Opinie o hotelu Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Sylwia

• Zalety nowy hotel, nie trzeba się dużo nachodzić, muzyka przy basenie od rana do póżnych godzin wieczornych
    • Wady brzydka plaża, brak czajnika w pokoju, 80 % bezczelnych rosjan, mała ilość barów, obsługa w barach niesympatyczna i nie znająca podstaw języka angielskiego

Jeżeli ktoś ma zapłacić 2500 zł. od osoby za 11 dni to ok.bo za 3000 zł. nie warto, hotel jak na 5 gwiazdek to trochę słaby, jedzenie szału nie robi, barmani nie mają nawet pojęcia co to jest mohito a do tego są niezbyt sympatyczni, w zeszłym roku byliśmy w hotelu Diamond Premium tej samej kategori i ten hotel zasługiwał na prawdziwe 5 gwiazdek pod każdym względem, do hotelu Sui Resort drugi raz byśmy nie przyjechali a do Diamond bez zastanowienia

Iwka

• Zalety Sliczny hotel obsluga cudowna jedzenie super owoce pod dostatkiem mozna spokojnie brac na basen oraz do pokoju .
    • Wady ,Pokoje bardzo ladne lecz strasznie slabo sprzatane jak pisek z plazy przynieslismy do prysznica lub na podloge to nie zostal sprzatniety, w barku tylko woda a oferta co innego obiecala ,sami Rosjanie i pod nich byly tylko imprezy i animacje nas Polakow jakby nie bylo .

Brak dyskotek z muzyka europejska .Rodzina z dziecmi polecam maja naprawde co robic

• Zalety brak
    • Wady słabe drinki... skromnie alkoholowe i mini barek w pokoju nigdy nie uzupelniany.... jedynie butelką wody.

Hotel piękny, jedzenie fantastyczne, obługa miła, pokoje nowiutkie czysciutkie, bardzo duzo atrakcji dla dzieci. Jednego dnia był nawet festyn dla dzieci z pokazem sztucznych ogni,dmuchane zamki do wygłupiania sie i wiele innych atrakcji. Codzinnie mini disco. polecam dla rodzin z dziecimi. W poblizu sa sklepy i duzy bazar z 370 stoiskami. Internet szybki na terenie całego hotelu. Na plaże dowożą jeepami co 2 minuty.

Asia

• Zalety - atrakcyjny wyglad zewnetrzny - najladniej prezentujacy sie hotel jaki widzielismy w Turcji, - dobre jedzenie, - mila,pomocna, bardzo pracowita obsluga - ciagle cos sprzataja - hotel nowy, dobrze wyposazone pokoje: bezplatny sejf, wi fi, suszarka, lodowka, tv itp -wi -fi w calym hotelu, - duzo atrakcji dla dzieci: 2 place zabaw, zjezdzalnie, brodzik, specjalne toalety przy basenie dla dzieci (!), - pyszne drinki (w cenie mohito, sex on the beach, pinacolada itp) - blisko targowiska -do plazy kursuje darmowy jeep (co ok 10 min a nawet czesciej)- fajna atrakcja dla dzieciakow,
    • Wady - obsluga bardzo slabo mowi po angielsku, nastawieni na Rosjan, - brzydka plaza - nie nazwalabym jej piaszczysto- kamienista. Duza czezc plazy to po prostu ziemia, reszta kamienie, -okolica spokojna - raczej nie dla mlodych ludzi szukajacych rozrywek

Polecam rodzinom z dziecmi. Duzo dzieci i atrakcji dla dzieci. Ogolnie wrazenia bardzo pozytywne. Duzy minus za brzydka plaze. Obsluga nastawiona na obsluge Klientow z Rosji.

Justyna
    Pobyt: Maj 2017

• Zalety - Hotel nowy, nie zniszczony, - Bardzo luksusowy i dobrze wyposażony, - Klimatyzacja w pokojach i darmowy sejf, - Darmowe ręczniki i leżaki na plaży, - Beach bar w all inclusive, - Auto kursujące na plażę i z powrotem, - Bazar w okolicy hotelu
    • Wady - Plaża kamienisto-żwirowa, stopy bolą podczas chodzenia, - Strome zejście na plażę i do hotelu, - Faworyzowanie i przewaga Rosjan, (ok90% gości to rosjanie), - Brak minibaru w pokoju (to tylko pusta lodówka, nie jak w opisie), - 1,5 godziny dojazdu z lotniska.

Hotel naprawdę robi ogromne wrażenie, zwłaszcza nocą gdy jest oświetlony. Zasługuje na 5* z pewnością, jest bardzo luksusowy, wszystko wykonane na wysokim poziomie, bez oszczędności. W pokojach jest bardzo ładnie i przyjemnie, wszystko na wysokim poziomie - klimatyzacja, darmowy sejf, zestaw kosmetyków i ręczników. Łazienka wygląda bardzo dobrze, jest suszarka i duża kabina prysznicowa. Pani sprzątająca lekko olewa temat i robi to bardzo z grubsza, ale nikomu to nie przeszkadza właśnie z uwagi na wysoki poziom i luksusy. Basen czysty i zadbany, leżaki nowe i zawsze dostępne-nie trzeba rezerwować:) Jedzenie trochę monotonne,ale bardzo smaczne i dobrze przyprawione. W snack barze codziennie kebaby,burgery,tureckie chlebki i inne pyszności.Przepyszne lody i ciasteczka w cukierence, super bar na plaży z przekąskami i napojami. Muzyka przy basenie łagodna i miła dla ucha,żadne łupu cupu:) Zjeżdżalnie czynne w określonych godzinach i na zdjęciach wyglądają na większe niż naprawdę. Obsługa uprzejma,ale lepiej traktowali Rosjan - np dostawali lepsze drinki w barach. Z hotelu słychać pieśni z meczetu. Blisko do bazaru na którym kupicie wszystko i polecam się targować bo można dostać to samo za pół ceny. Na plaże zejście strome-ok 10 minut. jeździ busik w obie strony więc nie trzeba chodzić. Plaża przy pięknej zatoczce, widoki cudowne. Wspaniałe spa: siłownia doskonale wyposażona w dobry i nowy sprzęt, sauny i łaźnie piękne, kryty basen i sporo miejsca do relaksu. Bardzo bezpieczna okolica, ogólnie hotel trochę na uboczu od cywilizacji, ale w okolicy jest kilka sklepików, apteka. Chodziliśmy sami wieczorami i żadnych zaczepek, wszyscy nastawieni przyjaźnie. Minusem jest bardzo długi dojazd z lotniska, aż 1,5 godziny w autobusie. Polecam hotel - do tej pory to najlepszy w jakim w ogóle byliśmy na wakacjach i zachęcił nas do latania do Turcji :)

Sonia
    Pobyt: Luty 2017

• Zalety Czystość

Cudowny,polecam.Cudowny personel, wspaniałe jedzenie, polecam.