Opinie o hotelu Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

rodzina H

• Zalety Nowy hotel. Luksusowy,

Lokalizacja hotelu blisko miasta i bazarów. Plaża drobno kamienista , ale fajnie położona i morze ciepłe,o pięknej błękitnej barwie. Jeśli chodzi o czystość, kontrola pracowników na każdym kroku, no i animatorzy super, widać ,że ta praca jest ich pasją , rozrywka dla dzieci jak i dla dorosłych.Nie można się nudzić. Polecamy

Dariusz Gawron

• Zalety Nowy hotel, bardzo czysto, prywatna plaża, fantastyczne animacje i zaangażowani animatorzy, wystarczyajaca ilość leżaków przy basenie i na plaży, duży wybór jedzenia - nieco słabsze śniadania, WiFi dostępne w całym hotelu i przy basenie, busik kursujący co chwilę na plażę.
    • Wady Nieco słabe drinki, położenie hotelu nie pozwala na swobodne spacery ze względu na odległość od miejskich atrakcji, brak promenady przy zatoczce- co oczywiście nie jest wadą hotelu.

Bardzo udane wakacje, hotel godny polecenia i wart swojej ceny. Polecamy

Kinga

• Zalety Pyszne jedzenie , czyste pokoje, wysoki standard hotelu , piękna plaża, miła obsługa. Wspaniale miejsce na wakacje.
    • Wady Brak morza w zasięgu wzroku z hotelu.

Brak wad. Wspaniale miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi oraz młodzieży.

Para 40 lat

• Zalety Czysto.
    • Wady Nie szanują gości, zwłaszcza kelnerzy i animatorzy .

Oszukują gości dolewając do butelek z alkoholem wodę. Kelnerzy podsmiechuja się na widok reakcji gości. Dla mnie takie podejście do gosci skreśla hotel z listy udanych wakacji na które czekamy przez cały rok ! Byłam 5 razy w Turcji i z czymś takim się nie spotkałam. I nawet jeżeli były jakieś zalety to nie warto o nich pisać bo oszustwo to oszustwo.

• Zalety Wszystko
    • Wady Nie ma wad

Piękny hotel, jedzenia bardzo dużo, caly czas dokładane, sprzątane na bieżąco, lezakow przy basenie i na plaży dużo, bus na plażę jezdzi co 10 minut a spacerkiem tez jest blisko, bar na plaży i animacje rewelacyjne, co wieczor pokazy np. Ognia, tanca brzucha. Bardzo się starają, wszystkim polecam.

Mario

• Zalety Ogólnie ok ale szału nie ma.Dość dobre jedzenie .
    • Wady W tym hotelu nie ma alkoholu !! Coś alkoholopodobne leją już z butelek czyli mieszanka wody z wódka 70% wody 30% wódki.To nie chodzi o to ze ktoś chce sie upić ale to jest oszustwo i to w hotelu 5* Mini bar to tylko woda .Scisk na basenie i brak wolnych leżaków .Plaza fatalna kamienie i żwir nie mozna spacerować brzegiem ponieważ zapadasz sie w żwirze .Źle zaprojektowane miejsce na kuwety z potrawami które tworzą nie potrzebna kolejkę.

Nie spotkałem sie jeszcze w żadnym hotelu z tym zeby o 19 ruszył tłum ludzi na kolacje ale to chyba dlatego ze goście to głównie Polacy i Rosjanie .Normalnie nikt nie szturmuje posiłku zaraz po otwarciu restauracji.Ostatnio widziałem takie rzeczy ale na nartach( tez głównie Polacy w hotelu) Generalnie pobyt rodaków którzy są większością nie jest zaleta.Uciekasz od nadmorskich kurortów w Polsce i Januszy a tu i tak cię dopadną bo hotel nie jest zbyt drogi.

Ja

• Zalety Wszystko ok

Oferta zgodna z opisem i załączonymi zdjeciami......,..................

