Opinie o hotelu Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu
  • Wylot z Wrocławia All inclusive
  • Wylot z Katowic All inclusive

wiktoria

• Zalety Jedzenie i personel bardzo przyjazny

Chciałbym podziękować zespołowi recepcyjnemu i zespołowi barowemu, który dobrze się bawiliśmy i podziękować za gościa, który przysłał nam owoce, które uwielbiamy w hotelu i gorąco dziękujemy za obsługę i wszystko ....

M.

• Zalety Położony przy samej plaży, piękne widoki, duże baseny, wyśmienite jedzenie
    • Wady Obsługa porozumiewa się kiepskim angielskim i czasem ciężko się dogadać. Bardzo dużo muzułmańskich kobiet, które zakrywaja cialo I w takowych strojach pływają w basenie. Akurat tutaj obsługa daje im całkowite przyzwolenie. Za to duży ?. Mnie bardzo przeszkadzało disco polo przy basenie i zachowanie polskich Januszy.

Z pewnością nie jest jest to hotel dla wymagających I mało tolerancyjnych. Problem polega na tym, że polskim Januszom ciężko jest patrzeć na świat arabski obiektywnie i bez naleciałości kulturowych. Dlatego to miejsce jest dla ludzi tolerancyjnych lub miłośników kultury arabskiej. Nie rozumiem czemu ludzie tak narzekają bo przecież to jest zupełnie inna mentalność, inna kultura, która znacznie różni się od europejskiej. Drodzy goście z Polski - wybierajcie europejskie miejsca 2,3,4x droższe i nie wymagajcie cudów, a przede wszystkim NAUCZCIE SIĘ TOLERANCJI!!!

Chillz

• Zalety food is good and staff friendly and good activities

definitely 100% recommend for everyone very good...............................

Anita Kosakowska

• Zalety Blisko plaży, 3 baseny, animatorzy, ogólnie jesteśmy b.zadowoleni
    • Wady Mała rafa koralowa, jeśli ktos chce nurkować,

Pierwszy raz w Egipcie, ogólne wrażenie bardzo pozytywne, jedzenie urozmaicone, obsługa na wysokim poziomie, w miarę spokojnie, polecam ????

Anita Kosakowska

• Zalety Hotel blisko plaży, 3 baseny, jeden z morską wodą, pokoje czyste, przestronne, codzienne sprzątane, codziennie czyste ręczniki, animatorzy sympatyczni, codziennie animacje, jedzenie bardzo dobre urozmaicone, obsługa ekspresowa w restauracji, ogólnie duży plus
    • Wady Z basenów i baru przy basenach można było korzystać tylko do zachodu słońca czyli do ok. 18.00,rafa blisko hotelu jednak uboga

Byliśmy pierwszy raz w Tabie, ogólne wrażenia bardzo pozytywne, polecam hotel

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Obsługa, animatorzy, położenie.

Hotel świetny, fantastyczna obsługa - pomocna, uśmiechnięta i bardzo mili ludzie. Świetni animatorzy, którzy dbają o gości i pozwalają się super poczuć. Jedzenie smaczne. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. W hotelu siłownia (nie za duża, ale sprzęt nowy i wystarczający) a także dość długi deptak przy plaży - idealny do spacerów i biegania co sprawia, że i osoby chcące spędzić czas aktywniej znajdą dla siebie możliwości. W samej miejscowości nie ma "zewnętrznych" restauracji, barów, ale są 4 hotele i teoretycznie jest możliwość urozmaiceń - zresztą w ramach wieczornych animacji odbywają się imprezy (w górach, w innych hotelach). Ogólnie jeśli ktoś chce wybrać spokojne miejsce na fajny wypoczynek to polecam w 100 procentach.

