Opinie o hotelu Strand Taba Heights Beach & Golf Resort
Egipt / Taba

Strand Taba Heights Beach & Golf Resort

• Pięknie zaprojektowane przestrzenie, egzotyczny ogród i sztuczne jezioro z morską wodą gwarantują niezapomniane wrażenia.
  • Przed hotelem przystanek minibusów kursujących do najważniejszych miejsc w Taba Heights (centrum nurkowe, pole golfowe, sklepy).
  • Ze względu na bogate zaplecze biznesowe polecany jako miejsce do organizacji konferencji.

Kazimierz

• Zalety Hotel blisko plaży
    • Wady Kiepkso wyposażone pokoje.Meble bardzo stare .Tapicerka brudna z dziurami.W lobby brak klimatyzacji.Tylko jeden bar z posiłkami,co powoduje ogromne kolejki i brak miejsc siedzących w barze.Brak animacji.Muzyka przy basenie tylko arabska i za głośna.Plaża z małymi zniszczonymi rafami.Bardzo mało leżaków przy basenie i plaży, które trzeba zajmować o godz 7 ,gdyż potem można poleżeć tylko na betonie.Bardzo mały wybór jedzenia.

Po przyjeżdzie do hotelu czekałem na zakwaterowanie aż półtora godziny.Było to w nocy.Po wykonaniu kilku telefonów do rezydentki udało się po tak długim czasie otrzymać pokój.Gdybym nie był dzwonił tyle razy do rezydentki,to spał bym odgodziny drugiej do rana w loby z żoną i dzieckiem.Nikt się nami nie przejmował.Pokoje i łazienki są brudne.Meble odmalowane farbą olejną.Telewizory w pokojach kineskopowe starego typu..Pościel od poduszki dostałem z wydartą dziurą..Na stołówce bardzo brudno i brak miejsć.Trzeba się nabiegać żeby znalezć stolik.Bardzo mały wybór w jedzeniu.Jak jest coś lepszego,to trzeba kilkanaście minut stać w kolejce.Jak na taki duży hotel powinno być kila barów z jedzeniem.Basen jest zanieczyszczony czarnymi kłakami i włosami.Pływając w nim nazbierały mi się między palcami kogoś włosy.Nadnie basenu są papierki i innego rodzaju odpady.Nie jestem wymagający,gdyż w Egipcie byłem piąty raz.Ale ten hotel zasługuje tylko na trzy gwiazdki.

Kazimierz

• Zalety Zaletą tego hotelu jest to,że jest przy morzu
    • Wady Bardzo brudne pokoje,podarta pościel.W barze brud i wszystko się klei.Ogromne kolejki po jedzenie.Bardzo długi czas wyczekiwania po drinki i napoje w barach przy basenie oraz lobby.Brak klimatyzacji w lobby.Animacje na bardzo niskim poziome(tylko taniec brzucha i to wszystko przez tydzień).Przy basenie tylko muzyka arabska bardzo głośna.Jedzenie słabe,monotonne i bez wyboru.

Hotel na bardzo niskim poziomie.Zasługuje na dwie gwiazdki.Byłem po raz czwarty w Egipcie.Tak więc mam porównanie.Nie jestem wymagający.Jedyną zaletą tego hotelu jest to,że jest blisko morza.Bardzo brudne pokoje.Brud na stołówce.Fotele brudne i nawet z dziurami.Na zakwaterowanie czekałem prawie dwie godziny i na dodatek było to w nocy i z dzieckiem.Po kilku telefonach do pani rezydent z itaki udało się załatwić pokój.Nie polecam tego hotelu nikomu.

beata

• Zalety Położony w pięknym miejscu,Duży ogród.Blisko do morza,czysta plaża,wolne leżaki i parasolki.Duży basen.Można zobaczyć rafę koralową.
    • Wady Niezbyt czysto.W jadalni tłok,nieraz brak wolnych stolików.W kranie tylko ciepła woda.Zimnej brak.Pokój sprzątany co dziennie ,ale nie dokładnie.

Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni z pobytu w tym hotelu.Co dziennie piękna pogoda.Ciepłe i czyste morze.Obsługa pomocna ,za dolara wszystko idzie załatwić. Dobre drinki,przy plaży piwo butelkowe.Na basenie dwa bary niestety czynne tylko do 18.Jeden bar w hotelu czynny do 22/.Po 22 godz. wszystko płatne./Animacje słabe,przy basenie muzyka .Wycieczki drogie.

• Zalety pomocny i miły personel, blisko plaży, duży basen, duża ilosc leżaków przy basenie i przy plaży

Transfer z lotniska w Tabie do hotelu bez zarzutu. Zameldowanie sprawne, walizki dostarczone do pokoju przez obsługę. W restauracji miła i pomocna obsługa. Napoje donoszone do stolika( co prawda wszystkie w jednakowym szkle-piwo, woda, soki) Obsłga przy basenie bardzo pomocna. Animacje przy basenie ok. podczas wieczorów praktycznie brak, tylko muzyka z głośników. Położenie bardzo dobre dla tych osób co nastawiają się na wypoczynek. Brak życia poza kurortem. Miasteczko do którego co godzine jedzie bezpłatny busik. Można tam zakupić pamiątki . Blisko do granicy z Izraelem i Jordanią, więć jak ktoś się tam wybiera polecam. Drinki przy basenie serwowane w plastikowych kubkach.Ogólne wrażenie dobre.Jesli ktoś ceni spokój polecam.

Justyna

• Zalety +5
    • Wady ?

Bardzo ładny, zadbany hotel, polecialam do Egiptu z nastawieniem na "nic nie robienie" tzw.. smażing, plażing... napiłam się, najadłam... w lipcu temperatury są masakrycznie wysokie, wieczorami ciepło od nagrzanych gór tak biło po całym ciele, choćby ktoś dmuchawę nagrzejącą włączał, ogolnie wrażenia bardzo dobre, wielu pozytywnych ludzi poznanych :) obsługa miła, pan sprzątający bardzo sie starał, polecam

• Zalety czysto , codziennie inny temat na stołówce, zawsze na lancz i kolację jedno z dań rybne część posiłków się powtarzała ale to jest zaleta. miła obsługa mówiąca w języku angielskim i polskim. w hotelu BRAK ROSJAN, jest cisza i spokój . Na plaży nie ma problemu z leżakami i serwisem plażowym.
    • Wady Brak prysznica na plaży - trzeba iść na basen by się opłukać tam jest prysznic, Karty magnetyczne do pokoju - nie można trzymać z telefonem i narażać na słońce bo się rozkodowują , a do recepcji jest kawałek do przejścia czasem nawet 2 razy dziennie. Bar na plaży i przy basenie zamykają po zachodzie słońca czyli około 17:30. Często w barze brakuje lodu do drinków. Wyżej wymienione wady są banalne i nie zepsuły fajnej zabawy i odpoczynku.

Wychodząc na plażę i stojąc na wprost morza skręcając w lewo trzeba przejść deptakiem około 1500 m (2 pomost) ładna rafa koralowa na głębokiej wodzie około 6-8m schodząc z pomostu do wody. w tym samym kierunku około 1700 m od hotelu ( 3 pomost ) schodzi się do wody na głębokość około 1m i po prawej str. pomostu ładna rafa koralowa około 3 m na głębokości około 6m , a po lewej stronie mała rafa dla nieumiejących pływać woda nie kryje, a można zobaczyć naprawdę życie morskie i rybki z kapitana NEMO , skrzydlicę , murenę i wiele innych. Skręcając na prawo na plaży około 450 m deptakiem jest mini port z którego wypływa statek na nurkowanie z butlą i snurfowanie na najpiękniejszą rafę w tej okolicy, można tam też dojechać busem który jest bezpłatny i jeździ z pod hotelu np. do centrum handlowego. Rozkład busów w recepcji. Przed samym hotelem plaża po lewej stronie wejście do morza piaszczyste a po prawej trzeba obuwie ochronne bo jest rafa koralowa nieduża ale ładna , jest wyznaczone miejsce bojami, do boi jest około 200-250m w czasie odpływu przy boi jest około 140cm a jak jest przypływ to około 250cm przed hotelem można było w wodzie spotkać masę kolorowych rybek , skrzydlicą , trochę głębiej na piaszczystym dnie wąż koralowy, w miejscach gdzie były pod wodą trawy można było spotkać żółwia, na wodzie po kostki małe mureny około 50cm Jak ktoś jedzie dla wycieczek to żeby zobaczyć wszystkie atrakcję w okolicy to tydzień trochę mało . Polecam Jerozolimę i Betlejem , Jordania - Petra, nurkowanie , itp... Jeśli chodzi o basen to nie mogę się wypowiedzieć bo pojechałem tam dla morza. W Barze Arena fajny barman który potrafił kilka sztuczek barmańskich był tam też didżej który umożliwiał puszczanie muzyki polskiej jak i innej. Przed naszym hotelem często można było spotkać ludzi z obok hotelu głównie na plaży ( mu mieliśmy piasek i piaszczyste zejście do morza a oni kamienie i kamieniste zejście do morz - musieli korzystać z pomostu by wejść u siebie do wody) Osobiście polecam ten hotel na wypoczynek.