Szymon

• Zalety Dobre Jedzenie Różnorodne każdy wybierze coś dla siebie .Super Animacje i animatorzy świetni .Obsługa miła i sympatyczna .
    • Wady Plaża położona 10 minut na nogach od hotelu ale jest busik hotelowy który kursuje na plażę

Polecam.Ja jestem mega zadowolony i napewno kiedyś tam wrócę

• Zalety Ładnie położony, nowoczesny, czysty i zadbany.

Wszystko na bardzo solidnym poziomie, jedzenie bardzo dobre, czystość w pokoju i na terenie hotelu, ładnie położony, ciepła woda w basenie i morzu

Marek

• Zalety - rok budowy - ogólnie czysto - ładna architektura budynku - animatorzy - bardzo dobre posiłki (jak to w Turcji) - wszystko jest jeszcze w miarę nowe i świeże - pokoje sprzątane codziennie - animacje (urozmaicone)
    • Wady - położenie względem plaży - budowa w okolicy i widok na dźwigi - bardzo mało stolików i krzeseł przy barze (codziennie problem) - dziwne godziny posiłków (między 15 a 19 nie ma żadnej restauracji / baru z przekąskami) - bardzo dużo Rosjan w hotelu uważających, że wolno im wszystko - mylne pojęcie minibar (butelka wody i to nie zawsze) - pouszkadzane parasole na basenie

Ponieważ wiem, iż sam kieruje się opiniami przy wyborze wakacji postanowiłem podzielić się moimi wrażeniami z pobytu (przełom sierpień wrzesień 2019). Na początek pozytywy. Hotel optymalny wielkościowo, spory basen, zadbany, nowy. W całym hotelu ogólnie czysto i nawet nowocześnie. Architektura hotelu bardzo OK. Zatem pobyt uważam za udany. Uważam, jednak że hotel nie zasługuje na opinie powyżej 9/10. Nie był to mój pierwszy pobyt w Turcji i jeśli ten hotel miałby mieć tak wysoką ocenę to gdzie miejsce na o wiele lepsze hotele (a takie są). Położenie względem plaży - po prostu daleko. Jeździ busik co chwilkę i nie jest żadnym problemem kursować między hotelem a plażą ale jak ktoś lubi poleżeć na plaży to brakować będzie mu dostepu do pokoju, restauracji, czy czystych cywilizowanych toalet (te na plaży to porażka). Hotel dziś jest jeszcze nowy i w koło zbyt dużo nie ma (5 sklepików, bazar 800 metrów od hotelu). Ale obok jest też budowa innego hotelu zatem zamiast morza widzimy dźwigi. Za rok widzieć będziemy inny wykańczany hotel. W barze przy basenie tak mało krzeseł że pierwszy posiłek jadłem na stojąco. Czy to moze mieć miejsce w hotelu z oceną powyżej 9 ?? Dosyć oryginalnie były poustawiane posiłki. Pierwszy raz spotkałem się z tym by w Turcji w hotelu między godziną 15 a 19 nie było posiłku. Były lody (codziennie, bardzo dobre), były słodycze... ale nic poza tym. Pool bar do 15, a kolacja od 19. Niestety w hotelu w tym okresie było bardzo dużo młodych Rosjan. Niestety ich zachowanie było czasem żenujące. No ale to nie wina hotelu choć uważam ze ochrona / obsługa mogłaby reagować częściej i trochę ich uspokajać. Tak jak już ktoś pisał mylne pojęcie minibaru jest w opisie. Butelka wody i to nie zawsze, zostawiona w lodówce to nie minibar. W hotelu 4* miałem uzupełnioną lodówkę puszkowaną coca-colą, fantą, sprite. Tu tylko woda. Wad pewnie jest więcej: pouszkadzane parasole na basenie, postrzępione ręczniki. Nie chcę być źle zrozumianym - hotel jest bardzo ładny i fajny, super animatorzy (Nadir, Milana, Natalia, Panda, Simet, Ana, Sara), bardzo oryginalne animacje, pobyt był bardzo udany. Ale nie jest to hotel na ocenę powyżej 9. Do takiego mu jeszcze daleko. Ale cena adekwatna do jakości. I za to pozytywna ocena.