Opinie o hotelu Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.

Monika i Michal

• Zalety Piękny hotel w stylu sutanskim pachnący nowością pokoje bardzo czyste jak cały hotel.Mila obsługa bardzo fajna atmosfera .
    • Wady Podczas naszego pobytu nie dostrzegliśmy żadnych wad .

Dużo podróżujemy wybieramy zawsze 5* hotelu ten hotel jest najlepszy ze wszystkich w którym byliśmy .Polecamy dla rodzin singli seniorów .Pokoje są bardzo czyste oraz łazienki pięknie urządzone wygodne łóżka i czystość .

Magdalena

• Wady w porównaniu z hotelem gdzie byliśmy we wrześniu 2017 słaby bar przy plaży,ale nie jest źle:)

Bardzo fajny hotel, czyściutko ,busy na plaże jedzą co chwile ,przemiła obsługa,dużo Polaków no i wi -fi super wszędzie działa

Ewelina
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety pyszne jedzenie, lody, przepiękne pokoje,czysto, animacje dla dzieci i dorosłych,
    • Wady kawałek do morza (plaża kamienista),

Hotel jest piękny, pokoje czyste i dokładnie takie jak na zdjęciach. Co do jedzenia to ciągle było urozmaicone i każdy znalazł coś dla siebie :) Obsługa jak wszędzie jedni mili, inni mniej. Byliśmy na wakacjach w połowie października i woda w basenie była zimna. Do plaży jest kawałek, ale są busy, albo można dojść spacerem. Jeśli nastawiacie się na zakupy, to bardzo blisko jest duży bazar. Bardzo polecam ten hotel cisza, spokój.

bercik
    Pobyt: Październik 2017

Witam, Byliśmy na zakończeniu sezonu- od 1- 14 października. Hotel świetny, obsługa bardzo miła, pyszne jedzenie i praktycznie bez przerw. Pogoda w październiku. 1 tydzień ok 29stopni pełne słońce, woda w basenie i morzu doskonała. W 2 tygodniu nadal piękne lato- 25 stopni, ale słońce już pada niżej, dzień jest też krótszy. Wieczorem lekko powiewa i warto wziąć wiatrówkę. Niemniej bez obaw polecam wszystkim wakacje w Turcji w październiku. Słabym punktem jest plaża nad morzem. Można tam dojść w 15 minut lub skorzystać z bezpłatnego busa.

Dariusz
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety Piękna architektura i położenie budynku. Dobre wyżywienie i spora ilość dostępnych owoców. Przyjemna obsługa animatorów.
    • Wady Mało kontaktowa obsługa. Kiepski dojazd do plaży. Mała ilość leżaków plażowych.

Bardzo ładnie położony hotel urzeka swoim wyglądem. Doskonałe miejsce dla osób chcących odpocząć, poplażować jak i dokonać zakupów na pobliskich bazarach. Spora ilość wschodnich turystów nie zapewnia co prawda idealnego spokoju i swobodnego dostępu do bufetów z pożywieniem ale nie jest to winą samego hotelu. Plaża kamienisto żwirowa z niezłymi widokami skał wulkanicznych i przyjemnie unoszącą wodą. Hotel godny polecenia dla rodzin z dziećmi z uwagi na liczną obsługę animatorów. Bary bez szału, obsługa przemęczona i nie wykazująca jakiejkolwiek inicjatywy.

Iwona

• Zalety Jedzenie, lokalizacja, barmani, animatorzy, duzy pokój rodzinny, animacje, atrakcje
    • Wady zamknięta dyskoteka, niesmaczne jedzenie w a la carte, kamienista plaża

Najlepsze wakacje życia. Zgodzę sięz poprzednim komentarzem, że straszenie przed Turcją jest mocno przereklamowane. Turcy są super. Mili, pomocni, uśmiechnięci nawet mimo wielu godzin w pracy i nie tylko interesownie aby dostać napiwek czy coś sprzedać. Chłopacy prowadzący animacje dbali o to aby ruszyć się z leżaka i świetnie bawić ( Supermen - pozdr ;-)) Fajna dyskoteka w Alanyi ( hotelowa niestety nieczynna). Druga połowa września bardzo ciepło. Cudowna woda w basenie i morzu. Ze spokojem można się wszędzie poruszać na własną rękę - zarówno do Alanyi, na bazary ( super sprzedawcy, ze wszystkim da się dogadać, świetnej jakości skóry), nad morze. Jedzenia tak dużo, że musiałyśmy wykluczać wiele posiłków. Pyszne drinki- na każdym barze barmani wiedzieli co i ile chcemy, bez konieczności mówienia, mimo braku sypania kasą z naszej strony.Hotel nowy,czysty- istny pałac. Piękny w dzień, w nocy istne WOW. Pięknie oświetlony, przed hotelem cały czas ochrona. Fantastyczne wspomnienia, które zostaną w głowie do końca życia. My wrócimy na pewno!

• Zalety Hotel nowy, piękny, robi wielkie wrażenie. Blisko największego bazaru Alara Grand Bazaar. Zasługuje na 5 gwiazdek
    • Wady nieczynna dyskoteka

Cudowne wakacje w luksusowym pałacu. Hotel przepiękny, nowoczesny, luksusowy. Pokoje sprzątane codziennie, jedzenie urozmaicone więc każdy coś dla siebie znajdzie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Do plaży co 5 min kursuje bezpłatny bus wiec odległość nie stanowi problemu. Do Alanyi można dojechać samodzielnie busikami (dolmusze) i na własną rękę zwiedzać miasto. Wszyscy bardzo pomocni i mili więc opinie o tym że Turcja nie jest bezpieczna są mocno przesadzone. Jedyne do czego mogę się przyczepić to mnóstwo turystów z Rosji no ale to nie wina hotelu. Turcy zdecydowanie wolą Polaków niż Rosjan więc na basenie często puszczali polską muzykę. Na pewno tu wrócę :)

Natalia

• Zalety Duży basen przy którym były tańce, dużo animacji, aqua aerobik, animatorzy zabawiali gości. Kazdy wieczór był świetnie zorganizowany :)
    • Wady Hotel bardzo nastawiony na Rosjan. Polskiej muzyki nie chcą puszczać bo nie będzie zrozumiała dla nich. Jedzenie dla każdego będzie mieć inna definicje aby określić je jako dobre. Dla nas było ok.