Janusz

• Zalety Usytuowany bezpośrednio przy morskiej plaży,rafy koralowe-piekne , duże baseny, brak tloku ,czyste ,zadbane ,obsługa naprawdę dba o gości, pokoje duże-klimatyzacja oczyszczana , polecam
    • Wady Jest mała wada ,podlewaja roślinność wodą odzyskaną ,troszkę czasami nieprzyjemnie pachnie

Hotel godny polecenia ze względu na spokój odpoczynku ,brak opłat za leżaki czy ręczniki, bar na plaży

Karolina Piechówka

• Zalety Animatorzy świetni, poranne zajęcia, siatkówka. Pokoje duże. Basen wielki. Nie trzeba walczyć o lezaki. Przychodzilismy o 10 zawsze było pełno. Na plaży pełno wolnych leżaków. Hotel duży mimo wielu gości zawsze znalazło się miejsce do odpoczynku 3bary otwarte niczego nigdy nie brakowało. Przekąski i lody rozdawane ochoczo. Wycieczki mega blisko do Izraela, Jordanii arabi Saudyjskiej. Wycieczki quada i, snurkowanie, można wypożyczyć maski, przejażdżki wielbladami. Jeziorka że ślina woda z barem w którym słabo pływający mogą posnurkowac płytko ale można zobaczyć już aurę wodna. Aminatorzy zachęcają. Obluga miła nienarzucajaca się mówią w języku polskim większość rozumieją prawie wszystko.
    • Wady Znikowe

Animatorzy świetni, poranne zajęcia, siatkówka. Pokoje duże. Basen wielki. Nie trzeba walczyć o lezaki. Przychodzilismy o 10 zawsze było pełno. Na plaży pełno wolnych leżaków. Hotel duży mimo wielu gości zawsze znalazło się miejsce do odpoczynku 3bary otwarte niczego nigdy nie brakowało. Przekąski i lody rozdawane ochoczo. Wycieczki mega blisko do Izraela, Jordanii arabi Saudyjskiej. Wycieczki quada i, snurkowanie, można wypożyczyć maski, przejażdżki wielbladami. Jeziorka że ślina woda z barem w którym słabo pływający mogą posnurkowac płytko ale można zobaczyć już aurę wodna. Aminatorzy zachęcają. Obluga miła nienarzucajaca się mówią w języku polskim większość rozumieją prawie wszystko. Ręczniki rozdawane codziennie za darmo można korzystać z nich na plaży jak i przy basenie. Deptak można spacerować między hotelami. WiFi w całym resorcie 5 hoteli za darmo WOW naprawdę pozytyw są miejsc gdzie jest słaby zasięg ale da się żyć.. ????

ROBERT

• Zalety Duże baseny przestronny teren rafa blisko hotelu,niema tłoku.....
    • Wady Trochę słabe wifi czasami

Polecam bardzo ten holel jesteśmy zadowoleni z wyjazdu i z wypoczynku!!!!

wiktoria

• Zalety Jedzenie i personel bardzo przyjazny

Chciałbym podziękować zespołowi recepcyjnemu i zespołowi barowemu, który dobrze się bawiliśmy i podziękować za gościa, który przysłał nam owoce, które uwielbiamy w hotelu i gorąco dziękujemy za obsługę i wszystko ....