś. Na pytania dlaczego wszystko jest zamknięte odpowiadała: no taka pora ona nic nie poradzi i że może nam podpisać reklamację. Zero organizacji czego kolwiek żeby umilic pobyt. Ogólnie nie polecam tego Hotelu

Iza Hubert

• Zalety Blisko plaża
    • Wady Barmani z zegarkiem w ręku zamykają all inclusive Żadne atrakcje nie dostępne : tenis, golf,mini golf, spa, basen kryty. Zamknięte bez podania powodu. Bardzo słaby Internet. Wi fi niestety nie działa na calym obiekcie. Straszne przeciągi. Jadąc na wycieczkę z biura Itaka, byliśmy zmuszani na wykup wycieczek podczas pobytu tylko z oferty Itaki. Gdzie ceny tych wycieczek z biura Itaki były znacznie droższe od miejscowych ofert. Rezydentka Itaki Pani Paulina bardzo nie miła. Bardzo polecamy miejscowe biuro wycieczek skarbtravel.com. Ceny bardzo przystępne. Polsko języczny przewodnik. Bezpiecznie. Niesamowite przeżycie i wspomnienia z wycieczek organizowanych z skarbtravel.com

Jedynym plusem naszych wakacji to skarbtravel.com Zapewnili nam fantastyczne wspomnienia i przeżycia z wyjazdu do Egiptu. Dzięki nim mogliśmy zobaczyć prawdziwy Egipt. Wszystkim polecamy biuro skarbtravel, starszym, młodszym, rodziną z dziećmi.