Iza
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Przemiła obsługa Piękna, szeroka plaża Piękny ogród Czystość

Pobyt w hotelu bardzo udany. Przemiła obsługa, nienachalna. Pan, który sprzątał nasz pokój, codziennie robił dla synka zwierzątka z ręczników. Ahmed z baru w lobby cudowny człowiek. Synek go pokochał. Obsługa w restauracji pomocna i uprzejma. Śniadania jak w większości hoteli monotonne, ale smaczne - pyszne omlety. Obiady i kolacje urozmaicone. Każdy wybierze coś dla siebie. Hotel czysty, zadbany. Piękny ogród. Napoje do kolacji podawane z butelek: Pepsi, 7up, Mirinda. Soki z nalewaków. Kolorowe koktaile wedle uznania. Z pewnością jest to miejsce do którego chce się wrócić. Żal było wyjeżdżać. Widać, że wszyscy bardzo się starają - zdecydowanie ktoś dobrze zarządza hotelem.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Położenie przy plaży.
    • Wady Wymaga remontu.

Korzystałam z wyjazdu z biurem ITAKA. Podczas swoich wyjazdów zawsze korzystam z lokalnych biur lub wynajmuję samochód. Ku mojemu zdziwieniu rezydenci ITAKI ustanowili monopol na korzystanie z wyjazdów fakultatywnych. Lokalne biuro w hotelu nie chce sprzedawać wyjazdów klientom ITAKI. Dodatkowo na moje zmówienie wycieczki przez Internet uzyskałam informację, że od 2 miesięcy nie są wpuszczane na teren Taba Heights zamawiane biura z zewnątrz. Koszt wyjazdu z lokalnym biurem 30$ /osoba, natomiast u rezydentki ITAKI 70$. Mieliśmy w planie wyjazd na Górę Synaj, ze względu na zaistniałą sytuację wycieczka nie doszła do skutku. Przez to cały wyjazd uważam za mało udany.

Weronika Leja
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Piękna lokalizacja Dobre jedzenie
    • Wady Obsługa fatalna Brak podgrzewanego basenu Dopłata za all inclusive w dniu wyjazdu Brak przekąsek w ciągu dnia

Absolutnie odradzam ten hotel! Poza urocza lokalizacja i smacznym jedzeniem nie mają nic do zaoferowania.(chociaz i umiejscowienie hotelu ma pewna wade bo przez piekne gory w tle szybciej koncza sie godziny sloneczne)Woda w basenie w marcu bardzo zimna,lepiej pływać w morzu.mimo iż w ofercie było napisane że serwują przekąski każdego dnia niczego takiego nie uswiadczylismy.animacje wueczirne przeznaczobe wylacznie dla dzieci.w dniu wyjazdu okazało się że nasz all inclusive kończy się o godz 12 I w przypadku braku dopłaty 10$ od osoby zostajemy bez pokoju,posiłków i napojów.a wyjazd z hotelu dopiero w godz wieczornych.Ale najgorsza zdecydowanie była obsługa (poza recepcja).Zwłaszcza jeden barman który z łaską świadczył usługi.czesto brakowało piwa.jako grupa polska czuliśmy się lekceważeni i podchodząc do baru za każdym razem po Alko czuliśmy duży dyskomfort.darmowe napoje kończyły się o 22 i nawet w sytuacji gdy podeszlismy chwilę po aby zamówić ostatnie drinki nie zostały nam wydane.cholernie zelazne zasady bez mozliwisci ustepstwa.w dniu wyjazdu po dokonaniu dopłaty za all inclusive który miał trwać do godz 16 odmówili nawet wydania napoju dziecku które w tym dniu obchodziło 12 urodziny! Gdy jechaliśmy na wycieczkę do Izraela nie mogliśmy wynieść legalnie z kolacji nawet jednej bułki....jestem przekonana że w Tabie są o wiele lepsze hotele i gość nie czuje się tam tak ignorowany jak tutaj.

Lidia
    Pobyt: Listopad 2019

• Zalety super duza i piekna plaza, pokoje duze , czyste, jedzenie smaczne, bardzo czysto,, miila obsluga.

Wszystko na 6- stke.Polecam hotel z czystym sumieniem. Bylam tam w 2009r i czekam z niecierpliwoscia aby tam wrocic.