Wyjazd bardzo pozytywny, wypoczelismy na 100%, obsługa hotelu na wysokim poziomie, auto dowozace ludzi z hotelu na plażę jeździ co 5 minut. Polecam to miejsce!

marcin

• Zalety Hotel nowy czysty , zadbany . Pokoje sprzątane codziennie ogóle wrażenie bardzo pozytywne :) blisko bazar turecki, blisko do Side i Zielonego Kanionu dalsze wycieczki dalekie ale warte obejrzenia :)
    • Wady jedzenia dużo ale monotonnie , personel nastawiony na rosjan i w tym języku się posługują(angielski tragedia) trochę mało leżaków na basenie ale zawsze można wybrać się na plaże :) te wady wynikają naprawdę już z czepiania się szczegółów :)

Hotel nowy zadbany pokoje ekskluzywne sprzątane codziennie . Dużo rosjan ale to kwestia przyzwyczajenia :) Słaby angielski personelu ale i tak bardzo pomocni we wszystkim. Posiłki każdego dnia wszystkiego dużo ale powtarzające się już po kilki dniach. Nie ma co chodzić od razu w godzinach rozpoczynających się posiłków bo rosjanie rzucają sie na wszytko i ciężko znaleść miejsce ale 20 min juz wystarczy żeby spokojnie usiąść ;) . Basen duży leżaków trochę za mało co do liczby gości ale zawsze można pojechać na plaże jeepem który zawozi ludzi cały czas w wyznaczonych godzinach bo kierowca ma ze 2 przerwy i jeździ do 30 min przed rozpoczęciem kolacji ;) Jeżeli chodzi o miejsce wypadowe to Side i Zielony Kanion bardzo blisko Pamukkale daleko ale warto skorzystać nie od rezydenta bo drogo lecz od polskiego biura podróży (polecam wpisać w wyszukiwarce Pamukkale Exspress naprawdę warto ). Plaża - bez butów do wody ciężko bo żwirek rozgrzany. Samych atrakcji w okolicy nie ma za dużo same hotele ale blisko bazar z 370 stoiskami (jest tam wszystko- orginalne tureckie podróbki). Ogólnie polecamy :) pogoda gwarantowana i to chyba najważniejsze :)

Justyna

• Zalety pięknie oświetlony w nocy,pięknie umeblowany w środku,dobra muzyka przy basenie
    • Wady zero klimatyzacji w restauracji,lobby i barach,rezerwacja leżaków ,brak obsługi kelnerskiej,dwie animatorki które pracowały za kare,basen

Wakacje pl mają wstawione zdjęcie basenu z projektu i basen nie wygląda tak jak w rzeczywistości.Zameldowaliśmy się o godz.23 i pierwsze wrażenie było super, hotel pięknie oświetlony,bagażowy był sympatyczny wszystko wyjaśnił i pokazał,zeszliśmy do baru się czegoś napić i był tam kelner przesympatyczny,żartował z nami i na tym koniec miłych chwil.Wszędzie zero klimatyzacji oprócz pokoi a przy kolacji po całym dniu temperatury 29 stopni w cieniu na kolacji pot spływał ciurkiem.Leżaki rezerwowaliśmy przed śniadaniem bo potem nie było miejsc,były tam dwie animatorki które ziewały cały czas i ogólnie nie wiedziały chyba po co tam są.Obsługi kelnerskiej brak więc po drinki trzeba było stać w mega kolejkach bo kelner był tylko do znoszenia pustych szklanek i jeszcze poganiał żeby wypić bo chce zabrać szklankę.Brak miejsc do siedzenia wieczorami więc ludzie wieczory spędzali na leżakach.Kolejki były również do ryby i mięsa,gdzie na tak duży hotel mieli usmażony jeden pojemnik więc stało się w kolejce gdzie i tak zabrakło i trzeba było czekać aż się usmaży następna porcja.Jeden basen gdzie wszędzie głębokość 140 cm więc jak ktoś nie umie pływać lub jest niski to ma problem i nie wejdzie do basenu a zejście do morza też jest od razu głębia.Na plażę chodziliśmy pieszo bo dżip który dowoził to jakaś porażka.Jeden raz chcieliśmy podjechać i widzimy że czakają dwie panie więc też chcieliśmy poczekać i tak czekamy aż po 20 minutach przyjechał wysadził ludzi z plaży pomachał do nas że zaraz będzie i pojechał w strone miasta,poczekaliśmy jeszcze 20 minut czyli razem 40 i poszliśmy pieszo a nasz dżip przyjechał na plaże po godzinie,te panie które czakały mówiły że wczoraj nie było kierowcy ani razu no i taki dżip był jeden na hotel i zabierał tylko 10 osób,porażka.Były to nasze najgorsze wakacje,czekalismy żeby pojechać już do domu.Blisko hotelu jest bazar z 370 sklepami a na końcu bazaru knajpka na dworze gdzie podają pyszne mohito i szisze z lodem,polecam